Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Si të kujdeseni për stolin tuaj të ri të restorantit metalik

Karriget e barit metalik të grumbulluar e bëjnë pastrimin e shpejtë dhe të lehtë të dyshemeve të restoranteve dhe gjithashtu e bëjnë të lehtë ndryshimin e kapacitetit të dhomës sipas nevojës. Karriget tona të bareve të restoranteve nuk janë vetëm të përballueshme, por të rehatshme dhe të qëndrueshme, duke i bërë ato një zgjedhje popullore si për pronarët ashtu edhe për klientët. Ju gjithashtu mund të gjeni një stol bari restoranti metalik me një sedilje të veshur me susta për t'u ofruar klientëve tuaj rehati maksimale, duke i inkurajuar ata të qëndrojnë pak më gjatë dhe të shpenzojnë më shumë për biznesin tuaj.

Si të kujdeseni për stolin tuaj të ri të restorantit metalik 1

Kornizat e çelikut janë të qëndrueshme, të veshura me pluhur në të zezë dhe janë të dizajnuara për t'i bërë ballë kushteve të vështira të hotelit. Tavolina metalike e barit është një zgjedhje e njohur për dekorimin e restoranteve, dhomave të bilardos, sallave, bareve dhe zonave të tjera me trafik të lartë. Të dizajnuara për përdorim të përditshëm në restorante dhe mikpritje, këto stole ngrënieje do të duken të shkëlqyera edhe në shtëpinë tuaj.

Për stolat e barit me një kombinim të kornizës metalike/pëlhurës së butë, pastroni kornizën si çdo tjetër, por kini kujdes që të mos laget pëlhura pasi mund të mbajë një erë myku. Për stolat e shufrave metalike, rekomandohet të hiqni çdo ndryshk ose bojë të lirshme dhe të aplikoni përsëri shtresën mbrojtëse përpara pastrimit.

Ndërsa shfletoni nëpër stolat tona tradicionale të barit, do të zbuloni se ne kemi artikuj që i përshtaten pothuajse çdo ambienti. Nëse jeni duke kërkuar për një shitës me shumicë mobiljesh komerciale që mund t'ju ofrojë ofertën më të mirë për stolat metalike me fërkim të ulët cilësor, mos kërkoni më tej.

Tavolina e barit JMB-006B do të përshtatet në mënyrë elegante si në lokalin tuaj ashtu edhe në shtëpinë tuaj, duke sjellë një ambient magjepsës të përjetshëm në çdo dekor të dhomës së ngrënies. Kjo karrige është projektuar për t'i bërë ballë kushteve të vështira të përditshme të industrisë së mikpritjes, por gjithashtu do të sjellë një pamje elegant në shtëpinë tuaj. Përdorni një leckë të ngrohtë, me sapun dhe të pastër për të fshirë çdo ditë stolin e barit të kromit për të pastruar derdhjet dhe për të parandaluar grumbullimin e pluhurit.

Si të kujdeseni për stolin tuaj të ri të restorantit metalik 2

Vlerësuar me 5 nga 5 nga anonim Great Deal Duke kërkuar për stola elegante dhe të përballueshme për një bar në shtëpi. E RE - Portofol lëkure 100% e punuar me dorë, mobilie flash seria HERCULES Karrige bar metalike për restorant me mbrapa grilë të zezë ..., valixhe e vjetër me kapëse metalike dhe rripa lëkure për fiksim shtesë. Ndiqni përditësimet e aksioneve në mediat sociale. Karriget e pasme të mbushura janë perfekte për klube dhe rrotulluesit janë perfekte për çdo bar sportiv.

Megjithatë, kjo metodë kërkon njomjen e sipërfaqes së ndryshkur në uthull gjatë natës, duke e bërë atë të papërshtatshme për stolat e barit dhe mobiljet e tjera. Ato mund të fërkohen me një sipërfaqe të pastër metalike dhe do të kalojnë lehtë sipërfaqen, duke e mbuluar me një shtresë mbrojtëse vaji që nuk avullohet.

Edhe pse ndryshku mund të duket si dëmtim i përhershëm i stolit të barit apo ndonjë mobilie tjetër, nuk ia vlen të hiqni dorë apo ta hidhni. Ne duam të sigurohemi që ju të jeni të kënaqur me mobiljet e restorantit tuaj.

