Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 1
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 2
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 3
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 4
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 5
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 1
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 2
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 3
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 4
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 5

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1

hetim

Mobilje dhe Dekor shtëpie - Perde liri, Qilima, Perde dritaresh, Mbulesa tavoline

Karriget Yumeya janë bërë nga materiali me cilësi të lartë.

Avantazhe të kompanisë


· Dizajni i kompanive të mobiljeve të hoteleve Yumeya Chairs është rezultat i një zgjidhjeje termike profesionale. Faktorët ndikues si shpejtësia e ajrit, zgjedhja e materialeve të shpërndarjes dhe përfundimi merren parasysh nga projektuesit.


· Cilësia e produktit përmbush si standardet e cilësisë ashtu edhe pritshmëritë e klientit.


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. jep siguri teknike dhe cilësi të klasit të parë.


Seria Yumeya Banquet Seating 3008 përfshin tre stile të ndryshme, mbrapa rrjetë, jastëk prapa dhe rrjetë jastëku. Mund të plotësojë nevojat e hoteleve të ndryshme.

E bërë nga alumini 2,0 mm dhe struktura e patentës Yumeya, YZ3057 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Ndërkohë, Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë.   

Dizajni i përgjithshëm i YZ3057 është shumë elegant, me trajtimin Yumeya Tiger Dou Powder Coat mund ta bëjë atë 5 herë të qëndrueshëm. Përveç kësaj, YZ3057 mund të grumbullojë 5 copë të larta, që mund të kursejë shumë koston e transferimit dhe ruajtjes.

Të gjithë këta faktorë e bënë YZ3057 një zgjedhje të mirë për Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Tiger Powder Coat, ndërmarrja lider në botë e veshjeve pluhur, e themeluar në vitin 1934 në Austri. Në botë, ekzistojnë shtatë institucione kërkimore shkencore të klasit botëror dhe më shumë se 30 degë në mbarë botën. Tiger Powder Coat është një produkt i gjelbër, që nuk ka plumb, kadmium dhe substanca të tjera toksike.

Që nga viti 2017, Yumeya Furniture dhe Tiger Coat kanë arritur bashkëpunim strategjik. Deri më tani, ne kemi lançuar së bashku dy teknologji të pionierëve të industrisë.

1.   Këllu , Kombinimi i qëndrueshmërisë së veshjes me pluhur me efektin e bojës.  

2.   Diamonë Teknologjia , A Është i fortë si diamanti, 3 herë rezistencë ndaj konsumit se teknologjia konvencionale.

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 6

Detaje të Prodhimit

 

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 7
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 8

 

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 9
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 10

 

Si duket në darkë?

 

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 11
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 12
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 13
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 14

 

Ngjyra

 

Drithi
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 15

A01 Walnut

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 16

A02 Walnuti

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 17

A03 Walnuti

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 18

A05BeechName

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 19

A07 Cherry

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 20

A09 Walnuti

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 21

A30Oak

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 22

A50 Walnuti

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 23

A51 Walnuti

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 24

A52 Walnuti

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 25

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 26

PC01

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 27

PC05

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 28

PC06

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 29

PC21

 

Dou TM
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 30

SP8011

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 31

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 32

M-OD-PC-001

Kompanitë e mobiljeve të hoteleve Kompania e markës Yumeya Chairs-1 33

M-OD-PC-004

 

 


Veçoritë e kompanisë


· Me qendër në Kinë, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka një eksperiencë shumëvjeçare në projektimin dhe prodhimin e kompanive të mobiljeve hoteliere për tregun botëror.


· Impianti ynë ndodhet në një vend të kënaqshëm ku është afër aeroporteve dhe porteve brenda një ore. Kjo ka ndihmuar në minimizimin e kostove tona të transportit dhe rreziqeve në transport. Fabrika ndodhet pranë furnitorëve të lëndëve të para. Ky avantazh gjeografik na ka mundësuar të kursejmë shumë në transport, gjë që përfundimisht ndihmon në kursimin e kostove të prodhimit. Ne kemi një grup punonjësish të angazhuar në menaxhim. Ata i janë përkushtuar industrisë së kompanive të mobiljeve hoteliere prej vitesh dhe kanë përvojë dhe njohuri të bollshme. Kjo na siguron që të ofrojmë shërbimin më të mirë dhe rezultatet pozitive për klientët tanë.


· Synimi ynë është: "Të orientuar drejt tregut, cilësia si premisë, shërbimi si qëllim". Nën këtë synim, ne vazhdimisht e tejkalojmë veten drejt një kompanie më profesionale, të ndërkombëtarizuar.


Detaje të Prodhimit


Ne vlerësojmë cilësinë e produkteve tona. Dhe ne përpiqemi për përsosmëri në çdo detaj të produkteve. Në këtë mënyrë, ne garantojmë cilësinë e shkëlqyer të produkteve tona.Zbatimi i produktit


Kompanitë tona të mobiljeve të hoteleve përdoren gjerësisht në industri dhe fusha të shumta.


Yumeya Chairs është i përkushtuar për të zgjidhur problemet tuaja dhe për t'ju ofruar zgjidhje të njëanshme dhe gjithëpërfshirëse.Krahasimi i produktit


Krahasuar me produktet në të njëjtën kategori, avantazhet e jashtëzakonshme të kompanisë së mobiljeve të hoteleve Yumeya Chairs janë si më poshtë.Avantazhe të ndërmarrjes


Jemi të pajisur me një teknologji profesionale dhe skuadër e R&D. Bazuar në teknologjinë e avancuar, anëtarët e ekipit tonë kanë zhvilluar produkte të ndryshme cilësore që janë në përputhje me standardet ndërkombëtare.


Yumeya Chairs ka ndërtuar një model shërbimi gjithëpërfshirës me koncepte të avancuara dhe standarde të larta, në mënyrë që të ofrojë shërbime sistematike, efikase dhe të plota për konsumatorët.


Kompania jonë i përmbahet gjithmonë filozofisë së biznesit të 'konsumatorit në radhë të parë, inovacionit teknologjik'. Për të përfituar përfitime më të mira ekonomike dhe sociale, ne vazhdimisht mësojmë metoda të avancuara të menaxhimit dhe teknika të prodhimit shkencor për të promovuar përmirësimin e shpejtë të industrisë.


Yumeya Chairs u themelua zyrtarisht në vitin Pas vitesh eksplorimi dhe zhvillimi, ne kemi arritur arritje të rëndësishme në industri.


Me produkte me cilësi të lartë dhe përvojë të pasur menaxhimi, kompania jonë ka krijuar një rrjet shitjesh produktesh në të gjithë Amerikën, Australinë dhe Azinë.


sa karrige janë në një grup?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.