Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Si të gjeni produktet më të mira të karrigeve të restoranteve

Hyrje në kolltukun e restorantit

Si të gjeni produktet më të mira të karrigeve të restoranteve 1

Klientët tanë janë klientët tanë më të vlerësuar dhe ne e dimë se shumë prej tyre nuk kanë pasur një përvojë të këndshme me ne. Është për shkak të këtij fakti që ata dinë se si të përdorin shërbimet tona dhe gjithashtu si të sigurohen që ata mund të ofrojnë shërbime të mira për klientët e tyre. Stafi ynë është i trajnuar për t'u siguruar që ata janë plotësisht të vetëdijshëm për informacionin bazë në lidhje me produktet dhe specifikimet e tyre. Gjëja kryesore që bëjmë është të kuptojmë se çfarë po ndodh në produkt dhe të sigurohemi që ai të jetë i saktë.

Unë i dua klientët e mi, kështu që u jam shumë mirënjohës që më zgjodhën mua si furnizuesin e tyre të ri. Ata janë njerëz të mrekullueshëm dhe na bëjnë të ndihemi mirë me veten. Ne e dimë se sa e rëndësishme është të zgjedhim mobiljet e duhura dhe ata na kanë dhënë informacionin e duhur për atë që kërkojmë. Nëna ime më thoshte se nëse dua të blej një karrige, atëherë duhet të shkoj për një të re dhe të mos e blej nga dikush tjetër. Është gjithmonë mirë të dish se çfarë lloj personi po kërkon.

Ka shumë lloje të ndryshme karrigesh dhe të gjitha ato vijnë në forma dhe madhësi të ndryshme. Nëse keni shumë kohë për të menduar se çfarë lloj karrige dëshironi, atëherë është mirë të zgjidhni atë që është e qëndrueshme dhe do të zgjasë shumë. Gjithashtu, nëse do të udhëtoni ose udhëtoni, atëherë është mirë të zgjidhni atë që është i fortë dhe që mund të përballojë ngarkesa të rënda. E mira e karrigeve të ngrënies është se ato janë bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe do të zgjasin shumë. Është e rëndësishme të kontrolloni qëndrueshmërinë e karrigeve përpara se të merrni një vendim.

Karakteristikat e karriges së restorantit

Si të gjeni produktet më të mira të karrigeve të restoranteve 2

Ky artikull ka të bëjë me restorantet dhe është paraqitur në bloge të ndryshme. Restorantet mund të kenë historinë e tyre për atë që po bëjnë, por ka disa gjëra që mund të bëhen për të rritur shanset për të pasur një përvojë të mirë me restorantin. Ky artikull do t'ju tregojë se si të shkruani një emër të mirë restoranti dhe një emër uebsajti në mënyrë që t'ua lehtësoni njerëzve gjetjen e asaj që kërkojnë. Emri i restorantit dhe faqja e internetit mund t'i ndihmojnë njerëzit të gjejnë atë që kërkojnë duke u dhënë atyre një vështrim më të mirë të asaj që kërkojnë.

Ne e dimë se shumë njerëz kanë qëndrim të keq, kështu që ne mund t'ju ndihmojmë të gjeni më të mirën për ju. Ju lehtë mund të zgjidhni më të mirën për ju duke parë komentet në Amazon. Ne e dimë se ka shumë gjëra që janë të rëndësishme për t'u marrë parasysh kur zgjidhni një karrige restoranti. Ato përfshijnë karakteristika si lartësia e dyshemesë, vendndodhja, çmimi dhe stili. Për shembull, nëse keni një dizajn me koncept të hapur, atëherë është mirë të zgjidhni atë të duhurin për ju. Ka edhe disa gjëra të tjera që mund të bëni për të përmirësuar qëndrimin tuaj.

Nuk është gjithmonë e lehtë të gjesh kolltukun më të mirë të restorantit dhe shumë njerëz do të kenë probleme për të gjetur atë më të mirën. Nëse do të shpenzoni më shumë para për një kolltuk, atëherë duhet të shikoni komentet dhe të shihni se çfarë thonë njerëzit për to. Është shumë e rëndësishme të kontrolloni se çfarë thonë njerëzit për përvojat e tyre me karriget dhe nëse janë të kënaqur me produktin. Për shembull, nëse do të shpenzoni më shumë para për një kolltuk, atëherë duhet të kërkoni një përfaqësues të shërbimit të klientit ose një shitës. E mira e këtyre dy gjërave është se të dyja janë në gjendje të ofrojnë shërbime të shkëlqyera.

Aplikimet e karriges së restorantit

Njerëzit që nuk kanë pasur kurrë një makinë ose kanë pasur ndonjë përvojë të mëparshme me makina, dinë të sigurohen që të marrin shërbimin më të mirë të mundshëm nga duart e tyre. Për ta bërë këtë, ju duhet të jeni në gjendje të lexoni nëpër shumë lloje të ndryshme librash dhe të shikoni komentet e produkteve në Amazon. Ka shumë lloje të ndryshme librash në dispozicion dhe disa janë të shkëlqyera për ngrënie të rastësishme. Ato mund të gjenden në çdo lloj librari dhe ju mund të zgjidhni atë që është e përshtatshme për nevojat tuaja.

