Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 1
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 2
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 3
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 4
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 5
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 6
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 7
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 1
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 2
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 3
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 4
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 5
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 6
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 7

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand

hetim

Yumeya Chairs është e specializuar në ofrimin e klientëve të saj me karrige banketi me cilësi të lartë, të besueshme dhe të rehatshme për ngjarjet e tyre.

karrige

Avantazhe të kompanisë


· Prodhimi i karrigeve të banketit Yumeya Chairs me shumicë miraton teknologjinë më të fundit në përputhje me standardet e tregut.


· Cilësia e këtij produkti sigurohet më shumë duke theksuar vlerën e menaxhimit të cilësisë.


· Produkti nuk është i lehtë për t'u thyer ose plasaritur. Njerëzit mund ta vendosin edhe në pjatalarëse pa u shqetësuar se enëlarëse do ta prishë.


 

Detaje të Prodhimit

 

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 8
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 9
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 10
 

 

Si duket në darkë?

 

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 11

 

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 12
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 13

 

Ngjyra

 

Drithi
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 14

A01 Walnut

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 15

A02 Walnuti

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 16

A03 Walnuti

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 17

A05BeechName

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 18

A07 Cherry

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 19

A09 Walnuti

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 20

A30Oak

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 21

A50 Walnuti

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 22

A51 Walnuti

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 23

A52 Walnuti

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 24

A53 Walnuti

Plumbën e bushtë
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 25

PC01

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 26

PC05

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 27

PC06

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 28

PC21

 

Dou TM
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 29

SP8011

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 30

SP8021

 

Plumbi i ushqimit të jashtëm
Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 31

M-OD-PC-001

Karriget e banketit me shumicë Karriget e banketit me shumicë Karriget me shumicë Yumeya Brand 32

M-OD-PC-004

 

 


Veçoritë e kompanisë


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është një emër që prej vitesh është sinonim i cilësisë, integritetit, profesionalizmit dhe shërbimit në fushën e prodhimit të karrigeve të banketit me shumicë.


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka aftësi të forta të zhvillimit të produktit dhe pajisje të përparuara të prodhimit. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. ka sistem të sigurimit të cilësisë së zërit, pajisje të avancuara të zbulimit dhe sistem të rreptë të menaxhimit të cilësisë.


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. është përpjekur të bëhet marka më e mirë e karrigeve të banketit me shumicë në Kinë. Merr informacionin!


Detaje të Prodhimit


Me fokus në cilësinë e produktit, kompania jonë kërkon përsosmërinë në çdo detaj.Zbatimi i produktit


karrige banketi me shumicë e karrigeve Yumeya përdoret gjerësisht dhe ka një gamë të gjerë aplikimesh.


Me fokus në nevojat e mundshme të klientëve, Yumeya Chairs u ofron klientëve zgjidhje me një ndalesë.Krahasimi i produktit


E mbështetur nga teknologjia e përparuar, Yumeya Chairs ka një përparim të madh në konkurrencën gjithëpërfshirëse të shitjes me shumicë të karrigeve të banketit, siç tregohet në aspektet e mëposhtme.Avantazhe të ndërmarrjes


Studiuesit, teknikët dhe inspektorët e cilësisë së Yumeya Chairs janë garancia e fuqishme për zhvillimin e vazhdueshëm.


Me një sistem shërbimi të plotë, Yumeya Chairs është i përkushtuar për t'u ofruar konsumatorëve shërbime gjithëpërfshirëse dhe të menduara.


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. merr "sipërmarrëse, krijuese, solide dhe të klasit të parë" si vlerën tonë thelbësore dhe "të bëhesh lider në industri" si vizion.


Pas vitesh zhvillimi, Yumeya Chairs zë një pozicion të rëndësishëm në industri.


Karigat e ngrënies metali të Yumeya, karrigen e banjove, Motivet tregtarë jo vetëm shiten mirë në Kinë, por gjithashtu eksportohen në vende dhe rajone të tilla, siç është.


A mund t'i përdor karriget tuaja për një martesë?

Contact Us
We welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
ju mund të dëshironi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.