Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 1
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 2
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 3
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 4
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 5
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 6
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 7
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 1
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 2
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 3
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 4
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 5
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 6
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 7

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya

hetim

Karriget e zeza të kafesë do të jenë zgjedhja juaj më e mirë për dekorimin e shtëpisë, kafenesë dhe restorantit.

Çmimi është i përballueshëm për të gjithë, dhe ne ofrojmë dërgesë falas.


Detajet e produktit të karrigeve të kafesë së zezëDetaji i shpejtë


Funksioni unik i karrigeve të kafesë së zezë është pritur mirë nga klientët. Një numër i pajisjeve ndërkombëtare të prodhimit të avancuar është futur për të siguruar cilësinë e tyre. Produkti luan një rol të rëndësishëm dhe është besuar thellësisht nga klientët tanë.Futja e prodhimit


Krahasuar me karriget e zeza të kafeneve të bashkëmoshatarëve, karriget e zeza të kafenesë Yumeya Chairs kanë përparësitë e mëposhtme.

Karriget e ngrënies Yumeya seria 1341 përfshin karrige anësore, karrige krahu dhe stol bar.  Ulëset e ngrënies Yumeya Metal Wood Grain njihen nga shumë marka globale të hoteleve me pesë yje, si Shangri La, Marriott, Hilton, etj. Ndërkohë, Umeya Metal Wood Grain Dining Seating njihen gjithashtu nga Disney, Emaar dhe kompani të tjera të njohura.  Emaar, një gjigant i pasurive të paluajtshme në të gjithë Emiratet e Bashkuara Arabe, është një nga kompanitë më të mëdha të pasurive të paluajtshme në botë. Më 13 maj 2020, pronat Emaar u renditën në vendin 981 në listën e Forbes Global Enterprise 2000 për vitin 2020. Kulla Burj Khalifa është pikë referimi e pronave Emaar.  Që nga viti 2016, Yumeya ka arritur një bashkëpunim me Emaar, një nga kompanitë më të mëdha të pasurive të paluajtshme në botë, për të ofruar mobilje për hotelet e Emaar, sallat e banketeve dhe vende të tjera tregtare.

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 8

E bërë nga alumini 2,0 mm dhe dy shirita anësor mbështetës shtesë, YL1475 kalon testin e forcës së ANS/BIFMA X5.4-2012 dhe EN 16139:2013/AC:2013 niveli 2. Yumeya ju premton 10 vjet garanci kornizë, e cila mund t'ju çlirojë nga shqetësimi për shitjen pas shërbimit. Dizajni i madh i pasmë katror mund t'u japë përdoruesve mbështetjen më të mirë dhe com i qëndrueshëm, i ulur por jo i lodhur. W Me trajtimin e kokrrave të drurit metalik Yumeya, karrigia mund t'i ndihmojë njerëzit të kenë një pamje dhe prekje prej druri në një kornizë metalike. Të gjithë këta faktorë e bënë YL341 një zgjedhje të mirë për kafene, shtëpi pleqsh, hotel, dasma & Përdorimi i ngjarjeve.

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 9
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 10
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 11

Veçoria kyçe

1. Korniza me Yumeya ’S & Struktura

---10 vjet garancit

---Testi i kalimit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

--- Mund të përballojë më shumë se 500 paund  

 

2. Mbarimi i drurit metali

--- Merrni pamjen e drurit dhe prekni fundin e kokrrizave të drurit.

--- Opsion i ndryshëm i ngjyrës së kokrrave të drurit

 

Detaje të Prodhimit

Në filozofinë e Yumeya Furniture, ne mendojmë se produktet me cilësi të lartë duhet të përfshijnë 5 aspekte, 'Siguria', 'Rehatshme', 'Standard', 'Detaje të shkëlqyera' dhe 'Paketë me vlerë'.

1. Siguria: Siguria përfshin dy pjesë, sigurinë e forcës dhe sigurinë e detajeve.

--- Siguria e forcës: me tub dhe strukturë model, mund të përballojë më shumë se 500 paund

---Siguria e detajeve: lyer mirë, e lëmuar, pa gjemba metalike dhe nuk do të gërvisht dorën e përdoruesit

2. Rehat.:  Dizajni i gjithë karriges ndjek ergonominë.  

---101 gradë, shkalla më e mirë për shpinën dhe ndenjësen, duke i dhënë përdoruesit pozicionin më të rehatshëm të ulur.

---170 gradë, radian i përsosur i shpinës, përshtatet në mënyrë të përkryer me radianin e pasmë të përdoruesit.

---3-5 gradë, pjerrësia e përshtatshme e sipërfaqes së sediljes, mbështetja efektive e shtyllës kurrizore lumbare të përdoruesit.

