Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 1
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 2
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 3
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 4
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 5
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 6
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 7
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 8
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 1
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 2
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 3
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 4
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 5
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 6
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 7
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 8

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company

hetim

Karriget e kafesë me shumicë ofrojnë karrige kafeje prej druri dhe metali të fortë, me deri në 4 ngjyra të ndryshme për karrige. Gama e dizajneve është e pabesueshme, dhe të gjitha çmimet janë shumë të përballueshme.

Tani mund të blini mallra me shumicë dhe të kurseni më shumë.


Detajet e produktit të karrigeve të kafesë në masëPërshkrimi


Dizajni ynë i pavarur për karriget e kafeneve me shumicë mund të ndihmojë shumë në përmirësimin e ndërgjegjësimit për markën tonë. Ekipi ynë i kualifikuar kontrollon në mënyrë efektive këtë produkt me cilësi të lartë duke zbatuar sistemin e kontrollit të cilësisë. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka fituar reputacion të jashtëzakonshëm në mesin e klientëve të mëdhenj.

Seria e karrigeve të ngrënies Yumeya 5508 është seria më e shitur e ndenjëseve prej druri prej metali. Kjo seri përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe barstoletë. Përveç kësaj, ka tre modele të pasme, mbrapa të thjeshtë, shpinë me ventilator dhe shpinë me lule. Klienti mund të zgjedhë bazën e duhur të produktit sipas jush   Stili dekoracioni dhe buxheti.   Si një ndërmarrje e re dhe dinamike, Yumeya i kushton rëndësi të madhe zhvillimit. Çdo vit, Yumeya do të investojë shumë para në kërkimin dhe zhvillimin e teknologjisë dhe produkteve. Në vitin 2019, Yumeya bashkëpunoi me një projektues industrial të HK.   Ai ka projektuar shumë raste të suksesshme për Maxim Group, dhe është gjithashtu fitues i çmimit Red Dot Design 2017.   Karriget e Yumeya janë bërë vepra arti që mund të prekin shpirtin. Aktualisht, Yumeya ka më shumë se 1000 dizajne origjinale dhe shumë teknologji të patentuara, duke përfshirë Dou TM   Teknologjia e veshjeve pluhur dhe diamanti TM   Teknologji.

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 9

Si një karrige klasike fantazmë, karrigia Louise ka qenë gjithmonë shumë e njohur në të gjithë botën. Si një karrige prej druri metalik, karrigia Yumeya Louise ka strukturën e drurit të ngurtë dhe forcën e karriges metalike. Në të njëjtën kohë, çmimi gjithashtu është ulur shumë, gjë që e bën këtë karrige klasike Më popullor dhe më shumë.   Shkëlqyeshëm me gjallësi të re.   Dizajni unik i shpinës së rrumbullakët, këmbët elegante të ngushta dhe linjat e lëmuara shpjegojnë të gjitha dizajnin klasik të kësaj karrige ngrënieje. T Dizajni i krahut mund të sigurojë një vend të sigurt për duart, dhe gjithashtu të sigurojë mbështetje të caktuar, veçanërisht për të moshuarit. E bërë nga alumini 2,0 mm, YW5508 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Ndërkohë, YW5508 mund të grumbullojë 5 copë në lartësi, që kursen 50-70% koston e transferimit dhe ruajtjes. Të gjithë këta faktorë e bënë YW5508 një zgjedhje të mirë për kafene, shtëpi pleqsh, hotel, dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 10
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 11
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 12

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 13
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 14
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 15

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 16
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 17
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 18

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 19

A01 Walnut

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 20

A02 Walnuti

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 21

A03 Walnuti

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 22

A05BeechName

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 23

A07 Cherry

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 24

A09 Walnuti

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 25

A30Oak

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 26

A50 Walnuti

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 27

A51 Walnuti

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 28

A52 Walnuti

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 29

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 30

PC01

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 31

PC05

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 32

PC06

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 33

PC21

 

Dou TM
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 34

SP8011

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 35

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 36

M-OD-PC-001

Karrige kafene Bulk Yumeya Chairs Company 37

M-OD-PC-004

 Shpesh kompanisë


• Pas vitesh zhvillimi të qëndrueshëm, kompania jonë ka grumbulluar një përvojë të pasur në industri dhe ka rritur kapacitetin prodhues. Ajo na nxit për të fituar efikasitet më të lartë të prodhimit dhe cilësi më të mirë të produktit.
• Kompania jonë ka zhvilluar produkte që përputhen me rregulloret ndërkombëtare të sigurisë dhe ka zgjeruar fushën e tregut. Përveç shitjes brenda vendit, produktet tona eksportohen edhe në Azinë Juglindore, Evropë dhe SHBA.
• Yumeya Chairs ka një ekip shërbimi të plotë dhe të pjekur për të ofruar shërbime të shkëlqyera për klientët dhe për të kërkuar përfitime reciproke me ta.
• Vendndodhja superiore gjeografike dhe komoditeti i trafikut vendosin një bazë solide që karriget Yumeya të zhvillohen në mënyrë të qëndrueshme në ditët në vijim.
• Kompania jonë ka një ekip të përkushtuar, të zellshëm dhe të qëndrueshëm drejtues të lartë, si dhe një numër të madh të personelit kryesor profesional dhe teknik me ekzekutim të fortë dhe teknologji të shkëlqyer. E gjithë kjo krijon kushte të favorshme për zhvillimin tonë.
Yumeya Chairs është një kompani farmaceutike profesionale. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth ilaçeve ose shërbimeve, ju lutemi telefononi drejtpërdrejt linjën tonë të drejtpërdrejtë.


A mund t'i përdor karriget jashtë?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.