Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Furnizuesit e mobiljeve komerciale të hoteleve të New Yumeya Chairs: Udhëzues për atë që po del

Karrige hoteli me shumicë me shumicë - Meqenëse mobiljet e sallës së banketeve/sallave të funksionimit duhet të zëvendësohen sipas efektit, Yumeya Karrige e hotelit ka karakteristikat e dukshme të qëndrueshmërisë së lartë, standardit të unifikuar dhe të ngjeshur, e cila është karriget ideale të ngrënies të stivueshme për banket/sallë ballore/sallë funksionesh. Yumeya Karrige e banketit të hotelit njihet nga shumë marka globale të hoteleve me pesë yje, si Shangri La, Marriott, Hilton, etj. Ndërkohë, Jumeya Karriget e ngrënies së hotelit njihen edhe nga Disney, Emaar dhe kompani të tjera të njohura. Karriget e ngrënies metalike të grumbulluara Yumeya janë të njohura në shumë hotele të famshme në mbarë botën.

Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Parametri përkatës 1. Madhësia: H900*SH470*W420*D610mm 2. COM: 1.0 metrd 3. Rafte: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë

Furnizuesit e mobiljeve komerciale të hoteleve të New Yumeya Chairs: Udhëzues për atë që po del 1

Shfaq Detajet

Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona, duke përfshirë furnizuesit e mobiljeve komerciale të hoteleve, prodhohen në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh.

Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni!

http://www.youmeiya.net/product/comfortable-aluminium-banquet-dining-conference-flex-back-chair.html

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Cilësia e furnitorëve të mobiljeve për hotele tregtare ndikohet nga cilët faktorë
Cilësia e furnitorëve të mobiljeve për hotele tregtare ndikohet nga cilët faktorë
Industria gjithashtu rendit hotelet në bazë të zinxhirit ... ndarjen e hoteleve në kategori bazuar në tarifat e tyre mesatare ditore. Pronësia e ndryshme dhe përkatësitë e markave i dallojnë gjithashtu hotelet. Lloji i pronësisë, përkatësia e markës dhe menaxhimi janë gjithashtu variabla shumë të rëndësishëm gjatë klasifikimit të hoteleve. Për të ndihmuar një biznes hoteli ose moteli të zgjedhë furnizuesin ose furnizuesin e duhur, ka disa faktorë që duhen marrë parasysh kur zgjedh furnizuesin e duhur të rastit. Prandaj, kur zgjidhni pronën e duhur - pronari i pronës, hotelit ose motelit, asetet e biznesit duhet të jenë strategjike dhe të fokusuara në zgjedhjen e rastit të duhur, aspekti kryesor është një shitës ose furnizues i mirë. A Kur zgjidhni furnizuesin e duhur për bagazhet e hotelit, është shumë e rëndësishme të mendoni për cilësinë dhe mbështetjen e vazhdueshme të shërbimit nga furnizuesi gjatë gjithë projektit, edhe pas përfundimit të tij. Bisedoni me furnitorët tuaj dhe pyesni se si të përmirësoni ose përditësoni mobiljet luksoze të hoteleve, cilat produkte dhe materiale janë të përshtatshme për sipërfaqe dhe tekstura të ndryshme për pastrim dhe mirëmbajtje rutinë. Nëse është e mundur, organizoni inspektime të rregullta nga specialistë të mobiljeve për t'u siguruar që gjithçka është ende në përputhje me standardet e markës së hotelit. Blerësit e mobiljeve të hotelit duhet të sigurojnë që specifikimet e produkteve të tyre të jenë në përputhje me çdo standard dhe rregullore lokale ose kombëtare të sigurisë nga zjarri. Blerësit e mobiljeve të hotelit do ta kenë të dobishme të përdorin një specifikim të shkruar që specifikon nivelet minimale të performancës dhe sigurisë që kërkohen për të përmbushur çdo rregullore dhe për të minimizuar konsumimin e produktit. Tabela 1 ofron një listë të standardeve tipike të përdorura nga SATRA për të përcaktuar nëse mobiljet janë të përshtatshme për përdorim në hotele. SATRA rekomandon që të gjitha mobiljet për përdorim në hotel të zgjidhen bazuar në faktin se plotësojnë kërkesat përkatëse për forcë