Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Si të zgjidhni kolltuqe kafene me cilësi të lartë

Ne kemi opsione të nivelit të lartë për ngrënie të pasura dhe karrige të thjeshta restorantesh të qëndrueshme për kafene të zakonshme ose sallone akulloresh. Koleksioni ynë i karrigeve të restorantit ju siguron të gjeni të përsosurën me një çmim të përballueshëm. Eksploroni koleksionin tonë të plotë për të gjetur opsione tërheqëse të ulëseve në restorant për çdo buxhet, duke përfshirë shumë karrige të bukura për nën 50 dollarë.

Si të zgjidhni kolltuqe kafene me cilësi të lartë 1

Uluni dhe shijoni duke shfletuar koleksionin tonë të gjerë të karrigeve luksoze të restorantit, nga druri simpatik deri tek metali elegant. Pavarësisht nëse zgjidhni karriget moderne metalike, opsionet e drurit fshatar ose stilet tradicionale, klientët tuaj do të jenë gati të zënë vendet e tyre në karriget tona të rehatshme të restorantit me cilësi të lartë.

Eksploroni llojet tona të ndryshme të karrigeve të ngrënies për përdorim në shtëpi ose jashtë dhe filloni biznesin tuaj me karriget më të mira të ngrënies nga prodhuesit më të mirë. Shfletoni veçoritë tona të ndenjëseve për të gjetur produkte të specializuara, të tilla si stole bari perfekte për tavolina të stilit të barit dhe barit, dhe karriget e restorantit të grumbulluara për ruajtje efikase.

Karriget tona janë të disponueshme me korniza druri ose metali dhe ne kemi një përzgjedhje të gjerë të materialeve të ndenjëseve që përshtaten me dekorin e restorantit tuaj. Dhe bëjini ato tuajat duke zgjedhur nga një shumëllojshmëri materialesh opsionale të sediljeve për të krijuar një dizajn unik për biznesin tuaj. Ne krijojmë karrige me porosi në objektin tonë të prodhimit në Ohio.

Për mobilje të tjera të dhomës së ngrënies, ju lutemi shikoni tavolinat tona të ngrënies, stolat e ngrënies dhe sediljet përforcuese. Restoranti i mobiljeve plus është një dyqan me një ndalesë për të gjitha llojet e karrigeve, tavolinave dhe karrigeve. Nëse dëshironi të dekoroni një restorant familjar plot argëtim me karrige rrotulluese të rehatshme metalike, të shtoni karrige plotësisht të veshura me susta në restorantet gustator, ose të përdorni shezllone për të krijuar një atmosferë komode në klub, do të shijoni cilësi, komoditet dhe shërbim të shkëlqyer ndaj klientit. Kjo na bën vendin më të mirë për të blerë karrige ngrënieje në internet.

Si të zgjidhni kolltuqe kafene me cilësi të lartë 2

Ne do t'ju ndihmojmë të zgjidhni dizajnin, dimensionet, materialet, përfundimet më të mira për mobiljet e barit tuaj dhe të plotësoni paketimin, logjistikën dhe mbështetjen pas shitjes. Ne do të bëjmë kërkimin tonë për të gjetur karrige që i përshtaten si vizionit tuaj të dizajnit ashtu edhe nevojave funksionale. Kur eksploroni llojet e karrigeve të restorantit, merrni parasysh dizajnin e biznesit tuaj, karakteristikat e klientëve tuaj dhe qëllimet praktike të zgjedhjes së një karrige.

Mobiljet e barit varen nga madhësia, vendndodhja dhe njerëzit në lokalin tuaj, nëse doni karrige apo divane. Në lokal, përveç karrigeve dhe tavolinave, mund të vendosen karrige bari për sportelet e bareve, kërkohen karroca ushqimore, dispenzues pijesh, mobilie të jashtme dhe çadra. Plus, zgjedhja e stolit tuaj të barit është një punë e madhe dhe ju duhet të siguroheni që ato të jenë të rehatshme dhe të qëndrueshme.

