Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 1
Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 2
Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 3
Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 4
Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 1
Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 2
Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 3
Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 4

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya

hetim

Është vetëm një karrige.

Yumeya Chairs ka mbi 300 karrige për shtëpinë tuaj!

 

Ngjyra

 

Drithi
Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 5

A01 Walnut

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 6

A02 Walnuti

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 7

A03 Walnuti

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 8

A05BeechName

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 9

A07 Cherry

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 10

A09 Walnuti

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 11

A30Oak

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 12

A50 Walnuti

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 13

A51 Walnuti

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 14

A52 Walnuti

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 15

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 16

PC01

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 17

PC05

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 18

PC06

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 19

PC21

 

Dou TM
Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 20

SP8011

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 21

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 22

M-OD-PC-001

Karrige bari me kornizë metalike të zezë Karrige Yumeya 23

M-OD-PC-004

 

 


Avantazhe të kompanisë


· Karriget e karriges Yumeya, stoli i barit me kornizë metalike të zezë, është prodhuar nën një proces të përmirësuar dhe inspektim rigoroz të cilësisë.


· Nuk do të konsumojë energji shtesë. Certifikimi i dhënë nga Agjencia për Mbrojtjen e Mjedisit konsiderohet më autentik në këtë drejtim dhe etiketa Energy Star është shenja e këtij certifikimi.


· Ky produkt mund të ndihmojë ata me qëndrim të gabuar të veshjes së këpucëve për të përmirësuar problemin e nënpronimit ose mbipronimit.


Veçoritë e kompanisë


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. i është përkushtuar prodhimit të stolit me kornizë metalike të zezë për shumë vite.


· Karriget Yumeya ka një forcë të fortë teknike prodhuese.


· Ne marrim përgjegjësi sociale në aktivitetet tona të biznesit. Ne inkurajojmë punonjësit të marrin pjesë në iniciativa të ndryshme për të zgjidhur çështjet kryesore sociale dhe mjedisore. Mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë!


Zbatimi i produktit


Stoli i barit me kornizë metalike të zezë të Yumeya Chairs përdoret gjerësisht në industri dhe fusha të ndryshme.


Yumeya Chairs ka përvojë të pasur në industri dhe ne jemi të ndjeshëm ndaj nevojave të klientëve. Prandaj, ne mund të ofrojmë zgjidhje gjithëpërfshirëse me një ndalesë bazuar në situatat aktuale të klientëve.


Si mund ta di nëse stoli me kornizë metalike të zezë është lartësia e duhur për mua?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.