Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karrige të mira të sallës së banketit në shitje: Këshilla për blerjen e karrigeve të mira të sallës së banketit në shitje

Pavarësisht nëse jeni duke ofruar mobilje për restorante, kafene, dyqane akulloresh, bare, salla banketesh, hotele apo kisha, ne kemi një shumëllojshmëri karrigesh prej druri ose metali për të zgjedhur për të përmbushur nevojat tuaja. Karriget tona të ngrënies prej druri dhe metali janë të përshtatshme për të gjitha buxhetet, dhe ne mund t'ju ofrojmë karrige të palosshme të stivueshme, sallone dhe mbështetëse. Ne ofrojmë gjithashtu stole bari dhe tavolina ngrënieje të përshtatshme për shumë nga karriget tona, në mënyrë që të mund të përshtatni lehtësisht pamjen e ambienteve tuaja. Thjesht zgjidhni një nga opsionet e disponueshme për të krijuar karrigen e përsosur për restorantin tuaj.

Karrige të mira të sallës së banketit në shitje: Këshilla për blerjen e karrigeve të mira të sallës së banketit në shitje 1

Nëse vendi juaj i dasmës nuk ka karrige në shtëpi (ose nëse keni nevojë për mundësi të tjera), është më mirë të filloni kërkimin tuaj duke gjetur kompani me qira dasmash në zonën tuaj. Së bashku me karriget e dasmës, shumica e këtyre planifikuesve të ngjarjeve mund të ofrojnë shërbime të tjera me qira për festa që do t'ju nevojiten për ditën tuaj të madhe - mendoni tendat e dasmës, dyshemetë e vallëzimit, takëm, gota dhe mbulesa tavoline që mund t'i përdorni për të personalizuar mobiljet tuaja. ... Pavarësisht nëse jeni një kompani organizuese eventesh apo karrige me qira, duhet të përdorni të gjitha llojet e karrigeve të banketeve për të dekoruar dasma, festa dhe evente të mëdha. Shumica e njerëzve shpesh bëjnë gabim duke i blerë këto karrige banketi për përdorim të rregullt.

Është e rëndësishme të mbani mend se këto karrige banketi nuk duhet të përdoren për periudha të gjata kohore pasi ato mund të shkaktojnë shqetësime të rënda. Karriget e banketit janë më të mirat për ngjarje afatshkurtra ku njerëzit nuk kanë nevojë të ulen për periudha të gjata. Këto karrige përdoren gjerësisht në vende të tilla, sepse këto ngjarje nuk mbahen për një kohë të gjatë ose në vende të shumta. Ndërsa disa karrige si Chiavari dhe Clear janë perfekte për ngjarje dhe takime, karriget e palosshme dhe të veçanta përdoren zakonisht për ndenjësen e përditshme në shtëpi.

Gjatë dasmave dhe pritjeve, të ftuarit tuaj duhet të ulen diku, por lloji i karriges që zgjidhni do të ndikojë gjithashtu në dekorimin e dasmës dhe bukurinë e përgjithshme. Shikoni këto lloje të njohura të karrigeve të dasmës për të përcaktuar se cilat opsione i përshtaten stilit tuaj. Ne analizojmë llojet më të njohura të marrjes me qira të karrigeve të dasmës për t'ju ndihmuar të gjeni idetë më të mira për stilin tuaj. Nëse jeni përballur me dilemën për të zgjedhur karrigen e duhur për eventin, gjithmonë mund të zgjidhni një karrige banketi.

Karriget e banketit mund të duken si karrige të zakonshme, por ato janë paksa të avancuara dhe të përshtatshme për lloje të ndryshme eventesh. Karrigia e banketit është gjithashtu e lehtë me katër këmbë, e lehtë për t'u grumbulluar ose për t'u përdorur si karrige e palosshme pa mbështetëse krahu dhe është shumë e njohur në dasma dhe evente në natyrë. Karriget e palosshme janë një zgjedhje popullore për çdo stil dasme. Ato mund të vendosen individualisht ose të dekorohen lehtësisht me stilolapsa dhe dekorime të tjera. Pavarësisht qëndrueshmërisë së tyre, këto karrige janë shumë të lehta, dhe ngjyra e mrekullueshme argjendi i bën ato shumë të përshtatshme si karrige martese.

Karrige të mira të sallës së banketit në shitje: Këshilla për blerjen e karrigeve të mira të sallës së banketit në shitje 2

Këto mbulesa divanesh prej sateni duken të shkëlqyera në karrige të çdo madhësie, sepse varen me hijeshi rreth karriges. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë e karriges, mund të zgjidhni mbulesën tonë shumëfunksionale të karriges. Ato mund të kombinohen me jastëkë të ndashëm të sediljeve dhe janë të disponueshme në një larmi ngjyrash për t'iu përshtatur skemës së ngjyrave të çdo eventi apo feste. Më shpesh të përdorura në dasma tradicionale dhe raste zyrtare, ato mund të jenë të zhveshura ose të veshin mbulesa karrigesh prej pëlhure.