3. Standart:   Nuk është e vështirë të bësh një karrige të mirë. Por për qëllim pjesa më e madhe, vetëm kur të gjitha karriget në një standard  'Të njëjtë madhësia ’ E njëjta shiko. ’, Mund të jetë cilësi e lartë. Mobiljet Yumeya përdorin makina prerëse të importuara nga Japonia, robotë saldimi, makina tapiceri automobilistike, etj. Për të reduktuar gabimin njerëzor. Dallimi i madhësisë së të gjitha karrigeve Yumeya është kontrolli brenda 3 mm.

4.   Detaje të Shkëlqyera:   Detajet që mund të preken janë perfekte, që është një produkt me cilësi të lartë.

---Lidhje saldimi e lëmuar, asnjë shenjë saldimi nuk mund të shihet fare.

--- Bashkëpunuar me Tigr TM   Pallto pluhur, markë e famshme botërore e palltove pluhur, 3 herë më rezistente ndaj konsumit, gërvishtjet e përditshme në asnjë mënyrë.

---65 m 3 /kg Shkumë myku pa talk, elasticitet i lartë dhe jetëgjatësi e gjatë, përdorimi 5 vjet nuk do të dalë jashtë formës.

---Martindale e të gjitha pëlhurave standarde Yumeya është më shumë se 30,000 rubla, rezistente ndaj konsumit dhe e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për përdorim komercial.

---Tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë.

5.   Paketa e vlerave:   Ka dy gjëra për paketën e vlerës, efekti i mbrojtjes dhe kursimi i hapësirës.   Pa sakrifikuar komoditetin, dizajnerët inxhinierikë të Yumeya përpiqen të bëjnë më të mirën për të përmirësuar sasinë e ngarkimit për të realizuar performancën me koston më të lartë të produkteve.   Ndërkohë, të gjitha paketat i nënshtrohen testit të simulimit të transportit për t'u siguruar që karrigia është në mbrojtje të mirë.

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 12
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 13
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 14

 

Si duket në Dining (Kafene / Hotel / Senior Living)?

Meqenëse karrigia prej druri metalik Yumeya është kompakte dhe jo poroze, ajo nuk do të prodhojë baktere dhe viruse. Çmimi është vetëm 20% - 30% e   karrige prej druri të ngurtë, por forca e saj është më e madhe se karrigia prej druri të ngurtë. Ndërkohë, është i grumbullueshëm dhe i lehtë, që mund të r zvogëloni vështirësinë dhe koston e funksionimit me lazer . Me 10 vite garanci kornizë, ka 0   Kostoja dhe mirëmbajtje   Shqetëso pa pas shitjeve. Të gjitha këto faktorë bëjnë. orientoni që cikli i kthimit të investimit të jetë real. Pra, tani gjithnjë e më shumë vende komerciale, si Hoteli, Kafeneja, Klupi, Shtëpia e Pleqve, Senior Living e kështu me radhë, zgjidhni karriget me kokrra prej druri metalik Yumeya në vend të karriges prej druri të ngurtë.

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 15
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 16
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 17

 

Ngjyra

Yumeya ofron një shumëllojshmëri trajtimesh sipërfaqësore, duke përfshirë kokrrizën e drurit metalik, shtresën pluhur, shtresën pluhur Dou dhe më shumë se 20 ngjyra. Ju mund të zgjidhni trajtimin e duhur të sipërfaqes sipas stilit të dekorimit dhe buxhetit tuaj, ose mund të konsultoheni me konsulentin tuaj profesional për këshilla.

Drithi
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 18

A01 Walnut

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 19

A02 Walnuti

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 20

A03 Walnuti

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 21

A05BeechName

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 22

A07 Cherry

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 23

A09 Walnuti

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 24

A30Oak

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 25

A50 Walnuti

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 26

A51 Walnuti

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 27

A52 Walnuti

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 28

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 29

PC01

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 30

PC05

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 31

PC06

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 32

PC21

 

Dou TM
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 33

SP8011

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 34

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 35

M-OD-PC-001

Karrige kafeje të zeza Kompania e markës së karrigeve Yumeya 36

M-OD-PC-004

 Informacioni i ndërmarrjes


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është një kompani e specializuar në Jiang Men. Biznesi kryesor përfshin prodhimin e karrigeve metalike të ngrënies, karrige banketi, mobilje komerciale. Ne respektojmë vlerën e kërkesës së konsumatorëve dhe promovojmë metoda shërbimi të përshtatshme, të arsyeshme, komode dhe pozitive për të ofruar shërbime më intime. Produktet tona janë me cilësi të lartë dhe siguri të madhe. Përveç kësaj, ato janë të paketuara fort dhe rezistente ndaj goditjeve. Klientët mund të jenë të sigurt për të blerë produktet tona dhe janë të mirëpritur ngrohtësisht të na kontaktojnë për detaje.


Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.