Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Mobilje për banket hoteli - A është karrigia juaj e banketit e përshtatshme për hotelin tuaj?

Mobilje për banket hoteli - A është karrigia juaj e banketit e përshtatshme për hotelin tuaj?

Çmimi i takimeve speciale dhe karrigeve të banketeve varion nga 200 juanë deri në 1000 juanë. Zakonisht pritet që buxhetet të plotësojnë cilësinë dhe dëshirën e vendit të ngjarjes. Hotelet në tregjet me 3,5 deri në 5 yje zakonisht shpenzojnë më shumë se 600 juanë për karrige. Zgjedhja e materialeve strukturore të përdorura, qoftë ajo plastike, çeliku me karbon të ulët, alumini apo çelik inox, shpesh ka një ndikim të madh në çmimin e blerjes. Sipas cilësisë së projektimit dhe prodhimit, madje edhe mjedisit, përzgjedhja e materialit do të ndikojë gjithashtu në jetën e shërbimit të karriges.

Mobilje për banket hoteli - A është karrigia juaj e banketit e përshtatshme për hotelin tuaj? 1

Shumica e karrigeve janë zëvendësuar gjatë 6-12 viteve të shërbimit. Prandaj, nëse merret një vendim i gabuar gjatë fazës së blerjes, vendi ose duhet të pranojë vendimin, ose zakonisht duhet të investojë shumë herët jashtë ciklit të planifikuar, ose në kosto të buxheteve operative, ose dhimbje koke përmes shpenzimeve kapitale dhe menaxherit të përgjithshëm. jashtë planit. ..

Në koleksionin e konkurrencës së fortë të biznesit të rikthyer, pasuritë e paluajtshme të orientuara nga klienti ka më shumë gjasa të përmirësohen rreptësisht në planin e tyre të aseteve, dhe pasuritë e tjera të paluajtshme që marketingu për klientët e njëhershëm mund t'i bëjë kryetarit të saj të dëshirojë deri në 15 vjet. Kjo vlen edhe për shpenzimet e hershme kapitale; ato marka dhe prona që fokusohen në mbajtjen e takimeve dhe aktiviteteve të banketeve drejtuese të tregut, ndjekjen e bizneseve të përsëritura të profilit të lartë që janë të favorshme për grafikët e favorshëm do të kushtojnë më shumë për të siguruar që ato të ofrojnë klientë të rehatshëm dhe të ofrojnë modernitet. I lidhur me aktivitetet e tyre.

Duke qenë se dizajni i brendshëm është më ndikues se kurrë në hapësirën e aktivitetit të hotelit, shumë linja mund të jenë bërë të paqarta, të përshtatshme për karriget e banketit. Në fakt, nuk mjafton që kjo karrige të jetë e realizueshme ose e pajtueshme në funksionim. Me kalimin e viteve, është e nevojshme të prodhohen kthime të konsiderueshme, të dobishme dhe të vazhdueshme nga investimet, që do të thotë; formë; formë; duhet të ruajë gjithmonë ekuilibrin përmes disa karakteristikave funksionale. Realizimi i këtij ekuilibri është thelbësor për atraktivitetin e vendit si ofrues shërbimi dhe investimin e pronarit. Peshimi, dendësia e grumbullimit, ruajtja, rehatia, forca dhe jeta është e rëndësishme; funksioni; veçoritë e lidhura, duhet të kombinohen me pamjen e kërkuar të hapësirës dinamike që përdorin.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Yumeya katër karrige banketi me shitje të nxehta
Yumeya katër karrige banketi me shitje të nxehta
Yumeya kompania ka qenë gjithmonë e përkushtuar për të prodhuar produkte me cilësi të lartë, duke përdorur mjeshtëri të rreptë dhe shërbime me cilësi të lartë për t'u ofruar miqve karrige të efektshme. Nëse dëshironi të blini një grup të ri karrigesh banketi, mund të ndaloni dhe t'i hidhni një sy 4 produkteve të njohura të Yumeya, të cilat ju ofrojnë çmime dhe cilësi befasuese. YL1229 Kombinimi i bukurisë me komoditetin eness, ju do të merrni një ndeshje të përsosur. Tuba të veçantë me model që tregojnë pjesën elegante të kësaj karrigeje të bukur. Pozicioni i çantës së sediljeve është bërë nga shkuma më e mirë me densitet të lartë, e cila nuk do të deformojë për një kohë të gjatë dhe do t'ju japë një eksperiencë komode.YL1229 ka një dëshirë në modë dhe një larmi ngjyrash për të zgjedhur. Kjo karrige ka një