Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Si të blini një kolltukë hoteli në një mënyrë tërheqëse

Një shatërvan mund të jetë një shembull i mirë i dizajnit dhe arredimit të bukur të hotelit tuaj. Hoteli ka disa zona si dhoma gjumi, restorant, pishinë, sallë konferencash etj.

Si të blini një kolltukë hoteli në një mënyrë tërheqëse 1

Blerja e mobiljeve hoteliere për dhoma, pritje, restorante dhe hapësira ndihmëse mund të jetë një detyrë e frikshme. Blerja e mobiljeve hoteliere për dhoma gjumi luksoze nuk duhet të jetë e komplikuar (ose e shtrenjtë). Mobiljet e duhura të hotelit me një çmim të arsyeshëm mund të jenë tërheqëse pa shkaktuar kosto të larta nga klientët tuaj.

Kur blini mobilje hoteli, ia vlen të keni diçka për mysafirë të të gjitha moshave. Kjo është arsyeja pse ju duhet të përdorni orendi të gjithanshme në hotelin tuaj, të përshtatshme për të gjitha brezat. Çdo pronar dëshiron të blejë mobilje hoteli që do t'u lërë përshtypje të ftuarve si unike dhe kështu do të jenë komercialisht të zbatueshme për industrinë e mikpritjes.

Për t'ju ndihmuar, ne kemi krijuar një udhëzues për gjithçka që duhet të dini kur blini mobilje hoteli. Mos hezitoni nëse jeni duke kërkuar për mobiljet e duhura që të përputhen me dhomën tuaj të terapisë në një apartament.

Frymëzohuni nga këto karrige mahnitëse lobi dhe rishpikni dhomën tuaj të ndenjes ose dhomën e gjumit. Kolltuku MAYA nga BRABBU është një ndeshje e përkryer për hollin e hotelit. Divanet prej lëkure me jastëkë individualë të dizajnuar bukur i bëjnë orenditë minimaliste të hijshme dhe të sofistikuara.

Si të blini një kolltukë hoteli në një mënyrë tërheqëse 2

Ky stil i mobiljeve për televizorin e lobit është elegant dhe ofron hapësirë ​​të lirë në të cilën mund të përzihen dhe përshtaten shumë dekore. Një stendë televizori duhet të projektohet për të ruajtur një sërë sendesh thelbësore që madje plotësojnë siç duhet mobiljet e dhomës së ndenjes. Mund të ndërtohen edhe disa dhoma në katin e parë, por duhet të ketë recepsion dhe kuzhinë.

Detyra më e rëndësishme e një pastruese është të përgatisë dhomat e miqve dhe zonat e tjera të hotelit për t'i bërë mysafirët më të rehatshëm. Personeli i mirëmbajtjes duhet të pastrojë të gjitha dhomat, banjat e mysafirëve dhe disa zona publike të hotelit. Ky pastrim bëhet kur i ftuari del nga dhoma dhe kryen formalitetet me daljen nga hoteli. Pastrohet kur i ftuari është gati për check-in, gjatë qëndrimit në hotel dhe menjëherë pasi mysafiri largohet nga dhoma.

Mysafirët mund të presin me padurim dhomat e mobiluara, restorantet, shërbimin në dhomë, parkimin me shërbëtor dhe një qendër fitnesi në vend. Hotel Suite - Këto hotele kanë një dhomë të gjallë dhe një dhomë gjumi me një banjo private. Linja mes moteleve dhe hoteleve, si kudo tjetër, ka qenë e paqartë, kështu që shumë prej tyre janë hotele të lira. Një motel, i njohur gjithashtu si një motel ose autohomë, është një hotel i projektuar për shoferët, zakonisht duke hyrë në secilën dhomë drejtpërdrejt nga parkingu, në vend që përmes hollit qendror.