dhe stabilitet. Është e pazakontë, nëse jo e padëgjuar, që edhe prodhuesit më të mirë të mobiljeve japin këshilla se si të mbajnë produktet që prodhojnë në gjendje pune në një mjedis hoteli. Blerësit gjithashtu do të jenë të preokupuar me zgjedhjen dhe blerjen e mobiljeve të përshtatshme për dhoma hoteli dhe hapësira publike. Mobiljet e mikpritjes mund t'i nënshtrohen përdorimit të rëndë, prandaj është e rëndësishme që ato të jenë mjaft të forta dhe elastike për t'i bërë ballë këtij niveli përdorimi. Mobiljet e hotelit janë një seri objektesh të lëvizshme si sediljet (si karriget, stolet, tavolinat dhe divanet) dhe sendet e gjumit (si shtretërit) që përdoren në dhomat e hoteleve dhe hapësirat publike. Ekzistojnë dy kategori kryesore të mobiljeve hoteliere: mobilje (komoda, tavolina, komodina dhe garderobë) dhe të veshur me susta (karrige dhe divane). Tre grupe vendosin se çfarë mobiljesh të vendosin në dhomat e hoteleve në Las Vegas: dizajnerët e brendshëm, personeli i dizajnit dhe ndërtimit të resortit dhe prodhuesit e mobiljeve. Dekorimi që zgjidhni do të varet nëse jeni duke punuar në një restorant gustator apo në një restorant të rastësishëm. Mysafirët e ngrënies së mirë presin ngrënie me cilësi të lartë, nga ushqimi deri te arredimi. Ushqimet komode të bëra me përbërës të cilësisë së lartë dhe të përgatitura sipas rekomandimeve të prodhuesit mund të ofrojnë shërbime të qëndrueshme dhe cilësore. Kur blini mobilje komerciale hoteli, do të përmbushni një shumëllojshmëri të gjerë të standardeve të cilësisë. Prodhuesit mund t'u përmbahen standardeve shumë të ndryshme kur bëhet fjalë për kontrollin e cilësisë, shërbimin ndaj klientit dhe vëmendjen ndaj detajeve. Me këta faktorë në mendje, ne e kemi përpiluar këtë listë me prodhuesit më të mirë të mobiljeve komerciale të hoteleve në Australi. Këtu në Nextrend janë disa nga markat më të mira të mobiljeve në dispozicion. Këtu në Nextrend Furniture, ne jemi të përkushtuar t'ju ndihmojmë të gjeni karriget, bazat dhe tavanet perfekte për biznesin tuaj. Nëse jeni duke kërkuar për banak komercial të brendshëm ose të jashtëm, si dhe mobilje të lira ose me cilësi të lartë për restorante, stafi ynë miqësor mund t'ju ndihmojë të gjeni orenditë e përsosura. Si prodhuesi më i mirë i përzgjedhur i mobiljeve hoteliere, ne mund t'ju sigurojmë se do t'ju ofrojmë komoditet dhe komoditet, do t'ju sjellim mobilje me cilësi të lartë dhe do t'i bëjmë mysafirët tuaj të qëndrojnë më të rehatshëm. Prandaj, shumica e prodhuesve të mobiljeve për hotele po përpiqen vazhdimisht të përmirësojnë cilësinë e produkteve ose shërbimeve të tyre. Mobiljet tuaja janë një investim; prandaj, duhet të shmangni blerjen e mobiljeve jo komerciale. Çmimi i mobiljeve komerciale të restoranteve pasqyron aftësinë e tij për t'i bërë ballë konsumimit të përditshëm për shumë vite. Për një higjienë të mirë, blini tavolina, karrige dhe kabina që pastrohen dhe pastrohen lehtë. Në fatura duhet të tregohet edhe niveli i konformitetit të mobiljeve. Rishikimet dhe analizat e thella të operacioneve të hoteleve në tërësi mund të ofrojnë njohuri të dobishme për të ardhurat e gjeneruara nga kategori të ndryshme asetesh, si p.sh. sa shumë lloje të ndryshme dhomash sjellin, sa fitimprurës është një restorant ose sa fitimprurës është bërë një banjë. ... Faktorë të ndryshëm kontribuojnë në suksesin e menaxhimit të aseteve të hotelit, i cili nga ana tjetër kontribuon në performancën financiare. Vendndodhja e hotelit, vlerat e pronës dhe madje edhe mobiljet, pajisjet dhe pajisjet (FF &E) të gjithë luajnë një rol këtu. Lloji i hotelit përcaktohet kryesisht nga mënyra se si do të funksionojë dhe cilat komoditete do të përfshihen në të. Hotelet zakonisht renditen sipas llojit të hotelit ose klasifikimeve të tjera. Klasifikimi i mobiljeve të hotelit përfshin tavolina