densitet të avancuar që bie në sy kur vendoset në një pozicion të përshtatshëm. YL1163 YL1163 është një kornizë alumini e salduar e veshur me pluhur, e ndërtuar. Stilimi elegant dhe bujar është i përsosur për banket. Lakorja e lëmuar e bën këtë karrige të duket tërheqëse. Shkuma me elasticitet të lartë siguron rehati maksimale të uljes, e cila është shumë e përshtatshme për aktivitetet e banketeve dhe i shton stil vendit. Zgjedhja jonë e gjerë e ngjyrave ofron mundësinë e duke e personalizuar këtë karrige. YL1416 Një karrige banketi me një dizajn më klasik dhe me vija të drejta të buta. E bërë nga alumini, YL1416 është i lehtë dhe i lehtë për t'u trajtuar. YL1416 është i mbushur me shkumën më të mirë me densitet të lartë. Mysafirët mund të zgjedhin nga një larmi ngjyrash pluhuri.Ka një dëshirë të fortë por të rehatshme. Është e mrekullueshme dhe në modë. Është i përshtatshëm për ambiente të ndryshme të avancuara dhe i shton shkëlqim ambientit tuaj. YF5045 Kjo karrige shumë e qëndrueshme dhe simpatike ofron rehati dhe ka vlerë reale për vendin tuaj të përdorimit. YF5045 dallohet për shkak të pamjes së saj të mrekullueshme dhe cilësisë së saj, dhe është e njohur në shumë raste. Materiale alumini të zgjedhura me cilësi të lartë, të forta dhe të qëndrueshme në cilësi, karrigia ka një garanci kornizë 10 vjeçare. Pamja e mrekullueshme krijon një atmosferë të nivelit të lartë për rastin e përdorimit, dhe ky është një produkt që nuk duhet humbur. Çfarë duhet të dini për chiar banket Yumeya: Më e rëndësishmja, Yumeya ka shumë vite përvojë në prodhimin e chiars të nivelit të lartë. Produktet tona përdoren nga disa nga hotelet dhe ngjarjet më prestigjioze në mbarë botën. Kur ti zgjidhni Yumeya, mund të jeni të sigurt që po merrni produktet më të mira në treg. 10 vjet garanci kornizë- Ne përdorim aluminin e nivelit më të lartë dhe trashësinë, e cila është më shumë se 2.0 mm. Nuk ka dyshim se mund të garantojë sigurinë strukturore. Ne jemi kaq të sigurt në cilësinë e kapakut tonë që ne ofrojmë 10 vjet garanci kornizë. Kjo është diçka që asnjë prodhues tjetër karrige nuk ofron. Partner strategjik Tiger Powder Coat- Ne punojmë me Tiger Powder Coat për të siguruar një përfundim të qëndrueshëm për të gjithë e karrigeve tona. Kjo siguron që sipërfaqet e karrigeve tona të jenë të pastra dhe të ruajnë një pamje të mirë për vite me rradhë. Qëndrueshmëria është më shumë se 3 herë më e lartë se ajo e produkteve të ngjashme në treg. Detaje të jashtëzakonshme - o ur chiars mishërojnë frymën e mjeshtërisë, dhe Yumeya gjithmonë i kushton vëmendje detajeve dhe përsosmërisë së produktit. Ne fokusohemi në tapiceri perfekte, linja e jastëkut është e lëmuar dhe e drejtë. Për më tepër, karrigia është lustruar të paktën 3 herë për të siguruar që gjemba metalike të mos mund të gërvisht duart. Të gjitha produktet inspektohen në mënyrë të përsëritur para se të mund të konsiderohen si produkte të kualifikuara dhe t'u dorëzohen klientëve. pajisje të avancuara - Ne përdorim pajisjet më të avancuara në procesin tonë të prodhimit, si robotët e saldimit, linja automatike e montimit, makinat PCM, makina prerëse e importuar nga Japonia etj. Të gjitha këto sigurojnë që karriget tona të jenë më të standardizuara dhe përmirësojnë shumë punën në mënyrë efikase për të arritur shpërndarjen e shpejtë. Konklusioni: Kur bëhet fjalë për karriget e saldimit, nuk ka zgjidhje më të mirë në treg se Yumeya. Karriget tona janë bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe pajisje moderne. Ne gjithashtu ofrojmë opsione të ndryshme transporti dhe zbritje për porosi të mëdha Na kontaktoni tani për të mësuar më shumë rreth produkteve tona. Ne ju ofrojmë çmime surprizë për 4 produktet e mësipërme.
Koha për ta zbuluar: Karriget e reja komerciale të banketit!
Koha për ta zbuluar: Karriget e reja komerciale të banketit!
