Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 1
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 2
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 3
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 4
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 5
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 6
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 7
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 8
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 9
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 10
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 11
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 12
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 13
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 1
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 2
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 3
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 4
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 5
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 6
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 7
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 8
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 9
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 10
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 11
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 12
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 13

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya

hetim

Yumeya Chairs Brand është kompania më e besueshme për karriget e kafeneve në internet. Nga dizajni, tek prodhimi, ne kemi një ekip profesionistësh me përvojë që dinë se çfarë duhet për të bërë mobilje me cilësi të lartë. Qëllimi ynë është t'ju ofrojmë cilësinë më të mirë me çmime të përballueshme, në mënyrë që të mund ta shndërroni vizionin tuaj në realitet.

Karrige të përballueshme me ngjyra dhe madhësi të ndryshme.

Karriget e ngrënies Yumeya seria 1495 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar. Yumeya është ndërmarrja e parë që aplikon teknologjinë e kokrrave të drurit metalik në karriget metalike. Deri më tani, ne kemi punuar pa u lodhur në inovacionin e teknologjisë së grurit të drurit për më shumë se 20 vjet. Tani.   Yumeya   Kishte   Bec A Unë jam një pionier në industrinë e grurit të drurit metalik dhe kam udhëhequr zhvillimin e industrisë .

--1998, z. Gong, themeluesi i Yumeya Furniture, u zhvillua   karrigia e parë prej druri prej metali

---2010, themeluar Yumeya, e specializuar në prodhimin e karriges prej druri prej metali.  

--- 2011, Jumeya u bë përpara.   Koncepti i   Një karrige ty   Vendosa   Molk letëri   Për të arritur asnjë qëllim të përbashkët .  

--- 2015, Yumeya zhvilloi   Makineri i parë i prerjes së letrës   për të përmirësuar konsistencën midis letrës me kokërr druri dhe kornizës metalike.  

--- 2017, Yumeya fillon bashkëpunimin me   Pluhur tigr , një gjigant global pluhur, për ta bërë kokrrën e drurit më të qartë dhe më rezistent ndaj konsumit.  

--- 2018, Jumeya u nis   karrigia e parë 3D në botë me grurë druri . Që atëherë, njerëzit mund të marrin pamjen dhe prekjen e drurit në një karrige metalike.

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 14

E bërë nga alumini 2,0 mm, YG7175 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni unik, veçanërisht dizajni i pjesës së pasme, e bëjnë karrigen të ndryshme nga karrigia normale e ngrënies që mund të përmirësojë nivelin e vendit. Ndërkohë, pjesa e pasme unike mund t'i japë përdoruesit mbështetjen më të mirë dhe të rehatshme. W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike.   I mbuluar me një mbrojtës çelik inox, mund të ndikojë në dëmtim të avionit.   Së bashku me karrigen anësore, kolltukun dhe divanin në të njëjtën seri, YG7175 është një suplement produkt idesh për Kafene, Shtëpi të Pleqve, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 15
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 16
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 17

Veçoria kyçe

1. Kornizë alumini me tub modeli Yumeya & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'e njëjta madhësi' 'e njëjta pamje', mund të jetë me cilësi të lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 18
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 19
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 20

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 21
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 22
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 23

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 24

A01 Walnut

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 25

A02 Walnuti

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 26

A03 Walnuti

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 27

A05BeechName

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 28

A07 Cherry

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 29

A09 Walnuti

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 30

A30Oak

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 31

A50 Walnuti

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 32

A51 Walnuti

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 33

A52 Walnuti

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 34

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 35

PC01

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 36

PC05

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 37

PC06

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 38

PC21

 

Dou TM
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 39

SP8011

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 40

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 41

M-OD-PC-001

Karriget e kafenesë në internet Marka e karrigeve Yumeya 42

M-OD-PC-004

 


Avantazhe të kompanisë


· Materialet e karrigeve të kafenesë Yumeya Chairs në internet janë miqësore me mjedisin. Këto materiale nuk përmbajnë merkur ose ndonjë gjë që shkakton ndotje. Dhe këto materiale janë të riciklueshme.


· Krahasuar me produkte të tjera, ky produkt ka avantazhet e jetëgjatësisë së shërbimit, performancës së qëndrueshme dhe përdorshmërisë së mirë.


· Me një shikim për të garantuar në mënyrë efektive cilësinë për karriget e kafeneve në internet, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. prezantoi një sistem efikas të menaxhimit të cilësisë.


Veçoritë e kompanisë


· Pas vitesh zhvillimi, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është bërë një ekspert në ofrimin e shërbimeve të besueshme të prodhimit të karrigeve të kafesë në internet për klientët.


· Niveli i zhvillimit të Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka tejkaluar shumë konkurrentët e tjerë në zonën online të karrigeve të kafeneve.


· Misioni ynë është të kuptojmë klientët tanë si dhe tregun tonë për të ofruar produkte dhe shërbime përtej pritjeve të tyre për të përmirësuar cilësinë e jetës së tyre.


Zbatimi i produktit


karriget e kafenesë në internet të Yumeya Chairs mund të përdoren në industri të ndryshme për të përmbushur nevojat e klientëve në fusha të ndryshme.


Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë konceptit të shërbimit të 'plotësimit të nevojave të klientëve'. Dhe ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve një zgjidhje me një ndalesë që është në kohë, efikase dhe ekonomike.


A mund t'i përdor karriget jashtë?

nuk ka të dhëna
Na kontaktoni
Lini një mesazh
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::   Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.