Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 1
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 2
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 3
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 4
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 5
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 6
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 7
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 1
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 2
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 3
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 4
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 5
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 6
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 7

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës

hetim

Ne ofrojmë shitje me pakicë dhe shumicë të karrigeve të banketit të hoteleve të markës Yumeya Chairs. Ato janë bërë nga profesionistë me teknologjinë më të fundit, materiale të qëndrueshme dhe proces të kujdesshëm prodhimi.

Shiten karrige banket hoteli te cilesise se larte.


Shiten detajet e produktit te karrigeve te banketit te hotelitDetaji i shpejtë


Mënyra e modernizuar e prodhimit përshpejton procesin e prodhimit të karrigeve të banketit të hoteleve Yumeya Chairs për shitje. Ne kemi kryer teste të ndryshme të rrepta për t'u siguruar që produkti është pa defekte dhe plotëson standardin e lartë të cilësisë. Karriget e banketit të hoteleve për shitje të Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. mbulojnë një rrjet të gjerë shitjesh.Futja e prodhimit


Karriget e banketit të hotelit të Yumeya Chairs për shitje janë me një mjeshtëri të shkëlqyer, gjë që pasqyrohet në detaje.

 

Detaje të Prodhimit

 

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 8
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 9
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 10

 

Si duket në darkë?

 

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 11

 

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 12
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 13

 

Ngjyra

 

Drithi
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 14

A01 Walnut

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 15

A02 Walnuti

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 16

A03 Walnuti

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 17

A05BeechName

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 18

A07 Cherry

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 19

A09 Walnuti

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 20

A30Oak

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 21

A50 Walnuti

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 22

A51 Walnuti

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 23

A52 Walnuti

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 24

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 25

PC01

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 26

PC05

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 27

PC06

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 28

PC21

 

Dou TM
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 29

SP8011

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 30

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 31

M-OD-PC-001

Shiten karriget cilësore Yumeya Karrige banketi hoteli të markës 32

M-OD-PC-004

 

 Futja e kompanisë


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është e angazhuar kryesisht në prodhimin dhe shitjen e karrigeve metalike të ngrënies, karriges së banketit, mobiljeve komerciale. Ne do të vazhdojmë të përputhemi me parimin "cilësia në radhë të parë, përdoruesit në radhë të parë, reputacioni në radhë të parë" dhe do të ofrojmë produktet më të mira me çmimet më të favorshme dhe shërbimet më të përsosura për klientët për të përmbushur nevojat e tyre. Yumeya Chairs ka një grup personeli profesional dhe teknik me përvojë, të cilët kanë një ndjenjë të fortë të shpirtit dhe bashkëpunimit të komunitetit, duke ofruar një garanci të fortë për zhvillimin e kompanisë. Sipas nevojave të ndryshme të klientëve, ne mund të personalizonim zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe efikase për ta.
Ju mirëpresim të gjithë klientët të vijnë për bashkëpunim.


sa karrige banketi hoteli janë në shitje?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.