Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 1
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 2
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 3
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 4
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 5
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 6
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 7
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 1
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 2
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 3
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 4
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 5
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 6
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 7

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya

hetim

Ne jemi te specializuar në prodhimin e mobiljeve të ngrënies në stil kafeneje me fokus në qëndrueshmëri dhe ripërdorim.

Një mobilje me përmasa reale që do ta bëjë zonën tuaj të ngrënies të parezistueshme.


Detajet e produktit të mobiljeve të ngrënies në stil kafejeShqyrtimi i prodhimeve


Mobilje ngrënieje në stil kafeneje nga Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. vazhdimisht tejkalon pritjet e klientëve. Departamenti ynë i testimit të cilësisë siguron që produkti të jetë i cilësisë që plotëson standardet e industrisë. Mobiljet e ngrënies në stil kafeneje të Yumeya Chairs përdoren gjerësisht në industri. Me kërkesën e pazëvendësueshme të tregut, ai do të njihet nga klientët për një kohë të gjatë.Përshkrimi


Karriget Yumeya do t'ju tregojnë detajet specifike të produktit më poshtë.

 

Detaje të Prodhimit

 

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 8
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 9
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 10
 

 

Si duket në darkë?

 

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 11

 

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 12
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 13

 

Ngjyra

 

Drithi
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 14

A01 Walnut

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 15

A02 Walnuti

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 16

A03 Walnuti

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 17

A05BeechName

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 18

A07 Cherry

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 19

A09 Walnuti

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 20

A30Oak

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 21

A50 Walnuti

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 22

A51 Walnuti

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 23

A52 Walnuti

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 24

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 25

PC01

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 26

PC05

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 27

PC06

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 28

PC21

 

Dou TM
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 29

SP8011

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 30

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 31

M-OD-PC-001

Mobilje ngrënieje në stilin e kafenesë OEM Karrige Yumeya 32

M-OD-PC-004Futja e kompanisë


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd., shkurt për Yumeya Chairs, është një kompani që integron zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e produkteve. Ne jemi të vendosur në burrat Jiang dhe kryesisht menaxhojmë karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale. Fryma e sipërmarrjes e Yumeya Chairs është të jetë e përqendruar, e ndershme, efikase dhe novatore. Vlera thelbësore është të drejtosh biznesin me vëmendje dhe të jesh njerëz të ndershëm. Ne ofrojmë produkte dhe shërbime më cilësore në varësi të ekipeve profesionale, menaxhimit të rreptë dhe teknologjisë së përparuar. Kompania jonë fokusohet te morali dhe përpiqet maksimalisht për të përmbushur potencialin e njerëzve. Prandaj, ne rekrutojmë talente nga i gjithë vendi dhe bashkojmë një grup talentesh elitare. Dhe ata kanë përvojë të pasur në R&D, prodhimin, shitjet dhe shërbimin. Të udhëhequr nga nevojat aktuale të klientëve, Yumeya Chairs ofron zgjidhje gjithëpërfshirëse, perfekte dhe cilësore bazuar në përfitimet e klientëve.
Mos hezitoni të na kontaktoni nëse jeni të interesuar për karriget tona të ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet komerciale.


si të pastroni karriget?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.