Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 1
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 2
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 3
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 4
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 5
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 1
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 2
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 3
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 4
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 5

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje

hetim

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje

sediljet mund të rregullohen në lartësi të ndryshme, sedilja dhe pjesa e pasme janë të rregullueshme në mënyrë të pavarur lart ose poshtë.

Avantazhe të kompanisë


· Karriget e banketit në hotel Yumeya Chairs janë të ndërtuara nga materiale superiore me teknologji moderne.


· Materiali i tij i cilësisë së lartë lejon që të kalojë sa më shumë ajër që të jetë e mundur për ta bërë produktin të marrë frymë.


· Për shkak të avantazheve të tij të jashtëzakonshme në treg, produkti gëzon një perspektivë të madhe tregu.


Seria 1398 e ndenjëseve të banketit Yumeya përfshin katër stile të ndryshme formash. Mund të plotësojë nevojat e hoteleve të ndryshme.

E bërë nga alumini 2,0 mm dhe struktura e patentës Yumeya, YL1453 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Ndërkohë, Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë.   

Dizajni i përgjithshëm i YL1453 është shumë elegant, me trajtimin Yumeya Dou Powder Coat mund ta bëjë atë 5 herë të qëndrueshëm. Përveç kësaj, YL1453 mund të grumbullojë 10 copë të larta, që mund të kursejë shumë koston e transferimit dhe ruajtjes.

Të gjithë këta faktorë e bënë YL1453 një zgjedhje të mirë për Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 6

Detaje të Prodhimit

 

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 7
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 8

 

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 9
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 10

 

Si duket në banket?

 

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 11

 

Ngjyra

 

Drithi
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 12

A01 Walnut

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 13

A02 Walnuti

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 14

A03 Walnuti

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 15

A05BeechName

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 16

A07 Cherry

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 17

A09 Walnuti

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 18

A30Oak

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 19

A50 Walnuti

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 20

A51 Walnuti

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 21

A52 Walnuti

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 22

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 23

PC01

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 24

PC05

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 25

PC06

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 26

PC21

 

Dou TM
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 27

SP8011

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 28

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 29

M-OD-PC-001

Karrige banket hoteli ne shitje Karrige bankete Yumeya marke Karrige banketi hoteli ne shitje 30

M-OD-PC-004

 

 


Veçoritë e kompanisë


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. tejkalon karriget e tjera të banketeve të hoteleve për shitje nga prodhuesit dhe furnizuesit në Kinë për shkak të cilësisë dhe çmimit.


· Kompania jonë është e fortë në burime njerëzore me cilësi të lartë. Kemi administrimin profesional të prodhimit dhe ekipi i R&D. Ata punojnë ngushtë së bashku për të bërë shpikjen dhe inovacionin tonë të vijnë në produkte reale. Ne kemi hapur tregje të gjera dhe të fuqishme. Ne do të vazhdojmë të kryejmë kërkime të thella të tregut ndërkombëtarisht. Më pas, ne do të kapim një pjesë më të madhe të tregut jashtë shtetit duke përmirësuar konkurrencën tonë gjithëpërfshirëse. Ekipi ynë R&D ka një aftësi të fortë në krijimin e produkteve të reja. Ata do të marrin në konsideratë reagimet nga klientët dhe tendencën e tyre për blerje përpara se të fillojnë të shpikin një produkt të ri. Në këtë mënyrë, produktet duke përfshirë karriget e banketeve të hoteleve për shitje që ata zhvilluan janë më të synuara dhe të denja.


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka guximin të udhëheqë të ardhmen dhe të shfrytëzojë çdo mundësi për të vazhduar të mësojë dhe të jetë proaktiv në karriget e banketeve të hoteleve për shitje. Merr informacionin!


Detaje të Prodhimit


Karriget e banketit të hotelit të Yumeya Chairs për shitje kanë performanca të shkëlqyera për shkak të detajeve të shkëlqyera të mëposhtme.



Zbatimi i produktit


Karriget e banketit të hotelit të Yumeya Chairs për shitje mund të aplikohen në fusha dhe skena të ndryshme, gjë që na mundëson të plotësojmë kërkesa të ndryshme.


Bazuar në nevojat aktuale të klientëve tanë, ne ofrojmë një zgjidhje me një ndalesë për ta me qëllim të ndarjes racionale të karrigeve metalike të ngrënies, karriges së banketit, mobiljeve komerciale.



Krahasimi i produktit


Krahasuar me produktet e së njëjtës kategori, karriget e banketit të hoteleve në shitje që ne prodhojmë janë të pajisura me avantazhet e mëposhtme.



Avantazhe të ndërmarrjes


Me një ekip kërkimi dhe zhvillimi të produkteve me cilësi të lartë, kompania jonë përdor mjete të avancuara zhvillimi dhe kryen kërkime dhe rezultate me efikasitet të lartë. Prandaj, mund të garantohet hyrja në kohë e produkteve tona në treg.


Kompania jonë ka një qendër profesionale të shërbimit ndaj klientit për porositë e klientëve, ankesat, konsultimet dhe shërbime të tjera.


Kompania jonë i përmbahet frymës së sipërmarrjes 'të orientuar drejt gjelbërimit, ekologjikisht suprem, mirënjohës dhe fitues' dhe ndjek konceptin e prodhimit të 'garancisë së sigurisë dhe produkteve cilësore'.


Që nga themelimi në Yumeya Chairs ka qenë udhëheqës i tregut vendas dhe të huaj për shumë vite dhe ka fituar shumë nderime në industri.


Me rrjetin e shitjeve të shëndosha, produktet tona jo vetëm që shiten mirë në tregun vendas, por zënë një pjesë të caktuar në tregun e huaj.


sa kushtojnë karriget e banketit të hotelit?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.