Ju mund të gjeni lloje të ndryshme të karrigeve, dhe të gjitha për një arsye specifike. Karriget e ngrënies mund të bëhen nga një shumëllojshmëri materialesh, secila me një pamje dhe ndjesi të ndryshme. Karriget e restorantit të veshur me susta sjellin rehati dhe stil, veçanërisht me një pëlhurë të qëndrueshme që përputhet me ngjyrat dhe modelet e përdorura në aspekte të tjera të markës së restoranteve.

Opsionet e ndryshme të ndenjëseve dhe lartësitë e karrigeve do t'ju ndihmojnë të shfrytëzoni sa më shumë zonën tuaj të ngrënies me më shumë kapacitet ndenjëse. Me një larmi opsionesh ndenjëse si një bar me stole, tavolina të shumta bistro, divane ose karrige për ulje, vizitorët mund të zgjedhin një përvojë që i bën ata të ndihen të mirëpritur. Karriget e restorantit u ofrojnë klientëve një mundësi ndenjëse të rehatshme por elegante kur darkojnë në restorante, bistro, bare ose kur organizojnë ngjarje.

Opsionet e ndenjëseve në restorant janë praktikisht të pakufishme, nga stolat e barit deri te karriget dhe divanet e veshur me susta. Tregu i Karrigeve ofron një shumëllojshmëri dizajnesh, stilesh, metalesh dhe pëlhurash për të zgjedhur. Kur bëhet fjalë për mobiljet e barit, ka shumë gjëra për t'u marrë parasysh si pajisjet e ndriçimit, stolat e barit, divanet, tavolinat, jastëkët, ndenjëset dhe më shumë. Si fillim, zgjedhja e stilit të mobiljeve varet nga tema e kafenesë tuaj.

Zgjidhni nga karriget elegante dhe relaksuese të lakuar prej druri deri te karriget metalike për një ndjesi industriale dhe vintage deri tek stolat e jashtme të barit me bastun prej palme kacavjerrëse / thurje. Karriget moderne me sajë plastike ose me 4 këmbë janë të disponueshme për restorantet gustator dhe të ngarkuar.

Me kompletet e tavolinave dhe karrigeve të përshtatura paraprakisht të FurnitureRoots, nuk duhet të humbni kohë ose të merrni parasysh përzierjen dhe përputhjen e tavolinave dhe karrigeve. Divani i barit është i dekoruar me pëlhura të cilësisë më të lartë, me printime dhe madje qëndisje cilësore, duke i bërë mobiljet tuaja të duken më elegante. Pavarësisht nëse zgjidhni një karrige restoranti elegant ose një dizajn të thjeshtë, dekorimi i brendshëm mund të krijojë një ndjenjë relaksi dhe rehati.

Kjo karrige ka një kornizë druri të fortë dhe sedilje të veshur me shkumë, ju mund të zgjidhni pëlhurë gri të errët ose të zezë ose sedilje lëkure të zezë. Edhe pse bastun prej palme kacavjerrëse shpesh përdoret për të bërë mobilje të jashtme, këto karrige janë vetëm për përdorim të brendshëm, por ato duken të shkëlqyera në një zonë ngrënieje me diell ose verandë. Një tjetër opsion i stilit tradicional është karrigia e ngrënies Paige, një vend i veshur me susta me një grup prej dysh. Karrigia Octane përdor dru dhe metal për të krijuar një opsion elegant dhe të thjeshtë ndenjëseje.

Ndërkohë që nuk ka asnjë kufi kur zgjidhni një estetikë të zakonshme ngrënieje - mendoni për ndryshimin midis Olive Garden dhe Red Robin - sigurohuni që të zgjidhni karrige që kanë një pamje dhe ndjesi cilësore që do ta bëjnë restorantin të dallohet nga turma. Mobiljet e kafeneve në Brisbane kërkojnë tavolina kafeje dhe stola / karrige sepse njerëzit në Brisbane e marrin kafenë seriozisht; prandaj, do të dëshironi të dekoroni brendësinë në përputhje me rrethanat. Thjesht duhet të kuptoni se sa e madhe është dhoma juaj e ngrënies dhe të zgjidhni stilin dhe numrin e tavolinave dhe karrigeve që i përshtaten hapësirës së përgjithshme.