Nuk e di nëse ka ndonjë restorant vërtet të mirë atje që ka kuzhina të shkëlqyera dhe mund të krijojë ambiente të bukura. Unë do të sugjeroja të shikoni në faqen e tyre të internetit. Gjëja më e mirë për restorantet është se ata kanë politika shumë strikte për atë që mund të ofrojnë. Ata gjithashtu kanë disa udhëzime se çfarë është më e mira për ta.

Askush nuk di se si të përdorë një aplikacion të një mjeti për ta bërë më të lehtë gjetjen e karriges më të mirë të restorantit. Me përdorimin e teknologjisë, është e mundur të përdoret çdo pajisje që mund ta bëjë më të lehtë gjetjen e kolltukut më të mirë të restorantit. Njerëzit mund të gjejnë lehtësisht kolltukun më të mirë të restorantit duke përdorur smartfonin ose tabletin e tyre dhe mund t'i kontrollojnë shpejt rezultatet. Ka shumë aplikacione që mund të përdoren për të gjetur kolltukun më të mirë të restorantit në treg dhe ka shumë kompani që ofrojnë një shërbim të tillë.

Është gjithmonë më e lehtë të gjesh produktin më të mirë të karriges së restorantit në treg sesa të marrësh një të gabuar. Kur keni një mundësi për të blerë karrigen më të mirë, është më mirë të shkoni tek ajo që ka cilësi të mirë dhe mund të ofrojë shërbim të mirë. Është më mirë të blini karrigen më të mirë që ka cilësi të mirë dhe mund të ofrojë shërbim të mirë. Një karrige e mirë duhet të dizajnohet me cilësi të lartë dhe mund të bëhet nga materiale të qëndrueshme. Nëse jeni të interesuar të blini karrigen më të mirë, ju lutemi vizitoni www.bestfrancestore.com.

Përfitimet e karriges së restorantit

Kur blini një karrige restoranti, është e rëndësishme të zgjidhni atë të duhurin për ju. Zgjidhni kolltukun e duhur sepse dëshironi të keni një vend të rehatshëm dhe përvoja juaj e ngrënies është e mirë. Një karrige e mirë duhet të jetë e lehtë për t'u përdorur dhe nuk ka nevojë për ndonjë trajnim të veçantë për të funksionuar. Duhet të jetë i fortë dhe të mos zërë shumë hapësirë. Ju duhet të keni karrige të mira të mbajtura me dorë që mund të trajtojnë vëllime të mëdha ushqimi dhe të jenë në gjendje të lëvizin shpejt kur nuk janë në përdorim. Duhet të jetë i lehtë dhe mjaftueshëm i lehtë për ta mbajtur në çantën tuaj.

Është vërtet e lehtë të gjesh disa oferta të shkëlqyera për mobiljet e jashtme. Gjëja më e rëndësishme për të bërë është të shkoni për mobilje të jashtme që mund t'i përdorni në kopshtin ose oborrin tuaj. Kur jeni duke kërkuar për mobilje në natyrë, atëherë është e rëndësishme të shikoni faqet e internetit që kanë komente për produktet e tyre. Një shitës i mirë do të ofrojë rishikime të produkteve të tyre dhe do t'ju tregojë për llojet e artikujve që kanë në dispozicion dhe sa tarifojnë. Kjo do t'ju lejojë të krahasoni çmimet dhe t'ju ofroni opsione të ndryshme.

Nëse jeni duke kërkuar për një vend për t'u çlodhur dhe për të shijuar vaktin tuaj, atëherë ky është vendi për të shkuar. Nëse jeni të interesuar të shkoni në restorantin tuaj të ardhshëm, është gjithmonë më mirë të siguroheni që të merrni shërbimin më të mirë të mundshëm. Karriget e restoranteve zakonisht janë më të shtrenjta se mobiljet e tjera që mund të blini dhe gjithashtu nëse keni fëmijë, ato nuk do të jenë aq të rehatshme sa prisni. Kështu që sigurohuni që të merrni shërbimin më të mirë të mundshëm.