Ka karakteristika dalluese të .Ka çertifikata të tilla si .Nëse keni ndonjë pyetje specifike në lidhje me produktin e përmendur më sipër, mund të shfletoni Një produkt i shkëlqyer nuk mund të bëhet pa lëndë të para me cilësi të lartë, mjeshtëri të përpiktë dhe teknologji të avancuara. Duke kombinuar të gjitha lëndët e para me performancë të qëndrueshme nga teknologjitë e nivelit të lartë, ne sigurojmë që produkti i përfunduar karriget komerciale të banketit të kenë tiparet e . Përveç këtyre avantazheve, ajo ka një pamje që është krijuar për të vazhduar me trendin më të fundit. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni! Telefoni: +86 13534726803. Jeni gjithmonë të mirëpritur të vizitoni kompaninë tonë ose fabrikën tonë! Karrige banketi hoteli prej çeliku inox me dizajn elegant YA3527 Yumeya Që nga themelimi, Yumeya Chairs synon të ofrojë zgjidhje të jashtëzakonshme dhe mbresëlënëse për klientët tanë. Kemi krijuar qendrën tonë R&D për projektin dhe zhvillimin e prodhimit. Ne ndjekim në mënyrë rigoroze proceset standarde të kontrollit të cilësisë për të siguruar që produktet tona të përmbushin ose tejkalojnë pritshmëritë e klientëve tanë. Përveç kësaj, ne ofrojmë shërbime pas shitjes për klientët në të gjithë botën. Klientët që duan të dinë më shumë për karriget e banketit komercial të produktit tonë të ri ose kompaninë tonë, thjesht na kontaktoni. Na kontaktoni tani! Le t'ju tregojmë raste më të suksesshme për udhëzimin tuaj. http://www.youmeiya.net/product/ya3527-yumeya-elegant-design-stainless-steel-hotel-banquet-chair.html
Karriget Yumeya do të prezantojnë karriget e reja komerciale të banketeve
Karriget Yumeya do të prezantojnë karriget e reja komerciale të banketeve
Karrige banketi komode Yumeya me shumicë Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Parametri përkatës 1. Madhësia: H910*SH470*W450*D580mm 2. COM: 0.8 jardë 3. Rafte: Lartësia maksimale 10 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të banketit për shitje me shumicë? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e rehatshme e banketit Yumeya me cilësi të lartë YL1198-PB mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Parametrat 1. Madhësia: H910*SH470* W450* D580mm 2. COM: 0.8 jardë 3. Stack: Maksimum 10 pcs Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit " Dhe sjell aktivisht R. &Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është në krye në segmentin vendas dhe njihet mirë nga klientët në vendet e huaja. Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Karriget e banketeve komerciale përdoren zakonisht në rezervuarë uji, diga, tunele, themelet, muret mbajtëse dhe impiantet e trajtimit të ujërave të zeza. Me saldim, prerje, lustrim dhe teknologji të tjera të përparuara të prodhimit dhe mbështetje të stafit, Yumeya Chairs premton produkte të përsosura dhe shërbim të vëmendshëm që u ofrohet klientëve. Lëvize R &Niveli D: R jonë lider në industri &Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Inovative në dizajn, të zgjedhura mirë në material dhe të shkëlqyer në punim, karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë elegante dhe të thjeshta. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka rafinuar dhe përmbledhur vazhdimisht përvojën në prodhimin e pajisjeve elektrike. Bazuar në përvojën e pasur, ne kemi formuar një mënyrë unike standarde të prodhimit të pajisjeve elektrike. Ne kemi zhvilluar biznesin e pajisjeve elektrike në një mënyrë moderne. Për udhëzimet e kthimit, ju mund të kontaktoni ekipin tonë të shërbimit pas shitjes. Yumeya Chairs është angazhuar në përmirësimin e kapacitetit të prodhimit dhe niveleve të teknologjisë. Ne synojmë të jemi një nga ndërmarrjet më me ndikim në tregun global dhe po bëhemi më të aftë në drejtimin e bizneseve të importit dhe eksportit. Ne mbulojmë një gamë të gjerë shërbimesh të cilat kryesisht përfshijnë shërbime të personalizimit dhe shërbime pas shitjes gjithashtu. Nëse keni një interes të madh për karriget e banketit komercial të produktit tonë të sapozhvilluar ose dëshironi të diskutoni më shumë me ne, mirëpresim të na kontaktoni. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/comfortable-hotel-banquet-chair-wholesale-yl1198-pb.html
Yumeya Chairs debuton karriget më të fundit komerciale të banketeve