dhe karrige, produkte hoteliere Casegoods dhe të tjera. Mobiljet më të shitura janë kompletet e dhomës së gjumit dhe komodisë, sepse ato janë të përshtatshme për dhoma të vogla hotelesh dhe moteli. Shumica e hoteleve/moteleve shpesh zgjedhin mbulesa të modës ose të disponueshme dhe nuk marrin parasysh cilësinë dhe qëndrueshmërinë. Si prodhues me përvojë të kabineteve, ne kemi parë specifikime të panumërta të produktit të kabinetit që përshtatin tendencat në materialet e dhomave të hotelit; vetëm për të gjetur se materiali i zgjedhur për përdorim dizajni nuk i reziston trafikut të lartë dhe rezistencës ndaj konsumit të dhomave të hotelit. Në ditët e sotme, mobiljet e përdorura në industrinë e restoranteve dhe hotelerisë nuk e kanë më këtë problem dhe shumë marka i bëjnë përshtypje kompanive me dizajnet e tyre të besueshme dhe tërheqëse. Mobiljet e bëra me porosi të bëra me porosi për ju nuk do të jenë aq të lehta për t'u zëvendësuar sa mobiljet me pakicë ose katalogu. Për shembull, nëse blini një mikser që është shumë i madh për madhësinë e biznesit, puna e kërkuar për pastrimin e makinës pas përdorimit nuk justifikon koston shtesë të blerjes së pajisjes. Duke marrë parasysh të gjithë këta faktorë, ju ende nuk do të jeni në gjendje të ulni kostot tuaja të punës. Një faktor që duhet marrë parasysh përpara se të hartohet një manual stafi janë kostot fikse. Për të marrë një pamje të plotë të performancës së një hoteli, duhet të merren parasysh faktorë shtesë. Siç mund ta shihni nga tre faktorët X më lart, performanca e hotelit është ende e përcaktuar mirë nga disa kritere tradicionale. Asnjë faktor tjetër X nuk e ilustron më mirë këtë qasje më holistike ndaj performancës së hotelit sesa cilësia e shërbimit. Një komponent integral i vitalitetit të biznesit në industrinë e sotme të mikpritjes, shërbimi me cilësi të lartë meriton vendin e tij në tryezë kur vlerësohet performanca e hotelit. Aftësia e hotelit për të vazhduar me kohën duhet të jetë në përputhje me faktorin modern X, dhe njohja paraprake e inovacionit revolucionar mund ta bëjë hotelin të dallohet. Përpara se të filloni të hartoni pikat tuaja të forta, të dobëta, mundësitë dhe kërcënimet, duhet të grumbulloni të gjitha informacionet e mundshme për hotelin tuaj dhe planet e propozuara. Me këshillat e mësipërme, ju mund të krijoni një analizë SWOT për hotelin tuaj dhe të përcaktoni veprimet që përmbushin më mirë qëllimet tuaja strategjike.
Njoftim: Zbulohen karriget e rehatshme të infermierisë!
# karrige të rehatshme pleqsh Karrige të rehatshme për infermier Karrige të rehatshme për infermier Përcaktime: ● Madhësia:H930*SH470*W470*D600mm ● COM: 1.20 metr ● Stack: Nuk mund të grumbullohet, por mund ta ndryshojmë që të jetë i stivueshëm ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs ● ishte shumë i kënaqur, 'Objektet tuaja të prodhimit janë me konkurrencë të fortë dhe punonjësit tuaj janë të trajnuar mirë. Jemi të sigurt që do të na ofroni produkte cilësore.' ● Bazuar në materialet e zgjedhura cilësore, Yumeya Chairs përdor teknikën e avancuar të prodhimit për të përpunuar karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet tregtare. Produkti është i pajisur me pamje të mirë dhe ndjesi të rehatshme prekjeje. Është shumë praktik dhe i qëndrueshëm në përdorim. Që nga viti, Yumeya Chairs është bërë një nga prodhuesit më konkurrues në industrinë e mobiljeve të restoranteve me pikat e forta në përvojën e industrisë, ekipin profesional dhe shërbimet premium. Sipas teorisë strikte dhe të mençur të biznesit të '', Yumeya Chairs ka bërë përparim të shpejtë në treg. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet YL1529 Yumeya karrige ngrënieje komode me grurë druri alumini / hotel / shtëpi pleqsh
Karrigia jonë më e re e vogël e veshur me susta me krahë ju thotë përshëndetje!