Kur zgjidhni një karrige restoranti, ka shumë gjëra që duhet të kërkoni në të. Gjëja më e rëndësishme është të zgjidhni llojin e duhur të karriges dhe pse. Më e rëndësishmja, zgjidhni llojin e duhur të karriges që do të jetë e dobishme për nevojat tuaja. Është mirë të siguroheni që karrigia të jetë e lehtë për t'u përdorur dhe e besueshme. Gjithashtu duhet të kontrolloni që karriget të jenë të ndërtuara me materiale të qëndrueshme dhe jo metal. Kjo do t'ju ndihmojë të kurseni para në kostot e punës dhe instalimit.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Një përmbledhje mbi dizajnin e etiketës së karrigeve të krahut të restorantit
Një përmbledhje mbi dizajnin e etiketës së karrigeve të krahut të restorantit
Por me morinë e dizajneve, materialeve, ngjyrave dhe formave në treg, karriget mund të ndryshojnë tërësisht pamjen e një zone ngrënieje. Të quajtura zakonisht "tavolina lundruese", tavolinat dhe karriget portative mund të vendosen kudo. Këto ndenjëse zakonisht gjenden në qendër të dhomave të ngrënies, larg mureve ose strukturave të tjera. Vetëm për referencë, sediljet e karrigeve të ngrënies janë zakonisht 18-19 inç të larta dhe tavolinat e ngrënies janë 30 inç të larta. Kjo jo vetëm që do të ndihmojë në rrjedhjen kur karriget janë bosh dhe ju duhet të lëvizni rreth tavolinës, por gjithashtu do të ndihmojë ata njerëz që duhet të tërheqin karrigen e tyre (fëmijët e vegjël) për ta bërë më të lehtë qasjen në tavolinë ndërsa hanë. Pjesa e pasme e karriges suaj duhet të jetë e njëjtë me lartësinë e tavolinës suaj. Për shembull, nëse keni një tavolinë të vogël, të rrumbullakët 36 inç, duhet të qëndroni larg karriges së madhe të ngrënies me 4 lartësi, sepse do të duket vërtet e modës së vjetër. Ky rregull mund të thyhet dhe teknikisht ende duket mirë, por kur bëhet fjalë për proporcionet midis karriges dhe tavolinës së ngrënies, përdorni sensin e shëndoshë dhe mos i bëni karriget shumë të gjata për madhësinë e tavolinës. Jo të gjitha dhomat e ngrënies kanë nevojë për një qilim, por nëse keni një të tillë, sigurohuni që të ketë hapësirë ​​të mjaftueshme për të rrëshqitur dhe dalë nga karriget pa u rrëzuar gjysma e karriges dhe gjysma të dalë nga tapeti. Lidhni të tre duke vendosur artikuj dhe libra të ndryshëm në rafte ose tavolina. Shtëpia e shkarkuar & Living ofron gjithashtu bizhuteri të punuar me dorë nga Sarah McFadden, një artizane me bazë në New York City. McFadden krijon byzylykë, vathë, gjerdan dhe unaza në argjend të pastër dhe ari 14k, duke shtuar diamante të prera, smeraldë, rubin dhe safirë në një dizajn unik bashkëkohor. Më 5 nëntor, në punishten e tij u zhvillua një mbrëmje artizanale me vizatimet e McFadden. Nëse keni ndonjë pyetje ose konfuzion në lidhje me paraqitjen dhe dizajnin e restorantit, ju lutemi na tregoni dhe na tregoni se për cilën dhomë dëshironi të diskutojmë më pas. Ky artikull u përditësua në mars 2021, duke shtuar më shumë opsione për karriget e ngrënies. Sigurohuni t'i referoheni udhëzimeve të ndenjëseve kur zgjidhni dekorin dhe paraqitjen e restorantit tuaj të ri. Para se të filloni të dizajnoni dhomën e ngrënies së restorantit tuaj, vendosni nëse dëshironi hapësirë ​​të hapur apo dhoma më të vogla. Disa stile restorantesh mund të kenë një zonë të madhe ngrënieje, ndërsa të tjerët kërkojnë zona shtesë ngrënieje për festa private. Para se të shqyrtoni një koncept të mundshëm të dizajnit të restorantit të restorantit, duhet të përcaktoni nëse do të përdorni një ose më shumë dhoma dhe më pas të ndani të gjithë hapësirën në dispozicion. Një restorant gustator duhet të ketë hapësirë ​​të mjaftueshme për një makinë ngrënie. Karriget me lartësi tavoline u lejojnë fëmijëve të ulur të hanë në tavolinat e zakonshme të ngrënies pa tabaka. Ai dëshiron që karrigia të jetë më e ulët se lartësia e tavolinës, gjë që është arsyeja e formës më të ulët dhe të rrumbullakët në dizajnin e kësaj serie. Zyra Eames ka krijuar një bazë të re ekskluzivisht për koleksionin La Fonda. Koleksioni i tekstil me fije qelqi Eames La Fonda përfshin një version të kolltukut, një kolltuk