Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 1
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 2
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 3
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 4
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 5
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 6
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 7
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 1
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 2
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 3
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 4
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 5
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 6
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 7

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya

hetim

Një karrige komode dhe moderne për kuzhinën apo dhomën tuaj të ngrënies.

Ofron një mundësi të kursimit të hapësirës për restorantet


Detajet e produktit të stolit metalik të kafenesëShqyrtimi i prodhimeve


Tavolina jonë metalike e kafenesë Yumeya Chairs është bërë për të përmbushur standardet më të larta të cilësisë. Produkti është kontrolluar me kujdes nga stafi ynë i QC dhe nga palët e treta autoritare. stoli i kafesë metalike mund të aplikohet në industri, fusha dhe skenarë të ndryshëm. Karriget Yumeya ka kapacitet të mjaftueshëm ruajtjeje për të ofruar prodhim masiv të stolit metalik të kafeneve.Futja e prodhimit


Në procesin e prodhimit të stolit metalik të kafenesë, ne lëmojmë me kujdes detajet, në mënyrë që të përpiqemi për cilësi të përsosur.

Seria Yumeya Cafe Seating and Nursing Home Seating 1010 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar. Është ndenjësja më e nxehtë e shitjes me kokrra metalike prej druri. Karrigia prej druri metalik nuk është një karrige tradicionale metalike. Është më i vlefshëm sepse ka shumë prodhim manual. Drir metali   është një zgjatim efektiv i karriges prej druri të ngurtë në treg & Grupi i klientëve.

---Me qëndrueshmëri si karrige metalike, mund të përballojë më shumë se 500 paund, dhe me 10 vjet garanci kornizë.

---Druri duket si karrige prej druri të ngurtë, përmes teknologjisë së kokrrizave të drurit metalik, njerëzit mund të marrin pamjen dhe prekjen e drurit në një karrige metalike.

--- më lirë por me vlerë, çmimi vetëm 20-30% e karriges prej druri të ngurtë por me vlerë se karrigia tradicionale metalike pasi ka shumë prodhim manual gjatë gjithë prodhimit.

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 8

E bërë nga alumini 2,0 mm, YW5663 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Ndërkohë, Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë.  

Dizajni i përgjithshëm i YW5663 është shumë elegant, me trajtimin e garinës së drurit metalik Yumeya mund t'i ndihmojë njerëzit të marrin një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike. Përveç kësaj, YW5663 mund të grumbullojë 5 copë të larta, që mund të kursejë shumë koston e transferimit dhe ruajtjes.

Të gjithë këta faktorë e bënë YW5663 një zgjedhje të mirë për kafene, shtëpi pleqsh, hotel, dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 9
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 10
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 11

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 12
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 13
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 14

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 15
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 16
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 18

A01 Walnut

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 19

A02 Walnuti

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 20

A03 Walnuti

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 21

A05BeechName

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 22

A07 Cherry

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 23

A09 Walnuti

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 24

A30Oak

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 25

A50 Walnuti

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 26

A51 Walnuti

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 27

A52 Walnuti

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 29

PC01

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 30

PC05

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 31

PC06

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 32

PC21

 

Dou TM
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 33

SP8011

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 35

M-OD-PC-001

Stol kafeje metalike për - Karrige Yumeya 36

M-OD-PC-004

 Futja e kompanisë


E themeluar vite më parë, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është bërë një prodhues me konkurrencë globale, duke mbështetur tregun me karrige kafeje metalike me cilësi të lartë. Produktet tona janë shitur gjerësisht në Evropë, Amerikë, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore. Shumica e produkteve tona, duke përfshirë stolin metalik të kafenesë, prodhohen bazuar në tendencat e tregut që plotësojnë saktësisht nevojat e klientëve. Me konceptin e 'shpërblimit të shoqërisë sonë me atë që kemi marrë prej saj', ne presim që ne të jemi një korporatë e mirë që vazhdimisht shpërblen përfitimet për shoqërinë tonë. Kërkimi!
Shpresojmë të bashkëpunojmë me ju për një situatë të favorshme dhe së bashku të krijojmë një të ardhme më të mirë.


si të pastroni një stol metalik kafeneje?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.