Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 1
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 2
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 3
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 4
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 5
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 6
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 1
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 2
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 3
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 4
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 5
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 6

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje -

hetim

Karriget Yumeya është një prodhues profesionist i mobiljeve për banket. Produktet tona përfshijnë karrige darke, tavolina banketi, tavolina të rrumbullakëta, mbulesa tavoline dhe liri.

Shitet karrige banketi

Yumeya Metal Wood Grain Lounge YSF1060 është bërë nga alumini me trashësi 2,0 mm. Kjo është. kaloni testin e forcës të EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 dhe ANS / BIFMA X5.4-2012. Nuk ka asnjë problem për të mbajtur më shumë se 500 paund. Ndërkohë, Yumeya ofron 10 vjet garanci kornizë. Gjatë 10 viteve, nëse ka ndonjë problem të shkaktuar nga struktura, ne do t'ju zëvendësojmë një sallon të ri falas. Me shkumën e mykut me densitet të lartë dhe këndin më të mirë të shpinës mund t'i bëjë të gjithë të ulen rehat në lidhje me atë që ulet në të, burra apo gra.   Zgjedhja e pëlhurave të ndryshme funksionale, anti-bakteriale, rezistente ndaj mykut, i lehtë për t'u pastruar, më shumë se 100,000 rutina, YSF1060 mund të përdoret në aplikacione të ndryshme, si p.sh. Senior Living, Healthcare, Kafe, Lobi, Dhomë pritjeje, Zonë e Përbashkët, etj.

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 7

Në vitin 1998, z. Gong, themeluesi i Yumeya, zhvilloi karrigen e parë Metal Wood Grain, hapi një epokë të re.  Tani Yumeya ishte bërë një nga prodhuesit kryesorë në botë të karrigeve të kokrrave të drurit metalik. Ka 3 Përparësi të pakrahasueshme të Kokrrës së Drurit Metal të Yumeya.

1.   Asnjë përbashkët dhe pa boshe:   Lidhjet midis tubacioneve mund të mbulohen me kokrrizë druri të pastër, pa shtresa shumë të mëdha ose pa kokrriza druri të mbuluar. Tani Yumeya ka arritur efektin e përputhjes një-me-një të letrës me kokërr druri dhe kornizës përmes makinës PCM.

2.   Pastër si drithëra e vërteta dru:   Ka dy pika kyçe për të marrë një kokërr të pastër druri si të vërtetë, shtresa e pluhurit dhe prekja e plotë e letrës dhe pluhurit. Nëpërmjet bashkëpunimit me pallto pluhur Tiger përmirësohet interpretimi i ngjyrës së kokrrave të drurit në pluhur, dhe kokrriza e drurit bëhet më e qartë. Ndërkohë, Yumeya zhvilloi një kallëp të veçantë PVC rezistent ndaj temperaturës së lartë, i cili mund të sigurojë kontakt të plotë midis letrës së grurit të drurit dhe pluhurit.   Karrigia Yumeya's Metal Wood Grain, edhe nëse shikoni nga afër, do të keni iluzionin se kjo është një karrige prej druri të fortë.

3.   I përjetshëm.:   Mobiljet komerciale kanë një shans më të madh përplasjeje sesa mobiljet shtëpiake, duke shkaktuar një përshtypje të parë të keqe dhe zëvendësim të kushtueshëm të mobiljeve. Prandaj, mobiljet komerciale do të kenë kërkesa të veçanta të rezistencës ndaj konsumit.   Rezistenca ndaj konsumit të kokrrës së drurit metalik përcaktohet nga pluhuri. Nisur nga kjo, që nga viti 2017, Yumeya filloi bashkëpunimin me Tiger Powder Coat, një markë profesionale pluhur metalik me famë botërore. Tani kokrra e drurit metalik të Yumeya është më shumë se 3 herë e qëndrueshme se i njëjti produkt në treg. Kjo do të thotë që karrigia e kokrrës së drurit metalik të Yumeya mund të ruajë pamjen e saj të mirë për vite me rradhë.  


Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 8
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 9
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 10

Veçoria kyçe

1. Kornizë alumini me tub modeli Yumeya & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  


2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit


Detaje të Prodhimit

Filozofia e cilësisë së Yumeya është 'Cilësi e mirë = Siguri + Komoditet + Standard + Detaje + Paketa'.   Të gjitha karriget me kokrrizë prej druri të metalit Yumeya mund të përballojnë më shumë se 500 paund dhe me garanci kornizë 10-vjeçare.

1.   Siguria:   Një karrige sigurie jo vetëm që ka siguri strukturore, por gjithashtu detajon sigurinë. Mundet.   ju çliron nga telashet e shërbimit pas shitjes , dhe bëjnë që marka të ketë më shumë konotacion.

--- Siguria e fuqishme:   Të gjitha karriget e Yumeya kalojnë testin e forcës të EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 dhe ANS / BIFMA X5.4-2012.

² Përdorni aluminin e klasës 6061 që është niveli më i lartë në industri.

² Trashësia është më shumë se 2 mm,   dhe pjesët e stresuara janë edhe më shumë se 4 mm.

² Fortësia e aluminit 15-16 gradë, që tejkalon standardin ndërkombëtar prej 14 gradë.

² Tubi i patentet & Struktura - tubi i riforcuar & E ndërtuar në strukturë forca është të paktën dyfishuar se e zakonshme.

--- Siguri për detaje:   Përveç forcës, Yumeya i kushton vëmendje edhe problemeve të padukshme të sigurisë, si gjemba metalike që mund të gërvisht duart. Të gjitha karriget e Yumeya do të lustrohen për të paktën 3 herë dhe do të inspektohen 9 herë përpara se të konsiderohen si produkte të kualifikuara dhe t'u dorëzohen klientëve.