Karrigia jonë më e re e vogël e veshur me susta me krahë ju thotë përshëndetje!
Ka shumë karakteristika si. vërtetoni cilësinë e tij të lartë. Dëshironi të merrni më shumë përfitime? Më pas porositni në Në procesin e R&D, Teknikët tanë kanë mësuar teknologji unike dhe kanë testuar shumë materiale të papërpunuara për të siguruar shfaqjen e qëndrueshme e karrigeve të vogël me të tjera Armët. Aktualisht, ne mund të garantojmë se produkti është i e kështu me radhë, duke e bërë atë shumë të shquar në treg. Për më tepër, ajo ka një pamje unike që mund të ndihmojë në tërheqjen e vëmendjes së më shumë klientëve potencialë. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Thirrni nëse keni pyetje mbi karrigen e krahut dhe karriget Yumeya me tapiceri me kokrra druri alumini të nivelit të lartë YW5630. Ne jemi të kënaqur dhe të nderuar t'ju shërbejmë. YW5630 Karrige krahu me tapiceri ngrënieje me kokrra druri alumini të nivelit të lartë Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H860*SH470*W510*AW600*D630mm ● COM: 2.20 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Ne i përmbahemi filozofisë së biznesit të ''. Për të filluar, kontaktoni Yumeya Chairs sot! http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yw5630-yumeya-high-end-aluminium-wood-grain-dining-upholstery-arm-chair.html
Po kërkoni mobilje për kafene? Ejani dhe takoni më të renë!
Po kërkoni mobilje për kafene? Ejani dhe takoni më të renë!
Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit " Dhe sjell aktivisht R. &Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs i është përkushtuar zhvillimit, prodhimit, marketingut dhe shitjeve të që nga fillimi i tij. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Mobiljet e kafenesë janë një produkt tërësisht natyral dhe pa aditivë. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës në përdorim të përditshëm. Me saldim, prerje, lustrim dhe teknologji të tjera të përparuara të prodhimit dhe mbështetje të stafit, Yumeya Chairs premton produkte të përsosura dhe shërbim të vëmendshëm që u ofrohet klientëve. Orientuar r &D: Inovacioni në teknologjinë e prodhimit dhe zhvillimin e produktit është çelësi për ne. Nën konkurrencën e ashpër ku në fakt është konkurrenca për inovacion, ne do të donim të investonim më shumë si në harduer ashtu edhe në softuer. Karriget e ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë praktike dhe të dukshme. Ato janë kombinimi i të menduarit kreativ të dizajnit dhe teknikës së mirë. Yumeya Chairs u themelua në . Me kalimin e viteve, ne përmirësojmë vazhdimisht cilësinë dhe shërbimin e produktit, në mënyrë që të ofrojmë mjete dhe shërbime cilësore. Ne nuk pranojmë mallra për t'u rikthyer nëse nuk janë të dëmtuara, në të cilin rast ato do të zëvendësohen, sipas disponueshmërisë, ose rimbursohen sipas gjykimit të blerësit . Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H1080*SH760*W450*D550mm ● COM: 1.35 metra. ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Të mbështetur nga kapaciteti ynë i fortë i prodhimit dhe niveli konkurrues i teknologjisë, Yumeya Chairs ka aftësinë të zhvillojë dhe prodhojë në mënyrë të pavarur një gamë të gjerë të serive të produkteve. Ne punojmë me kompani të besueshme logjistike dhe kemi operuar sipas sistemeve të menaxhimit shkencor, duke siguruar shpërndarje efikase dhe në kohë. Jeni të mirëpritur të na kontaktoni nëse jeni të interesuar për produktin tonë të sapodalë - mobiljet e kafenesë - ose dëshironi të dini më shumë për kompaninë tonë. Klikoni këtu për të parë më shumë raste që kemi kryer për plotësimin e kërkesave të ndryshme. http://www.youmeiya.net/product/yg7114-yumeya-royal-style-wood-grain-metal-cafe-dining-stool.html
