Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 1
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 2
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 3
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 4
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 5
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 1
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 2
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 3
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 4
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 5

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim

hetim

Cilësia e komodinës sonë në stilin e hotelit është e pakrahasueshme. Ato prodhohen nga lëndët e para të cilësisë më të mirë, më pas përfundohen dhe kontrollohen me përpikëri për t'u siguruar që përmbushin standardet tona të rrepta. Dizajni klasik nuk do të datohet kurrë, duke siguruar që blerja juaj të jetë gjithmonë në modë dhe mund të përdoret për vitet në vijim.

Komodinat e stilit të hotelit janë shumë të gjithanshme dhe mund të përdoren në ambiente të ndryshme.

Avantazhe të kompanisë


· Komodina e stilit të hotelit Yumeya Chairs miraton modelin modern të prodhimit.


· Produkti shkëlqen në lëshimin e dritës në një drejtim dhe ka një sistem ftohjeje të avancuar që premton një jetë të gjatë.


· Nëpërmjet inovacionit bashkëpunues dhe promovimit të përbashkët në fushën e komodinës së stilit të hotelit, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka krijuar pika të reja të tregut.


Seria Yumeya Banquet Seating 1198 përfshin tre versione të ndryshme, fiksimin e shpinës, përkuljen e pasme, mbrapa model. Klientët mund të zgjedhin versionet e duhura bazuar në stilin dhe buxhetin e dekorimit të hotelit.

E bërë nga alumini i nivelit më të lartë në industri dhe struktura e patentës Yumeya, YL1198 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Ndërkohë, Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë.   

Dizajni i shpinës së lakuar mbështjell plotësisht shpinën e përdoruesit për të ofruar komoditetin më të mirë. Përveç kësaj, duke shtuar funksionin flex back mund të bëjë që pjesa e pasme e karriges të përshtatet sipas qëndrimit ulur të përdoruesit, në mënyrë që t'i japë përdoruesit rehatinë më të mirë.  

Të gjithë këta faktorë e bënë YL1198 një zgjedhje të mirë për Banket dhe Konferenca në Hotel.

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 6

Detaje të Prodhimit

 

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 7
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 8
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 9

 

Si duket në banket?

 

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 10

 

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 11
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 12
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 13
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 14
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 15

 

Ngjyra

 

Drithi
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 16

A01 Walnut

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 17

A02 Walnuti

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 18

A03 Walnuti

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 19

A05BeechName

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 20

A07 Cherry

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 21

A09 Walnuti

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 22

A30Oak

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 23

A50 Walnuti

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 24

A51 Walnuti

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 25

A52 Walnuti

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 26

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 27

PC01

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 28

PC05

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 29

PC06

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 30

PC21

 

Dou TM
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 31

SP8011

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 32

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 33

M-OD-PC-001

Tavolina komodine Hotel Style Tavolina komodine Hotel Style Prodhim 34

M-OD-PC-004

 

 


Veçoritë e kompanisë


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është shtylla në industrinë e komodinës së stilit të hotelit, duke qenë e angazhuar në komodina në stil hoteli për shumë vite.


· Forca jonë e fabrikës qëndron në një sërë objektesh prodhimi fleksibël. Ato janë të pajisura mirë me teknologjitë më të fundit dhe janë në përputhje me standardet e menaxhimit shkencor, gjë që i bën ata të plotësojnë një gamë të gjerë nevojash për kërkesat e prodhimit. Ekipi ynë i anëtarëve të prodhimit kontribuon në suksesin e biznesit tonë. Ata përdorin teknologji të ndryshme të përpunimit për të prodhuar produkte në nivelin më të lartë dhe brenda kohës së prodhimit. Profesionistët tanë të aftë të R&D nxitin rritjen tonë në stilin e hotelit të shtratit biznes. Ata janë në gjendje të ofrojnë produkte të ndryshme të zhvilluara posaçërisht për tregje të ndryshme globale.


· Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit të shërbimit ndaj klientëve me qëndrim cilësor. Merr më shumë informacion!


Detaje të Prodhimit


Komodinat e stilit të hotelit Yumeya Chairs janë perfekte në çdo detaj.Zbatimi i produktit


Komodinat e stilit hotelier të Karrigeve Yumeya mund të përdoren në shumë industri.


Me shumë vite përvojë praktike, Yumeya Chairs është në gjendje të ofrojë zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe efikase me një ndalesë.Krahasimi i produktit


Të mbështetur nga teknologjia e avancuar, komodina jonë në stilin e hotelit ka një përparim më të madh në konkurrencën gjithëpërfshirëse të produkteve, siç tregohet në aspektet e mëposhtme.Avantazhe të ndërmarrjes


Yumeya Chairs ka një ekip prodhimi me cilësi të lartë dhe me efikasitet të lartë. Me shumë vite përvojë prodhimi, anëtarët e ekipit mund të zgjidhin në mënyrë efektive problemet gjatë prodhimit.


Në vitet e zhvillimit, kompania jonë ka krijuar një sistem shërbimi të shëndoshë me përvojë të akumuluar. Bazuar në këtë sistem, ne i shërbejmë çdo klienti me gjithë zemër.


Si një kompani me përgjegjësi sociale, kompania jonë i është përmbajtur gjithmonë frymës së sipërmarrjes të 'përqendrimit, përkushtimit dhe profesionalizmit'. Përveç kësaj, ne i kushtojmë vëmendje të madhe reputacionit, klientëve dhe integritetit tonë gjatë funksionimit të biznesit. Ne vazhdimisht inovojmë dhe ndjekim përsosmërinë, me angazhimin për t'u bërë një ndërmarrje moderne e njohur vendase me reputacion të mirë.


E themeluar në Yumeya Chairs ka vënë gjithmonë cilësinë e produktit dhe kënaqësinë e klientit në radhë të parë dhe ka fituar vlerësime nga klientët.


Yumeya Chairs ndërton kanale të ndryshme shitjesh bazuar në tregun vendas dhe të huaj. karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale shiten mirë në të gjithë botën.


Sa peshë mund të mbajnë komodina në stil hoteli?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.