Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 1
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 2
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 3
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 4
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 5
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 6
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 1
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 2
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 3
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 4
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 5
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 6

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya

hetim

Një prodhues lider i karrigeve të dasmës me një stil unik. Yumeya është një ëndërr e përjetshme që ka qenë në shërbim për shumë vite, duke u përmirësuar vazhdimisht, dhe tani marka është një nga prodhuesit më të njohur në këtë fushë.

karriget behen me porosi, kompania mund te prodhoje cdo karrige ne cdo ngjyre


Detajet e produktit të fabrikës së karrigeve të dasmësPërshkrimi


Fabrika e karrigeve të dasmës nga Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. Është me cilësi më të lartë. Duke u prodhuar në bazë të kërkesave të sigurisë dhe cilësisë së qeverisë dhe industrisë, produkti është 100% i kualifikuar. I gjithë procesi i prodhimit të fabrikës së karrigeve të dasmës kontrollohet rreptësisht nga QC profesionale.

Seria Yumeya Metal Wood Grain Seating 1495 përfshin karrige anësore, karrige krahu, stol bar dhe divan. Është ushqimi i ri i dizajnit. & Karrige e dhomës së pritjes.   Tiger Powder Coat, ndërmarrja lider në botë e veshjeve pluhur, e themeluar në vitin 1934 në Austri. Në botë, ekzistojnë shtatë institucione kërkimore shkencore të klasit botëror dhe më shumë se 30 degë në mbarë botën. Trupi i Tigërit është i madh   5 herë të qëndrueshëm. Ndërkohë, është.   një produkt jeshil, që nuk ka plumb, kadmium dhe substanca të tjera toksike.   Që nga viti 2017, Yumeya Furniture dhe Tiger Coat kanë arritur bashkëpunim strategjik. Deri më tani, ne kemi lançuar së bashku dy teknologji të pionierëve të industrisë.

---Dou ™-Kollat Powder ,   Kombinimi i qëndrueshmërisë së veshjes me pluhur me efektin e bojës

--- Diamon™ Teknologjia , A Është i fortë si diamanti, 5 herë rezistencë ndaj konsumit se teknologjia konvencionale

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 7

E bërë nga alumini 2,0 mm, YSF1050-S kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni unik, veçanërisht dizajni i pjesës së pasme, e bëjnë divanin të madh të ndryshëm nga divani normal që mund të përmirësojë nivelin e vendit. Ndërkohë, pjesa e pasme unike mund t'i japë përdoruesit mbështetjen më të mirë dhe të rehatshme.   W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike.

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 8
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 9
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 10

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 11
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 12
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 13

 

Si duket në Lobi. & Dhoma e pritjes (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 14
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 15
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 16

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 17

A01 Walnut

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 18

A02 Walnuti

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 19

A03 Walnuti

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 20

A05BeechName

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 21

A07 Cherry

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 22

A09 Walnuti

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 23

A30Oak

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 24

A50 Walnuti

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 25

A51 Walnuti

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 26

A52 Walnuti

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 27

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 28

PC01

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 29

PC05

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 30

PC06

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 31

PC21

 

Dou TM
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 32

SP8011

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 33

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 34

M-OD-PC-001

Fabrika e karrigeve të dasmës Marka e karrigeve Yumeya 35

M-OD-PC-004

 Shpesh kompanisë


• Kompania jonë ka ekipin më profesional të shërbimit, kështu që ne jemi në gjendje të ofrojmë shërbim gjithëpërfshirës dhe të shpejtë, siç është zgjidhja e problemeve të klientëve.
• Yumeya Chairs ka një ekip kërkimi dhe zhvillimi të përbërë nga zhvillues teknikë profesionistë. Ne zhvillojmë dhe dizajnojmë produkte me koncepte inovative të kërkimit dhe zhvillimit për të siguruar që çdo hap i produktit nga dizajni, zhvillimi deri te prodhimi të jetë profesional dhe efikas.
• Yumeya Chairs ka një vendndodhje të shkëlqyer gjeografike me mjaft hekurudha dhe autostrada afër, gjë që ofron komoditet për transport.
Përshëndetje, faleminderit për interesimin tuaj në Yumeya Chairs! Nëse keni ndonjë nevojë, ju lutemi na kontaktoni. Ne jemi të përkushtuar t'ju shërbejmë.


sa peshojnë karriget tuaja?

nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::   Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.