Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Shitje me shumicë e karrigeve të sallës së banketeve: një histori e karrigeve të sallës së banketeve me shumicë

Mbulesat e karrigeve të banketit poliestër janë një zgjedhje e zgjuar si për ngjarjet e brendshme ashtu edhe për ato të jashtme, si dhe për kompanitë me qira të dhomave të festave dhe banketeve. Të gjithë klientët e Swii Furniture janë klientë seriozë dhe mund të kenë nevojë për karrige chiavari për hotele, sallat e banketeve dhe festave. Shumë nga karriget tona të banketit me shumicë janë të përfunduara me pëlhura të cilësisë së lartë për t'i bërë ato më të rehatshme.

Shitje me shumicë e karrigeve të sallës së banketeve: një histori e karrigeve të sallës së banketeve me shumicë 1

Në të njëjtën kohë, lehtësia e tyre e përdorimit dhe pamja klasike i bëjnë ato një zgjedhje të shkëlqyer për pritjet dhe ceremonitë e dasmave, ditëlindjet, dushet apo konferencat. Blerja me shumicë e mbulesave të karrigeve të banketit nga poliestër ose marrja me qira e tyre mund t'ju kursejë para dhe më vonë mund t'i ripërdorni ose rishisni mbulesat e karrigeve tuaja për të kursyer para dhe për të përfituar sa më shumë nga investimi juaj. Shitësi me shumicë i karrigeve të banketit Norpel ka projektuar, prodhuar dhe shitur me shumicë të karrigeve të banketit të stivosur për shumë vite. Bëjeni pritjen tuaj luksoze me mbulesat tona të karrigeve material elastik pasi ato përshtaten në mënyrë të përkryer në karriget tuaja të banketit, duke u dhënë atyre bukuri të përsosur.

E vetmja gjë që duhet të keni parasysh është të blini karrige banketi nga një furnizues i mirë mobiljesh që ofron produkte të shkëlqyera me çmime të përballueshme. Ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të karrigeve të banketeve të lira, duke përfshirë karriget e hoteleve të bëra me porosi për të befasuar mysafirët tuaj. Avantazhi kryesor i këtij lloji të karriges është pamja e saj - janë karriget më të bukura të banketit të palosshëm që mund të blini.

Ne tregtojmë me shumicë karrige chiavari druri për 23,5 dollarë, pothuajse të njëjtin çmim si karriget chiavari me rrëshirë. Gjeni prodhues cilësorë të karrigeve të ngrënies dhe oferta të mobiljeve dhe orendive të shtëpisë nga Kina. Çmimi i shitjes me shumicë për karriget e aluminit Chiavari është 15 dollarë, ndërsa ato metalike vetëm 10 dollarë.

Mbulesat e karrigeve Efavormart janë tërheqëse, me cilësi të lartë, çmime konkurruese dhe më e rëndësishmja, ne i dërgojmë ato në të gjithë botën. Mbulesat dhe dekorimet e karrigeve mund të transformojnë mobiljet standarde në mobilje të nivelit të lartë. Ne prodhojmë dhe tregtojmë me shumicë karrige chiavari me rrëshirë të cilësisë së lartë për të përmbushur nevojat e klientëve në të gjithë botën. Kompania jonë e shitjes me shumicë të karrigeve chiavari ka qenë prodhuese e karrigeve plastike chiavari që nga viti 2001.

Shitje me shumicë e karrigeve të sallës së banketeve: një histori e karrigeve të sallës së banketeve me shumicë 2

Nëse po organizoni një ngjarje me shumë njerëz, keni nevojë për karrige të përballueshme të stivimit që ofrojnë gjithashtu rehati. Kjo karrige tavoline është ideale për çdo klient. sigurohuni që ata të jenë të rehatshëm dhe të kenë përvojën më të mirë të ngrënies në çdo restorant. Nuk ka rëndësi nëse zotëroni një shesh lojrash apo drejtoni kompaninë tuaj me qira të festave, aftësia për të grumbulluar, kursyer hapësirë ​​dhe transport lehtësisht karrige është një avantazh.

Nuk ka rëndësi nëse është brenda apo jashtë, jam i sigurt se festa me këtë karrige do të jetë shumë e gëzuar. Këto mbulesa prej sateni do të duken të shkëlqyera në karriget e çdo madhësie pasi ato mbështjellen në mënyrë elegante rreth tyre. Kapni karriget elegante të stivueshme dhe të palosshme për t'u çlodhur si brenda ashtu edhe jashtë.