Gjithmonë kontrolloni madhësinë e tryezës suaj të ngrënies para kohe për të ditur se sa karrige mund të vendosni rehat rreth saj. Mënyra se si t'i pastroni siç duhet karriget e dhomës së ngrënies do të varet nga materiali nga i cili janë bërë. Nëse karrigia e restorantit është e veshur me susta, materiali i përdorur duhet të jetë shumë rezistent ndaj gërryerjes (testi Martindale përdoret zakonisht për të testuar rezistencën ndaj gërryerjes së çdo materiali tapiceri).

Veshjet në zona me trafik të lartë si familjet ose dhomat e ndenjes do të kërkojnë pëlhura të qëndrueshme, ndërsa mobiljet që nuk konsumohen, si divani i shtratit ose krevati, krenohen me çdo lloj pëlhure. Zgjidhni materialin e gabuar dhe do të përballeni me lot dhe njolla. Nëse zgjidhni tavolinë ose karrige me madhësi të gabuar dhe këmbët e tyre ngatërrohen në mënyrë të rrezikshme në brazda të kuvertës suaj, mund të zbuloni se duhet ta vendosni kompletin në vend për ta rikthyer atë.

Vendimi se cilat karrige janë të përshtatshme për restorantin tuaj mund të jetë i ndërlikuar, nga zgjedhja e karrigeve të bëra me materialet e duhura deri tek përpjekja për të kombinuar ndenjësen me dekorin e restorantit tuaj. Plus, ka disa këshilla shumë të dobishme për t'u marrë parasysh kur zgjidhni karrigen e duhur për zonën tuaj të ngrënies.