Ato zakonisht gjenden në ngjarje dhe vende me dekor më tradicional ose të modës së vjetër. Për një ngjarje martese, gjithmonë rekomandohet të blini karrige plastike të buta. Stili dhe dizajni: Ngjyra dhe dizajni i mbështetëses së karrigeve duhet të përputhet me dekorin e brendshëm dhe llojin e ushqimit të shërbyer. Përveç kësaj, ngjyra neutrale e karrigeve të banketit do të nxjerrë në pah dhomën tuaj.

Meqenëse këto karrige banketi përdoren kryesisht në kisha, do të gjeni lehtësisht një atmosferë neutrale atje. Karriget e banketit janë të disponueshme në ngjyra nga e zeza, e kuqe, jeshile, gri, blu, me kornizë ari, argjendi dhe e bardha për ngjarje të pasura, ose ngjyra të theksuara kryesore për të lënë një përshtypje të guximshme. Karriget e banketeve me lartësi standarde dhe karriget e tjera të eventeve të stivuara janë opsione të shkëlqyera ndenjëse për ngjarje biznesi të brendshme dhe të jashtme në lobe, salla konferencash dhe dasma në natyrë. Të krijuara në perfeksion, këto karrige eventesh përdoren gjerësisht në të gjitha llojet e ngjarjeve zyrtare si festa, dasma dhe ahengje.

Pra, nëse po planifikoni një dasmë miqësore me mjedisin ose po përgatiteni për një festë të rëndësishme, karriget Chiavari mund t'ju ndihmojnë të ulni mysafirët tuaj me stil. Karriget Chiavari mund të grumbullohen nga 6 deri në 8 karrige në lartësi pa u përmbysur ose pa u lodhur. Ata gjithashtu kanë një gjurmë relativisht të vogël, zakonisht vetëm 16 "x 24", duke lejuar më shumë njerëz në një dhomë dhe më shumë karrige në një depo. Jo vetëm kaq, por për shkak të lehtësisë në mirëmbajtje dhe peshës së lehtë, ato përdoren edhe në kafene, bistro dhe restorante të ndryshme. Karriget prej druri bambu përdoren gjerësisht në evente të ndryshme si dasma, salla banketesh, hotele, fusha golfi dhe resorte.

Një gamë e gjerë opsionesh, lehtësia e manovrimit dhe një profil i hollë e bëjnë këtë karrige një aset të vlefshëm për objektet e hotelierisë, kompanitë me qira të festave dhe madje edhe projektet e restoranteve të ngrënies. Kur bëhet fjalë për mobilimin e një dhome banketi, materiali i karriges mund të ketë një ndikim të madh në një ngjarje në tërësi. Prandaj, përpara se të zgjidhni një karrige, do t'ju duhet të imagjinoni dizajnin që dëshironi për pozicionin tuaj të uljes.

Kombinimi është humbja e mbështetjes së shpinës për një karrige tradicionale - të ftuarit më të vjetër mund ta vënë re - por mbani mend se gjithmonë mund të përzieni karriget në skajet ose anët e një tavoline të gjatë dhe t'i shtoni një stol tjetrës. ... Nëse dëshironi të përzieni dhe të maksimizoni, mund të blini tavolina dhe karrige të veçanta ose të merrni një grup të përshtatshëm. Natyrisht, ju dëshironi të siguroheni që të gjitha opsionet të jenë të madhësisë që të përshtaten me tavolinat tuaja të banketit dhe të përzihen me dekorimin e dhomës tuaj të banketit.

Me koleksionin tonë të plotë të furnizimeve të banketeve në një larmi madhësish dhe stilesh, ju mund të arrini një përshtatje të personalizuar dhe pamje të shkëlqyer në çdo hapësirë. Nëse ju nevojitet vetëm një grup i ri karrigesh ose një mbulesë tavoline në një nuancë të re, ose dëshironi të arredoni një dhomë të plotë sociale, ne kemi atë që ju nevojitet për ta bërë hapësirën tuaj të shkëlqejë. Hidhini një sy gamës tonë në dyqanin tuaj lokal ose blini mobilje në internet nga komoditeti i shtëpisë tuaj.

Bëni përvojën tuaj të këndshme duke importuar mobilje nga prodhuesit tanë kinezë. Të gjitha karriget tona të dhomave të banketeve janë me burim direkt nga Kina pasi janë të përshtatshme për përdorim intensiv në industrinë e mikpritjes. Gjeni prodhues cilësorë të karrigeve të ngrënies dhe orendi shtëpiake dhe marrëveshje dekori nga Kina.