Ne po e kthejmë vizionin tonë në realitet! | mobilje kafenesh me shumic
Ne po e kthejmë vizionin tonë në realitet! | mobilje kafenesh me shumic
Veçoritë e jashtëzakonshme janë .Është e mobiluar me certifikata si p.sh. Klikoni për të mësuar më shumë veçori të saj! Në procesin e R&D, Teknikët tanë kanë mësuar teknologji unike dhe kanë testuar shumë materiale të paqarta për të siguruar shfaqjen e qëndrueshme të mobiljeve të kafeve. Aktualisht, ne mund të garantojmë se produkti është i e kështu me radhë, duke e bërë atë shumë të shquar në treg. Për më tepër, ajo ka një pamje unike që mund të ndihmojë në tërheqjen e vëmendjes së më shumë klientëve potencialë. Parimi ynë i bashkëpunimit është . Mos ngurroni të na kontaktoni përmes nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me kompaninë tonë ose hotelin / kafenenë / karrigen e ngrënies me kokrra druri YSM006 Yumeya. Ose jeni të mirëpritur të bëni një vizitë në fabrikën tonë në çdo kohë. YSM006 hoteli / kafeneja / karrigia e ngrënies nga metali i drurit Yumeya Përcaktime: ● Madhësia:H910*Sh470*W495*D630mm ● COM: 2.00 jardë ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Duke ofruar shërbimin më të kujdesshëm, ne synojmë të ofrojmë shërbimin më delikat. Rezulton se karrigia jonë e hotelit / kafenesë / ngrënies me kokrra druri YSM006 Yumeya ka fituar gjithnjë e më shumë vëmendje nga klientët brenda dhe jashtë vendit. Karriget Yumeya merr drejtimin në prodhim për vite. Karriget Yumeya njihen shumë nga klientët tanë për kalimin e disa çertifikimeve brenda dhe jashtë vendit. Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni një interes në shitjen me shumicë të mobiljeve tona të kafeneve, na kontaktoni. Karriget Yumeya mirëpret sinqerisht të gjithë klientët që të vijnë në fabrikën tonë. Meqë ra fjala, nëse keni kërkesa për ndonjë, ju lutemi mos na harroni! Mos ngurroni të na kontaktoni në +86 13534726803. Yumeya Chairs ka një plan për t'ju ndihmuar të kurseni paratë tuaja. Zgjidhja? Një zbritje e madhe në të preferuarën tuaj. http://www.youmeiya.net/product/ysm006-yumeya-wood-grain-metal-hotel-cafe-dining-chair.html
Njoftim: Zbulohen karriget komerciale të ngrënies!
Njoftim: Zbulohen karriget komerciale të ngrënies!
● ishte shumë i kënaqur, 'Objektet tuaja të prodhimit janë me konkurrencë të fortë dhe punonjësit tuaj janë të trajnuar mirë. Jemi të sigurt që do të na ofroni produkte cilësore.' ● Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato kanë strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia: H840*SH470*W510*AW630*D610mm ● COM: 2.20 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Që nga viti, Yumeya Chairs është bërë një nga prodhuesit më konkurrues në industrinë e mobiljeve të restoranteve me pikat e forta në përvojën e industrisë, ekipin profesional dhe shërbimet premium. Ne i përmbahemi filozofisë së biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yw5660-yumeya-wholesale-aluminium-wood-grain-cafe-dining-upholstery-arm-chair.html
Kolltukët tanë më të rinj të kafeneve ju thonë përshëndetje!
Kolltukët tanë më të rinj të kafeneve ju thonë përshëndetje!
