Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Yumeya Chairs debuton karriget më të fundit komerciale të banketeve

Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Rezulton se karrigia jonë e banketit e hotelit prej çeliku inox me dizajn elegant YA3527 Yumeya ka fituar gjithnjë e më shumë vëmendje nga klientët brenda dhe jashtë vendit. Karriget Yumeya merr drejtimin në prodhim për vite me rradhë .

Karriget Yumeya njihen shumë nga klientët tanë për kalimin e disa çertifikimeve brenda dhe jashtë vendit.

Karrige hoteli me shumicë me shumicë - Meqenëse mobiljet e sallës së banketeve/sallave të funksionimit duhet të zëvendësohen sipas efektit, Yumeya Karrige e hotelit ka karakteristikat e dukshme të qëndrueshmërisë së lartë, standardit të unifikuar dhe të ngjeshur, e cila është karriget ideale të ngrënies të stivueshme për banket/sallë ballore/sallë funksionesh. Yumeya Karrige e banketit të hotelit njihet nga shumë marka globale të hoteleve me pesë yje, si Shangri La, Marriott, Hilton, etj. Ndërkohë, Jumeya Karriget e ngrënies së hotelit njihen edhe nga Disney, Emaar dhe kompani të tjera të njohura. Karriget e ngrënies metalike të grumbulluara Yumeya janë të njohura në shumë hotele të famshme në mbarë botën.

Kornizë çelik inox me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Parametri përkatës 1. Madhësia: H880*SH470*W450*D570mm 2. COM: 1.25 metr 3. Rafte: Lartësia maksimale 6 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë

Yumeya Chairs debuton karriget më të fundit komerciale të banketeve 1

Shfaq Detajet

Duke u mbështetur në aftësitë e forta të inovacionit dhe fuqinë e kërkimit shkencor, Yumeya Chairs ka zënë një pozicion të rëndësishëm në industri. Si një kompani e drejtuar nga cilësia, ne i kushtojmë vëmendje cilësisë së produktit si dhe cilësisë së shërbimit. Ekipi ynë i shërbimit është i trajnuar mirë për të pasur njohuri të thella për çdo seri produkti, duke përfshirë karriget e banketeve komerciale të produkteve tona më të reja, kulturën tonë të korporatës dhe zhvillimin e kompanisë, etj. Asnjëherë mos hezitoni të na kontaktoni dhe anëtarët e ekipit mund t'ju kënaqin. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet rreth karriges së banketit të hotelit me dizajn elegant prej çeliku inox YA3527 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Karriget e Yumeya dëshirojnë të ofrojnë një promovim surprizë.

http://www.youmeiya.net/product/ya3527-yumeya-elegant-design-stainless-steel-hotel-banquet-chair.html

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Karriget Yumeya do të prezantojnë karriget e reja komerciale të banketeve
Karriget Yumeya do të prezantojnë karriget e reja komerciale të banketeve
Karrige banketi komode Yumeya me shumicë Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Parametri përkatës 1. Madhësia: H910*SH470*W450*D580mm 2. COM: 0.8 jardë 3. Rafte: Lartësia maksimale 10 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të banketit për shitje me shumicë? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e rehatshme e banketit Yumeya me cilësi të lartë YL1198-PB mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Parametrat 1. Madhësia: H910*SH470* W450* D580mm 2. COM: 0.8 jardë 3. Stack: Maksimum 10 pcs Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit " Dhe sjell aktivisht R. &Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është në krye në segmentin vendas dhe njihet mirë nga klientët në vendet e huaja. Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Karriget e banketeve komerciale përdoren zakonisht në rezervuarë uji, diga, tunele, themelet, muret mbajtëse dhe impiantet e trajtimit të ujërave të zeza. Me saldim, prerje, lustrim dhe teknologji të tjera të përparuara të prodhimit dhe mbështetje të stafit, Yumeya Chairs premton produkte të përsosura dhe shërbim të vëmendshëm që u ofrohet klientëve. Lëvize R &Niveli D: R jonë lider në industri &Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Inovative në dizajn, të zgjedhura mirë në material dhe të shkëlqyer në punim, karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë elegante dhe të thjeshta. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka rafinuar dhe përmbledhur vazhdimisht përvojën në prodhimin e pajisjeve elektrike. Bazuar në përvojën e pasur, ne kemi formuar një mënyrë unike standarde të prodhimit të pajisjeve elektrike. Ne kemi zhvilluar biznesin e pajisjeve elektrike në një mënyrë moderne. Për udhëzimet e kthimit, ju mund të kontaktoni ekipin tonë të shërbimit pas shitjes. Yumeya Chairs është angazhuar në përmirësimin e kapacitetit të prodhimit dhe niveleve të teknologjisë. Ne synojmë të jemi një nga ndërmarrjet më me ndikim në tregun global dhe po bëhemi më të aftë në drejtimin e bizneseve të importit dhe eksportit. Ne mbulojmë një gamë të gjerë shërbimesh të cilat kryesisht përfshijnë shërbime të personalizimit dhe shërbime pas shitjes gjithashtu. Nëse keni një interes të madh për karriget e banketit komercial të produktit tonë të sapozhvilluar ose dëshironi të diskutoni më shumë me ne, mirëpresim të na kontaktoni. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/comfortable-hotel-banquet-chair-wholesale-yl1198-pb.html
Mobilje për banket hoteli - Prodhuesit e mobiljeve të personalizuara të personalizuara për të takuar ndërmarrje të ndryshme
Mobilje për banket hoteli - Prodhuesit e mobiljeve të personalizuara të personalizuara për të takuar ndërmarrje të ndryshme
Mobilje për banket hotelesh -prodhuesit e personalizuar të mobiljeve personalizohen për të përmbushur nevojat e ndërmarrjeve të ndryshme Duke rritur nevojat personale, kompania parashtron kërkesa në shkallë më të lartë. Produktet dhe shërbimet janë më të larta, kështu që kompanitë e mobiljeve nuk mund të dallohen në një treg të ashpër konkurrues. Në këtë mjedis, inovacioni është baza për përmirësimin e vazhdueshëm të kompanisë. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për inovacionin e dizajnit të mobiljeve, inovacionin e shërbimit ose inovacionin e marketingut, konsumatorët duan vetëm të plotësojnë nevojat e personalizuara të klientëve, në mënyrë që industria e mobiljeve të fitojë më shumë favore. Ekspozita është një aktivitet reklamues që shfaq produktet dhe teknologjinë, zgjeron kanalet dhe promovon shitjet dhe përhapjen e markave. Sot, me ndryshimet e shpejta në ekonominë e Kinës, ekspozita ka tërhequr vëmendjen nga të gjitha sferat e jetës dhe është kthyer në një industri dhe lidhje që nuk mund të injorohet. Mobilje banketi hoteli, karrige banketi hoteli, karrige banketi, mobilje banketi Vitet e fundit, me konkurrencën gjithnjë e më të ashpër të tregut, lufta propagandistike midis kompanive të mobiljeve është bërë modë dhe një metodë e larmishme e publicitetit ka hyrë gjithashtu në një vizion të korporatës. Midis tyre, si një dritare e rëndësishme për ekspozimin e produkteve, teknologjisë, kulturës dhe markave të ekspozitës, ajo është bërë gjithashtu një nga mënyrat më aktive të të merituara. Pra, ku është sharmi i ekspozitës? Çfarë e nxit zhvillimin e kompanisë? Kohët e fundit, aktivitetet vijuese kanë qenë të zëna me programin, veçanërisht me anëtarësimin në agjenci. Ashtu si lokacioni dhe puna përgatitore dhe disa dyqane në veri dhe jug, ekspertët e industrisë mund të shpjegojnë përfitimet e disa ekspozitave të rëndësishme në një mënyrë. Doli se megjithëse disa ekspozita në shkallë të gjerë në seri përfunduan, rekrutët gjatë ekspozitës nuk u ndalën, por u shtuan, porositë dhe kërkonin më shumë për t'u bashkuar gjatë periudhës së ekspozitës. Kërkim popullor:, mobilje për banket hoteli, karrige banketi hoteli
Si të zgjidhni dhe karriget komerciale të banketeve të ngjiten së bashku
Si të zgjidhni dhe karriget komerciale të banketeve të ngjiten së bashku
