Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 1
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 2
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 3
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 4
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 5
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 6
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 7
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 1
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 2
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 3
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 4
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 5
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 6
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 7

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand

hetim

Yumeya Cafe Chairs Brand është një shitës profesionist me shumicë i llojeve të ndryshme të mobiljeve të restoranteve. Ne ofrojmë një gamë të gjerë furnizimesh me shumicë, të tilla si tavolina dhe karrige restorantesh, stole baresh, tavolina dhe karrige bufeje, furnitorë mobiljesh për kafene, ishuj kuzhine, tavolina përgatitore prej çeliku inoks , tiganisje elektrike dhe kështu me radhë.

Ne ofrojmë një sërë karrigesh dhe tavolinash kafenesh me çmime konkuruese


Detajet e produktit të furnitorëve të mobiljeve për kafeneShqyrtimi i prodhimeve


Furnizuesit e mobiljeve për kafene janë bërë me teknologji unike të artit. Produkti njihet gjerësisht për besueshmëri dhe përdorshmëri të mirë. Furnizuesit e mobiljeve për kafene të Yumeya Chairs mund të përdoren në një sërë industrish. Forca e Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. Është për të bërë një përparim të vazhdueshëm.Informacioni i Prodhimit


Duke iu përmbajtur konceptit "detajet dhe cilësia bëjnë arritje", ne do të punojmë më shumë në detajet e mëposhtme të furnitorëve të mobiljeve për kafene për t'i bërë produktet tona më të favorshme.

Seria Yumeya Metal prej druri Seating 1228 ka dy stile të ndryshme,   me ose pa dizajn të shpinës së ventilatorit. Së dy stili   përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe barstool. Kjo mund të plotësojë nevoja të ndryshme.  Pasi bëri karrigen e parë prej druri metalik në 1998, Yumeya është angazhuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik për më shumë se 20 vjet. Në shumë praktikë, ne gradualisht e kuptojmë se trajtimi sipërfaqësor është një sistem, ka të paktën 5 pika kyçe për të marrë kokrrizën e përsosur të drurit metalik.

---Polimi i mirë,   Kryerja e trajtimit sipërfaqësor në një karrige, e ngjashme me make-up-in, para së gjithash duhet të ketë një kornizë të lëmuar. Të gjitha karriget Yumeya duhet të kalojnë nëpër katër procese lustrimi përpara se të mund të hyjnë zyrtarisht në procesin e trajtimit të sipërfaqes.  Lustrim përbërësi --- Lustrim pas saldimit --- Lustrim i imët për të gjithë karrigen --- Lustrim pas pastrimit.  Pas 4 hapash, mund të arrijë efekt të mirë të sheshtë dhe të qetë.

--- Veshja e mirë pluhur mund të zhvillojë në mënyrë efektive ngjyrën,   Që nga viti 2017, Yumeya bashkëpunon me Tiger R  Veshje pluhuri për shtresë pluhuri metalik. Mund të shfaqë plotësisht strukturën e kokrrave të drurit, të rrisë besnikërinë dhe të sigurojë 5 herë rezistencë ndaj konsumit.  

--- Pret i mirë, përshtatshëm, Yumeya është fabrika e vetme që ka realizuar një karrige një kallëp. E gjithë letra me kokërr druri pritet nga kallëpi që përputhet me karrigen.   Prandaj, e gjithë letra me kokërr druri mund të përputhet në mënyrë efektive me karrigen pa asnjë nyje ose boshllëk

--- Kontakt i plotë, siguroni efektin e transferimit të nxehtësisë,   Kokrra e drurit metalik është teknologji e transferimit të nxehtësisë. Prandaj, kontakti i plotë është një faktor kyç. Ne përdorim kallëp plastik me rezistencë ndaj temperaturës së lartë për të siguruar kontaktin e plotë të letrës së drurit dhe pluhurit për të arritur një efekt të qartë.

---Kontroll i saktë i temperaturës dhe kohës,   Koha dhe temperatura janë një kombinim delikate. Çdo ndryshim në parametra do të ndikojë në efektin e përgjithshëm, ose jo rezistent ndaj konsumit ose ngjyra të ndryshme. Pas vitesh eksplorimi, Yumeya ka gjetur kombinimin më të mirë të kohës dhe temperaturës për të siguruar efektin më të mirë të kokrrave të drurit. Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 8

E bërë nga alumini 2,0 mm, YL1228-PB kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni i shpinës ovale dhe mbrapa me ventilator e bën të gjithë karrigen të duket shumë elegante, unike dhe e lartë, me trajtimin e garinës së drurit metalik Yumeya mund t'i ndihmojë njerëzit të marrin një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike. Ndërkohë, YL1228-PB mund të grumbullojë 5 copë në lartësi, që kursen 50-70% koston e transferimit dhe të ruajtjes. Të gjithë këta faktorë e bënë YL1228-PB një zgjedhje të mirë për High End Cafe, Shtëpi të Pleqve, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 9
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 10
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 11

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 12
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 13
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 14

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 15
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 16
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 18

A01 Walnut

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 19

A02 Walnuti

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 20

A03 Walnuti

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 21

A05BeechName

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 22

A07 Cherry

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 23

A09 Walnuti

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 24

A30Oak

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 25

A50 Walnuti

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 26

A51 Walnuti

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 27

A52 Walnuti

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 29

PC01

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 30

PC05

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 31

PC06

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 32

PC21

 

Dou TM
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 33

SP8011

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 35

M-OD-PC-001

Furnizuesit me shumicë të mobiljeve për kafene Yumeya Chairs Brand 36

M-OD-PC-004

 Informacioni i ndërmarrjes


E vendosur në Jiang Men, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. Është një kompani tërësore. Ne jemi të angazhuar kryesisht në biznesin e karrigeve metalike të ngrënies, karrigeve të banketit, mobiljeve komerciale. Në përputhje me filozofinë e biznesit të 'integritetit, efikasitetit, bashkëpunimit dhe të favorshme', Yumeya Chairs këmbëngul në ofrimin e produkteve cilësore dhe shërbimeve të klasit të parë për klientët tanë. Kultivimi i talenteve luan një rol të rëndësishëm në zhvillimin e biznesit të Yumeya Chairs. Ne kemi një grup skuadrash elitare me përkushtim, virtyt dhe një sfond të shkëlqyer arsimor. Yumeya Chairs këmbëngul që t'u ofrojë klientëve zgjidhje gjithëpërfshirëse bazuar në nevojat e tyre aktuale, në mënyrë që t'i ndihmojë ata të arrijnë sukses afatgjatë.
Ne mirëpresim sinqerisht klientët që kanë nevojë të na kontaktojnë dhe të bashkëpunojnë me ne!


A mund të blej vetëm një karrige?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.