DSL në anë dhe një tavolinë ngrënieje dhe tavolinë kafeje. Dizajneri pionier skandinav Finn Juhl krijoi koleksionin modern danez për Baker në 1951, dhe kompania prodhoi karrigen Chieftain të vlerësuar me çmime në një kohë të shkurtër. Në fund të viteve 1950, Baker lançoi etiketën Milling Road për të tërhequr audiencën e re me mobilje elegante por të lira, të tilla si tavolina konsol, karrige ngrënieje me ngjyrë arre, etj. Në vitin 1961, projektuesi britanik i mobiljeve T. stilisti dhe artisti prodhoi mobilje retro Baker. Një nga markat më të njohura historike. Me seli në Miami-Dade County, Florida, kompania u themelua në vitin 1953 si zinxhiri i restoranteve Insta-Burger King me bazë në Jacksonville, Florida. Restoranti Burger King në një restorant në Mattuna, Illinois fillimisht ishte në pronësi të familjes Hoots. Pas bashkimit, të dy zinxhirët do të kenë operacione të veçanta, ndërsa Burger King do të qëndrojë në selinë e tij në Miami. Kompania e re do të bëhet zinxhiri i tretë më i madh ndërkombëtar i ushqimit të shpejtë. Franshiza australiane Burger Kings Hungry Jacks është ekskluziviteti i vetëm që operon me një emër tjetër për shkak të një mosmarrëveshjeje për markën dhe një sërë padish mes tyre. Burger King (BK) është një zinxhir ndërkombëtar amerikan i ushqimit të shpejtë i specializuar në hamburgerë. Burgerët janë pjekur gjithmonë mekanikisht; Pajisja origjinale, e quajtur Insta-Broiler, ishte një nga dy pajisjet e blera nga themeluesit e Insta-Burger King përpara hapjes së restorantit të tyre të ri. E dizenjuar nga dy dhe e pajisur me djegës fiks që gatuan mishin në një zinxhir lëvizës, pajisja thyhej më rrallë duke ruajtur një shpejtësi të ngjashme gatimi. Unë ndava dietën time vegjetariane dhe pa qumësht me Karlin, njëra është vullneti im i lirë dhe tjetra është për shkak të alergjive të rënda. Çuditërisht, tha ai, unë nuk kam një dizajn të mirë, dhe nëna ime po bën pazar në Sears. Mos mendoni për rimodelimin e plotë të shtëpisë tuaj, pasi thjesht mund të ndryshoni shtratin ose t'i shtoni divaneve dhe karrigeve tuaja shtiza shumëngjyrëshe për të ndriçuar dhe rifreskuar dhomën. Bëni një gabim me ngjyrën ose modelin dhe e gjithë dhoma do të vuajë (ose do të përfundoni duke shpenzuar para për tapiceri zëvendësuese). Veshjet në zona me trafik të lartë si familjet ose dhomat e ndenjes do të kërkojnë pëlhura të qëndrueshme, ndërsa mobiljet që nuk konsumohen, si divani i shtratit ose krevati, krenohen me çdo lloj pëlhure. Tapiceri janë materialet që përfshijnë pëlhurë, mbushje, rripa dhe susta që përbëjnë tapiceri të karrigeve, divaneve dhe mobiljeve të tjera. Stili është një aftësi që njerëzit mund ta mësojnë dhe si të përziejnë objektet moderne së bashku dhe të ndryshojnë atë që ka në një dhomë. Ju mund të gjeni se ajo që funksionon në projektet e dizajnit të dhomës së ngrënies mund të jetë në të vërtetë e vështirë. Duke kuptuar këto shqetësime përpara hapjes, mund të kuptoni më mirë dizajnin e dhomës së ngrënies së restorantit tuaj dhe të minimizoni pakënaqësinë e klientit. Më seriozisht, është një siluetë e mrekullueshme që mund të shtohet në çdo gamë të karrigeve të ngrënies, të vjetra dhe bashkëkohore. Linjat e pastra kombinohen me një prekje feminiteti në këtë karrige tubulare të lehtë. Karrigia e plotë e mbushur Adde merr edhe më shumë intrigë me sediljen dhe mbështetësen e saj të shpuar. Karrigia elegante e ngrënies prej çeliku e veshur me pluhur Blu Dots është e disponueshme në 10 dekorime, nga rrasa (e ilustruar) në okër dhe ëmbëlsi (rozë e zbehtë). Duke jetuar në Montclair për 17 vjet, Danielle fitoi një diplomë në Dizajn të Brendshëm nga Kolegji Shtetëror Trenton (tani Kolegji New Jersey) dhe punoi si bibliotekare për një firmë arkitekture.
Një përmbledhje mbi dizajnin e etiketës së karrigeve të krahut të restorantit
Një përmbledhje mbi dizajnin e etiketës së karrigeve të krahut të restorantit