Futja e karrigeve komerciale të banketeve Të gjithë e dimë se jo të gjithë kanë lindur me një dëshirë të lindur për të blerë mobilje, por është mjaft e zakonshme të gjesh një të tillë në një dyqan apo restorant. Ka shumë lloje të ndryshme mobiljesh në dispozicion dhe të gjitha kanë nevoja të ndryshme. Artikujt e mëposhtëm do t'ju tregojnë se si të zgjidhni llojin e duhur të mobiljeve për hapësirën tuaj. Ka disa lloje mobiljesh në dispozicion dhe të gjitha kanë funksione të ndryshme. Për shembull, ka shumë lloje tavolinash në dispozicion dhe të gjitha kanë nivele të ndryshme ndenjëse. Disa nga markat më të njohura të tavolinave sot në botë janë shumë të qëndrueshme dhe ofrojnë një alternativë të përballueshme për mobiljet e shtrenjta për një person. Me kaq shumë zgjedhje në dispozicion, nuk është çudi që njerëzit po i zgjedhin ato si stilin e tyre kryesor të zgjedhjes. Karrigia e duhur për nevojat tuaja është ajo që do t'jua bëjë jetën më të lehtë. Ky artikull do t'ju tregojë se si të zgjidhni karrigen e duhur për nevojat tuaja. Shumë vende përdorin lloje të ndryshme karrigesh banketi. Disa vende kanë rregulla shumë strikte për atë se çfarë lloj mobiljesh përdorin dhe nëse i përdorin ato në kombinim me gjëra të tjera që kërkohen të bëhen, si p.sh. tavolina, kolltuqe, mbështetëse, etj. Rregulloret vendosen nga autoritetet lokale. Këto rregullore janë krijuar kryesisht për të mbrojtur njerëzit nga kimikatet e dëmshme dhe ndotësit e tjerë. Është e vështirë të dihet se si funksionojnë këto rregullore. Njerëzit që duan të blejnë një tavolinë ngrënieje të lirë me cilësi të mirë duhet të sigurohen që të kenë llojin e duhur të mobiljeve dhe t'i blejnë ato me çmime të ulëta. Kjo është një nga arsyet pse njerëzit zgjedhin të blejnë tavolina ngrënieje të lira. Një tavolinë ngrënieje e lirë me cilësi të mirë jo vetëm që do të sigurojë vendet më të rehatshme, por gjithashtu do t'ju kursejë para në planin afatgjatë. Kur blini tavolina ngrënieje të lira, sigurohuni që të dini se çfarë kërkoni dhe më pas shkoni për tavolina ngrënieje të lira me cilësi më të mirë. Udhëzimet e produktit të karrigeve komerciale të banketeve Ne mund t'i ndihmojmë bizneset të përdorin një teknikë marketingu për të tregtuar produktet e tyre dhe mund të jemi krijues në mënyrën se si i tregtojnë produktet e tyre. Marketingu ka të bëjë me komunikimin e mesazhit tuaj dhe asaj që po përpiqeni të komunikoni. Kur njerëzit mendojnë për reklamat, ata ndoshta po mendojnë për diçka tjetër. Por kur njerëzit mendojnë për reklamat, ata po mendojnë edhe për diçka tjetër. Reklamimi nuk ka të bëjë vetëm me gjetjen e reklamave më të mira për produktin tuaj, por ka të bëjë me përdorimin e tij për të reklamuar produktet tuaja. Është e rëndësishme të mbani mend se ka dy lloje tavolinash në dhomën e ngrënies. Njëra përdoret për përdorim të jashtëm dhe tjetra përdoret për përdorim të brendshëm. Kombinimi i këtyre dy llojeve të tabelave mund të jetë konfuz dhe zhgënjyes. Ka shumë mënyra për të zgjidhur këtë problem dhe nëse keni ndonjë këshillë se si të zgjidhni tabelën e duhur, ju sugjerojmë t'i përdorni ato së bashku. Shpresojmë që ky blog t'ju ketë ndihmuar me disa këshilla të shkëlqyera se si të zgjidhni këtë problem. Askush nuk duhet të ketë frikë nga diçka që do të shkatërrojë miqtë dhe familjen e tyre në këtë proces. Është e lehtë të bësh gabime kur mund ta rregullosh problemin menjëherë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni llojin e duhur të karriges dhe të filloni duke gjetur atë që i përshtatet nevojave tuaja. Ju mund të punësoni një profesionist për të trajtuar punën. Karriget komerciale të banketeve janë thelbësore për jetën tonë të përditshme. Shumica e njerëzve që kanë mobilje do ta kenë shumë të vështirë të shfrytëzojnë sa më shumë hapësirën e tyre duke e nxjerrë karrigen dhe duke e palosur atë. Kjo është një nga arsyet pse kaq shumë njerëz preferojnë të blejnë mobilje nga karriget komerciale të banketit. Të gjithëve na është thënë se blerja e mobiljeve nga karriget komerciale të banketit nuk është një detyrë e lehtë, por është e rëndësishme të mbani mend se mund ta bëni vetë nëse keni ndonjë vështirësi në futjen e mobiljeve në shtëpinë tuaj. Si të mirëmbani karriget komerciale të banketit Të gjithë duan të sigurohen që të kenë mobiljet dhe ushqimin e duhur. Të gjithë duan të sigurohen që të kenë karrigen dhe ushqimin e duhur. Nëse jeni duke kërkuar për një vend të mirë për të ngrënë, atëherë ka disa gjëra që mund të bëni për t'ju ndihmuar. Mos kini frikë të bëni pyetjet tuaja për atë që po ndodh në shtëpinë tuaj dhe si mund ta parandaloni që të përkeqësohet. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të lexoni rregullat dhe udhëzimet se si t'i mbani ato. Sigurohuni që të kuptoni se çfarë po ndodh në shtëpinë tuaj dhe çfarë jo. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të kontrolloni madhësinë tuaj dhe të gjeni atë të duhurin për ju. Nuk është gjithmonë e lehtë të përcaktoni llojin e mobiljeve që dëshironi, por duhet të dini se çfarë lloj mobiljesh dëshironi dhe çfarë lloj karrige dëshironi. E mira e blerjes së mobiljeve nga një dyqan ndërkombëtar është se ju do të jeni në gjendje të zgjidhni llojin e mobiljeve që dëshironi dhe të siguroheni që do të zgjasin për vitet në vijim. Kur kërkoni mobilje nga një dyqan ndërkombëtar, sigurohuni që të merrni një karrige që do të zgjasë për vitet në vijim. Karriget janë bërë shumë të njohura dhe njerëzit tani i blejnë për arsye të ndryshme. Një nga arsyet kryesore është sepse ato janë të vogla dhe të lehta. Mund t'i merrni në madhësi dhe dizajne të ndryshme, por duhet të kontrolloni nëse janë të rehatshme për t'u ulur. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të merrni një dhe ta çoni në tryezën tuaj. Është e lehtë të humbasësh nga sytë bukurinë e një institucioni kur je jashtë botës. Njerëzit e kanë bërë këtë prej vitesh dhe kanë hequr dorë nga të pasurit e një vendi të rehatshëm për t'u ulur. Për disa është e vështirë të shohin bukurinë e një vendi dhe çfarë e bën atë të veçantë. Njerëzit që punojnë atje janë kaq të apasionuar pas profesionit të tyre dhe duan të sigurohen që të kenë një vend ku të ulen në karrigen ose kafenenë e tyre të preferuar. Këshilla për blerjen e karrigeve komerciale të banketit Me kaq shumë marka të ndryshme atje, zgjedhja e duhur mund të jetë e vështirë. Kam parë disa kompani që e bëjnë vetë dhe të tjera që nuk janë të përfshira në këtë biznes. Ata janë përpjekur t'i bëjnë sa më të lehta produktet dhe shërbimet e tyre duke bërë gjëra që normalisht do t'i bënin vetë. Gjithçka që ata mund të bëjnë është të përpiqen t'i bëjnë njerëzit të mendojnë për atë që po bëjnë dhe nëse mund të gjejnë një produkt të mirë, atëherë do të jetë mirë për ta. Nëse ata gjejnë një produkt të mirë, atëherë do të jetë mirë për ta. Të gjithë e dimë se nëse do të blini mobilje, është më mirë të shikoni tavolinat në një mënyrë të veçantë. Një menaxher i mirë biznesi do të ketë një ide se çfarë lloj tavoline dëshironi dhe çfarë lloj karrige dëshironi. Hapi i parë është të siguroheni që të merrni karrigen e duhur. Një menaxher i mirë biznesi do të jetë në gjendje t'ju japë disa rekomandime se çfarë lloj karrige dëshironi dhe çfarë lloj karrige dëshironi. Ata gjithashtu do të kenë disa këshilla se si të zgjidhni karrigen e duhur. Ligji i tërheqjes dhe tërheqjes është një koncept ligjor jashtëzakonisht i rreptë. Për të mbrojtur veten nga lëndimi, njerëzit duhet të sigurohen që të jenë të paktën 6 vjeç dhe të kenë njohuritë e duhura për të drejtat e tyre. Kjo do të thotë që nëse nuk keni paguar për punën ose biznesin tuaj, atëherë duhet të shkoni për veprime ligjore. Një avokat i mirë do t'ju këshillojë se si të blini karriget komerciale të banketit Tops Together. Nuk është gjithmonë e lehtë të blesh mobilje të lira dhe ndonjëherë mund të jetë e vështirë të gjesh artikuj me cilësi të mirë për të blerë. Blerja e mobiljeve të lira mund të jetë e vështirë, veçanërisht nëse jeni duke kërkuar për mobilje me cilësi të mirë dhe atëherë duhet të siguroheni që të merrni ofertat më të mira të mundshme. Kjo mund të jetë e vështirë nëse jeni në një familje të vogël ose një biznes të vogël. Është shumë e rëndësishme të kontrolloni nëse karriget janë ende të rehatshme dhe ato kanë hapësirë ​​​​të mjaftueshme për ruajtjen e sendeve tuaja personale. Gjithashtu, është e rëndësishme të kontrolloni që karrigia të jetë e pastër dhe pa pluhur dhe papastërti. Sigurohuni që karrigia të jetë e fortë dhe e qëndrueshme.