Askush nuk mund ta mohojë se blerja e mobiljeve nga një dyqan i zakonshëm është argëtuese - mund të uleni në një tufë divanesh, të provoni shtretërit sipas dëshirës tuaj dhe të përkuleni në disa karrige të ndryshme për të gjetur saktësisht atë që ju nevojitet. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të dekoroni tryezën tuaj të ngrënies, barin ose dhomën e ndenjes, cilido opsion është një mënyrë e mirë për të lehtësuar karriget e mbingarkuar të Ikea nga vuajtjet.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Mobilje për banket hoteli -si të zgjidhni tavolinën e ngrënies
Mobilje për banket hoteli -si të zgjidhni tavolinën e ngrënies
Mobilje për banket hoteli -si të zgjidhni tavolinën e ngrënies Zgjidhni sipas materialit: Për sa i përket materialit të tavolinës së mobiljeve të hotelit, shumica e tyre janë me bazë druri, teksturë e ngrohtë dhe e trashë, e cila është një zgjedhje e mirë për ata që duan të krijojnë një ndjenjë ngrohtësie dhe freskie në shtëpi. Tavolina e ngrënies prej druri gjithashtu mund të ndahet në: Dru të fortë dhe dërrasa të dendura. E para tregon strukturën natyrale dhe substancën e trashë të trungjit, shton atmosferën natyrale të shtëpisë dhe përpunon përpunimin, gdhendjen, ngjyrosjen dhe përpunimin e tjerë; dhe bordi i dendur është gjithashtu prej druri të fortë. Megjithatë, tabela përgjatë tabelës nuk mund të bëjë më efekte speciale në mënyra të tjera. Materialet e tjera përfshijnë pllaka metali, xhami, mermeri ose të bukura, të cilat kanë teksturë të ftohtë, transparente ose elegante, të cilat mund të zgjidhen sipas shijes dhe nevojave të tyre. Megjithatë, pa marrë parasysh se çfarë lloji i materialit të desktopit është, këmba e tavolinës është bërë prej druri të fortë ose tuba çeliku për të pasur një shkallë të caktuar të peshës që mbajnë ngarkesë. Zgjidhni sipas zonës së zonës së ngrënies: Nëse sipërfaqja e shtëpisë është e madhe dhe ka një restorant të pavarur, mund të zgjidhni një tavolinë ngrënieje me një ndjenjë të rëndë që të përputhet me hapësirën; nëse zona e restorantit është e kufizuar dhe numri i njerëzve të ngrënies nuk është i sigurt, ju mund të zgjidhni tavolinën e ngrënies të stilit më të zakonshëm në treg. Aktualisht, tavolinat e ngrënies zakonisht të palosshme në treg janë më të përshtatshme për përzgjedhje. Tavolina e vjetër e ngrënies mund të ndryshojë gjithashtu fytyrën e re. Sipas trendit të stilit natyral, nëse keni një tavolinë të fortë prej druri, mund ta zhvendosni në një shtëpi të re. Për sa kohë që shtroni një mbulesë tavoline me ngjyra dhe dekorim të koordinuar, nuk keni një kopje Elegante. Zgjidh sipas stilit: Madhësia e tavolinës së ngrënies, madhësia e tavolinës së ngrënies lidhet me komoditetin e hapësirës së ngrënies. Përzgjedhja e restorantit të vogël ose të mbyllur, mund të zgjidhni një tavolinë të vogël ngrënieje me gjatësi dhe gjerësi rreth 120*80 cm. Nëse keni një restorant të hapur ose gjysmë të hapur, tavolina e ngrënies me përmasa mesatare 160*80 cm mund të plotësojë nevojat e një hapësire të tillë. Essence Format e ndryshme të tavolinave të ngrënies, përveç ndryshimeve në formë dhe vizuale, lidhen edhe me hapësirën e gjerë të restorantit. Restorantet drejtkëndëshe, për shkak të vendosjes së besueshme të murit, kursejnë më shumë hapësirë, të përshtatshme për përdorim shtëpiak të ping-ve të vegjël, por forma është më e ngurtë. Këmbët dekorative me katër tavolina në formë ovale mund të përmirësohen dhe efektet vizuale të formulës formale janë përmirësuar, por ato janë aq të hapësirës sa tavolina e rrumbullakët e ngrënies. Zgjidh sipas stilit: Tavolina e ngrënies duhet të zgjidhet në përputhje me stilin e dekorimit të dhomës. Tavolina e ngrënies duhet të jetë në përputhje me stilin e përgjithshëm të dhomës së ndenjes. Nëse dhoma është dekorim luksoz, tavolina e ngrënies duhet të zgjedhë stilin përkatës, siç është stili klasik stil evropian; Merrni parasysh blerjen e një stili të thjeshtë dhe bujar në tavolinën e xhamit. Kërkimi popullor: karrige banketi, prodhues mobiljesh për banket, karrige banketi hoteli, karrige banketi në Guangdong