Duket se termi fillimisht kishte të njëjtin kuptim në vende të tjera, por që atëherë është përdorur në shumë vende për t'iu referuar një hoteli buxhetor me pajisje të kufizuara ose një hoteli datash, në varësi të vendit dhe gjuhës. Në vitin 1982, Choice Hotels krijoi Comfort Inn si një markë shërbimi të ndërgjegjshëm për buxhetin. Në vitin 1954, një hotel me motor 60 dhomash në Flagstaff, Arizona u hap si hoteli i parë Ramada (në spanjisht për vend pushimi me hije).

Dhomat ishin të krahasueshme me një hotel të mirë, por nuk kishte pishinë, restorant, spa apo qendër konferencash. Për shkak të ndërtesave të tyre të ulëta, numri i dhomave të përshtatshme për një ngastër të caktuar toke ishte i ulët në krahasim me hotelet e larta të qytetit që ishin ngritur rreth stacioneve të trenit. Dhomat me një derë lidhëse (në mënyrë që dy dhoma standarde të mund të kombinohen në një dhomë të madhe) gjithashtu shfaqeshin shpesh në hotele dhe motele.

Dekorimi i hotelit është i gjerë dhe mund të ndryshojë nga dhoma e gjumit në bar, kështu që një shumëllojshmëri e gjerë opsionesh ngjyrash janë në dispozicion. Nëse jeni duke kërkuar për një karrige që do të theksojë mobiljet ekzistuese në një dhomë ose vetëm në dhomë, zgjedhja e një ngjyre plotësuese ose plotësuese do të japë rezultate tërheqëse. Karriget e theksuara shpesh vijnë në një ngjyrë ose model të ndryshëm nga mobiljet e tjera për t'i dhënë aromë dhomës.

Kompletet e mobiljeve që përputhen sjellin unitetin e dizajnit në dhomë, por ato mund të jenë gjithashtu të mërzitshme, dhe këtu karriget e çelësave mund të shtojnë pak emocion. Megjithatë, jo vetëm si një përmirësues dizajni për të plotësuar pamjen e dhomës, karrigia e çelësit duhet të jetë gjithashtu e rehatshme dhe të sigurojë një vend për t'u ulur dhe për t'u çlodhur. Kjo karrige kyçe do të plotësojë shumë ambiente të brendshme në dhomën e ndenjes dhe dhomën e gjumit dhe do të nxjerrë në pah pasurinë e elementëve të tjerë prej druri në shtëpi.

Pëlhura e bukur e këtyre karrigeve plotëson në mënyrë perfekte dizajnin minimalist të holeve të hoteleve, i cili do t'i bëjë një shtesë të mrekullueshme orendive të shtëpisë së familjes suaj. Karriget e theksuara janë të zakonshme në dhomat e ndenjes dhe dhomat e familjes, por ato gjithashtu mund të jenë të dobishme në dhomat e gjumit, veçanërisht dhomat e gjumit të mëdha që kanë zona ndenjëse. Për shembull, nëse dollapët e kuzhinës tuaj kanë sirtarë fleur-de-lis, vendosja e një karrige të theksuar me të njëjtin dizajn në një dhomë ngjitur do të ndihmojë në integrimin vizual të kuzhinës dhe hapësirës së jetesës.

Hyrja duhet të jetë e ngrohtë, elegante dhe mjaft tërheqëse për të frymëzuar vizitorët të hyjnë dhe të provojnë. Kontrolloni gjithashtu dizajnin e hotelit për të mbajtur të hapura anët veriore dhe lindore. Zona e hotelit duhet të jetë mjaft e madhe për të lejuar që energjia pozitive të përhapet lirshëm. Këto shenja mund të parandalojnë hyrjen e energjisë negative në hotel dhe janë gjithashtu të mira për hotelin.

Në zonën e ngrënies, tavolinat dhe karriget duhet të vendosen në një bosht magnetik siç rekomandohet nga Hotel Vastu. Shtretërit në dhomat e hotelit duhet të jenë të orientuar nga jugu ose perëndimi. Vastu thotë se e zgjedh vendndodhjen në mënyrë që të gjitha anët e hotelit të kenë pamje nga rruga.