Një udhëzues i shkurtër për zgjedhjen e karrigeve komerciale të banketeve
Një udhëzues i shkurtër për zgjedhjen e karrigeve komerciale të banketeve
Karrocë-Më në fund, ne ofrojmë karroca të kishës dhe karrigeve të stivueshme për ta transportuar me lehtësi karrigen tuaj në një vend tjetër ose ruajtje kur nuk është në përdorim. Ne ofrojmë një shumëllojshmëri opsionesh, të tilla si stole të stivueshme për bare buzë pishinës, karrige kishash të veshur me susta për rehati maksimale, karrige aktiviteti, madje edhe karrige për sallën e konferencave/pritjes. Karriget e përgjithshme/banket Ne ofrojmë një shumëllojshmëri karrigesh dhe karrigesh banketi me lartësi standarde të stivueshme. Është një vend ideal për ju që të gjeni nga ndenjëset e brendshme dhe të jashtme deri te karriget e hollit ose të sallës së mbledhjeve. Karriget e grumbulluara janë ideale për aktivitete ushqimore dhe vende ku kërkohet fleksibilitet, pasi thjesht mund t'i palosni përgjatë një muri për të krijuar vend në dysheme. Karriget prej druri do t'i japin restorantit tuaj një pamje elegante të punuar me dorë që plotëson çdo ambient të rastësishëm ose luksoz. Përndryshe, mund të përdorni sediljet prej lëkure artificiale, sepse ato pastrohen lehtë. Megjithatë, është më mirë të aplikoni një shtresë mbrojtëse në vinyl për ta mbajtur atë rezistent ndaj shënuesve të fortë dhe produkteve të tjera që mund të njollosin lloje materialesh më rezistente. Ai pranon shumë përfundime më mirë se poliuretani për të ndihmuar në mbrojtjen e mobiljeve nga thithja e mikrobeve dhe baktereve të dëmshme. Pëlhura komerciale e përdorur për tapiceri të karrigeve është bërë zakonisht nga pambuku, poliesteri, leshi, najloni, poliolefina (ose olefina) ose një kombinim i tyre. Më poshtë, ne do të analizojmë përfitimet e pëlhurës, vinylit dhe poliuretani në mënyrë që të dini se cili përfundim i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Pavarësisht nëse jeni duke arreduar një restorant të nivelit të lartë, kafene, akullore, bar, sallë banketi, hotel apo kishë, ne kemi një përzgjedhje të gjerë të karrigeve prej druri ose metali për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Karriget tona të restorantit prej druri dhe metali janë të përshtatshme për çdo buxhet, dhe ne gjithashtu mund t'ju ofrojmë karrige, sallone dhe shezllone që mund të grumbullohen, të palosshme. Ne ofrojmë gjithashtu stole bari dhe tavolina ngrënieje të përshtatshme për shumë nga karriget tona, në mënyrë që të mund të përshtateni lehtësisht me pamjen e vendit tuaj. Edhe pse shumica e stolave ​​të bareve të restoranteve vijnë me kolltuqe të përshtatshme dhe karrige anësore, mund t'i blini edhe veçmas. Nëse faqja juaj e internetit shërben për dasma, do t'ju nevojiten karrige elegante që i përshtaten një shumëllojshmërie të gjerë stilesh dasmash. Nëse jeni një kompani organizimi ngjarjesh ose një kompani me qira karrigesh, duhet të përdorni të gjitha llojet e karrigeve të banketeve për të dekoruar dasma, festa dhe ngjarje të mëdha. Përndryshe, mund t'i personalizoni këto karrige banketi me sedilje prej pëlhure, vinyl ose lëkure për t'iu përshtatur temës së restorantit tuaj. Kur zgjidhni mbulesat e karrigeve për karriget e banketit, mund të përdorni korniza karrigesh prej poliester ose saten. Kombinimi i karriges së palosshme me derën rrëshqitëse dhe kapakun duket i mrekullueshëm. Mund të vendosni më shumë nga këto karrige në vendin tuaj të fshehjes, ose të vendosni disa karrige në fund të korridorit për të marrë më shumë vende. Një nga arsyet pse këto karrige përdoren zakonisht në evente është se ato janë shumë të lehta për t'u lëvizur dhe shumë të përshtatshme për t'u marrë me qira. Megjithëse karriget Chiavari mund të mos jenë aq të lira sa karriget e banketit dhe karriget e palosshme, ato janë shumë të njohura në ngjarje sepse mund të dekorohen lehtësisht. Prania e tyre në materiale të ndryshme, ngjyra, modele, veçori etj. i bën ato të përshtatshme për çdo temë të restorantit. Përpara se të zgjidhni një stol dhe stol bari të veçantë për restorantin tuaj, përcaktoni nevojat tuaja, klientelën tuaj, buxhetin tuaj dhe përdorimin e synuar të tij. Ky artikull nxjerr në pah disa nga aspektet më të rëndësishme të grumbullimit të karrigeve të restorantit dhe stolave ​​të barit. Përveç kësaj, ai shërben si një udhëzues i dobishëm për zgjedhjen, përdorimin dhe arkivimin e tyre pavarësisht nga tema e restorantit. Ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë të planifikoni planin tuaj dhe të gjeni një restorant që i përshtatet biznesit tuaj. Sigurohuni që të matni karriget tuaja, banketet ose karriget e palosshme duke ndjekur grafikun e mësipërm. Ne ju rekomandojmë që të dini lartësinë e karriges, sediljen dhe matjet e këmbëve përpara se të blini mbulesa karrige. Pasi të keni përcaktuar se çfarë stili keni (banket, me palosje ose ndryshe), mund të kontrolloni dimensionet e mbulesës së karriges për të vendosur nëse ato përshtaten me karriget tuaja. Këto mbulesa prej sateni duken të shkëlqyera në karriget e çdo madhësie, pasi ato mbështjellen në mënyrë elegante rreth tyre. Karriget kanë një shpinë të mbushur dhe sedilje 2,5 inç me shkumë të veshur me veshje vinili të qëndrueshme. Këto karrige të forta të stivueshme janë të disponueshme me mekanizma susta të gravitetit që e tërheqin sediljen në heshtje dhe pa mundim kur jo. fusni karriget kur të keni mbaruar. Karriget e banketit të grumbulluara kursejnë hapësirë ​​dhe të lehta për t'u ruajtur jashtë syve. Karriget e banketeve me lartësi standarde dhe karriget e tjera të eventeve të stivuara janë opsione të shkëlqyera ndenjëse për ngjarje biznesi të brendshme dhe të jashtme në lobe, salla konferencash dhe dasma në natyrë. Karriget e audiencës ose të kishës mund të jenë gjithashtu një opsion i lëvizshëm, i përballueshëm dhe i gjithanshëm për ndenjëse në restorantin tuaj. Pavarësisht se si mund të konfigurohet vendi juaj, ju mund të përdorni udhëzimet tona falas për vendosjen e restorantit për t'ju ndihmuar të vendosni se si të vendosni kapacitetin e restorantit tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke hapur një restorant të ri ose duke rinovuar një ekzistues, ne mund të kemi sukses me përzgjedhjen tonë fantastike të karrigeve të cilësisë komerciale. Karriget e personalizuara zgjasin pak më shumë, por nëse nuk jeni të nxituar për të kërkuar një stil dhe material të veçantë, ne kemi mijëra opsione për të zgjedhur. Nëse jeni duke kërkuar për karrige zëvendësuese ose jeni duke blerë për herë të parë, ne mund t'ju ndihmojmë të gjeni karriget dhe aksesorët më të mirë të stivimit për biznesin tuaj. Në Tregun e Karrigeve, ne e kuptojmë rëndësinë e ndenjëseve të grumbulluara që janë të lehta për t'u trajtuar dhe ofrojnë një shumëllojshmëri të gjerë stilesh, formash dhe materialesh. Ne ofrojmë përzgjedhjen më të gjerë të karrigeve të kishës për çdo mjedis fetar. Këtu janë disa pyetje / përgjigje të përgjithshme për t'ju ndihmuar të zgjidhni karrigen e duhur të kishës për hapësirën tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për karrige banketi bashkëkohore ose kolltuqe elegante, The Chair Market është një dyqan me një ndalesë për gjithçka që ju nevojitet. Megjithatë, nëse jeni i ri në dekorimin e mbulesave të karrigeve, detajet në këtë udhëzues mund të jenë të dobishme. Nëse do të përdorni mbulesën e karriges së banketit vetëm për një ngjarje, mund të zgjidhni çdo ngjyrë që përputhet me temën tuaj ose me ngjyrat e ngjarjes. Nga ana tjetër, nëse do të përdorni mbulesën e karriges së banketit për shumë raste të tjera, ju rekomandojmë ngjyrat klasike të mbulesës së karriges që mund të përputhen me temën time të ngjyrave. Kur përpiqeni të përdorni një karrige të kryqëzuar, nuk jeni të kufizuar në një ngjyrë, mund të zgjidhni nga katër ngjyra. Parimi udhëzues është përdorimi i modeleve me ngjyrë të errët, të cilat mund t'i rezistojnë dhe fshehin njollat ​​dhe spërkatjet. Ne i prodhojmë ato duke përdorur shkumë poliuretani të termoformuar që nuk pikon dhe ruan gjithmonë forcë dhe qëndrueshmëri të lartë. Cilësia më e mirë e karrigeve tona të banketit bazohet në pajisjet tona të prodhimit, palosjen me saktësi dhe saldimin automatik, gjë që rrit shumë forcën dinamike të karriges. Karrigia e banketit është gjithashtu një tip i lehtë me katër këmbë, i lehtë për t'u grumbulluar ose i përdorur si karrige e palosshme pa mbështetëse krahu dhe është shumë e njohur në dasma dhe evente në natyrë.