Shpëlajeni jashtëqitjen me ujë të pastër për të marrë një sipërfaqe të lëmuar dhe pa ndryshk. Fshijeni shiritin metalik me një leckë të lagur të lagur me ujë me sapun për ta pastruar. Llak i mobiljeve është një tjetër produkt i dobishëm sepse mund të përdoret për të pastruar, mbrojtur dhe lustruar kromin.

Aplikoni lustrim metalik në të gjitha njollat ​​e ndryshkut me një leckë të butë për të shmangur gërvishtjen e sipërfaqes së kromit. Letër alumini ndihmon në heqjen e ndryshkut nga kromi sepse oksidohet më shpejt se çdo metal tjetër. Përdorni një leckë të butë të thatë për të aplikuar një sasi të vogël vaji për fëmijë ose WD40 në sipërfaqen e këmbës metalike. Fërkojeni me lustrim në një lëvizje rrethore duke përdorur lesh bronzi ose çeliku shumë të hollë dhe sigurohuni që të mos ushtroni shumë presion.

Pasi të keni bërë të dy hapat e mësipërm, lustrimi do t'i japë një pamje të këndshme, me shkëlqim dhe një pamje të pastër reflektuese. Megjithatë, kujdesi dhe mirëmbajtja e duhur është çelësi për t'i mbajtur stolat tuaja të hijshme dhe elegante të barit të duken të mira dhe të reja.

Le të jemi të sinqertë, ndonjëherë ndryshku formohet vetëm në metal dhe duket mjaft i shëmtuar. Letër alumini është prej alumini metalik, i cili oksidohet lehtë dhe shpejt në krahasim me metalet e tjera.

Nëse sipërfaqja është shumë e ndotur, mund të shtoni uthull në ujë për ta bërë më të lehtë heqjen e njollave. Fshijeni me një leckë të pastër për të hequr papastërtitë dhe yndyrat nga zona.

SHKARKIM DIGJITAL *** Ky kapëse PNG me rezolucion të lartë mund të përdoret për të bërë këmisha, rruaza lepurash malakit të kuq natyral, rruaza të gdhendura, peshqir freskues me kripe të zezë për t'ju ndihmuar të qëndroni elegant dhe me stil në fusha pickball ... Ai gjithashtu ka komentet e tij të Barstool Sports Pizza, të cilat janë shumë interesante për t'u parë. Portnotisti viziton disa piceri në të gjithë vendin për të provuar një fetë pica.

Abonohuni në buletinin tonë duke përdorur adresën tuaj të emailit për të marrë shtesa dhe oferta të reja. Nëse ndiqni nga afër sportet dhe kënaqeni duke parë video në YouTube, ka shumë mundësi që të dini gjithçka për Dave Portnoy nga Barstool Sports.