Mobilje për Banquet Hotel -Dizajn shpirtëror mbi Përshtatjen e Përshtatjes së Mobiljeve të Hotelit
Mobilje për Banquet Hotel -Dizajn shpirtëror mbi Përshtatjen e Përshtatjes së Mobiljeve të Hotelit
Mobilje për banket hoteli - dizajn shpirtëror mbi personalizimin e personalizimit të mobiljeve të hotelit Kur mobiljet e banketit të hotelit personalizohen, nuk është e mundur të merret parasysh dizajni i materialit në nivelin material. Shprehja e nënkuptimit të nivelit të paprekshëm është gjithashtu një nga veçoritë unike të mobiljeve të çdo hoteli. Në bazë të përqendrimit në formë dhe funksion, personalizimi i mobiljeve të hotelit duhet të marrë parasysh edhe dizajnin shpirtëror, dhe në thelb ndikohet nga faktorët e mëposhtëm. 1. Natyra tradicionale e materialeve, marrëdhënia midis funksionit dhe formës, karakteristikat, karakteristikat e mbrojtjes së mjedisit, etj. Të gjithë kanë atribute semantike. Për shembull,; klasike; Shprehja semantike padyshim mund të arrihet nga druri i fortë në vend të qelqit, plastikës dhe madje edhe shumica e metaleve, të cilat janë më të përshtatshme për të shprehur modernitetin. Shprehja e mistanit nuk mungon, por zakonisht është për të paraqitur një trend të ri kulturor dhe në modë. Thelbi i saj është modern ose post-modern. Transplantimi i moderuar i elementeve klasike zakonisht mund të krahasohet me sensin modern, duke e bërë atë më të fortë dhe në modë. Marrëdhënia midis funksionit dhe formës ka edhe funksione semantike, veçanërisht kur vetë funksioni është i pandashëm nga koha, siç janë tavolinat e kompjuterit, kabinetet e televizorit etj., ndërveprimi semantik midis semantikës dhe materialeve gjeneron efikasitet vizual. 2. Materialet mund të përcjellin një domethënie të caktuar simbolike nëpërmjet shembujve arkitekturorë, metodave të komunikimit, teknologjive në zhvillim, etj., ose duke shpallur përparimin shkencor dhe teknologjik, ose duke shpallur miqësi mjedisore; mund të simbolizojë luksin ose thjeshtësinë. Mund të simbolizojë forcën dhe kujdesin e butë dhe humanist. 3. Materialet mund të kalojnë ndjesi, akustike, prekje, nuhatje, etj. Gjithashtu shfaqen materiale të reja. Projektuesit duhet të jenë të ndjeshëm ndaj zhvillimit të shkencës së materialeve. Projektuesit mund të përdorin metoda shkencore dhe estetike për të kontrolluar ndjenjën e materialeve. 4. Si bartës material, ngarkesa materiale ka historinë, shoqërinë, kulturën dhe nënkulturën, ekonominë dhe mjedisin. Nëpërmjet punës krijuese, ajo mund t'i japë asaj një konotacion të thellë. Dizajnuesit, përfitojnë qeniet njerëzore dhe marrin përsipër përgjegjësi historike dhe sociale në të njëjtën kohë.
Hoteli - Si të blini një tavolinë ngrënieje hoteli
Hoteli - Si të blini një tavolinë ngrënieje hoteli
Si të blini një tavolinë ngrënieje hoteli Kur blejnë një tavolinë hoteli, konsumatorët mund t'i referohen nevojave të tyre nga aspekti i materialit, madhësisë dhe formës dhe në përputhje me madhësinë e hapësirës së ngrënies si bazë për zgjedhjen e tavolinës. Materiali: Për sa i përket materialit të tavolinës së ngrënies, shumica e tyre janë me bazë druri, teksturë e ngrohtë dhe e trashë, e cila është një zgjedhje e mirë për ata që duan të krijojnë një ndjenjë ngrohtësie dhe freskie në shtëpi. Midis tyre, ajo mund të ndahet në dërrasa druri të ngurtë dhe densitet. E para tregon strukturën natyrale dhe trashësinë e trungjeve, shton atmosferën natyrale të shtëpisë dhe përpunon përpunimin, gdhendjen, ngjyrosjen, etj. Tekstura natyrale është e sheshtë dhe e lëmuar, por mobiljet e banketit të hotelit, por buza e tavolinës nuk mund të bëjnë më efekte speciale në mënyra