Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 1
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 2
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 3
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 4
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 5
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 1
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 2
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 3
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 4
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 5

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya

hetim

Yumeya Chairs Brand është një prodhues ekskluziv i karrigeve të dhomës së ngrënies. Ne jemi të vetëdijshëm se industria e hotelerisë ka shumë ngjarje dhe ne jemi gjithmonë në gjendje të plotësojmë nevojat e klientëve tanë.

Yumeya Chair Co. ofron materiale dhe dizajn të cilësisë më të mirë me çmim të volitshëm.


Detajet e produktit të karrigeve të dhomës së ngrënies së hotelitFutja e prodhimit


Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Yumeya Chairs prodhohen me një ritëm të shpejtë për shkak të rritjes së efikasitetit të prodhimit. Ekipi ynë i kualifikuar kontrollon në mënyrë efektive këtë produkt me cilësi të lartë duke zbatuar sistemin e kontrollit të cilësisë. Këto karakteristika rritin në mënyrë efektive popullaritetin dhe reputacionin e produktit.

Seria Yumeya Banquet Seating 1041 është dizajni më klasik i karrigeve të banketit, i cili do të zgjasë për një kohë të gjatë. Me performancë me kosto ultra të lartë, është zgjidhja më e mirë për hotelet me buxhet të kufizuar.

E bërë nga çeliku i nivelit më të lartë në industri dhe struktura e patentës Yumeya, YT2027 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Ndërkohë, Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë.   

Kjo karrige është e lehtë dhe mund të grumbullojë 10 copë të larta, gjë që e bën të lehtë ruajtjen dhe mbajtjen. Prandaj, përveç hoteleve, është edhe një karrige ideale për dasma dhe evente.  

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 6

Detaje të Prodhimit

 

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 7
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 8
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 9

 

Si duket në banket/konferencë?

 

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 10
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 11

 

Ngjyra

 

Drithi
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 12

A01 Walnut

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 13

A02 Walnuti

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 14

A03 Walnuti

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 15

A05BeechName

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 16

A07 Cherry

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 17

A09 Walnuti

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 18

A30Oak

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 19

A50 Walnuti

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 20

A51 Walnuti

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 21

A52 Walnuti

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 22

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 23

PC01

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 24

PC05

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 25

PC06

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 26

PC21

 

Dou TM
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 27

SP8011

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 28

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 29

M-OD-PC-001

Karriget e dhomës së ngrënies së hotelit Karriget e markës Yumeya 30

M-OD-PC-004

 

 Shpesh kompanisë


• Kompania jonë ka një ekip teknik me përvojë me profesion dhe aftësi. Ata janë përqëndruar vazhdimisht në R&D dhe innovacionin e prodhimeve.
• Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të favorizuara nga klientët vendas dhe të huaj për çmimin e arsyeshëm dhe cilësinë e mirë.
• Kompania jonë është e përkushtuar t'u ofrojë klientëve shërbim me një ndalesë në të gjithë procesin e shitjeve.
Nëse jeni të interesuar për tendat tona, ju lutemi konsultohuni me karriget Yumeya për kuotime.


Sa karrige të dhomës së ngrënies së hotelit ka në çdo grup?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.