Por me morinë e dizajneve, materialeve, ngjyrave dhe formave në treg, karriget mund të ndryshojnë tërësisht pamjen e një zone ngrënieje. Të quajtura zakonisht "tavolina lundruese", tavolinat dhe karriget portative mund të vendosen kudo. Këto ndenjëse zakonisht gjenden në qendër të dhomave të ngrënies, larg mureve ose strukturave të tjera. Vetëm për referencë, sediljet e karrigeve të ngrënies janë zakonisht 18-19 inç të larta dhe tavolinat e ngrënies janë 30 inç të larta. Kjo jo vetëm që do të ndihmojë në rrjedhjen kur karriget janë bosh dhe ju duhet të lëvizni rreth tavolinës, por gjithashtu do të ndihmojë ata njerëz që duhet të tërheqin karrigen e tyre (fëmijët e vegjël) për ta bërë më të lehtë qasjen në tavolinë ndërsa hanë. Pjesa e pasme e karriges suaj duhet të jetë e njëjtë me lartësinë e tavolinës suaj. Për shembull, nëse keni një tavolinë të vogël, të rrumbullakët 36 inç, duhet të qëndroni larg karriges së madhe të ngrënies me 4 lartësi, sepse do të duket vërtet e modës së vjetër. Ky rregull mund të thyhet dhe teknikisht ende duket mirë, por kur bëhet fjalë për proporcionet midis karriges dhe tavolinës së ngrënies, përdorni sensin e shëndoshë dhe mos i bëni karriget shumë të gjata për madhësinë e tavolinës. Jo të gjitha dhomat e ngrënies kanë nevojë për një qilim, por nëse keni një të tillë, sigurohuni që të ketë hapësirë ​​të mjaftueshme për të rrëshqitur dhe dalë nga karriget pa u rrëzuar gjysma e karriges dhe gjysma të dalë nga tapeti. Lidhni të tre duke vendosur artikuj dhe libra të ndryshëm në rafte ose tavolina. Shtëpia e shkarkuar & Living ofron gjithashtu bizhuteri të punuar me dorë nga Sarah McFadden, një artizane me bazë në New York City. McFadden krijon byzylykë, vathë, gjerdan dhe unaza në argjend të pastër dhe ari 14k, duke shtuar diamante të prera, smeraldë, rubin dhe safirë në një dizajn unik bashkëkohor. Më 5 nëntor, në punishten e tij u zhvillua një mbrëmje artizanale me vizatimet e McFadden. Nëse keni ndonjë pyetje ose konfuzion në lidhje me paraqitjen dhe dizajnin e restorantit, ju lutemi na tregoni dhe na tregoni se për cilën dhomë dëshironi të diskutojmë më pas. Ky artikull u përditësua në mars 2021, duke shtuar më shumë opsione për karriget e ngrënies. Sigurohuni t'i referoheni udhëzimeve të ndenjëseve kur zgjidhni dekorin dhe paraqitjen e restorantit tuaj të ri. Para se të filloni të dizajnoni dhomën e ngrënies së restorantit tuaj, vendosni nëse dëshironi hapësirë ​​të hapur apo dhoma më të vogla. Disa stile restorantesh mund të kenë një zonë të madhe ngrënieje, ndërsa të tjerët kërkojnë zona shtesë ngrënieje për festa private. Para se të shqyrtoni një koncept të mundshëm të dizajnit të restorantit të restorantit, duhet të përcaktoni nëse do të përdorni një ose më shumë dhoma dhe më pas të ndani të gjithë hapësirën në dispozicion. Një restorant gustator duhet të ketë hapësirë ​​të mjaftueshme për një makinë ngrënie. Karriget me lartësi tavoline u lejojnë fëmijëve të ulur të hanë në tavolinat e zakonshme të ngrënies pa tabaka. Ai dëshiron që karrigia të jetë më e ulët se lartësia e tavolinës, gjë që është arsyeja e formës më të ulët dhe të rrumbullakët në dizajnin e kësaj serie. Zyra Eames ka krijuar një bazë të re ekskluzivisht për koleksionin La Fonda. Koleksioni i tekstil me fije qelqi Eames La Fonda përfshin një version të kolltukut, një kolltuk DSL në anë dhe një tavolinë ngrënieje dhe tavolinë kafeje. Dizajneri pionier skandinav Finn Juhl krijoi koleksionin modern danez për Baker në 1951, dhe kompania prodhoi karrigen Chieftain të vlerësuar me çmime në një kohë të shkurtër. Në fund të viteve 1950, Baker lançoi etiketën Milling Road për të tërhequr audiencën e re me mobilje elegante por të lira, të tilla si tavolina konsol, karrige ngrënieje me ngjyrë arre, etj. Në vitin 1961, projektuesi britanik i mobiljeve T. stilisti dhe artisti prodhoi mobilje retro Baker. Një nga markat më të njohura historike. Me seli në Miami-Dade County, Florida, kompania u themelua në vitin 1953 si zinxhiri i restoranteve Insta-Burger King me bazë në Jacksonville, Florida. Restoranti Burger King në një restorant në Mattuna, Illinois fillimisht ishte në pronësi të familjes Hoots. Pas bashkimit, të dy zinxhirët do të kenë operacione të veçanta, ndërsa Burger King do të