Një konsideratë e rëndësishme kur zgjidhni karriget e stivueshme është zgjedhja e pëlhurës së duhur. Jo vetëm për dekorim, nuk duhet nënvlerësuar rëndësia e funksionalitetit të tyre në mbajtjen e karrigeve të pastra dhe komode për mysafirët tuaj.

Ne kemi një garanci 3 vjeçare kur përdoret si duhet. Kur ngarkojmë pjesët e makinës PrePower, do të hedhim pak bojë vaji në enë. Nëse karrigia juaj gërvishtet në të ardhmen, mund ta rregulloni. Një karrige e mirë funksionale duhet të jetë e lehtë por e fortë. Ka një sërë klishesh se pse Presidenti aktual Jerome Powell duhet të riemërohet. I dëgjova të njëjtat argumente 25 vjet më parë kur isha kryetar i Këshillit të Këshilltarëve Ekonomikë të Presidentëve të SHBA-së dhe Greenspan po shqyrtonte riemërimin.

Kryetari i Fed vendos se çfarë do të votojë dhe cilat çështje të ngadalësojë ose shpejtojë. Por ndërsa këshilli merr vendime të rëndësishme që prekin të gjitha aspektet e ekonomisë, pushteti historikisht ka qenë i përqendruar në karrige, shumë më tepër se kreu i gjykatës supreme.

Komisioni Federal i Rregullatorit të Energjisë (FERC) është agjencia federale e SHBA-së që rregullon transmetimin dhe shitjen me shumicë të energjisë elektrike dhe gazit natyror në tregtinë ndërshtetërore dhe rregullon transportin e naftës përmes tubacioneve në tregtinë ndërshtetërore. Në të kundërt, përpara krijimit të NYISO në 1999 në Nju Jork, çmimet e energjisë me shumicë u përcaktuan përmes proceseve gjyqësore shtetërore kundër shoqërive. Në vitin 1938, Akti i Gazit Natyror i dha juridiksionin FPC mbi tubacionet ndërshtetërore dhe shitjet me shumicë. Në çdo kohë, një komision mund të përfshijë jo më shumë se tre komisionerë nga një parti politike.

Kompanitë e energjisë elektrike në disa rajone kanë filluar t'i ndajnë njësitë e tyre prodhuese si kompani të veçanta, të cilat do të duhet të konkurrojnë në tregun me shumicë të energjisë elektrike të operuar nga RTO.

Në vitin 1989, Kongresi përmbysi rregulloren federale të çmimeve të gazit natyror të puseve me Aktin e Kontrollit të Pusave të Gazit Natyror të vitit 1989 të vitit 1989. Kaq ka mjaftuar për të bindur Bill Clinton dhe vendin që ta paguajnë shtrenjtë këtë vendim.

Në çdo festë apo takim, është e rëndësishme të ruani një pamje të qëndrueshme në të gjithë temën. Fed gjithashtu pritet të jetë i pavarur, por Powell dhe Greenspan, duke ndjekur axhendën e derregullimit të partive të tyre, e bënë të qartë se nuk është kështu.