Në biznesin e mikpritjes, sa më shumë të tregoheni, aq më shumë njerëz mund të tërheqni për regjistrim dhe akomodim. Pastrimi i dhomave të mirëmbajtura është faktori më i rëndësishëm në plotësimin e nevojave të klientëve në industrinë e mikpritjes.

Ka dy brava në dhomën e kyçjes së dyfishtë DL, njëra është për hotelin dhe tjetra është një bravë private për mysafirin. Karrigia Custom Carlo është shumë e përshtatshme për ndenjësen e lirë të kërkuar nga hoteli. Kolltukët Malmo dhe stolat e veshur me susta Bulldog e bëjnë hollin të ngrohtë, të ngrohtë dhe të rehatshëm.

E themeluar në vitet 1930, pasuria tani është një hotel butik me 12 dhoma, i vendosur në 12 hektarë pronë private. Madje u organizuam me Giraffe Manor që të na merrte nga hoteli ynë i parë në Nairobi, të na çonte në Fondin e Kafshëve të Egra David Sheldrick për të parë kohën e ushqyerjes së elefantëve, për të na pritur dhe më pas për të na çuar në pasuri.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Kartelat e dretë të hotelit.
Kartelat e dretë të hotelit.
Çfarë janë karrocat e hotelit? Është e vështirë të marrësh një vendim të informuar për llojin e karriges që kërkon. Nëse jeni duke kërkuar opsionin më të mirë për shtëpinë tuaj, atëherë ju rekomandojmë të zgjidhni një produkt që i përshtatet nevojave tuaja. Ekipi ynë i shërbimit ndaj klientit do të jetë në gjendje t'ju ndihmojë me të gjitha pyetjet tuaja. Ne kemi punuar me disa nga prodhuesit më të mëdhenj të mobiljeve në botë dhe ata kanë pasur shumë marrëveshje të suksesshme me ta. Mund të lexoni më shumë për kompaninë tonë në www.weddingbridesmaidens.com. Kolltukët e hoteleve po bëhen gjithnjë e më të njohura pasi janë kthyer në një opsion luksi. Në këtë artikull, ne do të shqyrtojmë llojet më të zakonshme të kolltuqeve hoteliere dhe do t'ju tregojmë disa nga llojet e ndryshme të kolltuqeve që gjenden në treg. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni llojin e kolltuqeve që dëshironi dhe të filloni kërkimin tuaj. Ne do të shqyrtojmë llojet e ndryshme të kolltuqeve dhe më pas do të marrim një listë të llojeve më të zakonshme të kolltuqeve. Një ankesë e zakonshme për hotelet është se njerëzit priren të mos ndjehen rehat në karriget e tyre dhe jo në dollapët e tyre. Një karrige e mirë duhet të ketë një ndenjëse të rehatshme dhe një lloj mbështetëseje për shpatullat dhe këmbët tuaja. Gjëja më e rëndësishme për t'u marrë parasysh është se sa kohë do t'ju duhet për të hipur në karrige dhe kur do të uleni. Nëse do të uleni, sigurohuni që të keni një vend të mirë në mënyrë që ta bëni atë të qetë. Ju gjithashtu duhet të kontrolloni nëse karrigia është e vendosur siç duhet në duart tuaja dhe nëse nuk është e vendosur siç duhet në trupin tuaj. Unë jam gjithmonë në kërkim të mënyrave për të përmirësuar shtëpinë time, kështu që gjithmonë përpiqem të gjej mënyra për t'i përdorur ato. Kur udhëtoni me familjen tuaj, është e rëndësishme të zgjidhni kolltukët e duhur për nevojat tuaja. Ne e dimë që karriget janë të shtrenjta, por duam të sigurohemi që mysafirët tanë të kenë një vend të rehatshëm në shtëpinë e tyre. Ka lloje të ndryshme karrigesh në dispozicion dhe ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet nevojave tuaja. Ju mund t'i përdorni karriget si tavolinë ose si stendë në dhomën tuaj. Nëse dëshironi të relaksoheni, atëherë karriget mund t'i përdorni si tavolinë ose si stendë në dhomën tuaj. Historia e karrocave të hotelit Kështu punon shumica e njerëzve. Ata bëjnë punën e tyre dhe kjo është arsyeja pse ata kanë shërbim të mirë ndaj klientit. Pjesa tjetër e botës punon në hotele. Mund të shkoni gjithmonë në kafenenë tuaj lokale ose të kërkoni nga një menaxher lokal t'ju ndihmojë me disa pyetje. Hotelet janë zakonisht një nga vendet më argëtuese për të kaluar shumë kohë. Nëse dëshironi të relaksoheni, atëherë rezervoni një vend që do ta bëjë qëndrimin tuaj sa më të rehatshëm. Dhe, nëse keni fatin ta keni një të tillë, atëherë do t'ju kursejë shumë kohë. Është e vështirë të thuash se çfarë ngjarje është kur njerëzit bëjnë jetën e tyre të përditshme. Është e vështirë të thuash se çfarë ngjarjeje është kur njerëzit janë ulur së bashku në të njëjtën dhomë. Por ne e dimë se shumë njerëz kanë ide të ndryshme se çfarë është një ngjarje kur ata janë ulur në të njëjtën dhomë. Kështu që ne mund të përpiqemi të shpjegojmë se çfarë ngjarjeje është kur njerëzit janë ulur së bashku në të njëjtën dhomë. Karriget mund të jenë shumë të dobishme në hotele, sepse ato janë ndërtuar për të mbajtur njerëzit dhe për t'i mbajtur ata të rehatshëm. Ato gjithashtu mund të ndihmojnë me dizajnimin e banjës dhe është e lehtë për t'u pastruar. Gjëja më e rëndësishme është që karriget të jenë prej materialesh cilësore dhe të kenë lartësi të mirë. Kjo i bën ato ideale për personin që dëshiron të ulet në një karrige ose tavolinë. Një karrige ose tavolinë e mirë mund të përdoret gjithashtu si një pozicion ndenjëse për njerëzit që duan të punojnë në këmbë. Ka kaq shumë njerëz që nuk dinë për kolltukët. Kolltuku i gabuar nuk është i keq vetëm për një individ, por edhe për dikë që duhet të kalojë shumë gjëra të tjera, si të shkojë në punë ose të shkojë në palestër. Duhet të siguroheni që keni një koordinim mjaft të mirë të syve dhe duarve për t'u përballur me peshën tuaj dhe për t'u ulur në një karrige. Nëse mund t'i mbani krahët siç duhet, do të keni më shumë gjasa të merrni rezultate më të mira. Llojet e karrocave të hotelit Kolltukët e hoteleve po bëhen gjithnjë e më të njohura. Ata janë një opsion luksoz që mund të gjendet në hotelet në mbarë botën. Kur zgjidhni një kolltukë hoteli duhet të keni parasysh madhësinë e tyre dhe sa komode janë. Disa kolltuqe kanë krahë me rrasa dhe të tjerët kanë krahë të lakuar. Gjëja kryesore për t'u marrë parasysh është lloji i kolltuqeve që dëshironi. Ka shumë lloje kolltuqesh në dispozicion dhe ka shumë lloje kolltuqesh në treg. Llojet e ndryshme të kolltuqeve mund t'i gjeni duke klikuar në linkun e mëposhtëm. Ka shumë lloje kolltuqesh hoteli dhe si të zgjidhni atë që është perfekt për nevojat tuaja. Lista e mëposhtme do të ofrojë një përmbledhje të shkurtër të të gjitha llojeve të ndryshme të kolltuqeve të hotelit dhe si të zgjidhni atë që është i përsosur për nevojat tuaja. Këto kolltuqe mund të bëhen nga materiale të cilësisë së lartë dhe janë të lehta për t'u