Yumeya Chairs debuton karriget më të fundit komerciale të banketeve
Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Rezulton se karrigia jonë e banketit e hotelit prej çeliku inox me dizajn elegant YA3527 Yumeya ka fituar gjithnjë e më shumë vëmendje nga klientët brenda dhe jashtë vendit. Karriget Yumeya merr drejtimin në prodhim për vite me rradhë . Karriget Yumeya njihen shumë nga klientët tanë për kalimin e disa çertifikimeve brenda dhe jashtë vendit. Karrige hoteli me shumicë me shumicë - Meqenëse mobiljet e sallës së banketeve/sallave të funksionimit duhet të zëvendësohen sipas efektit, Yumeya Karrige e hotelit ka karakteristikat e dukshme të qëndrueshmërisë së lartë, standardit të unifikuar dhe të ngjeshur, e cila është karriget ideale të ngrënies të stivueshme për banket/sallë ballore/sallë funksionesh. Yumeya Karrige e banketit të hotelit njihet nga shumë marka globale të hoteleve me pesë yje, si Shangri La, Marriott, Hilton, etj. Ndërkohë, Jumeya Karriget e ngrënies së hotelit njihen edhe nga Disney, Emaar dhe kompani të tjera të njohura. Karriget e ngrënies metalike të grumbulluara Yumeya janë të njohura në shumë hotele të famshme në mbarë botën. Kornizë çelik inox me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Parametri përkatës 1. Madhësia: H880*SH470*W450*D570mm 2. COM: 1.25 metr 3. Rafte: Lartësia maksimale 6 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet Duke u mbështetur në aftësitë e forta të inovacionit dhe fuqinë e kërkimit shkencor, Yumeya Chairs ka zënë një pozicion të rëndësishëm në industri. Si një kompani e drejtuar nga cilësia, ne i kushtojmë vëmendje cilësisë së produktit si dhe cilësisë së shërbimit. Ekipi ynë i shërbimit është i trajnuar mirë për të pasur njohuri të thella për çdo seri produkti, duke përfshirë karriget e banketeve komerciale të produkteve tona më të reja, kulturën tonë të korporatës dhe zhvillimin e kompanisë, etj. Asnjëherë mos hezitoni të na kontaktoni dhe anëtarët e ekipit mund t'ju kënaqin. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet rreth karriges së banketit të hotelit me dizajn elegant prej çeliku inox YA3527 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Karriget e Yumeya dëshirojnë të ofrojnë një promovim surprizë. http://www.youmeiya.net/product/ya3527-yumeya-elegant-design-stainless-steel-hotel-banquet-chair.html
Njihuni me karriget tuaja të reja të banketit të grumbulluara?
Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Parametri përkatës 1. Madhësia: H940*SH470*W430*D585mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Rafte: Lartësia maksimale 10 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Parametrat 1. Madhësia: H940*SH470* W430* D585mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: Maksimum 10 pcs Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë # karrige banketi të grumbullueshme Karriget e banketit të ngjashëm. Karriget e banketit të ngjashëm. ● vlerësojmë shumë laboratorët tanë të produkteve, pajisjet e prodhimit dhe objektet e inspektimit të produktit. ● Karriget tona të ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet tregtare janë bërë nga pëlhura të zgjedhura mirë, miqësore me lëkurën; ato janë të ngjyrosura në mënyrë solide me teknologji të avancuar; ato janë të dizajnuara në bel perfekt për të përmirësuar efektet vizuale; ato përpunohen me teknika klasike të rrobaqepësisë dhe rrugëzimit për të krijuar një formë të përshtatshme. Sipas sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë, Yumeya Chairs ka kaluar çertifikatat e cilësisë të audituara nga organizatat ndërkombëtare. Ndërkohë, ne gjithmonë e konsiderojmë inovacionin teknologjik si konkurrencën thelbësore dhe insistojmë në zhvillimin e produkteve në një mënyrë inovative. Karriget tona të banketeve të grumbulluara janë rezultati ynë më i ri. Për më tepër, ne fokusohemi shumë në cilësinë e shërbimit dhe synojmë t'u ofrojmë klientëve në të gjithë botën shërbime të menduara. Ju lutemi mos hezitoni të bëni çdo pyetje që mund të keni. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet Shitet karrige banketi me mbrapa katrore prej çeliku YT2026 Yumeya
Blerja e karrigeve të sallës së banketit: Çfarë duhet të dini?
Blerja e karrigeve të sallës së banketit: Çfarë duhet të dini?