Ai gëzon .Është një produkt i certifikuar me blerjen e .Nëse keni pyetje të mëtejshme ose dëshironi të dini shpjegime shtesë në lidhje me çështje specifike në lidhje me produktin e mësipërm, klikoni Për sa i përket dizajnit të tij, kolltukët e kafenesë janë dizenjuar nga një ekip dizajnerësh tanë të cilët janë gjithmonë pranë trendit të industrisë dhe janë vigjilentë ndaj ndryshimeve. Në aspektin e performancës së tij, i bërë nga lëndë të para të testuara, produkti ka avantazhet e etj. Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth karrigeve Yumeya, mund të filloni të shfletoni tani. Shumë fotografi rreth produkteve tona, mjedisit të kompanisë dhe vizitave të klientëve janë paraqitur në faqen tonë të internetit. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni! Telefoni: +86 13534726803. YW5527 Karrige kafeje me kokrriza druri stil retro Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H910*SH470*W565*AW580*D630mm ● COM: 2.45 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs ● ishin plot lëvdata për super performancën e pajisjeve dhe sistemit tonë të menaxhimit! ● Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të ndritshme dhe të rehatshme dhe kujdesen për sytë bazuar në burimin e dritës me cilësi të lartë, transparencë të lartë, interpretim të fortë ngjyrash dhe dritë uniforme dhe të qëndrueshme. Për më tepër, dizajni është modern dhe kreativ, i thjeshtë por unik dhe modern, por klasik. Ata janë të favorizuar nga shumë shpërndarës. Që nga themelimi, Yumeya Chairs është fokusuar në ofrimin e klientëve me produktet më të mira. Punonjësit tanë profesionistë janë të përkushtuar për të kënaqur kërkesat e klientëve duke u mbështetur në pajisjet dhe teknikat më të avancuara. Për më tepër, ne kemi ngritur një departament shërbimi i cili është kryesisht përgjegjës për t'u ofruar klientëve shërbim të shpejtë dhe efikas ndaj klientit. Ne jemi gjithmonë këtu për t'i kthyer idetë tuaja në realitet. Dëshironi të dini më shumë informacion në lidhje me kolltukët e kafeneve me produktin tonë të ri ose kompaninë tonë, mirëpresim të na kontaktoni në çdo moment. Na kontaktoni tani! Le t'ju tregojmë raste më të suksesshme për udhëzimin tuaj. http://www.youmeiya.net/product/yw5527-yumeya-retro-style-wood-grain-metal-cafe-arm-chair.html
Njoftim i madh! Lëshim i ri i karrigeve të kafesë me susta!
Njoftim i madh! Lëshim i ri i karrigeve të kafesë me susta!
Yumeya Hot Sale Metal Wood Grain Karrige ngrënieje për hotel/tapiceri kafeneje Karrigia jonë e ngrënies me tapiceri YQF2006 Yumeya me dru metali me kokrriza hoteli / kafeneje ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhjet e karrigeve metalike të kafenesë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H895*SH470*W510*D610mm ● COM: 2.00 jardë ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs ● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar YQF2006 Yumeya shitje të nxehtë druri metalike kokërr hoteli / kafene tapiceri karrige ngrënie. ● Karriget tona metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet tregtare janë prej pëlhurash të mira dhe janë të dizajnuara me zell me konceptin e modës. Ato janë prerë me kujdes, në modë dhe me stil. Karriget Yumeya është një ndërmarrje kyçe që mund t'u ofrojë klientëve produkte me cilësi të lartë, duke përfshirë karriget e kafesë me susta produktin tonë më të ri dhe shërbime gjithëpërfshirëse. Ekipi ynë i shërbimit punon në internet për t'u ofruar klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme shërbime të shpejta. Duke mbështetur parimin e klientit së pari, ne ofrojmë shërbim të shpejtë të dorëzimit pasi të përfundojmë procesin e prodhimit dhe QC. Ne do të donim të zgjidhnim problemet dhe t'u përgjigjenim të gjitha pyetjeve për klientët. Thjesht na kontaktoni menjëherë. Karriget Yumeya mirëpret ngrohtësisht vizitën tuaj në fabrikën tonë. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni në +86 13534726803 ose .Për të festuar këtë festë, ne planifikojmë të shesim për promovim. Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yqf2006-yumeya-hot-sale-metal-wood-grain-hotel-cafe-upholstery-dining-chair.html
Ejani dhe merr karrigen më të reja komerciale!
# karrige komerciale e ngrënies karrige e ngrënies komerciale karrige e ngrënies komerciale Përcaktime: ● Madhësia:H820*SH470*W470*D560mm ● COM: 1.30 metra ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Duke ofruar shërbimin më të vëmendshëm, ne synojmë të ofrojmë shërbimin më delikat. Vizita demonstron se YQF2011 Yumeya karrige e ngrënies me kokrra druri metalike të hotelit/kafes së Yumeya Chairs gëzon popullaritet dhe njohje të lartë në shumë fusha dhe rajone, si p.sh. Yumeya Chairs luan një rol në biznesin vendas, falë produkteve të tij me cilësi të lartë, si p.sh. YQF2011, karriget e ngrënies së hotelit / kafenesë me kokrra druri të nxehtë të shitjes së drurit Yumeya dhe shërbimeve të procesit të plotë. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Ne mbajmë idenë e ndërmarrjes së "". Http://youmeiya.net. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni http://youmeiya.net Shfaq Detajet YQF2011 Karrige ngrënieje hoteli / kafeneje me kokrra druri, shitje të nxehtë Yumeya
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::   Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.