pastruar. Ju mund të zgjidhni kolltukët e duhur që janë të rehatshëm dhe të sigurt dhe kanë hapësirë ​​të mjaftueshme për ruajtjen e pajisjeve tuaja. Ka edhe gjëra të tjera që mund të bëni për t'i bërë ato të rehatshme dhe të sigurta. Shumë njerëz mendojnë se duhet të blejnë një kolltuk dhe të gjejnë një të mirë. Por, ka gjëra të tjera që mund të bëni për t'u siguruar që po blini kolltukët e duhur për nevojat tuaja. Një kolltuk i mirë do të jetë në gjendje të mbajë deri në 180 paund dhe do të ketë një gamë mbresëlënëse madhësish tavolinash me madhësi të ndryshme. Ju mund t'i përdorni këto kolltuqe për të bartur ngarkesa të rënda nga makina ose karvani juaj në ngjarjen tuaj. Një nga gjërat që më pëlqen për të qenë në gjendje të organizoj një ngjarje në shtëpinë tuaj është se nuk është gjithmonë e mundur të krijoni një dhomë në shtëpinë tuaj. Kur merrni me qira kolltuqe hoteli, po i blini ato për ju. Duhet të siguroheni që karriget dhe tavolinat të jenë të pozicionuara siç duhet në mënyrë që të mund të zënë më pak hapësirë ​​sesa do të ishin në një shtëpi konvencionale. Kjo mund të ndihmojë për të siguruar që karrigia dhe tavolina janë të lehta për t'u përdorur dhe nuk do të prishen kur përdoren siç duhet. Nëse keni nevojë të blini një karrige ose tavolinë, atëherë sigurohuni që ajo të mbështetet mirë nga një kornizë çeliku e fortë dhe e fortë. Përfitimet e karrocave të hotelit Të gjithë e dimë se njerëzit po vdesin në spitale për shkak të lëndimeve dhe kaq shumë njerëz duhet të kalojnë një sëmundje. Megjithatë, nuk është gjithmonë e lehtë të lindësh ideja e duhur se nga çfarë lloj personi të zgjedhësh. Njerëzit mund të lëndohen lehtësisht duke u lënduar nga duart e tyre dhe pajisjet e tjera. Personat që janë lënduar në aksidente shpesh vuajnë nga probleme posturale dhe qëndrim jo të mirë. Ata gjithashtu mund të vuajnë nga disa forma të problemeve ortopedike, si kyfoza, e cila shkaktohet nga dobësia e muskujve. Nga epilepsia dhe skizofrenia vuajnë edhe personat që janë lënduar në aksidente. Është një zonë e historisë lokale ku njerëzit janë tërhequr prej kohësh pas karrigeve dhe tavolinave. Por ka edhe fusha kërkimi që do të na ndihmojnë të kuptojmë se si funksionojnë ato. Po ata që punojnë në hotele? Si mund t'i përdorim më mirë ato? Ka shumë gjëra që hotelet mund të bëjnë për të ndihmuar njerëzit me demencë, por disa nga më të rëndësishmet është t'i ndihmojmë ata t'i bëjnë shtëpitë e tyre të rehatshme. Kështu që ne kemi krijuar një blog të quajtur 'Karriget e ngrënies Dementia. Kur rezervoni një dhomë hoteli, duhet të siguroheni që të merrni llojin e duhur të akomodimit. Njerëzit janë në kërkim të gjërave që u përshtaten shijeve dhe nevojave të tyre. Një kolltuk i mirë hoteli do të jetë në gjendje të ofrojë shërbim të mirë dhe produkte cilësore. Kolltukët e hotelit mund të ofrojnë rehati për mysafirët tuaj dhe gjithashtu mund të ofrojnë hapësirë ​​shtesë për njerëzit e tjerë që duan të flenë në dhomat e tyre. Kur rezervoni një kolltukë hoteli, duhet të siguroheni që të merrni llojin e duhur të akomodimit. Duhet të siguroheni që të merrni llojin e duhur të akomodimit. Shumica e njerëzve preferojnë të