Kur bëhet fjalë për të bërë një blerje të madhe si karriget e sallës së banketit, është e rëndësishme që së pari të bëni kërkimin tuaj. Në këtë mënyrë, mund të jeni të sigurt që do të merrni marrëveshjen më të mirë dhe do të merrni vendimin më të informuar të mundshëm. Ka shumë lloje dhe stile të ndryshme të Karriget e banketit në dispozicion, prandaj është e rëndësishme të dini se çfarë po kërkoni përpara se të filloni të blini. Ju gjithashtu duhet të keni parasysh sa shpesh do të përdoren karriget, si dhe madhësinë e sallës në të cilën do të përdoren. Me kaq shumë faktorë për t'u marrë parasysh, bërja e detyrave të shtëpisë tuaj është thelbësore kur blini karrige të sallës së banketit! Çfarë duhet të keni parasysh kur blini karrige për sallën e banketeve? Kur bëhet fjalë për karriget e sallës së banketeve, ka disa gjëra që duhet të keni parasysh përpara se të bëni blerjen tuaj. Këtu janë disa faktorë që duhen mbajtur parasysh: Lloji i karrigeve të sallës së banketeve Zgjedhja e llojit të duhur të karrigeve të sallës së banketit është një pjesë e rëndësishme për t'u siguruar që ngjarja juaj të jetë një sukses. Lloji i gabuar i karrigeve mund t'i bëjë mysafirët tuaj të pakëndshëm, gjë që mund të prishë humorin e ngjarjes. Sallat e banketeve zakonisht kanë një shumëllojshmëri opsionesh të ndryshme të karrigeve, kështu që është e rëndësishme të zgjidhni atë që do t'i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Llojet më të zakonshme të karrigeve të sallës së banketeve janë: 1. Karrige të mbushura Karriget e palosshme janë një opsion popullor për sallat e banketeve, sepse ato janë të lehta për t'u ruajtur dhe transportuar. Ato janë gjithashtu relativisht të lira, gjë që i bën ata një opsion të mirë nëse keni një buxhet. Megjithatë, karriget e palosshme mund të jenë të pakëndshme për mysafirët tuaj nëse përdoren për periudha të gjata kohore. 2. Karriget e staksit Karriget e grumbulluara janë një tjetër opsion popullor për sallat e banketeve. Ato janë të lehta për t'u ruajtur dhe transportuar dhe nuk zënë aq hapësirë ​​sa karriget e palosshme. Megjithatë, si karriget e palosshme, karriget e grumbulluara mund të jenë të pakëndshme për mysafirët tuaj nëse përdoren për periudha të gjata kohore. 3. Karrige të mbushura Karriget e mbushura janë një opsion më i rehatshëm për sallat e banketeve, por ato janë gjithashtu më të shtrenjta. Nëse keni buxhet, karriget e mbushura janë një opsion i shkëlqyeshëm për t'u siguruar që mysafirët tuaj të jenë të rehatshëm. Madhësia e Sallës së banketës Madhësia e sallës së banketit që po përdorni do të luajë gjithashtu një rol në llojin e karrigeve që ju nevojiten. Nëse jeni duke përdorur një sallë të vogël banketi, karriget e palosshme ose karriget e grumbulluara mund të jenë alternativa më e mirë, sepse ato nuk zënë aq shumë hapësirë. Megjithatë, nëse jeni duke përdorur një sallë të madhe banketi, karriget e mbushura mund të jenë një alternativë më e mirë, sepse ato ofrojnë më shumë rehati për mysafirët tuaj. Frekuenca e përdorimit Një faktor tjetër që duhet marrë parasysh është se sa shpesh do të përdoren karriget e sallës së banketit. Nëse ato do të përdoren shpesh, është e rëndësishme të zgjidhni një opsion të qëndrueshëm që mund t'i rezistojë përdorimit të rëndë. Megjithatë, nëse ato do të përdoren vetëm herë pas here, mund të jeni në gjendje të shpëtoni me një opsion më pak të qëndrueshëm. Çmimi Sigurisht, çmimi është gjithashtu një faktor i rëndësishëm për t'u marrë parasysh kur blini karrige të sallës së banketit. Karriget e sallës së banketeve mund të variojnë në çmim nga disa qindra dollarë në disa mijëra dollarë, kështu që është e rëndësishme të zgjidhni një opsion që përshtatet brenda buxhetit tuaj. Megjithatë, është e rëndësishme të mbani mend se ju merrni atë për të cilën paguani. karriget më të lira mund të mos zgjasin aq gjatë ose të jenë aq të rehatshme sa karriget më të shtrenjta. Marrja e vendimit për të blerë karrige të sallës së banketit është një vendim i madh. Ka shumë faktorë për t'u marrë parasysh, por nëse bëni detyrat e shtëpisë, mund të jeni të sigurt që do të gjeni karriget e përsosura për sallën tuaj të banketit! Ku të gjeni ofertat më të mira për karriget e sallës së banketeve? Po përpiqeni të gjeni ofertat më të mira për karriget e sallës së banketeve? Mos kërkoni më larg se Karriget Yumeya ! Ne jemi një prodhues dhe furnizues kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri, dhe ofrojmë çmime konkurruese për të gjitha produktet tona. Ne gjithashtu ofrojmë porosi OEM/ODM dhe shërbime personalizimi për të përmbushur nevojat specifike të klientëve tanë. Pra, nëse jeni duke kërkuar për karrige të sallës së banketit me cilësi të lartë me një çmim të shkëlqyeshëm, kontaktoni Yumeya Chairs sot! Si të zgjidhni karriget e duhura