të tjera. Sa për materialet e tjera, ka metal, qelq, mermer ose dërrasë Mei Nai. Ka një teksturë të ftohtë, transparente ose elegante dhe konsumatorët mund të zgjedhin sipas shijes dhe nevojave të tyre. Megjithatë, pa marrë parasysh se çfarë lloji i materialit desktop është, këmba e tavolinës është bërë prej druri të fortë ose tuba çeliku për të pasur një shkallë të caktuar tolerance. Madhësia: Madhësia e tavolinës së ngrënies lidhet me relaksimin e hapësirës së ngrënies. Nëse është një restorant i vogël ose i mbyllur, mund të zgjidhni një tavolinë të vogël ngrënieje me gjatësi rreth 120 cm me 80 cm. Tavolina e ngrënies mund të plotësojë nevojat e një hapësire të tillë. Nëse është një restorant i madh i tipit vilë, ka edhe tavolina 2 metra ose 3 metra për zgjedhje. Forma: Format e ndryshme të tavolinës, përveç ndryshimeve në formë dhe vizuale, lidhen edhe me hapësirën e gjerë të restorantit. Të tilla si një tavolinë ngrënieje katrore, për shkak se vendoset muri i besueshëm, kursen më shumë hapësirë ​​dhe është i përshtatshëm për restorante me zona të vogla, por forma është më e ngurtë; forma ovale modifikon katër tavolinat e mprehta dhe përmirëson efektin vizual formal të katrorit, por me rrethin Forma e tryezës së ngrënies zë hapësirë. Mobilje për banket hoteli, karrige banketi hoteli, karrige banketi, mbështetje për mobilje hoteli, mobilje banketi
Cilat janë materialet e përbashkët
Cilat janë materialet e përbashkët
Cilat janë materialet e zakonshme? Çfarë lloj çmimi do të blini dhe çfarë lloj produktesh? Kjo është një arsye e caktuar. Ky është çmimi i një produkti që themi shpesh. Asnjë prodhues nuk thuhet të humbasë para, ose askush nuk mund të fitojë një konsum dollarësh. I kënaqur. Prandaj, pa marrë parasysh se çfarë lloj tavolina dhe karrige restoranti janë bërë. Për sa i përket mobiljeve, ngjyra e çdo tavoline dhe karrige restoranti do të ketë çmime të ndryshme në të gjitha aspektet. Atëherë duhet ta dimë. Ku është gjëja e yndyrshme brenda? Sa i përket tavolinës dhe karrigeve të restorantit me dru të fortë, është shumë e shtrenjtë të dëgjosh dru të fortë. Po, ky është koncepti i gabuar i konsumit në treg. Në fakt, druri i ngurtë është gjithashtu i ndryshëm. Për shembull, druri i ngurtë ndahet në disa materiale të zakonshme: pisha, druri gome dhe gri. Ky është druri më i zakonshëm për të bërë tavolina dhe karrige restorantesh, dhe çmimi po rritet gjithashtu. Nëse dëshironi të kontrolloni çmimin, druri i pishës në dru të ngurtë është një zgjedhje e mirë, por me fjalë relativisht, druri është më i butë, por përpunimi është shumë i lehtë, dhe druri do të ketë më shumë sy. Thelbi Ndoshta pishat nuk e dinë se ky është lloji i pishave në zonat tona malore, apo një tavolinë druri që djeg qymyr në rrugë. Janë të gjitha të pjekura në zjarr, të verdhë dhe të zi. Çmimi i këtij restoranti me pisha është shumë i lirë. Para së gjithash, çmimi i drurit është relativisht i ulët dhe prodhimi është i vështirë. Kjo e përcakton atë. Ky është një material shumë i përshtatshëm për tavolina me porosi, por nuk mund të bëjë disa karrige relativisht të vogla. Për shkak se materiali i drurit të pishës është i butë, çdo tavolinë dhe karrige e vogël do të jetë më e rrezikshme. Këto janë detajet që konsumatorët duhet t'i kushtojnë vëmendje. Dy llojet e tjera të drurit janë më të mira se druri i pishës. Ne mund të shohim shumë gardërobë me dru të fortë dhe tavolina dhe karrige restoranti prej druri të fortë në shtëpi. Do të zbulojmë se shumë prej tyre janë prej druri gome dhe kanë fortësi të mirë. Sipërfaqja është gjithashtu shumë e mirë, por ngjyra e drurit është shumë e vogël, ngjyra e drurit është më e errët, ngjyra është më e lehtë, prodhimi është i vështirë dhe ka më shumë lloje tavoline me porosi, por çmimi i drurit të fortë është fiks. Më shumë e rëndë. Në prodhimin aktual, është e lehtë të shkaktohet