kenë një kolltuk në shtëpinë e tyre sesa një tavolinë. Ka shumë mënyra për ta bërë këtë, por ne duhet të përpiqemi të përqendrohemi në ato që përdoren më pak nga njerëzit që punojnë në hoteleri. Për shembull, nëse jeni duke punuar në një restorant, atëherë duhet të blini karrige dhe aksesorë të tjerë që do t'ju lejojnë të relaksoheni dhe të bëni pak stërvitje. Nëse keni fëmijë, atëherë është më e lehtë të blini karrige dhe pajisje më të shtrenjta për ta. Gjithashtu, nëse keni fëmijë, atëherë është më e lehtë të blini më shumë karrige dhe pajisje për ta. Aplikimi i karrocave të hotelit Sapo hyni në dhomën tuaj të hotelit, përshëndeteni menjëherë nga një anëtar i stafit, i cili ka parë artikujt tuaj shkrimi dhe është gati t'ju ndihmojë. Më pas, një menaxher do të jetë në gjendje t'ju udhëheqë përmes procesit të futjes së emrit dhe adresës tuaj të postës elektronike. Ju mund ta përdorni këtë informacion për të vendosur se çfarë lloj strehimi dëshironi dhe sa të shpenzoni. Nëse keni zgjedhur një vend që i përshtatet nevojave tuaja, atëherë menaxheri do t'ju kontaktojë dhe do t'ju kërkojë të blini një nga artikujt që ata kanë në llogarinë e tyre. Është një mënyrë e shkëlqyer për të zbuluar nëse ata kanë atë që ju nevojitet dhe shumë më tepër. R.J. Ekipi australian i Reno-s u përfshi në një trend global kur ata bënë gabimin duke zgjedhur të përdorin jo dollakë si karrige në dhomat e tyre. Por, si funksionoi procesi? Ka shumë mënyra për të krijuar karrige të bukura dhe ka shumë të tjera. Gjëja më e madhe është të gjeni materialin e duhur për karrigen dhe të zgjidhni atë që është i përshtatshëm për rastin. Dhe, po në lidhje me përdorimin e pëlhurës apo lëkurës? Ata kanë dizajne shumë specifike që do t'ju ndihmojnë të krijoni një karrige që do t'i përshtatet trupit tuaj në mënyrë të përsosur. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroni emrin dhe adresën tuaj në qytetin e Johanesburgut dhe të kërkoni ndihmë nga një shofer taksie. Ju duhet të dini se si të arrini atje, si të bëni check-in dhe kur të largoheni nga hoteli. Mënyra më e mirë për ta bërë këtë është të gjesh hapësirën më të afërt të parkimit dhe të marrësh telefonin. Ka disa parkingje që ofrojnë parkim falas në qytet dhe është shumë e rëndësishme të përdorni një parkim të besueshëm. Nëse nuk keni gjetur vendin e duhur për të parkuar makinën tuaj, atëherë ju lutemi kontaktoni parkun më të afërt të makinave. trendet e industrisë së kolltuqeve të hoteleve Kur filluam të blinim këto karrige, ato ishin pothuajse kudo. Kishte disa stile karrigesh dhe kaq shumë forma dhe madhësi të ndryshme. Ishin të shtrenjta dhe kishte shumë lloje karrigesh që blinim. Ato që blemë kishin krahë të gjatë dhe disa prej tyre ishin të vështira për t'u gjetur. Ne gjithashtu blemë të pasmet tona që të mund të qëndronim në rreshtin e parë dhe të kishim disa karrige të lehta në rreshtin e pasëm. Këto janë karrige vërtet të mira që mund të ulen në tokë dhe të jenë ende të rehatshme kur ulen në një karrige. Me një treg gjithnjë në ndryshim, hotelet nuk janë vetëm të njohura, por edhe gjithnjë e më shumë ndërkombëtarë. Por ka shumë gjëra që mund të bëjnë kolltukët e hoteleve