Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 1
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 2
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 3
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 4
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 5
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 6
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 7
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 1
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 2
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 3
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 4
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 5
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 6
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 7

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya

hetim

Divanet për të moshuarit janë krijuar për ta bërë më të lehtë për njerëzit me lëvizshmëri të kufizuar të ulen dhe të ngrihen. Ata kanë një mbështetëse shpine të rregullueshme me lartësi, një thellësi më të gjerë sediljeje dhe mbështetëse krahësh që përshtaten në gjerësi.

Sofas for Seniors është një kompani mobiljesh me madhësi plus. Garantohet të jetë më komod se divanet e zakonshme dhe me një përzgjedhje prej mbi 200 pëlhurash dhe 5 ngjyrash në çdo suitë.


Detajet e produktit të divaneve për të moshuaritShqyrtimi i prodhimeve


Një skuadër punonjësësh të zotë projekton dhe prodhon sofas e kryetarve të Jumeya për të moshuarit duke përdorur materialin e cilësisë së lartë me ndihmë. të veglave avant-garde dhe makinave. Duke pasur cilësinë e tij superiore dhe çmimin e arsyeshëm, divanet tona për të moshuarit janë përballur me pritje të ngrohtë dhe shitje të shpejtë në treg. Divanet e Yumeya Chairs për të moshuarit janë gjerësisht të aplikueshme në industri. E pasur me përvojë në prodhimin e divaneve për të moshuarit, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është furnizues i besueshëm.Përshkrimi


Divanet tona për të moshuarit kanë një pjesë të caktuar në treg për shkak të karakteristikave të mëposhtme.

Karriget e ngrënies Yumeya seria 5645 përfshin 6 stile të ndryshme, karrige krahu, karrige me krah më të gjerë, stol bar, divan tek & Dy divane. Ulëset Yumeya Metal Wood Grain janë të njohura nga shumë marka globale të hoteleve me pesë yje, si Shangri La, Marriott, Hilton, etj. Ndërkohë, Yumeya Metal Wood Grain Seating njihen edhe nga Disney, Emaar dhe kompani të tjera të njohura. Emaar, një gjigant i pasurive të paluajtshme në të gjithë Emiratet e Bashkuara Arabe, është një nga kompanitë më të mëdha të pasurive të paluajtshme në botë. Më 13 maj 2020, pronat Emaar u renditën në vendin 981 në listën e Forbes Global Enterprise 2000 për vitin 2020. Kulla Burj Khalifa është pikë referimi e pronave Emaar. Që nga viti 2016, Yumeya ka arritur një bashkëpunim me Emaar, duke ofruar mobilje për hotelet e Emaar, sallat e banketeve dhe vende të tjera tregtare.

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 8

I prodhuar nga alumini 2,0 mm, divan i vetëm YSF1059 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni i përgjithshëm është i thjeshtë, por shumë elegant. Linjat e thjeshta të drejta u japin njerëzve efektin më të mirë vizual dhe ndjenjën më të rehatshme të uljes. Dizajni i krahut mund të sigurojë një vend të sigurt për duart, dhe gjithashtu të sigurojë mbështetje të caktuar, veçanërisht për të moshuarit.   W Me trajtimin e kokrrave të drurit metalik Yumeya, karrigia e krahut mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike pa baktere dhe viruse   Shtimi   Të gjithë këta faktorë e bënë divanin e vetëm A Zgjedhje e mirë për Kafene, Shtëpi të Pleqve, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 9
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 10
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 11

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 12
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 13
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 14

 

Si duket në Lobi. & Dhoma e pritjes (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 15
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 16
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 18

A01 Walnut

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 19

A02 Walnuti

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 20

A03 Walnuti

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 21

A05BeechName

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 22

A07 Cherry

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 23

A09 Walnuti

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 24

A30Oak

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 25

A50 Walnuti

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 26

A51 Walnuti

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 27

A52 Walnuti

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 29

PC01

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 30

PC05

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 31

PC06

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 32

PC21

 

Dou TM
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 33

SP8011

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 35

M-OD-PC-001

Divane të nxehta për të moshuarit Karriget e markës Yumeya 36

M-OD-PC-004

 Futja e kompanisë


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është referuar si Yumeya Chairs dhe është një karrige e shkëlqyer e ngrënies metalike shtëpiake, karrige banketi, kompani tregtare e prodhimit të mobiljeve. Kompania jonë i përmbahet konceptit të shërbimit të 'rreptësisë dhe ndershmërisë, bashkëpunimit dhe të favorshme' dhe ndjek besimin e korporatës 'saktësia për të vërtetën, inovacioni për zhvillim'. Dhe me fokus në sigurinë e produktit dhe kërkesën e njerëzve, ne zhvillojmë veten përmes teknologjisë shkencore dhe inovacionit. Yumeya Chairs ka një grup personeli teknik me cilësi të lartë dhe një ekip prodhimi shumë efikas. Përveç kësaj, ne miratojmë mjete dhe koncepte të avancuara zhvillimi për kërkimin dhe zhvillimin e produktit. Yumeya Chairs këmbëngul që t'u ofrojë klientëve zgjidhje të arsyeshme sipas nevojave të tyre aktuale.
Me kalimin e viteve, ne i jemi përkushtuar R &D dhe prodhimin e produkteve tona. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve tona, ju lutemi kontaktoni stafin tonë të shërbimit të klientit në internet.


Si mund të paguaj për divanet e mia?

nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::   Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.