lëndimi i kyçeve. Prandaj, druri i gomës është gjithashtu më i rëndë, dendësia dhe vetitë e ndryshme fizike janë relativisht të qëndrueshme. Struktura e saj prej druri është e trashë dhe uniforme, tekstura është e pjerrët dhe druri është i fortë. Njihet si një nga veshjet e lehta më të përdorura në botë; ngjyra është kafe e verdhë e lehtë, rrota vjetore është e dukshme, rrotat janë rripa të errët dhe vrimat e tubave janë shumë të vogla. Në fakt, druri i gomës është një material i ri për prodhimin e mobiljeve. Për shkak të efektit të tij unik dekorativ, çmimet e njohura e bëjnë atë një varietet me kosto efektive në industrinë e mobiljeve dhe është i dashur nga gjithnjë e më shumë konsumatorë. Ky avantazh është i qartë. Është gjithashtu i përshtatshëm për mobilje desktopi prej gome. Sigurisht, është gjithashtu shumë popullor. Është gjithashtu materiali kryesor i tavolinës së hotelit. Ky është një material me kosto efektive. Kërkimi popullor: tavolinë dhe karrige ngrënieje hoteli, karrige banketi hoteli Foshan, mobilje banketi Foshan
Prezantimi në Tavolinën e Ngrënies së Hotelit, Divan Banketi i Karriges
Prezantimi në Tavolinën e Ngrënies së Hotelit, Divan Banketi i Karriges
Hyrje në tryezën e ngrënies së hotelit, karrige divan banketi hoteli Tavolinat dhe karriget e ngrënies së hoteleve janë divane funksionale: prodhuesit e mobiljeve të banketeve të hoteleve përgjithësisht ndahen në dy lloje, një: shtrirja është funksion manual, manuali gjithashtu mund të tundë dhe rrotullojë divanet e banketit, prodhuesit e mobiljeve për banket hoteli: funksioni elektrik shtrirës , Elektrik gjithashtu mund të tundet dhe rrotullohen. Përdorimi i një furnizimi me energji të integruar të baterisë litium mund të zgjidhë temën e kornizës së aliazhit në rul ose kordonin e energjisë me rrotullim. Tavolina e ngrënies dhe karrigia e hotelit me prekje të butë me mikrofibër, performancë e mahnitshme mbrojtëse. Produktet e përzgjedhura të përfunduara me mikrofibra janë pëlhura të reja të zhvilluara. Përmban garzë të hollë dhe të hollë, të kombinuar me butësi natyrale dhe prekje ideale, e cila është e lehtë për të kënaqur mirëmbajtjen dhe kundër konsumit dhe duhet thyer. Pëlhurat e endjes janë të buta dhe të rehatshme, të mira për t'u veshur, me ngjyrë të gjatë. Pas një prove të rëndë, të gjitha pëlhurat e pambukut ose kadifeja Snowy, nuk tkurren, nuk zbehen dhe bëjnë teknikat e duhura parandaluese ndaj zjarrit, të papërshkueshëm nga uji, pluhuri dhe antistatike, si përpunimi, sensi tredimensional, shumë përmbajtje garzash, rezistenca ndaj gërryerjes. rezistenca, rezistenca ndaj rezistencës ndaj konsumit Më shumë se 100,000 herë. Lëkura është fisnike, cilësi e shkëlqyer, kujdes i butë. Zgjidh një lëkurë të mirë. Lëkura e butë dhe e lëmuar mbështet karakteristikat e tyre natyrore. Krijo një atmosferë elegante. Prodhuesit vendas të mobiljeve të banketeve të hoteleve dhe prodhuesit e huaj të mobiljeve hoteliere shfaqen në procesin e stilistëve klasikë të mobiljeve dhe kreativitetit në procesin e ndryshimit të procesit. Dizajneri do të tregojë stilin klasik, stilin vetë-stil dhe shpirtëror modern, ekrani klasik i mobiljeve Bëhuni një tipar i rëndësishëm i stilit neo-klasik.
Karrige të mira të sallës së banketit në shitje: Këshilla për blerjen e karrigeve të mira të sallës së banketit në shitje
Karrige të mira të sallës së banketit në shitje: Këshilla për blerjen e karrigeve të mira të sallës së banketit në shitje