Ky produkt vjen direkt nga prodhuesi, kështu që transporti RC Willey nuk ofrohet. Parkimi në San Diego Zoo Safari Park është privat dhe kërkon një tarifë. Parkimi në dhe rreth Balboa Park është gjithashtu falas në përputhje me rregulloret e qytetit.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Llojet, dizajni dhe përfitimet e stolave ​​të restorantit me fryrje metalike
Llojet, dizajni dhe përfitimet e stolave ​​të restorantit me fryrje metalike
Çfarë është stoli metalik i restorantit? Çfarë është stoli metalik i restorantit? Emri i barstoolit të restorantit njihet përgjithësisht si një mobilie. Në përgjithësi lidhet me struktura të shtrenjta ose të thjeshta. Ky lloj barstolete është i popullarizuar sepse ka shumë përfitime. Ju mund të zgjidhni nga disa lloje të ndryshme mobiljesh, duke përfshirë tavolina kafeje, stole, karrige ngrënieje, stola, tavolina, kolltuqe, stenda për televizor, televizorë, televizorë, shëtitës, qendra argëtimi, etj. Të gjitha këto artikuj mund të përdoren në një larmi stilesh dhe dizajnesh të ndryshme. Ka edhe sende të tjera të ndryshme që mund të përdoren në kuzhinë. Shumica e njerëzve që punojnë në restorante i përdorin ato si pjesë të punës së tyre. Por për ata që punojnë në hotele, duhet të siguroheni që ata të jenë të rehatshëm në vendin e tyre të punës. Kjo do të thotë se ata duhet të mësojnë se si t'i përdorin ato siç duhet. Nëse keni një kompani të mrekullueshme që ofron mobilje për ambiente të jashtme, atëherë ky blog është vendi për të filluar. Dhe nëse jeni duke kërkuar për mobilje në natyrë, atëherë ky blog është vendi për të filluar. Ju mund të gjeni shumë gjëra në këtë blog. Ligjet janë ligji në të cilin njerëzit kanë të drejta. Njerëzit që punojnë në to janë shefat dhe punonjësit e tyre. Nuk ka të bëjë vetëm me mënyrën se si ata punojnë, por edhe me çfarë lloj kompanie punojnë. Nëse punoni në një kompani që ka një sfond inxhinierik, atëherë me siguri do të zbuloni se vendi juaj i punës është shumë i ndryshëm nga punëdhënësi juaj. Shumë njerëz punojnë në aeroplanë, në industrinë e transportit dhe madje edhe në disa zyra qeveritare. Të gjitha këto gjëra duhet të menaxhohen nga dikush që ka përvojë në punën në këtë fushë. Të gjithë e dimë se mbulesat e tavolinës janë shumë të qëndrueshme dhe të lira. Kur blini një nga këto artikuj, do të kurseni para në blerjet tuaja. Një mbulesë tavoline me pamje të bukur do t'ju japë mjaftueshëm për të ngrënë në restorantin tuaj të preferuar dhe do ta bëjë atë një pikë qendrore të ngjarjes tuaj. Nëse doni të dukeni elegante dhe komode, atëherë një karrige me cilësi të mirë është mënyra për të shkuar. Ato mund të gjenden në lartësi të ndryshme dhe me forma të ndryshme. Formën e karriges mund ta zgjidhni nga fotot. Përbërësit e stolit metalik të restorantit Ashtu si me çdo lloj ndërmarrjeje tregtare, ka disa elementë bazë që mund të përdoren për të ndërtuar një vend të bukur. Është e rëndësishme të merren parasysh të gjitha llojet e ndryshme të artikujve që mund të përdoren për të ndërtuar një vend të bukur. Ju duhet të zgjidhni atë të duhurin për hapësirën tuaj. Për shembull, nëse jeni duke projektuar një kopsht, atëherë gjëja më e mirë për të bërë është të përdorni një zonë të jashtme si një pikë qendrore. Nëse dëshironi të shtoni disa ndenjëse shtesë, atëherë sigurohuni që zona e jashtme të jetë e mbuluar me bar. Kur keni një dizajner të brendshëm, mund të filloni duke marrë parasysh se si ata krijojnë një produkt mobiljesh që jo vetëm është i rehatshëm, por edhe duket i shkëlqyeshëm. Për të krijuar një hapësirë ​​të bukur për kompaninë tuaj, është e rëndësishme të dini se çfarë lloj materiali dhe materialesh përdoren në produktin e mobiljeve. Mobiljet duhet të jenë të lehta për t'u bërë dhe dizajnet duhet të jenë të qëndrueshme. Kultura jonë është