Powell do të thoshte se çështjet klimatike nuk janë pjesë e përgjegjësive të Fed-it, por ai e ka gabim. Çështja e klimës është vetëm një shembull se kush është në tryezën e bisedimeve. Asnjë zyrtar i Fed-it nuk duhet të ketë nevojë për një zyrtar të etikës për të vendosur kur disa transaksione shfaqen të vjetruara.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Karriget e sallës së banketeve me shumicë: Merrni ofertën tuaj më të mirë sot!
Karriget e sallës së banketeve me shumicë: Merrni ofertën tuaj më të mirë sot!
Si funksionon me shumicë karriget e sallës së banketeve Karriget e sallës së banketeve me shumicë po bëhen gjithnjë e më të njohura. Nëse dëshironi të kurseni para në blerjen e mobiljeve, sigurohuni që të zgjidhni llojin e duhur të karriges për nevojat tuaja. Një karrige e mirë e sallës së banketit me shumicë mund të jetë një pjesë e rëndësishme e hapësirës tuaj të jetesës në natyrë. Kur dëshironi të blini me shumicë karriget e sallës së banketit, sigurohuni që të zgjidhni llojin e duhur të karriges për nevojat tuaja. Sigurohuni që të zgjidhni llojin e duhur të karriges për nevojat tuaja. Zgjidhni llojin e duhur të karriges për nevojat tuaja. Mos harroni të kontrolloni garancinë përpara se ta blini. Është e pamundur të thuhet se sa ndryshim bën në jetët e njerëzve. Një karrige e sallës së banketit mund të gjendet në një ngjarje ose në industrinë e muzikës. Përdorimi i karrigeve të sallës së banketeve tani është i ligjshëm në shumë vende. Kjo do të thotë se ato mund t'u shiten individëve dhe bizneseve që i kanë blerë. Ka lloje të ndryshme të karrigeve të sallës së banketeve, por të gjitha përdoren nga bizneset dhe individët. Karriget e sallës së banketeve nuk janë prej druri dhe janë të lehta për t'u pastruar. Ato janë gjithashtu të shkëlqyera për aktivitete në natyrë. Shitja me shumicë e karrigeve të sallës së banketeve është mënyra më e lehtë për t'u ofruar miqve tuaj ndenjëse të rehatshme. Ka shumë lloje të ndryshme të karrigeve të sallës së banketeve dhe disa njerëz preferojnë t'i blejnë ato veçmas. Nëse po planifikoni të blini me shumicë karriget e sallës së banketeve, atëherë sigurohuni që të lexoni këtë blog për karriget e sallës së banketeve me shumicë, në mënyrë që të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Mund ta përdorni si tavolinë ekspozimi, tavolinë ose tavolinë bufeje. Sa herë e gjej veten në një lokal, gjithmonë i them vetes se nuk është aq e thjeshtë sa të ulem dhe të bëj punën time. Është e vështirë të mendosh për ndonjë gjë më të avancuar sesa përdorimi i tavolinave dhe karrigeve për ta bërë tryezën tuaj të dallohet nga turma. Mund ta shihni sa e lehtë është të krijoni një imazh thjesht duke zgjedhur disa pjesë mobiljesh dhe duke i vendosur ato në tavolinë. Një vend i mirë për të filluar është duke krijuar një plan se si dëshironi të përdorni tavolinat dhe karriget për ta bërë tryezën tuaj të dallohet nga turma. Ata janë më të lehtë për t'u bashkuar dhe për t'u kujdesur për veten. Llojet e karrigeve të sallës së banketeve me shumicë Njerëzit kanë stile të ndryshme të karrigeve të sallës së banketeve. Ato janë më të përpunuara dhe nuk kanë nevojë për shumë planifikim. Karriget e sallës së banketeve mund të bëhen në shumë stile të ndryshme, dhe ju mund të zgjidhni një stil që i përshtatet shijes dhe nevojave tuaja. Ka shumë lloje të karrigeve të sallës së banketeve në treg, dhe ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet shijeve dhe preferencave tuaja. Këto karrige të sallës së banketeve janë të qëndrueshme dhe të lehta dhe mund t'i përdorni për një periudhë të gjatë kohore. Barstooli zakonisht përdoret për koncerte dhe ngjarje sportive. Askush nuk dëshiron të zbulohet se çfarë po ndodh me mobiljet ose mobiljet e tij duke marrë një vendim se cilën karrige të blejë. Nëse jeni punonjës i një restoranti ose restoranti, atëherë ka disa gjëra që mund të bëni për të parandaluar dëmtimin ose vjedhjen e mobiljeve tuaja. Një vend i mirë për të filluar është të bëni fotografi të mobiljeve dhe të siguroheni që ato të jenë të sigurta dhe të sigurta. Bëni foto të mobiljeve në mënyrë që ato të jenë të sigurta nga vjedhja dhe dëmtimi. Mos u shqetësoni për të bërë fotografi të mobiljeve para se t'i vendosni në duar. Disa karrige të sallës së banketeve janë të vogla dhe mund të rregullohen për t'iu përshtatur stilit tuaj. Ato përdoren në ceremoni martesore, prezantime etj. Karriget e sallës së banketeve nuk janë gjithmonë praktike dhe nuk kanë nevojë për vëmendje të veçantë. Ato janë gjithashtu të dobishme për përgatitjen e ushqimit dhe shoqërimin. Ju mund t'i përdorni ato për të bërë miq me njerëz të tjerë në jetën tuaj. Nëse dëshironi të blini