2.   Ngushqi:   Përvoja shumëvjeçare në prodhimin e karrigeve tregtare na tregon se një karrige e mirë duhet të jetë komode.   Rehati do të thotë që ai mund t'i sjellë klientit një përvojë komode dhe ta bëjë atë të ndiejë se konsumi vlen më shumë.   Çdo karrige që kemi projektuar është ergonomike.

---101 gradë, hapi më i mirë i shpinës e bën të këndshëm të mbështetesh.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

Përveç kësaj, ne përdorim shkumë automatike me rikthim të lartë dhe fortësi të moderuar, e cila jo vetëm ka jetë të gjatë shërbimi, por gjithashtu mund të bëjë   të gjithë ulen të qetë, pavarësisht se kush ulet në të - burra apo gra.

3.   Hollës i shkëlqes:   Çfarë është detaji? Nuancat pasqyrojnë zgjuarsinë e një produkti, i cili mund të pasqyrojë më së miri vlerën e një produkti. Kur të merrni karrigen e kokrrës së drurit metalik të Yumeya-s, do të mrekulloheni me zgjuarsinë e Yumeya-s. Çdo karrige duket si një kryevepër.

--- Efekt realist i teksturës së drurit të ngurtë

² Shumë klientë kanë një keqkuptim të tillë që Yumeya dorëzon mallrat e gabuara të karrigeve prej druri të ngurtë.

² S'ka mundësi. Në bashkëpunim me Tiger Powder Coat, qëndrueshmëria është më shumë se tre herë më e lartë se ajo e produkteve të ngjashme në treg.

--- I butë:   Nuk ka asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare. Është si të prodhohet me kallëp.

--- Pëlhura e qëndrueshme duket e lezetshme

² Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 ruts.

² Me trajtim të veçantë, është i lehtë për t'u pastruar, i përshtatshëm për përdorim komercial.

--- Fëmi i lartë i qëndrueshëm.:   65 m3/kg shkumë myku pa talk, jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë nga forma.

--- Perfekte Upholstery:   Linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

Produktet me detaje gjeniale mund të përmirësojnë përvojën dhe kënaqësinë e klientëve tuaj, gjë që mund t'i bëjë shitjet tuaja shumë më të lehta.  

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 11
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 12
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 13


Si duket në Lobi, Dhoma e pritjes & Zona e zakonshme?

Karrige prej drurit metali Nuk ka vrima dhe qepje, e kombinuar me programe efektive pastrimi, mund të parandalojë në mënyrë efektive përhapjen e baktereve dhe viruseve.   Ndërkohë,   Karrige prej drurit metali s kombinojnë avantazhet e karrigeve metalike dhe karrigeve të drurit të ngurtë, 'fortësi më të lartë', '40% - 50% të çmimit', 'teksturë prej druri të ngurtë'. Pra, tani gjithnjë e më shumë vend tregtar,   të tilla si hoteli, kafeneja, grupi, shtëpia e të moshuarve, jeta e të moshuarve dhe kështu me radhë,   zgjidhni karriget Yumeya prej druri metalik në vend të karriges prej druri të ngurtë   shkurtojnë ciklin e kthimit të investimit.

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 14
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 15
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 16


Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 17

A01 Walnut

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 18

A02 Walnuti

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 19

A03 Walnuti

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 20

A05BeechName

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 21

A07 Cherry

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 22

A09 Walnuti

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 23

A30Oak

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 24

A50 Walnuti

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 25

A51 Walnuti

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 26

A52 Walnuti

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 27

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 28

PC01

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 29

PC05

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 30

PC06

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 31

PC21


Dou TM
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 32

SP8011

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 33

SP8021


Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 34

M-OD-PC-001

Karrige banketi Yumeya Chairs për shitje - 35

M-OD-PC-004Avantazhe të kompanisë


Kryetari i banketit të Yumeya për shitje përmban një dispozitor të lehtë i cili është zhvilluar nga ekipi ynë i klasës së R&D. Të gjithë anëtarët e ekipit tonë bënë përpjekjet e tyre për të përmirësuar efikasitetin e transmetimit të difuzorit të dritës.


· karrige banketi për shitje është prodhuar në bazë të materialeve të cilësisë së lartë. Nuk do të shkaktojë substanca të dëmshme për trupin e njeriut, në mënyrë që të shmangen alergjitë e njeriut. Përveç kësaj, ka rezistencë të mirë korrozioni, rezistencë ndaj konsumit dhe rezistencë ndaj oksidimit. Nuk do të oksidohet apo zbardhet gjatë përdorimit afatgjatë.


· Produkti është pritur gjerësisht në treg për përfitimet e mira ekonomike.


áâ Veçoritë e kompanisë ´æàα · Me qendër në Kinë, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është një kompani e famshme prodhuese e specializuar në projektimin, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shpërndarjen e karrigeve të banketit për shitje. &åã · Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ndjek me vendosmëri trendin e zhvillimit të teknologjisë së lartë. 䦕 · Ne përpiqemi të kultivojmë një kulturë të shëndetshme, të larmishme dhe gjithëpërfshirëse, ku të gjithë punonjësit tanë mund të përmbushin potencialin e tij ose të saj, duke siguruar kështu qëndrueshmërinë, rritjen dhe suksesin e vazhdueshëm të kompanisë sonë. 縢© Zbatimi i produktit ¤°δ÷ Karrigia e banketit për shitje e zhvilluar nga Yumeya Chairs përdoret gjerësisht në fusha të ndryshme. éêè Sipas nevojave të ndryshme të klientëve, ne mund të personalizonim zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe efikase për ta.  εη sa kushton karrigia e banketit ne shitje? ð
nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::   Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.