Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 1
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 2
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 3
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 4
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 5
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 6
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 7
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 8
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 9
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 10
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 11
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 12
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 13
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 1
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 2
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 3
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 4
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 5
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 6
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 7
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 8
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 9
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 10
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 11
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 12
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 13

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya

hetim

Cafe Chair Supplier është një kompani që shet mobilje për kafene dhe restorante. Ne ofrojmë një gamë të gjerë karrigesh nga marka të ndryshme si Yumeya Chairs Brand.

Furnizuesi i karrigeve të kafesë Marka e karrigeve Yumeya janë bërë nga materiale cilësore, duke përfshirë kornizën prej çeliku dhe mbulesën e sediljes. Furnizuesi i karrigeve të kafenesë, Marka e karrigeve Yumeya është një nga furnizuesit kryesorë të karrigeve të kafenesë në Kinë.


Detajet e produktit të furnizuesit të karrigeve të kafesëDetaji i shpejtë


Furnizuesi i karrigeve të kafesë Yumeya Chairs është bërë duke adoptuar teknologjinë më të re të prodhimit në botë. Besueshmëria e tij mbështetet nga ekspertët tanë dhe profesionistët me përvojë. Produkti po shitet në më shumë vende dhe pjesa e tij e tregut po rritet në mënyrë të qëndrueshme.Futja e prodhimit


Informacion më të detajuar mbi furnizuesin e karrigeve të kafesë është paraqitur për ju në më poshtë.

Karriget e ngrënies Yumeya seria 1530 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar. Bazuar në përvojën shumëvjeçare të tregtisë ndërkombëtare, Yumeya e kupton thellësisht veçorinë e tregtisë ndërkombëtare. Mënyra kryesore për të siguruar klientët për cilësinë do të jetë pika kryesore përpara bashkëpunimit. Të gjitha karriget Yumeya do t'i nënshtrohen të paktën 4 departamenteve, më shumë se 10 herë QC përpara se të paketohen.

--- Departamenti i harduerit: Këtu kërkohen të paktën 4 QC në këtë departament, 'lëndë e parë', 'QC pas përkuljes', 'Kontroll QC pas saldimit', 'inspektim kampion i kornizave të përfunduara'. Vetëm procesi, struktura dhe madhësia e kornizës janë të sakta, dhe sipërfaqja e kornizës është e lëmuar pa gjemba metalike, është një produkt i kualifikuar.

---Departamenti i kokrrave të drurit: Dallimi i ngjyrës në të njëjtën grumbull shkaktohet nga shumë faktorë. Për të shmangur këtë problem, duhet të kryejmë inspektimin e cilësisë të paktën 3 herë në këtë lidhje për të siguruar qëndrueshmërinë e ngjyrës.

---Departamenti i tapicerive: Detajet janë pika kyçe për të përjetuar cilësi të lartë. Prandaj, ne nuk mund të pushojmë në lidhjen e tapiceri. Pas më shumë se 3 herë QC, jastëku ynë është i lëmuar dhe i mbushur, dhe shkuma është e rehatshme dhe me rikthim të lartë.

- Departamenti i paketës: Në këtë hap, ne do të kontrollojmë të gjithë parametrat sipas porosisë së klientit, duke përfshirë madhësinë, trajtimin e sipërfaqes, pëlhurat, aksesorët, etj, për t'u siguruar që është karrigia e duhur që porosit klienti.  Në të njëjtën kohë, ne do të kontrollojmë nëse sipërfaqja e karriges është e gërvishtur dhe pastrohet një nga një. Vetëm kur 100% e mallrave të kalojnë inspektimin e marrjes së mostrave, kjo grumbull mallrash të mëdha do të paketohet. Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 14

E bërë nga alumini 2,0 mm, YG7176 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni unik i shpinës, si p.sh. kavanozi me ekran të hapur, e bëri karrigen të ndryshme nga karrigia normale e ngrënies, gjë që mund të përmirësojë në mënyrë efektive notën e vendit.   W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike.   I mbuluar me një mbrojtës çelik inox, mund të ndikojë në dëmtim të avionit.   Së bashku me karrigen anësore dhe kolltukun në të njëjtën seri, stoli i barit   është një suplement produkt idesh për   Morden. Kafene, Shtëpi pleqsh, Hotel, Dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 15
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 16
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 17

Veçoria kyçe

1. Kornizë alumini me tub modeli Yumeya & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  


2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit


Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'e njëjta madhësi' 'e njëjta pamje', mund të jetë me cilësi të lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 18
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 19
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 20


Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 21
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 22
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 23


Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 24

A01 Walnut

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 25

A02 Walnuti

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 26

A03 Walnuti

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 27

A05BeechName

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 28

A07 Cherry

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 29

A09 Walnuti

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 30

A30Oak

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 31

A50 Walnuti

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 32

A51 Walnuti

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 33

A52 Walnuti

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 34

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 35

PC01

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 36

PC05

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 37

PC06

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 38

PC21


Dou TM
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 39

SP8011

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 40

SP8021


Plumbi i ushqimit të jashtëm
Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 41

M-OD-PC-001

Furnizuesi i karrigeve të kafesë, Marka e karrigeve Yumeya 42

M-OD-PC-004
Informacioni i ndërmarrjes


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. Është një tip i ri kompani. Gama e biznesit mbulon nga prodhimi tek shitja dhe shërbimi. Produktet kryesore përfshijnë karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale. Yumeya Chairs i vë klientët në radhë të parë dhe përpiqet t'u ofrojë atyre shërbime cilësore dhe të vëmendshme. Nëse keni nevojë për produkte me cilësi të besueshme dhe çmim të përballueshëm, ju lutemi na kontaktoni në çdo kohë!


A mund t'i përdor karriget jashtë?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.