qëndrojë në selinë e tij në Miami. Kompania e re do të bëhet zinxhiri i tretë më i madh ndërkombëtar i ushqimit të shpejtë. Franshiza australiane Burger Kings Hungry Jacks është ekskluziviteti i vetëm që vepron me një emër tjetër për shkak të një mosmarrëveshjeje për markën dhe një sërë padish mes tyre. Burger King (BK) është një zinxhir ndërkombëtar amerikan i ushqimit të shpejtë i specializuar në hamburgerë. Burgerët janë pjekur gjithmonë mekanikisht; Pajisja origjinale, e quajtur Insta-Broiler, ishte një nga dy pajisjet e blera nga themeluesit e Insta-Burger King përpara hapjes së restorantit të tyre të ri. E dizenjuar nga dy dhe e pajisur me djegës fiks që gatuan mishin në një zinxhir lëvizës, pajisja thyhej më rrallë duke ruajtur një shpejtësi të ngjashme gatimi. Unë ndava dietën time vegjetariane dhe pa qumësht me Karlin, njëra është vullneti im i lirë dhe tjetra është për shkak të alergjive të rënda. Çuditërisht, tha ai, unë nuk kam një dizajn të mirë, dhe nëna ime po bën pazar në Sears. Mos mendoni për rimodelimin e plotë të shtëpisë tuaj, pasi thjesht mund të ndryshoni shtratin ose t'i shtoni divaneve dhe karrigeve tuaja shtiza shumëngjyrëshe për të ndriçuar dhe rifreskuar dhomën. Bëni një gabim me ngjyrën ose modelin dhe e gjithë dhoma do të vuajë (ose do të përfundoni duke shpenzuar para për tapiceri zëvendësuese). Veshjet në zona me trafik të lartë si familjet ose dhomat e ndenjes do të kërkojnë pëlhura të qëndrueshme, ndërsa mobiljet që nuk konsumohen, si divani i shtratit ose krevati, krenohen me çdo lloj pëlhure. Tapiceri janë materialet që përfshijnë pëlhurë, mbushje, rripa dhe susta që përbëjnë tapiceri të karrigeve, divaneve dhe mobiljeve të tjera. Stili është një aftësi që njerëzit mund ta mësojnë dhe si të përziejnë objektet moderne së bashku dhe të ndryshojnë atë që ka në një dhomë. Ju mund të gjeni se ajo që funksionon në projektet e dizajnit të dhomës së ngrënies mund të jetë në të vërtetë e vështirë. Duke kuptuar këto shqetësime përpara hapjes, mund të kuptoni më mirë dizajnin e dhomës së ngrënies së restorantit tuaj dhe të minimizoni pakënaqësinë e klientit. Më seriozisht, është një siluetë e mrekullueshme që mund të shtohet në çdo gamë të karrigeve të ngrënies, të vjetra dhe bashkëkohore. Linjat e pastra kombinohen me një prekje feminiteti në këtë karrige tubulare të lehtë. Karrigia e plotë e mbushur Adde merr edhe më shumë intrigë me sediljen dhe mbështetësen e saj të shpuar. Karrigia elegante e ngrënies prej çeliku e veshur me pluhur Blu Dots është e disponueshme në 10 dekorime, nga rrasa (e ilustruar) në okër dhe ëmbëlsi (rozë e zbehtë). Duke jetuar në Montclair për 17 vjet, Danielle fitoi një diplomë në Dizajn të Brendshëm nga Kolegji Shtetëror Trenton (tani Kolegji New Jersey) dhe punoi si bibliotekare për një firmë arkitekture.
Si të blini karrige për krahë restoranti të lirë dhe elegant
Si të blini karrige për krahë restoranti të lirë dhe elegant
Hyrje në kolltukun e restorantit Restorantet që kanë nevojë për karrige të lira dhe me stil tani kanë filluar të shiten. Me një shumëllojshmëri produktesh në treg, ka kaq shumë lloje të karrigeve të restoranteve në dispozicion nga të cilat mund të zgjidhni. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Nëse doni të lini një përshtypje të mirë te klientët tuaj, atëherë është e rëndësishme të zgjidhni opsionin më të lirë dhe të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Zgjidhni atë që i përshtatet më së miri nevojave tuaja dhe realizojeni. Gjithçka që duhet të bëni është të ndiqni udhëzimet në udhëzues për të blerë dhe instaluar pjesët e duhura. Një kuzhinë e mirë duhet të ketë hapësirë ​​të mjaftueshme për të gjitha karriget, dhe nëse nuk jeni në gjendje të përdorni të gjitha mobiljet në shtëpinë tuaj, atëherë është mirë të blini një pëlhurë që do të jetë e vështirë për t'u gjetur. Në mënyrë që të përdorni të gjitha mobiljet në shtëpinë tuaj, atëherë është mirë të shikoni informacionin në faqen e internetit të produktit përpara se ta blini atë. Mos u shqetësoni për marrjen e ndonjë garancie nga marka pasi