Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 1
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 2
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 3
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 4
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 5
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 6
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 7
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 1
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 2
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 3
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 4
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 5
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 6
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 7

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya

hetim

Mobiljet e kafeneve dhe restoranteve janë bërë për të siguruar të gjitha nevojat e restorantit tuaj. Pavarësisht nëse keni nevojë për një oborr spanjol, kuzhinë ose komplet të ri ngrënieje, ne kemi zgjidhjen perfekte për ju. Dhe në krye të kësaj, ne ofrojmë dërgesë dhe instalim falas!

Karriget e kafenesë dhe restorantit janë funksionale dhe me stil.


Detajet e produktit të mobiljeve të kafenesë dhe restorantitInformacioni i Prodhimit


Mobiljet e kafeneve dhe restoranteve Yumeya Chairs janë të njohura për kombinimin e funksionalitetit estetik dhe inovacionit. Ne zbatojmë kontrolle të rrepta për të siguruar cilësinë e patëmetë të këtij produkti. Me një bazë të qëndrueshme klientësh, produkti nuk do të fshihet nga tregu.

Karriget e ngrënies Yumeya seria 022 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar. Yumeya është një nga prodhuesit kryesorë në botë të grurit të drurit metalik në Kinë. Yumeya ka një punishte prej më shumë se 20000 m2 dhe më shumë se 200 punëtorë. Kapaciteti mujor i prodhimit të karrigeve me kokrra druri mund të arrijë deri në 40000 copë. Linja e plotë e produkteve është çelësi që Yumeya të ofrojë produkte të qëndrueshme dhe me cilësi të lartë. Mënyra e prodhimit të prodhimit të pavarur dhe refuzimi i përpunimit të jashtëm i mundëson Yumeya të jetë kompania e parë në realizimin e anijeve të shpejta 25 ditë në industrinë e mobiljeve të personalizuara. Ndërkohë, ajo mund të mbrojë në mënyrë efektive të drejtat e autorit të klientëve dhe të shmangë konkurrencën vicioze. Yumeya kupton se konkurrenca aktuale ka ndryshuar në zinxhirin e furnizimit. Për t'u dhënë klientëve produkte më konkurruese, Yumeya është angazhuar për përmirësimin mekanik. Aktualisht, Yumeya është bërë një nga fabrikat me pajisjet më moderne në të gjithë industrinë.

--- Robotët e mirë, Mobiljet Yumeya ka 5 robotë saldimi të importuara nga Japonia. Mund të bashkojë 500 karrige në ditë, tre herë më efikase se njeriu. Me standard të unifikuar, gabimi mund të kontrollohet brenda 1 mm.

---Automatik grinder, p lyejini të gjitha nyjet e salduara në përputhje me standardet uniforme për të siguruar që të gjitha nyjet e salduara të jenë të lëmuara dhe të njëtrajtshme, siç është formimi i integruar.

---Linja e transportit automatik, t Linja automatike e transportit lidh të gjitha hallkat e prodhimit, e cila mund të kursejë në mënyrë efektive koston dhe kohën e transportit. Ndërkohë, mund të shmangë në mënyrë efektive përplasjen gjatë transportit, duke siguruar që të gjitha produktet të mbrohen më së miri.

--- Makina e testimit, Y, umeya ka dy makineri testimi të forcës, të gjitha karriget e Yumeya kalojnë testin e forcës të ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2.  Me 10 vjet garanci kornizë, Yumeya premton të zëvendësojë një karrige të re brenda 10 viteve nëse problemi është shkaktuar nga problemi i strukturës M. Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 8

Karrigia është ndryshuar nga një karrige klasike dhe popupar prej druri të ngurtë.   Dizajni unik i shpinës mund t'i japë përdoruesit më të rehatshëm, të ulur, por jo të lodhur.   Megjithatë, për shkak të dizajnit të veçantë të pjesës së pasme, karrigia prej druri të fortë thyhet shumë lehtë. Por për të   YSM002, ishte m Ade me 2.0 mm, dhe   kaloni testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. W Me trajtimin e drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike.   Të gjithë këta faktorë e bënë YW022 zëvendësuesin më të mirë të karriges prej druri të ngurtë për kafene, shtëpi pleqsh, hotel, dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 9
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 10
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 11

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 12
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 13
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 14

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 15
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 16
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 18

A01 Walnut

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 19

A02 Walnuti

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 20

A03 Walnuti

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 21

A05BeechName

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 22

A07 Cherry

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 23

A09 Walnuti

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 24

A30Oak

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 25

A50 Walnuti

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 26

A51 Walnuti

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 27

A52 Walnuti

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 29

PC01

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 30

PC05

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 31

PC06

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 32

PC21

 

Dou TM
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 33

SP8011

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 35

M-OD-PC-001

Mobilje për kafene dhe restorant Karrige Yumeya 36

M-OD-PC-004

 Karakteristika e kompanisë


• Burimet natyrore rreth Yumeya Chairs janë të bollshme. Gjendja gjeografike është e shkëlqyer e cila sjell informacion të zhvilluar dhe komoditet trafiku.
• Yumeya Chairs përpiqet të ofrojë shërbime profesionale për të përmbushur kërkesat e klientëve dhe për të krijuar vlerë të madhe për klientët.
• Ekspertët me përvojë dhe ekipet teknike të Yumeya Chairs përmirësojnë dhe inovojnë vazhdimisht produktet tona. Cilësia e produktit garantohet nga fabrika moderne dhe stafi profesional i prodhimit.
Yumeya Chairs prodhon dhe shet veglat tona direkt nga fabrika. Thirrja, prania dhe bashkëpunimi juaj janë të mirëseardhura.


A mund të blej karrige teke?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.