shumë e rëndësishme për ne. Ka shumë lloje materialesh që mund t'i përdorim për të bërë tavolinat tona, kështu që është e rëndësishme të gjejmë atë të duhurin për ju. Në këtë artikull, ne do të shqyrtojmë metodat më të zakonshme të projektimit dhe ndërtimit që mund të përdorim për të bërë tabelat tona. Është një trend i ri emocionues për të krijuar diçka që është sa elegant dhe e thjeshtë. Është shumë e lehtë për t'u bërë dhe me peshë të vogël. Një dizajn i mrekullueshëm mund të bëhet me pak kreativitet dhe ide të mira. Ato mund të përdoren në mënyra të ndryshme. E vetmja gjë që i bën ata të ndryshëm është pamja e tyre. Ka shumë lloje të formave dhe modeleve të disponueshme në treg, por çfarë ndodh me gjërat e tjera? Ju mund t'i përdorni këto si dekorim ose thjesht të shtoni disa dekorime në shtëpinë tuaj. Llojet e stolit metalik të restorantit Ky artikull do t'ju japë disa informacione bazë rreth këtyre llojeve të barstooleve metalike të restoranteve. Këto lloj baresh restorantesh përdoren zakonisht nga udhëtarët për të bërë pazar ose për të marrë ushqim në të njëjtën kohë. Ato janë të njohura sepse kanë një akses më të lehtë në të gjitha produktet dhe shërbimet që janë të disponueshme në treg. Ky artikull do t'ju ofrojë disa informacione bazë rreth këtyre llojeve të barstooleve të restoranteve. Kjo është një zonë ku ne po gjejmë veten. Me shumë produkte të reja dhe inovative që lansohen çdo vit, ka shumë lloje të ndryshme restorantesh metalike nga të cilat mund të zgjedhim. Për shembull, ka disa lloje të barstooleve prej alumini që mund të zgjedhim, si dhe disa stile të barstooleve prej alumini. Kjo do të na ndihmojë të gjejmë llojin më të mirë të stolit të restorantit prej alumini që i përshtatet nevojave tona. Barstoolet e restorantit me fryrje metalike janë bërë nga plastika, të cilat janë të vështira për t'u gjetur në shumicën e vendeve. Zakonisht përdoret nga udhëtarët që duan të përdorin materialin e tyre për të krijuar një dizajn dhe plan urbanistik unik. Shumica e njerëzve nuk e dinë se ka shumë lloje të ndryshme të barstooleve të restoranteve metalike dhe ata mund ta gjejnë lehtësisht një të tillë duke përdorur motorin e tyre të kërkimit. Një stol restoranti prej alumini me cilësi të mirë do t'ju ofrojë mbështetjen e nevojshme për ta bërë jetën tuaj më të lehtë. Në botë ekzistojnë tre lloje të barstooleve metalike të restoranteve. Njëra përdoret nga të rinjtë që duan të largohen nga puna dhe të jetojnë në një shoqëri më të begatë. Tjetra përdoret nga burra të moshuar që duan të fitojnë dhe të jetojnë në një mjedis më të qëndrueshëm. Kur bëhet fjalë për përdorimin e këtyre llojeve të barstooleve të restoranteve, duhet të keni parasysh se çfarë lloj materiali po përdorni dhe çfarë lloj pune po bëni. Kjo do t'ju ndihmojë të vendosni se çfarë lloj pune jeni duke bërë dhe çfarë lloj pune jeni duke bërë. Përfitimet e stolit metalik të restorantit Do të doja të provoja restorantet e mia të preferuara në qytet. Është vërtet e vështirë të zgjedh atë që do të jetë zgjidhja më e mirë për mua. Gjithmonë më ka pëlqyer të ha darkë në restorante dhe jam shumë me fat që kam gjetur një me të cilin ka qenë një kënaqësi e madhe të punoja. Problemi i vetëm është se nuk është e lehtë të gjesh një që ka një këndvështrim pozitiv për jetën. Ata të gjithë kanë nevojë për pak imagjinatë dhe kërkime për të dalë me idetë e duhura. Gjëja e vetme më e rëndësishme që mund të bëni për të përmirësuar hapësirën tuaj të jashtme të jetesës është instalimi i llambave të rrugës me energji diellore ose dritave të gardhit të kopshtit. Llambat e rrugës me energji diellore ose dritat e gardhit të kopshtit janë shumë të njohura në qytet dhe shumë njerëz kanë gjithashtu dyer oborr spanjol. Ju mund të përdorni llambat e rrugës me energji diellore ose dritat e