ato nuk do të mbulojnë asnjë lloj dëmtimi ose njollë. Nëse e keni lexuar këtë blog, atëherë e dini se ka shumë gjëra që janë të mira dhe të këqija. Një kuzhinier i mirë do t'ju tregojë se çfarë është e mirë dhe e keqe dhe si të gatuani mirë. Është më mirë të zgjidhni atë të duhurin për ju. Nëse jeni duke kërkuar për një kuzhinier të mirë, atëherë është më mirë të keni në mendje llojin e duhur të stafit. Shefat e mirë të kuzhinës do t'ju ndihmojnë në të gjitha aspektet e gatimit tuaj dhe do të hartojnë menunë tuaj në përputhje me rrethanat. Ata do të sigurohen që ju të merrni shërbimin më të mirë nga shefi juaj. Me ardhjen e teknologjisë dixhitale, njerëzit kanë filluar t'i përdorin ato gjithnjë e më shumë. Shumica e njerëzve që përdorin këta laptopë kanë mesatarisht 10 orë laptop në javë. Ata gjithashtu kanë disa kompjuterë që i përdorin çdo ditë. Njerëzit po përfshihen gjithnjë e më shumë në punët e tyre dhe duhet të marrin laptopët me vete kur shkojnë në punë. Kur shikoni se si është të punoni nga shtëpia, do të kuptoni se është e vështirë të jesh aq produktiv sa dëshiron të jesh. Procesi i prodhimit të karriges së restorantit Ky është një artikull që mund të përdoret për të krijuar dekorime të ndryshme në dhomën tuaj të ngrënies. Ka shumë lloje të ndryshme mjetesh që mund të përdoren për të krijuar këto artikuj. Ato mund të bëhen nga materiale të qëndrueshme si çeliku inox, alumini dhe një shumëllojshmëri metalesh. Ato mund të përdoren për të bërë gjëra të tilla si ulëse, karrige, tavolina, etj. Ju mund t'i përdorni këto mjete për të krijuar cilësime të bukura të tabelës. Qëllimi ynë është t'jua bëjmë më të lehtë gjetjen e karrigeve të restorantit me cilësi më të mirë dhe të lirë. Ne përdorim materiale me cilësi të lartë dhe ofrojmë cilësi të mirë me një çmim të ulët. E njëjta gjë vlen edhe për shërbime të tjera si llamba dyshemeje, radio, DVD player, tastierë lojrash, tastierë, maus, port USB, altoparlant, bllok kontrolli, kufje, altoparlantë, konsolë për lojëra video, etj. Të gjitha këto shërbime ofrohen nga faqja jonë e internetit dhe kanë një shërbim të shkëlqyer ndaj klientit. I gjithë procesi i blerjes dhe shitjes së ushqimit është nga të qenit artist në krijimin e diçkaje që do të zgjasë me vite. Një produkt mund të bëhet nga disa kompani të ndryshme dhe më pas mund të shitet në forma dhe madhësi të ndryshme. Për shembull, mund të blini disa gjëra të shtrenjta që janë të gjitha të punuara me dorë, ose të bëni vetë produkte që janë të lira. Në treg mund të gjeni lloje të ndryshme artikujsh, në mënyrë që të zgjidhni artikullin më të mirë për nevojat tuaja. Çfarë duhet të dini se si të përdorni llambadarin më të mirë të mundshëm në kuzhinën tuaj? Dritat e llambadarëve mund të jenë një përfitim shtesë për çdo kuzhinë, nga ajo tradicionale te ajo me stil. Ato mund të përdoren në shumë stile dhe ngjyra të ndryshme. Disa njerëz preferojnë të kenë llambën e tyre ose t'i bëjnë ato një pajisje në shtëpinë e tyre. Është gjithashtu një mënyrë e shkëlqyeshme për të dekoruar kuzhinën tuaj pa pasur nevojë të shqetësoheni për rrëmujën e saj. Restorantet që kanë nevojë për shërbim cilësor dhe vëmendje ndaj detajeve janë të nevojshme për të prodhuar ushqim cilësor. Njerëzit mund të presin shërbim të mirë nga njerëzit që i shërbejnë, por edhe nga njerëzit që i shërbejnë. Është një detyrë e vështirë për të vazhduar me të gjitha kërkesat e shoqërisë sonë. Kur nuk kemi para të mjaftueshme për të blerë gjërat tona, ne duhet të shpenzojmë para për diçka tjetër. Ne duhet të sigurohemi që produktet tona të prodhohen sipas kërkesave të klientëve. Ato duhet të jenë të lehta për t'u pastruar dhe duhet të jenë të qëndrueshme. Specifikimet teknike të karriges së restorantit Shumë njerëz po blejnë karrige restorantesh të lira dhe me stil, por si e dini se çfarë kërkojnë? Pyetja nuk është nëse mobiljet janë të përshtatshme për buxhetin e tyre apo jo. Ata duhet të kenë shije të mirë dhe një estetikë që i përshtatet personalitetit të tyre. Njerëzit që blejnë karrige restorantesh të shtrenjta dhe me stil mund të