Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 1
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 2
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 3
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 4
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 5
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 6
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 7
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 1
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 2
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 3
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 4
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 5
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 6
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 7

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company

hetim

Ne jemi një kompani e specializuar në karrige kafeneje dhe karrige kafeje me shumicë. Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të dizajneve dhe ngjyrave të ndryshme në mënyrë që klientët të mund të gjejnë atë që u nevojitet.

Kompania e karrigeve Yumeya ofron cilësi më të mirë dhe çmime të lira për karriget e kafenesë me shumicë.


Detajet e produktit të karrigeve të kafenesë me shumicëInformacioni i Prodhimit


Karriget e kafenesë Yumeya Chairs me shumicë prodhohen nga profesionistët tanë të trajnuar duke përdorur lëndë të parë të cilësisë së lartë sipas normave të industrisë. Produkti tejkalon produktet e ngjashme për sa i përket jetëgjatësisë. Produkti plotëson nevojat e klientëve me çmimet kryesore të tregut.

Seria e karrigeve të ngrënies Yumeya 2028 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar.   Pasi bëri karrigen e parë prej druri metalik në 1998, Yumeya është angazhuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik për më shumë se 20 vjet. Në shumë praktikë, ne gradualisht e kuptojmë se trajtimi sipërfaqësor është një sistem, ka të paktën 5 pika kyçe për të marrë kokrrizën e përsosur të drurit metalik.

---Polimi i mirë,   Kryerja e trajtimit sipërfaqësor në një karrige, e ngjashme me make-up-in, para së gjithash duhet të ketë një kornizë të lëmuar. Të gjitha karriget Yumeya duhet të kalojnë nëpër katër procese lustrimi përpara se të mund të hyjnë zyrtarisht në procesin e trajtimit të sipërfaqes.  Lustrim përbërësi --- Lustrim pas saldimit --- Lustrim i imët për të gjithë karrigen --- Lustrim pas pastrimit.  Pas 4 hapash, mund të arrijë efekt të mirë të sheshtë dhe të qetë.

--- Veshja e mirë pluhur mund të zhvillojë në mënyrë efektive ngjyrën,   Që nga viti 2017, Yumeya bashkëpunon me Tiger R  Veshje pluhuri për shtresë pluhuri metalik. Mund të shfaqë plotësisht strukturën e kokrrave të drurit, të rrisë besnikërinë dhe të sigurojë 5 herë rezistencë ndaj konsumit.  

--- Pret i mirë, përshtatshëm, Yumeya është fabrika e vetme që ka realizuar një karrige një kallëp. E gjithë letra me kokërr druri pritet nga kallëpi që përputhet me karrigen.   Prandaj, e gjithë letra me kokërr druri mund të përputhet në mënyrë efektive me karrigen pa asnjë nyje ose boshllëk

--- Kontakt i plotë, siguroni efektin e transferimit të nxehtësisë,   Kokrra e drurit metalik është teknologji e transferimit të nxehtësisë. Prandaj, kontakti i plotë është një faktor kyç. Ne përdorim kallëp plastik me rezistencë ndaj temperaturës së lartë për të siguruar kontaktin e plotë të letrës së drurit dhe pluhurit për të arritur një efekt të qartë.

---Kontroll i saktë i temperaturës dhe kohës,   Koha dhe temperatura janë një kombinim delikate. Çdo ndryshim në parametra do të ndikojë në efektin e përgjithshëm, ose jo rezistent ndaj konsumit ose ngjyra të ndryshme. Pas vitesh eksplorimi, Yumeya ka gjetur kombinimin më të mirë të kohës dhe temperaturës për të siguruar efektin më të mirë të kokrrave të drurit.

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 8

E bërë nga çelik 1,5 mm, YQF2009 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Ndërkohë, Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë.   Dizajni i përgjithshëm i karriges,   tub konik i këmbës, dizajn i rehatshëm i shpinës, Është elegante .   Dizajni i krahut të tapiceri mund të sigurojë një vend të sigurt për duart, dhe gjithashtu të sigurojë mbështetje të caktuar, veçanërisht për të moshuarit. Me Yumeya, trajtimi i garinës së drurit metalik mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike.   Të gjithë këta faktorë e bënë karrigen e kafesë një zgjedhje të mirë për kafene, shtëpi pleqsh, hotel, dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 9
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 10
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 11

 

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 12
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 13
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 14

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 15
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 16
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 18

A01 Walnut

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 19

A02 Walnuti

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 20

A03 Walnuti

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 21

A05BeechName

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 22

A07 Cherry

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 23

A09 Walnuti

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 24

A30Oak

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 25

A50 Walnuti

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 26

A51 Walnuti

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 27

A52 Walnuti

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 29

PC01

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 30

PC05

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 31

PC06

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 32

PC21

 

Dou TM
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 33

SP8011

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 35

M-OD-PC-001

Karrige kafenesh me shumicë Yumeya Chairs Company 36

M-OD-PC-004

 Shpesh kompanisë


• Ekipi i talenteve me përvojë dhe profesional i Yumeya Chairs është krijuar bazuar në kërkesat e sistemit modern të menaxhimit të ndërmarrjes. Ata japin një kontribut të madh në zhvillimin afatgjatë të kompanisë sonë.
• Yumeya Chairs ka krijuar marrëdhënie tregtare me shumë kompani brenda dhe jashtë vendit.
• Për të arritur qëllimin e ofrimit të shërbimit me cilësi të lartë, Yumeya Chairs drejton një ekip pozitiv dhe entuziast të shërbimit ndaj klientit. Trajnimi profesional do të kryhet në baza të rregullta, duke përfshirë aftësitë për të trajtuar ankesat e klientit, menaxhimin e partneritetit, menaxhimin e kanaleve, psikologjinë e klientit, komunikimin e kështu me radhë. E gjithë kjo kontribuon në përmirësimin e aftësive dhe cilësisë së anëtarëve të ekipit.
Karriget Yumeya ofron një zbritje për një numër të kufizuar klientësh. Ju lutemi lini informacionin tuaj të kontaktit dhe merrni zbritjen menjëherë.


A mund të marr një zbritje nëse porosis më shumë se 10 karrige?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.