Pavarësisht nëse jeni duke ofruar mobilje për restorante, kafene, dyqane akulloresh, bare, salla banketesh, hotele apo kisha, ne kemi një shumëllojshmëri karrigesh prej druri ose metali për të zgjedhur për të përmbushur nevojat tuaja. Karriget tona të ngrënies prej druri dhe metali janë të përshtatshme për të gjitha buxhetet, dhe ne mund t'ju ofrojmë karrige të palosshme të stivueshme, sallone dhe mbështetëse. Ne ofrojmë gjithashtu stole bari dhe tavolina ngrënieje të përshtatshme për shumë nga karriget tona, në mënyrë që të mund të përshtatni lehtësisht pamjen e ambienteve tuaja. Thjesht zgjidhni një nga opsionet e disponueshme për të krijuar karrigen e përsosur për restorantin tuaj. Nëse vendi juaj i dasmës nuk ka karrige në shtëpi (ose nëse keni nevojë për mundësi të tjera), është më mirë të filloni kërkimin tuaj duke gjetur kompani me qira dasmash në zonën tuaj. Së bashku me karriget e dasmës, shumica e këtyre planifikuesve të ngjarjeve mund të ofrojnë shërbime të tjera me qira për festa që do t'ju nevojiten për ditën tuaj të madhe - mendoni tendat e dasmës, dyshemetë e vallëzimit, takëm, gota dhe mbulesa tavoline që mund t'i përdorni për të personalizuar mobiljet tuaja. ... Pavarësisht nëse jeni një kompani organizuese eventesh apo karrige me qira, duhet të përdorni të gjitha llojet e karrigeve të banketeve për të dekoruar dasma, festa dhe evente të mëdha. Shumica e njerëzve shpesh bëjnë gabim duke i blerë këto karrige banketi për përdorim të rregullt. Është e rëndësishme të mbani mend se këto karrige banketi nuk duhet të përdoren për periudha të gjata kohore pasi ato mund të shkaktojnë shqetësime të rënda. Karriget e banketit janë më të mirat për ngjarje afatshkurtra ku njerëzit nuk kanë nevojë të ulen për periudha të gjata. Këto karrige përdoren gjerësisht në vende të tilla, sepse këto ngjarje nuk mbahen për një kohë të gjatë ose në vende të shumta. Ndërsa disa karrige si Chiavari dhe Clear janë perfekte për ngjarje dhe takime, karriget e palosshme dhe të veçanta përdoren zakonisht për ndenjësen e përditshme në shtëpi. Gjatë dasmave dhe pritjeve, të ftuarit tuaj duhet të ulen diku, por lloji i karriges që zgjidhni do të ndikojë gjithashtu në dekorimin e dasmës dhe bukurinë e përgjithshme. Shikoni këto lloje të njohura të karrigeve të dasmës për të përcaktuar se cilat opsione i përshtaten stilit tuaj. Ne analizojmë llojet më të njohura të marrjes me qira të karrigeve të dasmës për t'ju ndihmuar të gjeni idetë më të mira për stilin tuaj. Nëse jeni përballur me dilemën për të zgjedhur karrigen e duhur për eventin, gjithmonë mund të zgjidhni një karrige banketi. Karriget e banketit mund të duken si karrige të zakonshme, por ato janë paksa të avancuara dhe të përshtatshme për lloje të ndryshme eventesh. Karrigia e banketit është gjithashtu e lehtë me katër këmbë, e lehtë për t'u grumbulluar ose për t'u përdorur si karrige e palosshme pa mbështetëse krahu dhe është shumë e njohur në dasma dhe evente në natyrë. Karriget e palosshme janë një zgjedhje popullore për çdo stil dasme. Ato mund të vendosen individualisht ose të dekorohen lehtësisht me stilolapsa dhe dekorime të tjera. Pavarësisht qëndrueshmërisë së tyre, këto karrige janë shumë të lehta, dhe ngjyra e mrekullueshme argjendi i bën ato shumë të përshtatshme si karrige martese. Këto mbulesa divanesh prej sateni duken të shkëlqyera në karrige të çdo madhësie, sepse varen me hijeshi rreth karriges. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë e karriges, mund të zgjidhni mbulesën tonë shumëfunksionale të karriges. Ato mund të kombinohen me jastëkë të ndashëm të sediljeve dhe janë të disponueshme në një larmi ngjyrash për t'iu përshtatur skemës së ngjyrave të çdo eventi apo feste. Më shpesh të përdorura në dasma tradicionale dhe raste zyrtare, ato mund të jenë të zhveshura ose të veshin mbulesa karrigesh prej pëlhure. Ato zakonisht gjenden në ngjarje dhe vende me dekor më tradicional ose të modës së vjetër. Për një ngjarje martese, gjithmonë rekomandohet të blini karrige plastike të buta. Stili dhe dizajni: Ngjyra dhe dizajni i mbështetëses së karrigeve duhet të përputhet me dekorin e brendshëm dhe llojin e ushqimit të shërbyer. Përveç kësaj, ngjyra neutrale e karrigeve të banketit do të nxjerrë në pah dhomën tuaj. Meqenëse