zgjedhin nga lloje të ndryshme mobiljesh, nga librat dhe filmat e deri tek ato më të vogla. Ata gjithashtu mund të zgjedhin nga pajisje të ndryshme sportive si skuter, topa tenisi etj. Ky lloj mobiljesh do t'ju lejojë të shpenzoni më pak para për të. Ka shumë lloje të ndryshme mobiljesh të disponueshme në treg, por një pyetje e zakonshme është se çfarë lloj mobiljesh përdorni? Ka shumë lloje të ndryshme mobiljesh në dispozicion, por ka edhe shumë lloje të ndryshme karrigesh nga të cilat mund të zgjidhni. Tavolina dhe karriget mund të bëhen prej druri, metali ose materiale të tjera. Ekzistojnë gjithashtu shumë lloje të ndryshme karrigesh nga të cilat mund të zgjidhni. Për shembull, ka disa karrige që janë vërtet të lira dhe kanë susta të integruara dhe disa që në fakt janë shumë të qëndrueshme. Ne e dimë se cilësia dhe shërbimi janë gjithçka, por si e dini nëse jeni duke blerë një cilësi dhe shërbim të mirë? Nëse dëshironi të blini karrige restorantesh të lira dhe me stil, atëherë shikoni faqen tonë. Ne kemi lloje të ndryshme mobiljesh, kështu që kemi disa ide se çfarë duhet të kërkoni në mobiljet tuaja. Ju mund të zgjidhni nga shumë stile dhe materiale të ndryshme. Ka shumë lloje të mobiljeve, kështu që ne kemi renditur stilet dhe materialet më të njohura. Për sa kohë që keni aftësi të mira teknike dhe përvojë në fushën tuaj, mund të blini një karrige të lirë restoranti për njerëzit që punojnë në industri. Kur jeni duke punuar në një fushë të re, duhet të dini se si të dizajnoni sediljen e karriges në mënyrë që të jetë e rehatshme për t'u ulur. Gjithashtu, kur jeni duke punuar në një fushë, duhet të dini se si të shtoni mbështetje për këmbët në mënyrë që të jetë e lehtë të lëvizni dhe t'i mbani këmbët tuaja të mos lodhen. Pra, sigurohuni që të merrni shërbim të mirë nga punëtorët. Avantazhet kryesore konkurruese të karriges së restorantit Nuk e di nëse ka ndonjë arsye tjetër të mirë pse njerëzit do të dëshironin të veshin karrige restorantesh të lira dhe elegante. Por, mund t'ju them se nëse tashmë keni blerë kolltuqe të shtrenjta restoranti, atëherë nuk është vërtet një ide e mirë t'i blini ato vetëm në dyqane. Arsyeja pse njerëzit zgjedhin karriget e lira dhe elegante të restorantit është sepse ata e dinë se do të marrin atë që paguajnë kur përdorin duart e tyre. Ju gjithashtu mund të shikoni disa nga gjërat më të mira për këto vende. Ekzistojnë dy lloje kryesore të avantazheve konkurruese të karriges së restorantit. Njëra është se ka kosto më të ulët dhe mund të blihet me shumicë, ndërsa tjetra është se mund të bëhet nga materiale të ricikluara. Të gjitha këto gjëra e bëjnë shumë të përballueshme blerjen e karrigeve të restorantit të lirë dhe me stil. Avantazhi më i madh i blerjes së karrigeve të lirë të restorantit është se ato janë miqësore me mjedisin dhe nuk kërkojnë ndonjë komponent shtesë si kordonët ose energjinë elektrike. Kjo i bën ato të lehta për t'u pastruar dhe gjithashtu ju lejon t'i përdorni ato në mënyrë më efikase. Kur blini një karrige restoranti, duhet të kërkoni artikuj të lirë. Ato janë në dispozicion në stile dhe forma të ndryshme. Është gjithmonë mirë të shikosh çmime që janë të ngjashme me ato që janë në treg. Blerja e një karrige restoranti me cilësi të mirë nuk ka të bëjë vetëm me çmimin, por edhe me komoditetin. Ju duhet të zgjidhni më të mirën për ju. Gjithashtu, sigurohuni që të keni një karrige dhe tavolinë me cilësi të lartë. Ka shumë lloje të ndryshme karrigesh të disponueshme në treg, por të gjitha ato mund të dizajnohen për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Një nga faktorët më të rëndësishëm për t'u marrë parasysh është sa para do të fitoni. Kur zgjidhni një karrige, është e rëndësishme të siguroheni që ajo të jetë e përshtatshme për nevojat tuaja. Sigurohuni që të pastrohet dhe mirëmbahet lehtë. E njëjta gjë vlen edhe për çdo lloj mobilie që blini në treg. Është gjithmonë më mirë të kontrolloni nëse karrigia është e punuar mirë dhe e qëndrueshme. Mund ta përdorni si dhuratë për dikë tjetër.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.