me shumicë karriget e sallës së banketeve, duhet t'i blini ato në internet. Shqetësimi më i madh nga të gjithë është të zgjidhni llojin e duhur të karrigeve të sallës së banketit. Është shumë e rëndësishme të siguroheni që tavolinat të jenë të dizajnuara në atë mënyrë që të mund të mbajnë deri në 200 persona. Për ta bërë këtë, duhet të dini sa njerëz ka në dhomë. Duhet të keni tavolina të bukura dhe të mos jenë të rënda. Nëse dëshironi të blini mobilje, atëherë duhet të kontrolloni nëse tavolina është mjaft e lehtë për të trajtuar mysafirët tuaj. Si të zgjidhni karriget e duhura të sallës së banketeve me shumicë Zgjedhja e duhur e karrigeve të sallës së banketeve me shumicë nuk është e lehtë. Ka disa lloje të karrigeve të sallës së banketeve, duke përfshirë ato standarde, si ato të thjeshta, ato më të përpunuara dhe shumë të tjera. Në dyqanet online mund të gjeni shumë lloje të ndryshme të karrigeve të sallës së banketeve dhe t'i blini me çmime shumë të ulëta. Për shembull, nëse doni të blini një grup të ri mobiljesh, atëherë ka disa opsione në dispozicion. Është e rëndësishme të zgjidhni llojin e duhur të karrigeve të sallës së banketit me shumicë, sepse ato mund ta bëjnë tryezën tuaj të dallohet nga turma. Tregtia me shumicë e karrigeve të sallës së banketeve është një nga produktet e mobiljeve më të njohura në vend. Ju mund të gjeni të gjitha llojet e karrigeve të sallës së banketeve me çmime të lira dhe gjithashtu mund të zgjidhni nga një gamë e madhe karrigesh të ndryshme të sallës së banketeve që janë të përballueshme dhe të thjeshta për t'u bërë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni karriget më të mira të sallës së banketeve me shumicë që janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe dizajnesh. Kjo do t'ju ndihmojë të vendosni se cili lloj i karrigeve të sallës së banketit i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Ekzistojnë dy lloje kryesore të karrigeve të sallës së banketit. Njëri përdoret nga njerëz që punojnë në fusha të ndryshme dhe nuk duan të punësojnë njëri-tjetrin. Tjetri përdoret nga njerëz që punojnë në industri dhe janë gjithashtu pjesë e biznesit profesional. Karriget e sallës së banketeve me shumicë mund të gjenden në forma dhe madhësi të ndryshme. Ato mund të bëhen nga materiale me cilësi të lartë dhe të jenë në forma dhe madhësi të ndryshme. Këto lloj karrigesh për sallën e banketeve mund t'i gjeni me shumicë në forma dhe madhësi të ndryshme. Është e vështirë të gjesh karrige të sallës së banketeve me cilësi të mirë në internet. Megjithatë, nëse planifikoni të blini me shumicë karriget e sallës së banketeve, atëherë duhet të keni kujdes për atë që po blini. Sigurohuni që të shikoni gjërat që po blini dhe përpiquni të siguroheni që keni para të mjaftueshme për të paguar mobiljet. Ju gjithashtu duhet të kontrolloni nëse karrigia është mjaft e fortë për të përballuar peshën e materialit dhe nuk përkulet ose këputet lehtë. Kontrolloni gjithashtu nëse sedilja është mjaft e trashë për të përballuar ndikimet e goditjes.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë kolltuk të ri për ngrënie?
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë kolltuk të ri për ngrënie?
● dha një vlerësim të lartë dhe afirmim të plotë për sistemin tonë të menaxhimit dhe cilësinë e produktit. ●Karriget Yumeya i përmbahen konceptit ekologjik në prodhim. karriget e ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet tregtare, të bëra nga pëlhura cilësore të importuara, janë të lëvizshme dhe të buta. Ato janë të sigurta, jo toksike, rezistente ndaj konsumit dhe rezistente ndaj flakës. Ato mund të përdoren në shumë vende, të tilla si vende argëtimi, klube biznesi dhe të tjera. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H910*SH470*W500*AW620*D630mm ● COM: 1.00 jardë ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Si një ndërmarrje e drejtuar nga cilësia, Yumeya Chairs ndjek në mënyrë rigoroze sistemin ndërkombëtar të menaxhimit të cilësisë dhe miraton makina dhe teknologji shumë të avancuara. Ne mund të ofrojmë shërbime të kujdesshme, duke fituar përparësi ndaj konkurrentëve të tjerë në treg. Shërbimi ynë i dorëzimit është i shpejtë, efikas dhe i njohur mirë. Ne jemi krenarë për produktin tonë krejt të ri - kolltuqe për ngrënie - dhe mirëpresim sinqerisht kërkesën tuaj. Mezi presim të bashkëpunojmë me ju. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni përmes ose +86 13534726803 për të pyetur detajet rreth karrigeve .Yumeya do të donte të ofronte një promovim surprizë. http://www.youmeiya.net/product/yw5607-yumeya-best-commercial-wood-grain-aluminium-cafe-dining-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.