gardhit të kopshtit për të ndezur rrezet e diellit kur keni një hapësirë ​​të jashtme të jetesës. Këto llamba rrugore me energji diellore ose dritat e gardhit të kopshtit janë ideale për vendet ku njerëzit jetojnë dhe punojnë në qytet. Avantazhi kryesor i llambave të rrugës me energji diellore ose dritave të gardhit të kopshtit është se ato janë të përballueshme dhe mund të lidhen lehtësisht me çdo burim energjie. Është e rëndësishme të zgjidhni llojin e duhur të mobiljeve që të përputhen me stilin dhe shijen tuaj personale. Kur zgjidhni mobilje, duhet të keni parasysh materialin e përdorur dhe sa i qëndrueshëm është. Për shembull, nëse përdorni një material të lirë si plastika, atëherë është më mirë të përdorni një material të gjithanshëm si lëkura ose pambuku. Një tjetër gjë e mirë e drurit është se mund të bëhet me materiale të cilësisë së lartë si rrëshirë. Ato janë më të lehta se plastika dhe do të zgjasin më shumë se qelqi. Një opsion i mirë është të siguroheni që pjesët prej druri të jenë të forta dhe të qëndrueshme. Aplikimet e stolit metalik të restorantit Barstoolet metalike të restoranteve përdoren në restorante, industri me pakicë dhe mikpritje. Teknologjia pas tyre është ende në zhvillim dhe tani ata po punojnë për të krijuar ndenjëse më të rehatshme për klientët. Ata janë bërë shumë të njohur për shkak të shkathtësisë dhe dizajnit të tyre. Ky artikull do t'ju tregojë se si t'i përdorni ato në hapësirën tuaj. Meqenëse industritë janë të larmishme, ekzistojnë disa lloje të ndryshme karrigesh që përdoren në kuzhinat komerciale. Një nga llojet më të zakonshme të karrigeve është një menteshë e cila përdoret zakonisht në restorante. Është shumë e rëndësishme të theksohet se këto karrige janë të ndërtuara me materiale të cilësisë së lartë dhe kanë qëndrueshmëri të shkëlqyer. Avantazhi kryesor i këtyre karrigeve është se ato janë të qëndrueshme dhe të punuara mirë. Ato janë të lehta dhe të përshtatshme për t'u transportuar. Ka disa lloje të barstools restorant prej alumini. Këto lloj barstolete mund të përdoren për të krijuar tavolina në natyrë, ose si hapësirë ​​argëtimi. Mënyra më e mirë për t'i përdorur këto lloj barstolete është instalimi i tyre në kopshtin tuaj. Ju madje mund t'i blini këto lloj barstoolësh për shitje në internet. Ato janë krijuar për t'i bërë ballë temperaturave të larta dhe kanë cilësi të shkëlqyer. Mund të përdoren edhe si tavolinë e vogël kuzhine. Kur hyni në një restorant, do të shihni se njerëzit janë ulur përreth duke ngrënë ushqim. Ju mund të merrni ushqim nga vendet tuaja të preferuara në treg, të shkoni në restorantet tuaja të preferuara dhe mund të gjeni disa gjëra të mrekullueshme në menu. Ju gjithashtu mund të blini artikuj që janë në dispozicion në shitësit më vendas dhe që janë vërtet të dobishëm për njerëzit që kanë probleme me punën e tyre. Është e lehtë të fitosh para të mira duke punuar në një vend të mirë. Një vend i mirë për të punuar është si vijon: Kur keni dikë që po ju ndihmon me ndonjë projekt që po bëni për të.
Si të blini një stol metalike restoranti në një mënyrë tërheqëse
Si të blini një stol metalike restoranti në një mënyrë tërheqëse
Pse barstool restoranti metal? Ky artikull do t'ju tregojë se si të zgjidhni llojin e duhur të stolit të restorantit metalik. Ekzistojnë disa lloje të barstooleve metalike të restoranteve dhe secila prej tyre është e ndryshme. Një stol i mirë restoranti metalik duhet të jetë i lehtë për t'u përdorur dhe mund të vendoset lehtësisht në oborrin ose ballkonin tuaj. Një stol i mirë restoranti metalik duhet të jetë në gjendje të mbajë pije, të shërbejë pije dhe ushqime duke ruajtur dekorin e tij. Barstoolet më të mira metalike të restoranteve duhet të jenë të lehta për t'u instaluar dhe ato duhet të jenë të dizajnuara dhe të dizajnuara mirë. Ashtu