Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 1
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 2
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 3
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 4
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 5
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 1
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 2
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 3
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 4
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 5

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company

hetim

Një kompani mobiljesh e cila ofron një gamë të gjerë karrigesh, stole bari dhe kabinash për industrinë e mikpritjes. Ajo gjithashtu ofron shërbime me qira të karrigeve të mikpritjes.

Me Yumeya mund të gjeni lehtësisht karrigen e përsosur për hapësirën tuaj, me një përzgjedhje fantastike stilesh dhe dizajnesh për të zgjedhur.


Detajet e produktit të shpërndarësve të mobiljeve të mikpritjesShqyrtimi i prodhimeve


Shpërndarësit e mobiljeve mikpritëse Yumeya Chairs janë bërë duke përdorur materiale premium dhe vijnë në stile të ndryshme dizajni. Ky produkt është i patejkalueshëm për nga cilësia dhe performanca. Shpërndarësit e mobiljeve mikpritëse të prodhuara nga Yumeya Chairs kanë një gamë të gjerë aplikimesh. Produkti vlerësohet vërtet nga klientët tanë për pozicionin e tij të qëndrueshëm në treg.Përshkrimi


Distributorët tanë të mobiljeve për mikpritje kanë përparësitë e mëposhtme ndaj produkteve të ngjashme.

Seria Yumeya Banquet Seating 3008 përfshin tre stile të ndryshme, mbrapa rrjetë, jastëk prapa dhe rrjetë jastëku. Mund të plotësojë nevojat e hoteleve të ndryshme.

E bërë nga alumini 2,0 mm dhe struktura e patentës Yumeya, YZ3055 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Ndërkohë, Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë.   

Dizajni i përgjithshëm i YZ3055 është shumë elegant, me trajtimin Yumeya Tiger Dou Powder Coat mund ta bëjë atë 5 herë të qëndrueshëm. Përveç kësaj, YZ3055 mund të grumbullojë 5 copë të larta, që mund të kursejë shumë koston e transferimit dhe ruajtjes.

Të gjithë këta faktorë e bënë YZ3055 një zgjedhje të mirë për Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Tiger Powder Coat, ndërmarrja lider në botë e veshjeve pluhur, e themeluar në vitin 1934 në Austri. Në botë, ekzistojnë shtatë institucione kërkimore shkencore të klasit botëror dhe më shumë se 30 degë në mbarë botën.  Tiger Powder Coat është një produkt i gjelbër, që nuk ka plumb, kadmium dhe substanca të tjera toksike.

Që nga viti 2017, Yumeya Furniture dhe Tiger Coat kanë arritur bashkëpunim strategjik. Deri më tani, ne kemi lançuar së bashku dy teknologji të pionierëve të industrisë.

1.  Këllu ,   Kombinimi i qëndrueshmërisë së veshjes me pluhur me efektin e bojës.  

2.  Diamonë Teknologjia , A Është i fortë si diamanti, 3 herë rezistencë ndaj konsumit se teknologjia konvencionale.

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 6

Detaje të Prodhimit

 

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 7
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 8

 

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 9
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 10

 

Si duket në darkë?

 

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 11
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 12
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 13
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 14

 

Ngjyra

 

Drithi
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 15

A01 Walnut

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 16

A02 Walnuti

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 17

A03 Walnuti

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 18

A05BeechName

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 19

A07 Cherry

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 20

A09 Walnuti

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 21

A30Oak

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 22

A50 Walnuti

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 23

A51 Walnuti

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 24

A52 Walnuti

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 25

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 26

PC01

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 27

PC05

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 28

PC06

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 29

PC21

 

Dou TM
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 30

SP8011

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 31

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 32

M-OD-PC-001

Hospitality Furniture Distributors Yumeya Chairs Company 33

M-OD-PC-004

 

 Informacioni i ndërmarrjes


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd., një ofrues profesionist i shpërndarësve të mobiljeve për mikpritje me bazë në Kinë, është rritur në një konkurrues në tregun global. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka ndërtuar një grup të sistemit të rreptë të cilësisë për të siguruar cilësinë e distributorëve të mobiljeve të mikpritjes. Orientimi i njerëzve është një parim që stimulon karriget Yumeya të bëjnë më mirë. Merr citime!
Ne kemi inventar të bollshëm dhe zbritje për blerje të mëdha. Mirëserdhët të kontaktoni!


ku ndodhen distributorët e mobiljeve për mikpritje?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.