për ta bërë qëndrimin tuaj sa më të rehatshëm. Ju mund të punësoni kolltukët e duhur për ngjarjen tuaj dhe t'i përdorni ato për t'ju dhënë rehati më të mirë në dhomën tuaj. Një kolltuk i mirë do t'ju sigurojë një vend të rehatshëm për t'u çlodhur dhe për t'u argëtuar pak duke parë TV ose duke luajtur lojëra. Dhe ata gjithashtu do t'ju japin privatësi kur jeni larg familjes ose miqve tuaj. Është një sfidë për të gjetur llojin e duhur të karriges për biznesin tuaj. Një karrige e mirë do t'ju lejojë të qëndroni më rehat në zyrën tuaj ose në një sallë konferencash. Ju duhet të përdorni imagjinatën tuaj për të krijuar llojin e duhur të karriges për nevojat tuaja. Nëse jeni drejtues ose menaxher, atëherë duhet të mendoni se si mund të përdorni imagjinatën tuaj për të krijuar llojin e duhur të karriges për nevojat tuaja. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni një karrige të mrekullueshme që është e rehatshme dhe ju lejon të uleni rehat në karrigen tuaj. Kompjuterët laptop dhe telefonat inteligjentë të gjithë-në-një, të gjitha-në-një janë thelbësore që shumë njerëz të punojnë nga shtëpia. Në pjesën më të madhe, ato janë shumë të shtrenjta dhe jo një domosdoshmëri. Është shumë e rëndësishme që të keni mjetet e duhura për të punuar nga shtëpia dhe të jeni në gjendje të kryeni punën me to në të njëjtën kohë. Nëse keni kërkuar për një kompjuter laptop, atëherë duhet të dini se çfarë nevojitet për ta përdorur atë siç duhet. Me këtë në mendje, këtu janë disa gjëra që duhet të dini për laptopët.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë kolltuk të ri për ngrënie?
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë kolltuk të ri për ngrënie?
● dha një vlerësim të lartë dhe afirmim të plotë për sistemin tonë të menaxhimit dhe cilësinë e produktit. ●Karriget Yumeya i përmbahen konceptit ekologjik në prodhim. karriget e ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet tregtare, të bëra nga pëlhura cilësore të importuara, janë të lëvizshme dhe të buta. Ato janë të sigurta, jo toksike, rezistente ndaj konsumit dhe rezistente ndaj flakës. Ato mund të përdoren në shumë vende, të tilla si vende argëtimi, klube biznesi dhe të tjera. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H910*SH470*W500*AW620*D630mm ● COM: 1.00 jardë ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Si një ndërmarrje e drejtuar nga cilësia, Yumeya Chairs ndjek në mënyrë rigoroze sistemin ndërkombëtar të menaxhimit të cilësisë dhe miraton makina dhe teknologji shumë të avancuara. Ne mund të ofrojmë shërbime të kujdesshme, duke fituar përparësi ndaj konkurrentëve të tjerë në treg. Shërbimi ynë i dorëzimit është i shpejtë, efikas dhe i njohur mirë. Ne jemi krenarë për produktin tonë krejt të ri - kolltuqe për ngrënie - dhe mirëpresim sinqerisht kërkesën tuaj. Mezi presim të bashkëpunojmë me ju. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni përmes ose +86 13534726803 për të pyetur detajet rreth karrigeve .Yumeya do të donte të ofronte një promovim surprizë. http://www.youmeiya.net/product/yw5607-yumeya-best-commercial-wood-grain-aluminium-cafe-dining-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.