si me çdo lloj problemi, ka disa gjëra që mund të rregullohen. Duhet të siguroheni që tavolina të jetë e pozicionuar në mënyrë perfekte dhe e vendosur për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Kur hyni në një restorant jeni të rrethuar nga njerëz që nuk ju njohin dhe çfarë po bëjnë. Kur hyni në një restorant jeni të rrethuar nga njerëz që nuk ju njohin dhe çfarë po bëjnë. Kur hyni në një restorant jeni të rrethuar nga njerëz që nuk ju njohin dhe çfarë po bëjnë. Kur hyni në një restorant jeni të rrethuar nga njerëz që nuk ju njohin dhe çfarë po bëjnë. Kur hyni në një restorant jeni të rrethuar nga njerëz që nuk ju njohin dhe çfarë po bëjnë. Veshjet për meshkuj janë mënyra e vetme për të mbrojtur veten nga lëndimet. Nëse jeni të plagosur ose keni ndonjë fat të keq duke u futur në një aksident në vendin e punës, kontaktoni menjëherë mjekun tuaj. Kjo do të sigurojë që ju të keni kujdes të mirë dhe të shmangni çdo dëmtim në fytyrën ose duart tuaja. Është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se shumica e burrave që punojnë në prodhim nuk dinë të përdorin një llambë tavoline ose pajisje të tjera ndriçimi. Ka disa lloje llambash që mund të përdoren për përdorim të jashtëm, por nëse nuk e keni idenë se si të përdorni një llambë tavoline, atëherë lexoni. Karakteristikat e barstoolit të restorantit metalik Klienti ka shumë opsione, dhe kur të kërkoni ndihmë, ata do t'ju tregojnë se cili është opsioni më i popullarizuar. Është e vështirë të thuash se sa tërheqës dhe i dobishëm është një stol metalik i restorantit. Njerëzit do ta pëlqejnë sepse është një vend i mrekullueshëm për të marrë frymëzim. Ata mund të zgjedhin nga disa lloje të ndryshme druri, çeliku ose lloje të tjera materialesh dhe të zgjedhin atë që i përshtatet personalitetit të tyre. Lloji më interesant i drurit që zgjidhni është tavolina e kafesë. Është gjithmonë më e lehtë të blesh një artikull të lirë sesa ta blesh atë nga një konkurrent. Ky artikull do t'ju ndihmojë të siguroheni që të merrni marrëveshjen më të mirë të mundshme. Shumica e kohës njerëzit nuk duan të paguajnë shumë për një artikull cilësor sepse mund ta gjejnë me një çmim që nuk është zgjedhja e tyre personale. Nëse jeni duke blerë një artikull me cilësi të mirë, atëherë duhet të zgjidhni atë që i përshtatet nevojave dhe dëshirave tuaja. Ato mund të blihen me çmime të ulëta, por duhet të jenë të përballueshme. E di, është e vështirë të besohet se sa e lehtë është të blesh një pjesë të mobiljeve që duket kështu. Avantazhi më i madh i blerjes së një mobilie është se do të kurseni para. Ju gjithashtu do të kurseni në transportin dhe kostot e tjera. Nëse duhet të blini mobilje, atëherë do t'ju duhet ta paguani vetë. Zakonisht ato janë mjaft të ndritshme dhe me materiale të mira. Tavolinat janë prej druri dhe çeliku dhe kanë mbështetje të mirë nga njerëzit që jetojnë në të njëjtën zonë. Ata gjithashtu kanë disa kufizime shumë të ulëta në lartësi, kështu që gjithmonë duhet të kontrolloni nëse janë të përshtatshme për hapësirën tuaj. Ka edhe disa gjëra të këndshme rreth tyre që mund t'i përdorni për ta bërë tryezën tuaj më të mirë. Ju mund të zgjidhni nga disa lloje të ndryshme tavolinash, të tilla si tavolina anësore, mbështetëse, etj. Gjithashtu, ka disa lloje të tjera tavolinash që mund të zgjidhni, si mbështetëse karrigesh, kolltuqe etj. Detajet e stolit metalik të restorantit Nëse keni menduar të blini një stol bar, atëherë duhet të jeni të vetëdijshëm për llojet e ndryshme të karrigeve prej çeliku. Ka dy lloje të karrigeve të çelikut dhe ato mund të gjenden në forma dhe madhësi të ndryshme. Ato mund të blihen nga dyqane të ndryshme online. Nëse jeni të interesuar të blini një stol bar, atëherë është e rëndësishme të kaloni nëpër rishikimet dhe të krahasoni produktet përpara se t'i