Dru Karriget tona prej druri me cilësi të lartë - nga ngrënia e nivelit të lartë deri tek darka e rastësishme - janë prekja përfundimtare e përvojës së përsosur të ngrënies së mysafirëve tuaj. Nga pëlhura të thjeshta për rehati maksimale të ndenjëseve deri te tapiceri të sofistikuara për karriget dhe divanet prej metali dhe druri. Lëkura do t'i shtojë një prekje elegance çdo dhome ngrënieje dhe karriget e ngrënies më të shitura të Slope janë bërë prej lëkure origjinale me grurë të plotë ose lëkurë vegane miqësore me kafshët në një larmi ngjyrash.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Surprizë. Shikoni këto kolltuqe të reja kafeneje!
Surprizë. Shikoni këto kolltuqe të reja kafeneje!
Karakterizohet .Eshte i mobiluar me certifikata si psh .Thjesht kliko ketu tani per te mesuar tani per produktin: Kartelat tona të kafeve kanë kaluar nëpërmjet testeve të shumta dhe kanë marrë certifikime të autorizuara të importit dhe eksportit. Ka struktura dhe pamje të dizajnuara në mënyrë të arsyeshme, duke tërhequr shumë vëmendje dhe duke udhëhequr trendin edhe në industri. Gjithashtu, ai ka veçori, duke përfshirë të cilat definitivisht mund t'i ndihmojnë klientët të fitojnë fitime të papritura dhe të kursejnë një pjesë të madhe parash. Ne e kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Telefononi nëse keni pyetje mbi karriget e kafesë me grurë druri luksoz francez të stilit francez YW5544 Yumeya dhe karriget Yumeya. Ne jemi të kënaqur dhe të nderuar t'ju shërbejmë. Karrige bufe e kafesë me grurë druri alumini të stilit francez të stilit francez YW5544 Yumeya ● Karrigia e karriges së kafesë me grurë druri alumini të stilit francez luksoz YW5544 Yumeya dhe stafi profesional në karriget Yumeya janë njohur plotësisht prej tyre. ● Karriget Yumeya shton elementet më të fundit të modës në dizajnin e karrigeve metalike të ngrënies, karriges së banketit, mobiljeve komerciale. Të veçantë në dizajn, të larmishëm në stil dhe të shkëlqyera në punim, ato janë klasike por me stil, të thjeshta por të personalizuara. Duke iu përmbajtur konceptit të orientuar nga njerëzit, Yumeya Chairs ka kultivuar një ekip të shkëlqyer teknik dhe ekip shërbimi. Për një kohë të gjatë, ne kemi analizuar nevojat e klientëve të angazhuar në fusha të ndryshme. Gjithashtu, ne kemi investuar shumë në inovacionin teknologjik për të siguruar konkurrencën e produktit, duke na mbajtur kështu përpara konkurrentëve të tjerë. Në kompaninë tonë, klientët jo vetëm që mund të marrin produktet më të mira siç janë kolltukët tanë më të rinj të kafesë, por edhe të shijojnë një shërbim të kënaqshëm. Nëse keni ndonjë pyetje, mirëpresim të na kontaktoni. Klikoni këtu për të parë më shumë raste që kemi kryer për plotësimin e kërkesave të ndryshme. http://www.youmeiya.net/product/yw5544-yumeya-luxury-french-style-aluminium-wood-grain-cafe-arm-chair.html
Kolltukët tanë më të rinj të kafeneve ju thonë përshëndetje!
Kolltukët tanë më të rinj të kafeneve ju thonë përshëndetje!
Ai gëzon .Është një produkt i certifikuar me blerjen e .Nëse keni pyetje të mëtejshme ose dëshironi të dini shpjegime shtesë në lidhje me çështje specifike në lidhje me produktin e mësipërm, klikoni Për sa i përket dizajnit të tij, kolltukët e kafenesë janë dizenjuar nga një ekip dizajnerësh tanë të cilët janë gjithmonë pranë trendit të industrisë dhe janë vigjilentë ndaj ndryshimeve. Në aspektin e performancës së tij, i bërë nga lëndë të para të testuara, produkti ka avantazhet e etj. Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth karrigeve Yumeya, mund të filloni të shfletoni tani. Shumë fotografi rreth produkteve tona, mjedisit të kompanisë dhe vizitave të klientëve janë paraqitur në faqen tonë të internetit. