Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 1
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 2
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 3
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 4
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 5
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 6
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 7
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 1
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 2
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 3
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 4
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 5
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 6
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 7

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya

hetim

Karrige kafeje të bardha

10% ulje karrige kafeje të bardhë


Detajet e produktit të karrigeve të bardha të kafesëShqyrtimi i prodhimeve


Vërtetohet se struktura e karrigeve të bardha të kafenesë do të thotë të kesh jetë më të gjatë. Produkti është i pajisur me performancë dhe qëndrueshmëri të qëndrueshme. Bazuar në fakte, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. do të përdorë metoda dhe mjete shkencore për të përmirësuar cilësinë dhe efikasitetin e punës.Përshkrimi


Krahasuar me produkte të ngjashme, karriget e bardha të kafenesë Yumeya Chairs kanë përparësitë e mëposhtme.

Karriget e ngrënies Yumeya seria 5547 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar. Bazuar në përvojën shumëvjeçare të tregtisë ndërkombëtare, Yumeya e kupton thellësisht veçorinë e tregtisë ndërkombëtare. Mënyra kryesore për të siguruar klientët për cilësinë do të jetë pika kryesore përpara bashkëpunimit. Të gjitha karriget Yumeya do t'i nënshtrohen të paktën 4 departamenteve, më shumë se 10 herë QC përpara se të paketohen.

--- Departamenti i harduerit: Këtu kërkohen të paktën 4 QC në këtë departament, 'lëndë e parë', 'QC pas përkuljes', 'Kontroll QC pas saldimit', 'inspektim kampion i kornizave të përfunduara'. Vetëm procesi, struktura dhe madhësia e kornizës janë të sakta, dhe sipërfaqja e kornizës është e lëmuar pa gjemba metalike, është një produkt i kualifikuar.  

---Departamenti i kokrrave të drurit: Dallimi i ngjyrës në të njëjtën grumbull shkaktohet nga shumë faktorë. Për të shmangur këtë problem, duhet të kryejmë inspektimin e cilësisë të paktën 3 herë në këtë lidhje për të siguruar qëndrueshmërinë e ngjyrës.  

---Departamenti i tapicerive: Detajet janë pika kyçe për të përjetuar cilësi të lartë. Prandaj, ne nuk mund të pushojmë në lidhjen e tapiceri. Pas më shumë se 3 herë QC, jastëku ynë është i lëmuar dhe i mbushur, dhe shkuma është e rehatshme dhe me rikthim të lartë.

- Departamenti i paketës: Në këtë hap, ne do të kontrollojmë të gjithë parametrat sipas porosisë së klientit, duke përfshirë madhësinë, trajtimin e sipërfaqes, pëlhurat, aksesorët, etj, për t'u siguruar që është karrigia e duhur që porosit klienti. Në të njëjtën kohë, ne do të kontrollojmë nëse sipërfaqja e karriges është e gërvishtur dhe pastrohet një nga një. Vetëm kur 100% e mallrave të kalojnë inspektimin e marrjes së mostrave, kjo grumbull mallrash të mëdha do të paketohet.

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 8

Karrigia është ndryshuar nga një karrige klasike dhe popupar prej druri të ngurtë.   Dizajni unik i shpinës mund t'i japë përdoruesit më të rehatshëm, të ulur, por jo të lodhur.   Megjithatë, për shkak të dizajnit të veçantë të pjesës së pasme, karrigia prej druri të fortë thyhet shumë lehtë. Por për të   YW5548, ishte m Ade me 2.0 mm, dhe   kaloni testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit.   Dizajni i krahut mund të sigurojë një vend të sigurt për duart, dhe gjithashtu të sigurojë mbështetje të caktuar, veçanërisht për të moshuarit. W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike.   Të gjithë këta faktorë e bënë YW5548 zëvendësuesin më të mirë të karriges prej druri të ngurtë për kafene, shtëpi pleqsh, hotel, dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 9
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 10
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 11

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 12
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 13
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 14

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 15
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 16
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 18

A01 Walnut

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 19

A02 Walnuti

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 20

A03 Walnuti

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 21

A05BeechName

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 22

A07 Cherry

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 23

A09 Walnuti

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 24

A30Oak

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 25

A50 Walnuti

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 26

A51 Walnuti

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 27

A52 Walnuti

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 29

PC01

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 30

PC05

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 31

PC06

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 32

PC21

 

Dou TM
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 33

SP8011

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 35

M-OD-PC-001

Karrige kafeje Hot White Karriget e markës Yumeya 36

M-OD-PC-004

 Futja e kompanisë


Si një ndërmarrje e pjekur, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd., shkurt për Yumeya Chairs, është angazhuar në prodhimin e karrigeve metalike të ngrënies, karrigeve të banketit, mobiljeve tregtare që nga themelimi i saj. Në të ardhmen, kompania jonë do të udhëhiqet gjithmonë nga tregu i synuar. Për të arritur qëllimin tonë për përfitime ekonomike, ne do të vazhdojmë të zhvillojmë dhe inovojmë bazuar në metodat shkencore dhe teknologjike. Për më tepër, ne përmirësojmë sistemin tonë të menaxhimit të shërbimit dhe ofrojmë produkte dhe shërbime cilësore për konsumatorët. Kompania jonë ka krijuar një ekip profesionistësh me përvojë në të gjitha moshat. Ato ofrojnë motivim të brendshëm për zhvillimin tonë të qëndrueshëm. Nëpërmjet analizës së problemeve dhe planifikimit të arsyeshëm, ne u ofrojmë klientëve tanë një zgjidhje efektive me një ndalesë për situatën aktuale dhe nevojat e klientëve.
Mezi pres të punoj me ju për të krijuar një të ardhme më të mirë.


Sa është kapaciteti i peshës për karriget e bardha të kafesë?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.