Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 1
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 2
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 3
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 4
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 5
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 6
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 7
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 1
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 2
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 3
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 4
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 5
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 6
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 7

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1

hetim

1,580

Një përzgjedhje e madhe e karrigeve të dasmës me shumicë që janë të disponueshme për t'u dërguar në mbarë botën.

 

Detaje të Prodhimit

 

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 8
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 9
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 10
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 11
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 12
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 13

 

Si duket në darkë?

 

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 14

 

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 15
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 16

 

Ngjyra

 

Drithi
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 17

A01 Walnut

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 18

A02 Walnuti

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 19

A03 Walnuti

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 20

A05BeechName

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 21

A07 Cherry

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 22

A09 Walnuti

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 23

A30Oak

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 24

A50 Walnuti

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 25

A51 Walnuti

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 26

A52 Walnuti

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 27

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 28

PC01

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 29

PC05

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 30

PC06

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 31

PC21

 

Dou TM
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 32

SP8011

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 33

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 34

M-OD-PC-001

Karrige Dasmash OEM me shumicë Karrige Yumeya-1 35

M-OD-PC-004

 

 


Avantazhe të kompanisë


· Gjatë fazës së projektimit të Yumeya Chairs, karriget e dasmës me shumicë, skicat dhe teknika CAD përdoren nga dizajnerët që përpiqen të krijojnë një produkt me funksionin e këmbës ortopedike.


· Produkti ka saktësi dimensionale. Nuk ka devijime në fazën e projektimit dhe në procesin e prodhimit falë softuerit CAD dhe makinës CNC.


· Jeta reale mund të jetë e ethshme dhe stresuese nganjëherë. Ky produkt në fakt mund të jetë terapeutik, veçanërisht nëse njerëzit me të vërtetë heqin dorë nga të gjitha shqetësimet.


Veçoritë e kompanisë


· Si prodhues i njohur për karriget e dasmave me shumicë, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. Ka një pjesë të madhe të tregut.


· Për të përmirësuar reputacionin e karrigeve Yumeya, është e nevojshme përdorimi i teknologjisë së avancuar rishtazi.


· Yumeya Chairs është një pionier në zhvillimin e zgjidhjeve eko-qëndrueshme. Pyet online!


Zbatimi i produktit


Karriget e dasmës me shumicë të Yumeya Chairs përdoren gjerësisht në industri dhe njihen gjerësisht nga klientët.


Me shumë vite përvojë praktike, Yumeya Chairs është në gjendje të ofrojë zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe efikase me një ndalesë.


A mund t'i përdor këto karrige për ngjarje të tjera?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.