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni! Telefoni: +86 13534726803. YW5527 Karrige kafeje me kokrriza druri stil retro Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H910*SH470*W565*AW580*D630mm ● COM: 2.45 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs ● ishin plot lëvdata për super performancën e pajisjeve dhe sistemit tonë të menaxhimit! ● Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të ndritshme dhe të rehatshme dhe kujdesen për sytë bazuar në burimin e dritës me cilësi të lartë, transparencë të lartë, interpretim të fortë ngjyrash dhe dritë uniforme dhe të qëndrueshme. Për më tepër, dizajni është modern dhe kreativ, i thjeshtë por unik dhe modern, por klasik. Ata janë të favorizuar nga shumë shpërndarës. Që nga themelimi, Yumeya Chairs është fokusuar në ofrimin e klientëve me produktet më të mira. Punonjësit tanë profesionistë janë të përkushtuar për të kënaqur kërkesat e klientëve duke u mbështetur në pajisjet dhe teknikat më të avancuara. Për më tepër, ne kemi ngritur një departament shërbimi i cili është kryesisht përgjegjës për t'u ofruar klientëve shërbim të shpejtë dhe efikas ndaj klientit. Ne jemi gjithmonë këtu për t'i kthyer idetë tuaja në realitet. Dëshironi të dini më shumë informacion në lidhje me kolltukët e kafeneve me produktin tonë të ri ose kompaninë tonë, mirëpresim të na kontaktoni në çdo moment. Na kontaktoni tani! Le t'ju tregojmë raste më të suksesshme për udhëzimin tuaj. http://www.youmeiya.net/product/yw5527-yumeya-retro-style-wood-grain-metal-cafe-arm-chair.html
Si janë kolltukët tanë të kafesë me produktin më të ri?
Si janë kolltukët tanë të kafesë me produktin më të ri?
Karrige krahu e kafesë me grurë druri alumini në stilin francez Yumeya luksoze Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stafi: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni për kolltukët më të mirë me shumicë të kafeneve? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e kafesë me kokrra druri me kokrra të cilësisë së lartë YW5544 Yumeya, stili francez, karrige e kafesë mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack:Max 5pcs lart Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Ky është një demonstrim i fortë për aftësinë gjithëpërfshirëse të Yumeya Chairs, veçanërisht atë për karrigen e kafesë me grurë druri luksoz alumini të stilit francez YW5544. Yumeya. Si një markë lider në industri, Yumeya Karriget kanë një reputacion të mirë të markës dhe tërheqin shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Të udhëhequr nga parimi i '', ne vazhdojmë të rritemi dhe të zhvillohemi. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5544-yumeya-luxury-french-style-aluminium-wood-grain-cafe-arm-chair.html
Si të zgjidhni kolltuqe profesionale për kafene?
Si të zgjidhni kolltuqe profesionale për kafene?
Si funksionon karrocat e kafes Nuk ka të bëjë vetëm me kafen, por me çfarë lloj mobiljesh keni dhe çfarë lloj mënyre t'i përdorni ato. Ato mund të gjenden në shumë kafene të ndryshme në mbarë botën. Është me të vërtetë e lehtë për të bërë tryezën tuaj që mund ta gjeni në supermarketin tuaj lokal. Vendi i përsosur për të gjetur disa tavolina të këndshme për njerëzit që nuk duan të zënë shumë hapësirën e tyre është në krye të listës së të gjitha restoranteve në botë. Dhe, ka edhe vende të tjera të mrekullueshme për të ngrënë dhe pirë në rrugë. Është produkt i komunitetit tonë dhe i mendimeve dhe përvojave tona. Është e lehtë të thuhet se nëse duam të kemi një vend në natyrë për të ngrënë, atëherë duhet të pyesim veten: 'Çfarë duam në të vërtetë në një vend si ky? Pse duam të jetojmë në një vend si ky? Si duam të ndihemi të sigurt në mjedisin tonë? Nëse duam të jemi të lumtur dhe të argëtohemi, atëherë duhet të sigurohemi që po bëjmë pjesën tonë për të ndihmuar njerëzit. Mënyra më e mirë për ta bërë këtë është të kontrolloni se cili është lajmi i mirë për kokrrat e kafesë. Ne nuk do të zëvendësojmë karriget tona të vjetra të zyrës. Ato janë shumë të vogla dhe mund të zënë shumë hapësirë ​​në zyrën tuaj. Nevoja për më shumë ruajtje tani po rritet. Ju duhet të shikoni llojet e ndryshme të mobiljeve që mund të blini dhe të kontrolloni se çfarë lloj karrigesh keni në shtëpinë tuaj. Një aparat kafeje me cilësi të mirë do të funksionojë mirë për një kohë të gjatë. Dhe kur keni një zgjedhje të mobiljeve që janë të përshtatshme për nevojat tuaja, atëherë është e rëndësishme të zgjidhni atë të duhurin. Ka kaq shumë lloje të ndryshme të kolltuqeve të kafeneve. Ata të gjithë kanë grupin e tyre të veçorive dhe stileve të dizajnit. Nëse dëshironi të punoni në një kolltuk kafeneje, atëherë ka shumë lloje të ndryshme të kolltuqeve kafene në dispozicion. