Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 1
Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 2
Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 3
Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 4
Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 5
Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 1
Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 2
Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 3
Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 4
Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 5

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë

hetim

Karrige alumini me mbështetëse krahu është një ndenjëse shumëfunksionale për në shtëpi ose zyrë, dhomë pritjeje, banak kuzhine ose kudo ku nevojitet më shumë ndenjëse. Karrige mund të përdoret gjithashtu si një stol portativ për spitalin ose mjedise të tjera profesionale ku mund të dëshirohet të ofrohet ndenjëse duke e instaluar përkohësisht në tavolina.

Lartësia e karrigeve tona mund të rregullohet nga 25-30 inç.


Detajet e produktit të stolave ​​prej alumini me krahëFutja e prodhimit


Karriget prej alumini me krahë krenohet me dizajnin e tyre origjinal dhe unik. Kontrolli i shkëlqyer i cilësisë në të gjitha fazat e prodhimit siguron cilësi të lartë të produktit. Ne jemi një nga prodhuesit profesionistë të stolave ​​prej alumini me krahë që integrojnë kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin.

 

Ngjyra

 

Drithi
Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 6

A01 Walnut

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 7

A02 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 8

A03 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 9

A05BeechName

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 10

A07 Cherry

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 11

A09 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 12

A30Oak

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 13

A50 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 14

A51 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 15

A52 Walnuti

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 16

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 17

PC01

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 18

PC05

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 19

PC06

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 20

PC21

 

Dou TM
Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 21

SP8011

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 22

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 23

M-OD-PC-001

Karrige Yumeya Karrige Bar Alumini me krahë 24

M-OD-PC-004

 

 Shpesh kompanisë


• Duke ndjekur konceptin e shërbimit të 'të gjithë klientëve në qendër', kompania jonë është e përkushtuar për t'u ofruar klientëve produkte me cilësi të lartë dhe shërbime profesionale.
• Produktet tona plotësojnë kërkesat kombëtare dhe ndërkombëtare të sigurisë. Ato jo vetëm që shiten brenda vendit, por edhe eksportohen në vende dhe rajone si p.sh. br /> • Kompania jonë ka një ekip profesional dhe efikas. Bazuar në konceptet e avancuara të prodhimit, anëtarët e ekipit tonë kanë krijuar një grup produktesh cilësore për kompaninë tonë. Ato janë forca shtytëse për zhvillimin efikas dhe të shpejtë të kompanisë sonë.
Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të disponueshme në specifika të shumta dhe cilësi të besueshme. Është nderi ynë të marrim pyetje dhe porosi nga klientë të rinj dhe të vjetër!


Si mund ta di nëse stolat e shufrave prej alumini me krahë do të përshtaten me banakun tim të kuzhinës?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.