të sallës së banketit për nevojat tuaja? Tani që e dini se çfarë duhet të keni parasysh kur zgjidhni karriget e sallës së banketit, është koha të filloni blerjet! Këtu janë disa këshilla për të gjetur karriget e përsosura për sallën tuaj të banketit: 1. Vendos një buxheti Hapi i parë është të vendosni se sa jeni të gatshëm të shpenzoni për karriget e sallës së banketit. Sallat e banketeve zakonisht kanë një shumëllojshmëri opsionesh të ndryshme të karrigeve, kështu që ju mund të gjeni diçka që i përshtatet buxhetit tuaj. Megjithatë, është e rëndësishme të mbani mend se ju merrni atë për të cilën paguani. Karriget më të lira mund të mos zgjasin aq gjatë ose të jenë aq të rehatshme sa karriget më të shtrenjta. 2. Përcaktoni madhësinë e sallës së banketeve Madhësia e sallës së banketit që po përdorni do të luajë gjithashtu një rol në llojin e karrigeve që ju nevojiten. Nëse jeni duke përdorur një sallë të vogël banketi, karriget e palosshme ose karriget e grumbulluara mund të jenë alternativa më e mirë, sepse ato nuk zënë aq shumë hapësirë. Megjithatë, nëse jeni duke përdorur një sallë të madhe banketi, karriget e mbushura mund të jenë një alternativë më e mirë, sepse ato ofrojnë më shumë rehati për mysafirët tuaj. 3. Merrni parasysh sa shpesh do të përdoren karriget Një faktor tjetër që duhet marrë parasysh është se sa shpesh do të përdoren karriget e sallës së banketit. Nëse ato do të përdoren shpesh, është e rëndësishme të zgjidhni një opsion të qëndrueshëm që mund t'i rezistojë përdorimit të rëndë. Megjithatë, nëse ato do të përdoren vetëm herë pas here, mund të jeni në gjendje të shpëtoni me një opsion më pak të qëndrueshëm. 4. Zgjidh një mundësi të rehatë Komoditeti është një faktor i rëndësishëm për t'u marrë parasysh kur zgjidhni karriget e sallës së banketit. Nëse mysafirët tuaj do të ulen në karrige për periudha të gjata kohore, ju do të dëshironi të zgjidhni një opsion të rehatshëm. Karriget e mbushura janë një opsion më i rehatshëm, por gjithashtu janë më të shtrenjtë. Nëse keni buxhet, karriget e mbushura janë një opsion i shkëlqyeshëm për t'u siguruar që mysafirët tuaj të jenë të rehatshëm. 5. Zgjidh një mundësi të përshkohshëm Nëse planifikoni të përdorni shpesh karriget e sallës së banketeve, është e rëndësishme të zgjidhni një opsion të qëndrueshëm. Karriget e sallës së banketeve mund të jenë të shtrenjta, kështu që ju do të dëshironi të zgjidhni një opsion që do të zgjasë. Kërkoni karrige të bëra nga materiale të forta si druri ose metali. 6. Krahaso çmimet Pasi të keni përcaktuar se çfarë ju nevojitet, është koha për të filluar blerjet. Krahasoni çmimet nga shitës të ndryshëm për të gjetur ofertën më të mirë për karriget e sallës së banketeve. Atëherë Karriget Yumeya , ne ofrojmë një shumëllojshmëri të karrigeve të sallës së banketeve me çmime konkuruese. Me këto këshilla në mendje, me siguri do të gjeni të përsosurën Karriget e banketit Për nevojat tuaja!
Njoftim për ndryshim të madh! karriget e banketit ne shitje me shumice!
Njoftim për ndryshim të madh! karriget e banketit ne shitje me shumice!
Karrige banketi komode Yumeya me shumicë Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Parametri përkatës 1. Madhësia: H910*SH470*W450*D580mm 2. COM: 0.8 jardë 3. Rafte: Lartësia maksimale 10 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të banketit për shitje me shumicë? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e rehatshme e banketit Yumeya me cilësi të lartë YL1198-PB mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Parametrat 1. Madhësia: H910*SH470* W450* D580mm 2. COM: 0.8 jardë 3. Stack: Maksimum 10 pcs Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Pas vitesh zhvillimi solid dhe të shpejtë, Yumeya Chairs është rritur në një nga ndërmarrjet më profesionale dhe me ndikim në Kinë. Tani kemi zhvilluar në një kompani që integron projektin, R&D, prodhimin e së bashku, dhe formuam një zinxhir inteligjent industrial. përveç që u ofrojmë klientëve shumëllojshmëri produktesh, duke përfshirë karriget e banketit për shitje me shumicë, ne u ofrojmë atyre shërbime të menduara gjatë gjithë procesit të transaksionit. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion mbi produktin tonë të ri ose kompaninë tonë, na kontaktoni. Karriget Yumeya falënderojnë klientin e ri dhe të vjetër për vizitën në fabrikën tonë, duke na dhënë mundësinë të shfaqim forcën tonë dhe karrigen tonë komode për banket hoteli me shumicë YL1198- PB Yumeya. Në pritje të bashkëpunimit tuaj! Për të festuar këtë festë, ne planifikojmë të shesim për promovim. Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/comfortable-hotel-banquet-chair-wholesale-yl1198-pb.html
Karriget e banketit të hotelit - cilat janë pikat kryesore të dizajnit të hotelit të restorantit perëndimor amerikan?