këto karrige banketi përdoren kryesisht në kisha, do të gjeni lehtësisht një atmosferë neutrale atje. Karriget e banketit janë të disponueshme në ngjyra nga e zeza, e kuqe, jeshile, gri, blu, me kornizë ari, argjendi dhe e bardha për ngjarje të pasura, ose ngjyra të theksuara kryesore për të lënë një përshtypje të guximshme. Karriget e banketeve me lartësi standarde dhe karriget e tjera të eventeve të stivuara janë opsione të shkëlqyera ndenjëse për ngjarje biznesi të brendshme dhe të jashtme në lobe, salla konferencash dhe dasma në natyrë. Të krijuara në perfeksion, këto karrige eventesh përdoren gjerësisht në të gjitha llojet e ngjarjeve zyrtare si festa, dasma dhe ahengje. Pra, nëse po planifikoni një dasmë miqësore me mjedisin ose po përgatiteni për një festë të rëndësishme, karriget Chiavari mund t'ju ndihmojnë të ulni mysafirët tuaj me stil. Karriget Chiavari mund të grumbullohen nga 6 deri në 8 karrige në lartësi pa u përmbysur ose pa u lodhur. Ata gjithashtu kanë një gjurmë relativisht të vogël, zakonisht vetëm 16 "x 24", duke lejuar më shumë njerëz në një dhomë dhe më shumë karrige në një depo. Jo vetëm kaq, por për shkak të lehtësisë në mirëmbajtje dhe peshës së lehtë, ato përdoren edhe në kafene, bistro dhe restorante të ndryshme. Karriget prej druri bambu përdoren gjerësisht në evente të ndryshme si dasma, salla banketesh, hotele, fusha golfi dhe resorte. Një gamë e gjerë opsionesh, lehtësia e manovrimit dhe një profil i hollë e bëjnë këtë karrige një aset të vlefshëm për objektet e hotelierisë, kompanitë me qira të festave dhe madje edhe projektet e restoranteve të ngrënies. Kur bëhet fjalë për mobilimin e një dhome banketi, materiali i karriges mund të ketë një ndikim të madh në një ngjarje në tërësi. Prandaj, përpara se të zgjidhni një karrige, do t'ju duhet të imagjinoni dizajnin që dëshironi për pozicionin tuaj të uljes. Kombinimi është humbja e mbështetjes së shpinës për një karrige tradicionale - të ftuarit më të vjetër mund ta vënë re - por mbani mend se gjithmonë mund të përzieni karriget në skajet ose anët e një tavoline të gjatë dhe t'i shtoni një stol tjetrës. ... Nëse dëshironi të përzieni dhe të maksimizoni, mund të blini tavolina dhe karrige të veçanta ose të merrni një grup të përshtatshëm. Natyrisht, ju dëshironi të siguroheni që të gjitha opsionet të jenë të madhësisë që të përshtaten me tavolinat tuaja të banketit dhe të përzihen me dekorimin e dhomës tuaj të banketit. Me koleksionin tonë të plotë të furnizimeve të banketeve në një larmi madhësish dhe stilesh, ju mund të arrini një përshtatje të personalizuar dhe pamje të shkëlqyer në çdo hapësirë. Nëse ju nevojitet vetëm një grup i ri karrigesh ose një mbulesë tavoline në një nuancë të re, ose dëshironi të arredoni një dhomë të plotë sociale, ne kemi atë që ju nevojitet për ta bërë hapësirën tuaj të shkëlqejë. Hidhini një sy gamës tonë në dyqanin tuaj lokal ose blini mobilje në internet nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Bëni përvojën tuaj të këndshme duke importuar mobilje nga prodhuesit tanë kinezë. Të gjitha karriget tona të dhomave të banketeve janë me burim direkt nga Kina pasi janë të përshtatshme për përdorim intensiv në industrinë e mikpritjes. Gjeni prodhues cilësorë të karrigeve të ngrënies dhe orendi shtëpiake dhe marrëveshje dekori nga Kina. Askush nuk mund ta mohojë se blerja e mobiljeve nga një dyqan i zakonshëm është argëtuese - mund të uleni në një tufë divanesh, të provoni shtretërit sipas dëshirës tuaj dhe të përkuleni në disa karrige të ndryshme për të gjetur saktësisht atë që ju nevojitet. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të dekoroni tryezën tuaj të ngrënies, barin ose dhomën e ndenjes, cilido opsion është një mënyrë e mirë për të lehtësuar karriget e mbingarkuar të Ikea nga vuajtjet.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.