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni llojin e duhur të kolltukëve kafene dhe të zgjidhni atë që i përshtatet stilit tuaj personal. Ato janë shpesh të përballueshme dhe të thjeshta për t'u bërë dhe mund të bëhen nga materiale të qëndrueshme. Është shumë e rëndësishme të zgjidhni llojin e duhur të kolltukëve kafene, sepse ato mund të ofrojnë një cilësi të shkëlqyer shërbimi. Llojet e karrocave të kafes Një nga llojet më të zakonshme të kolltuqeve të kafenesë quhet kolltuku bar. Lloji i kolltuqeve kafene që zgjidhni varet nga shija dhe preferencat tuaja. Është më mirë të zgjidhni llojin e duhur të kolltukëve kafene për nevojat tuaja. Nëse nuk jeni të sigurt se çfarë lloj kolltuqesh kafeje dëshironi, atëherë na kontaktoni dhe ne do t'ju ndihmojmë të vendosni për llojin e duhur të kolltuqeve kafene për nevojat tuaja. Ka shumë lloje të kolltuqeve kafene të disponueshme në treg dhe është e rëndësishme të siguroheni që të merrni llojin e duhur të kolltuqeve kafene për nevojat tuaja. Të gjithë njerëzit kanë lloje të ndryshme kolltuqesh kafenesh. Një kolltuk i mirë kafene janë të vegjël dhe të mëdhenj dhe nëse po kërkoni një vend për t'u ulur, atëherë është mirë të shkoni për një madhësi më të vogël. Shumica e njerëzve që kanë tavane shumë të vogla nuk do të jenë në gjendje të përballojnë peshën e karriges. Kur jeni në një restorant, duhet të siguroheni që të keni llojin e duhur të ndenjëseve për hapësirën tuaj. Lloji i karrigeve që zgjidhni do të varet nga ajo që kërkoni dhe çfarë lloj tavoline dëshironi të uleni. Ka shumë gjëra që mund të bëhen për ta bërë barin dhe skarën tuaj të rehatshme. Nëse dëshironi të krijoni një vend të mirë për të punuar, atëherë ka shumë lloje të ndryshme kolltuqesh kafeje nga të cilat mund të zgjidhni. Për shembull, ka dy lloje kolltuqesh kafenesh: një ekzekutiv dhe një për një person. Këto dy lloje kolltuqesh kafene zakonisht gjenden në shtëpi të vogla dhe ndërtesa zyrash. Ato përdoren shpesh nga stafi që punon në kafene ose në udhëtime pune. Punonjësi individual mund të ketë edhe hobi të tjera, si gatimi ose leximi. Si të zgjidhni kolltukët e duhur për kafene Jam shumë i emocionuar që kam gjetur këtë faqe dhe e përdor atë për të blerë për punë. Kjo është puna ime e parë e vërtetë dhe e përdor prej vitesh. Është vërtet e lehtë për t'u bërë dhe shumë mirë. Këshillat që do të gjeni në këtë postim do t'ju ndihmojnë të zgjidhni kolltukët e duhur për kafenenë për nevojat tuaja. Ju mund të gjeni më shumë informacion se si të përdorni këtë faqe interneti këtu. Askush nuk dëshiron të paguajë shumë për një kafe të mirë, por pirja e shumë kafeve në shtëpinë tuaj mund t'i bëjë ata të largohen nga mendja. Kjo është për shkak se është më e lehtë të blesh një kafene të mirë sesa të gjesh një kafene cilësore. Është më e lehtë të blini një kafene nëse keni më shumë se një vendndodhje dhe kjo do t'ju kursejë para në afat të gjatë. Nëse nuk jeni të sigurt se çfarë lloj kafeneje të zgjidhni, atëherë bëni pyetjen tuaj dhe sigurohuni që të merrni atë të duhurin. Kolltuqet profesionale të kafeneve janë ndërtuar për të mbajtur karrige dhe objekte të tjera, duke i bërë ato të lehta për tu mbajtur. Ato janë të forta dhe të bëra mirë dhe mund të rregullohen lehtësisht për t'iu përshtatur nevojave tuaja personale. Mund të përdoren edhe si karrige zyre ose si tavolina anësore. Është e rëndësishme të theksohet se ato janë të vogla dhe nuk kanë nevojë për shumë hapësirë. Cilësia e materialeve të përdorura në ndërtimin e kolltuqeve të kafenesë do të përcaktojë lartësinë e mobiljeve që përdorni. Mund të blini lloje të ndryshme kokrra kafeje, ndaj zgjidhni atë që i përshtatet nevojave tuaja. Të gjithë e dimë se njerëzit mund të punojnë nga shtëpia, por si e dini vërtet se çfarë lloj kolltuqesh kafene jeni? Çfarë lloj njerëzish përdorni më shpesh? Pse? Dhe si i përdorni më mirë ato? Përgjigja është jo. Duhet të siguroheni që po merrni llojin e duhur të kafesë dhe po i përdorni në mënyrë korrekte. Për shembull, zgjedhja e llojit të duhur të kafesë do t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të kafesë. Kjo është për shkak se është më e lehtë të zgjedhësh llojin e duhur të kafesë sesa të gjesh llojin e duhur të kafesë.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.