Karriget e banketit të hotelit - cilat janë pikat kryesore të dizajnit të hotelit të restorantit perëndimor amerikan?
Karriget e banketit të hotelit - cilat janë pikat kryesore të dizajnit të hotelit të restorantit perëndimor amerikan? Krahasuar me tryezën e rrumbullakët të Kinës, tavolinat dhe karriget e ngrënies mbretërore britanike dhe tavolinat dhe karriget e hoteleve të restoranteve perëndimore amerikane janë vërtet krenare. Tavolina dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane që janë qindra mijëra vjet kulturë dhe reshje teknike duket se janë tavolina dhe karrige ngrënieje të stilit kinez dhe evropian; është e vrazhdë; shumë, por këto nuk e pengojnë favorizimin e njerëzve modernë për tavolinat dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane. Pra, cilat janë pikat kryesore të dizajnit të tavolinave dhe karrigeve të restorantit perëndimor amerikan dhe të jenë kaq të gjera për audiencën? Prodhuesi i karrigeve të banketit të hotelit do t'ju shpjegojë: Këtu bëhet fjalë për origjinën e mobiljeve amerikane! Mobiljet amerikane u bënë të njohura pas Luftës së Dytë Botërore, përjetuan modernizmin, postmodernizmin, veçanërisht në fund të viteve 1980; lëvizja e mobiljeve të artit; më vonë, tradita e mobiljeve tregoi personalitetin filloi të mbizotërojë në mbarë botën. Në këtë kohë, mobiljet amerikane me shprehje të lirë hynë gradualisht në vizionin e njerëzve dhe gradualisht u ndoqën nga shumë njerëz të modës. Në këtë proces, falë përhapjes së shpejtë të ekonomisë dhe kulturës amerikane në nivel global, kultura amerikane është bërë gradualisht një kulturë e modës dhe kultura amerikane e hotelerisë nuk bën përjashtim. Së bashku me zhvillimin e markave të furnizimit me zinxhirë amerikanë në të gjithë botën, tavolinat dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane janë promovuar gjithashtu globalisht. Në Kinë, me globalizimin e shpejtë ekonomik vitet e fundit, tavolinat dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane janë aplikuar edhe në restorante të ndryshme perëndimore dhe restorante të modës. Në fakt, në epokën e re, tavolinat dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane që nuk kanë marrë shumë kulturë tradicionale janë më të favorshme se mobiljet e stilit kinez dhe evropian. Stili i lirë i restoranteve perëndimore amerikane tregon bukurinë e tij krijuese, dhe ka formuar një estetikë unike amerikane nën ndikimin e koncepteve. Karakteristikat e tavolinave dhe karrigeve të restorantit perëndimor amerikan: 1. Tavolinat dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane fokusohen tek druri i fortë në përzgjedhjen e materialeve. Nuk ka freski të drurit të përgjithshëm të ngurtë, por fokusohet në atmosferën e thjeshtë dhe të thjeshtë të drurit origjinal. 2. Është përmendur më sipër. Krahasuar me stilin kinez dhe evropian, tavolinat dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane madje mund të thuhet se janë të ashpra, por kjo është bërë tipari i tij i jashtëzakonshëm. Nuk ka tavolina dhe karrige të kujdesshme të restorantit perëndimor amerikan që përkojnë me estetikën e njerëzve modernë dhe ndihmojnë për të nxjerrë në pah atmosferën e tij.
Karrige banketi hoteli - Mobilje hoteli me çanta moderne të buta të thjeshta, ju e meritoni!
Karrige banketi hoteli - Mobilje hoteli me çanta moderne të buta të thjeshta, ju e meritoni!