blini ato. Çmimi i stolit do të varet nga shumë faktorë si madhësia, pesha, materiali, lartësia, dizajni, stili, ngjyra, etj. Një përfaqësues i mirë i shërbimit ndaj klientit do t'ju ndihmojë me të gjitha pyetjet tuaja se si të blini një stol metalike restoranti në një mënyrë tërheqëse. Një përfaqësues i mirë i shërbimit ndaj klientit do të sigurohet që të merrni shërbimin më të mirë dhe vëmendjen ndaj detajeve kur kërkoni produktin. Me kaq shumë njerëz në internet është e vështirë të vendosësh se cilin të zgjedhësh. Për shembull, nëse jeni duke kërkuar për një karrige të thjeshtë që mund të përdoret si nga biznesmenët e rastësishëm ashtu edhe nga ata seriozë, atëherë një stol metalik restoranti do të funksionojë mirë për ju. Lloji tjetër i mobiljeve që është më i përshtatshëm për kuzhinën ose dhomën tuaj të ngrënies janë karriget e tavolinës. Megjithatë, ka edhe disa sende shumë të shtrenjta që nuk janë të përshtatshme për dhomën tuaj të ndenjes apo dhomën e ngrënies. Ky artikull do t'ju ofrojë një udhëzues se si të blini një stol metalike restoranti në një mënyrë tërheqëse. Askush nuk e di origjinën e emrit, por ka disa modele të zakonshme që na tregojnë se është thjesht një fenomen turistik. Është vetëm për shkak të këtij fakti që njerëzit e kanë quajtur veten kuzhinierë dhe kanë thënë se nuk e dinë se çfarë po ndodh në jetën e tyre. Thonë se po gatuajnë ushqim dhe po bëjnë diçka tjetër, por si e dini nëse po gatuajnë për ju? Ekzistojnë dy lloje restorantesh në botë: restorante turistike dhe restorante aspak të bardha. Lloji i parë i restorantit quhet grill dhe lloji i dytë i restorantit quhet dekor. Aplikimet e stolit metalik të restorantit Nëse jeni duke kërkuar për një vend të mirë për të ngrënë dhe për të bërë biznes, atëherë duhet të zgjidhni atë të duhurin. Një stol i mirë bari është përgjithësisht i lehtë për t'u pastruar dhe mund të bëhet nga materiale të qëndrueshme. Nëse nuk keni parë asnjë lloj pune që është bërë në këtë detyrë, atëherë duhet të shkoni për shërbimin më të mirë. Kjo do të sigurojë që cilësia e punës të jetë e përsosur. Vendimi nëse do të blini apo jo një produkt mund të merret duke marrë parasysh faktorë të ndryshëm. Gjithçka që duhet të bëni është të kontrolloni cilësinë e materialit dhe të siguroheni që ai të jetë me cilësi të mirë. Lloji i materialit të përdorur do të ndikojë në çmimin e përgjithshëm të produktit. Është mirë që të merrni një shërbim profesional nga një kompani që është miratuar nga shoqata tregtare dhe të keni miratimin e tyre përpara se të filloni biznesin. Një përfaqësues i mirë i shërbimit ndaj klientit do të jetë në dispozicion për t'ju ndihmuar me çdo pyetje që keni. Ka shumë lloje të ndryshme restorantesh atje dhe secili ka nevojat e veta të veçanta. Nëse jeni duke kërkuar për një vend për të ngrënë në restorantin tuaj të preferuar, atëherë ky është vendi ku duhet të shkoni. Problemi me këto restorante është se ata kanë faqen e tyre të internetit dhe si t'i shesin ato. Shumica e njerëzve që vizitojnë këto restorante nuk e dinë se për çfarë lloj ushqimi po flasin dhe nëse kanë ndonjë pyetje se për çfarë lloj ushqimi po flasin, atëherë duhet t'i pyesni ata. Kafshimi në kutinë tuaj postare është një nga gjërat më të rëndësishme që mund të bëni për ta bërë biznesin tuaj më të dukshëm. Artikulli i përsosur për çdo lloj biznesi do të ishte të shihni nëse ka ndonjë kompani që do t'ju ndihmojë me këtë. Njerëzit që kanë punuar në shitje me pakicë ose industri të ngjashme do ta kenë më të lehtë të lexojnë përmes kutisë së tyre postare dhe të sigurohen se kuptojnë se për çfarë po flasin. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të lexoni faqet e ndryshme në faqen e internetit dhe të kuptoni mirë se për çfarë po flasin.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.