Njoftim: Zbulohen karriget e rehatshme të infermierisë!
# karrige të rehatshme pleqsh Karrige të rehatshme për infermier Karrige të rehatshme për infermier Përcaktime: ● Madhësia:H930*SH470*W470*D600mm ● COM: 1.20 metr ● Stack: Nuk mund të grumbullohet, por mund ta ndryshojmë që të jetë i stivueshëm ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs ● ishte shumë i kënaqur, 'Objektet tuaja të prodhimit janë me konkurrencë të fortë dhe punonjësit tuaj janë të trajnuar mirë. Jemi të sigurt që do të na ofroni produkte cilësore.' ● Bazuar në materialet e zgjedhura cilësore, Yumeya Chairs përdor teknikën e avancuar të prodhimit për të përpunuar karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet tregtare. Produkti është i pajisur me pamje të mirë dhe ndjesi të rehatshme prekjeje. Është shumë praktik dhe i qëndrueshëm në përdorim. Që nga viti, Yumeya Chairs është bërë një nga prodhuesit më konkurrues në industrinë e mobiljeve të restoranteve me pikat e forta në përvojën e industrisë, ekipin profesional dhe shërbimet premium. Sipas teorisë strikte dhe të mençur të biznesit të '', Yumeya Chairs ka bërë përparim të shpejtë në treg. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet YL1529 Yumeya karrige ngrënieje komode me grurë druri alumini / hotel / shtëpi pleqsh
Karrigia jonë më e re e vogël e veshur me susta me krahë ju thotë përshëndetje!
Karrigia jonë më e re e vogël e veshur me susta me krahë ju thotë përshëndetje!
Ka shumë karakteristika si. vërtetoni cilësinë e tij të lartë. Dëshironi të merrni më shumë përfitime? Më pas porositni në Në procesin e R&D, Teknikët tanë kanë mësuar teknologji unike dhe kanë testuar shumë materiale të papërpunuara për të siguruar shfaqjen e qëndrueshme e karrigeve të vogël me të tjera Armët. Aktualisht, ne mund të garantojmë se produkti është i e kështu me radhë, duke e bërë atë shumë të shquar në treg. Për më tepër, ajo ka një pamje unike që mund të ndihmojë në tërheqjen e vëmendjes së më shumë klientëve potencialë. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Thirrni nëse keni pyetje mbi karrigen e krahut dhe karriget Yumeya me tapiceri me kokrra druri alumini të nivelit të lartë YW5630. Ne jemi të kënaqur dhe të nderuar t'ju shërbejmë. YW5630 Karrige krahu me tapiceri ngrënieje me kokrra druri alumini të nivelit të lartë Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H860*SH470*W510*AW600*D630mm ● COM: 2.20 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Ne i përmbahemi filozofisë së biznesit të ''. Për të filluar, kontaktoni Yumeya Chairs sot! http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yw5630-yumeya-high-end-aluminium-wood-grain-dining-upholstery-arm-chair.html
Po kërkoni mobilje për kafene? Ejani dhe takoni më të renë!
Po kërkoni mobilje për kafene? Ejani dhe takoni më të renë!
Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit " Dhe sjell aktivisht R. &Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs i është përkushtuar zhvillimit, prodhimit, marketingut dhe shitjeve të që nga fillimi i tij. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Mobiljet e kafenesë janë një produkt tërësisht natyral dhe pa aditivë. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës në përdorim të përditshëm. Me saldim, prerje, lustrim dhe teknologji të tjera të përparuara të prodhimit dhe mbështetje të stafit, Yumeya Chairs premton produkte të përsosura dhe shërbim të vëmendshëm që u ofrohet klientëve. Orientuar r &D: Inovacioni në teknologjinë e prodhimit dhe zhvillimin e produktit është çelësi për ne. Nën konkurrencën e ashpër ku në fakt është konkurrenca për inovacion, ne do të donim të investonim më shumë si në harduer ashtu edhe në softuer. Karriget e ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë praktike dhe të dukshme. Ato janë kombinimi i të menduarit kreativ të dizajnit dhe teknikës së mirë. Yumeya Chairs u themelua në . Me kalimin e viteve, ne përmirësojmë vazhdimisht cilësinë dhe shërbimin e produktit, në mënyrë që të ofrojmë mjete dhe shërbime cilësore. Ne nuk pranojmë mallra për t'u rikthyer nëse nuk janë të dëmtuara, në të cilin rast ato do të zëvendësohen, sipas disponueshmërisë, ose rimbursohen sipas gjykimit të blerësit . Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H1080*SH760*W450*D550mm ● COM: 1.35 metra. ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Të mbështetur nga kapaciteti ynë i fortë i prodhimit dhe niveli konkurrues i teknologjisë, Yumeya Chairs ka aftësinë të zhvillojë dhe prodhojë në mënyrë të pavarur një gamë të gjerë të serive të produkteve. Ne punojmë me kompani të besueshme logjistike dhe kemi operuar sipas sistemeve të menaxhimit shkencor, duke siguruar shpërndarje efikase dhe në kohë. Jeni të mirëpritur të na kontaktoni nëse jeni të interesuar për produktin tonë të sapodalë - mobiljet e kafenesë - ose dëshironi të dini më shumë për kompaninë tonë. Klikoni këtu për të parë më shumë raste që kemi kryer për plotësimin e kërkesave të ndryshme. http://www.youmeiya.net/product/yg7114-yumeya-royal-style-wood-grain-metal-cafe-dining-stool.html
Ne po e kthejmë vizionin tonë në realitet! | mobilje kafenesh me shumic
Ne po e kthejmë vizionin tonë në realitet! | mobilje kafenesh me shumic
Veçoritë e jashtëzakonshme janë .Është e mobiluar me certifikata si p.sh. Klikoni për të mësuar më shumë veçori të saj! Në procesin e R&D, Teknikët tanë kanë mësuar teknologji unike dhe kanë testuar shumë materiale të paqarta për të siguruar shfaqjen e qëndrueshme të mobiljeve të kafeve. Aktualisht, ne mund të garantojmë se produkti është i e kështu me radhë, duke e bërë atë shumë të shquar në treg. Për më tepër, ajo ka një pamje unike që mund të ndihmojë në tërheqjen e vëmendjes së më shumë klientëve potencialë. Parimi ynë i bashkëpunimit është . Mos ngurroni të na kontaktoni përmes nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me kompaninë tonë ose hotelin / kafenenë / karrigen e ngrënies me kokrra druri YSM006 Yumeya. Ose jeni të mirëpritur të bëni një vizitë në fabrikën tonë në çdo kohë. YSM006 hoteli / kafeneja / karrigia e ngrënies nga metali i drurit Yumeya Përcaktime: ● Madhësia:H910*Sh470*W495*D630mm ● COM: 2.00 jardë ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Duke ofruar shërbimin më të kujdesshëm, ne synojmë të ofrojmë shërbimin më delikat. Rezulton se karrigia jonë e hotelit / kafenesë / ngrënies me kokrra druri YSM006 Yumeya ka fituar gjithnjë e më shumë vëmendje nga klientët brenda dhe jashtë vendit. Karriget Yumeya merr drejtimin në prodhim për vite. Karriget Yumeya njihen shumë nga klientët tanë për kalimin e disa çertifikimeve brenda dhe jashtë vendit. Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni një interes në shitjen me shumicë të mobiljeve tona të kafeneve, na kontaktoni. Karriget Yumeya mirëpret sinqerisht të gjithë klientët që të vijnë në fabrikën tonë. Meqë ra fjala, nëse keni kërkesa për ndonjë, ju lutemi mos na harroni! Mos ngurroni të na kontaktoni në +86 13534726803. Yumeya Chairs ka një plan për t'ju ndihmuar të kurseni paratë tuaja. Zgjidhja? Një zbritje e madhe në të preferuarën tuaj. http://www.youmeiya.net/product/ysm006-yumeya-wood-grain-metal-hotel-cafe-dining-chair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::   Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.