Karrige e banketit të hotelit - mobilje hoteli e thjeshtë moderne me çanta të buta, ju e meritoni! Stili i thjeshtuar i karriges së banketit me çanta të buta moderne është i thjeshtë dhe i fuqishëm, duke theksuar natyrën e vetme dhe abstraksionin e hapësirës së brendshme dhe të objekteve. Stili modern minimalist, siç sugjeron edhe emri, i bën të gjitha detajet të duken shumë të thjeshta. Thjeshtësia në dekorim e bën hapësirën të duket shumë koncize dhe atmosferike. Pjesët dekorative janë të pakta, por në ngjyrë dhe plan urbanistik, duhet shumë energji për t'u përshtatur me zgjedhjen e materialeve të dekorimit. Ky është një shtet që nuk është projektuar nga stilistë të zakonshëm. Mobilje banketi hoteli, karrige banketi hoteli, karrige banketi, mobilje banketi Nuk ka dyshim se stili modern dhe i thjeshtë i dekorimit të stilit plotëson dashurinë e të rinjve. Qyteti është i zënë duke jetuar. Tashmë na ka bërë të shqetësohemi me qiellin dhe dritën dhe gjelbërimin. Lodhja, duke harruar zhurmën e qytetit. Ky është gjithashtu një nga stilet më të njohura të dekorimit: stili modern minimalist. Thjeshtësia nuk është mungesë e elementeve të dizajnit. Është një nivel më i lartë i gjendjes krijuese. Për sa i përket dizajnit të brendshëm, nuk është e nevojshme të braktisni rregullat dhe thjeshtësinë e hapësirës origjinale të ndërtesës dhe të dekoroni në mënyrë arbitrare mbajtësin e ndërtesës. Në vend të kësaj, dizajni është më intensiv, thekson integritetin e strukturës dhe formës dhe ndjek thellësinë dhe saktësinë e performancës së materialeve, teknologjisë dhe hapësirës. Krijuar në dhomë me metoda të thjeshta, kërkon gjithashtu që projektuesit të kenë njohuri më të larta të dizajnit dhe përvojë praktike. Projektuesi duhet të jetojë në thellësi, të mendojë në mënyrë të përsëritur, ta shqyrtojë me kujdes dhe ta rafinojë me kujdes dhe të përdorë gjuhën më të vogël të dizajnit për të shprehur më të thellën. dizajn i brendshëm. Hiqni kompleksitetin dhe thjeshtësinë, hiqni të vërtetën dhe shkallën e lartë të ngjyrosjes dhe formën jashtëzakonisht koncize të ngjyrës. Me premisën e plotësimit të nevojave funksionale, hapësira, njerëzit dhe gjërat kombinohen me një kombinim të arsyeshëm dhe të rafinuar, dhe penelatat më të rafinuara përshkruajnë efektin më të pasur dhe lëvizës. Kjo është gjendja më e lartë e artit të projektimit. Karakteristikat e karrigeve të banketit të hoteleve(1) Theksoni dizajnin funksional, linjat e thjeshta dhe të lëmuara dhe kontrastin e fortë të ngjyrave. Kjo është karakteristikë e një karrige banketi hoteli në stil modern. (2) Një numër i madh materialesh të reja si qelqi i kalbur dhe çelik inox përdoren si materiale ndihmëse, e cila është gjithashtu një metodë e zakonshme dekorative për karriget e banketeve të hoteleve në stilin modern, të cilat mund t'u sjellin njerëzve një ndjenjë avangarde dhe ndjenjë të papërmbajtur. (3) Për shkak të linjave të thjeshta dhe elementeve të pakta dekorative, karrigia e banketit të hotelit në stil modern kërkon orendi të buta perfekte për të treguar bukurinë. Për shembull, divani ka nevojë për jastëk, tavolina e ngrënies kërkon mbulesa tavoline, krevate dhe çarçafë duhet të shoqërohen me perde dhe çarçafë. Zbehja e butë është çelësi i stilit modern.Stil (1) Hapësira e brendshme është e hapur dhe transparente e brendshme dhe e jashtme, dhe liria e ndjekjes së mureve të pakufizuar ndiqet në dizajnin grafik të hapësirës. karakterizohet nga forma e thjeshtë, cilësi e pastër dhe mjeshtëri e hollë.(3) Përpiquni të dekoroni dhe anuloni gjërat e tepërta sa më shumë që të jetë e mundur. Besohet se çdo dizajn kompleks do të rrisë koston e kostove të ndërtimit pa vlerë praktike dhe ndonjë dekorim, dhe theksohet se forma duhet të shërbejë më shumë funksione.(4) Komponentët standardë përdoren sa më shumë që të jetë e mundur në komponentët e ndërtesës dhe të brendshme. (5) Produktet e thjeshta industriale përdoren shpesh në ambiente të mbyllura. Karriget e banketit të hotelit dhe gjërat e nevojshme të përditshme përdoren kryesisht në linjë, dhe metalet e qelqit përdoren më së shumti.Karakteristike Bizhuteritë e stilit modern minimalist janë më eklektik nga të gjitha stilet e përmirësimit të shtëpisë. Disa nga linjat e thjeshta, aksesorët unikë dhe madje krijues dhe të personalitetit mund të bëhen pjesë e përmirësimit të stilit modern minimalist të shtëpisë. Kërkimi popullor:, mobilje për banket hoteli, karrige banketi hoteli, mobilje banketi
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.