Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Një vështrim prapa avantazheve të një karrige ngrënieje të veshur me susta

Çfarë duhet të kërkoni në karriget e ngrënies të veshur me susta

Një vështrim prapa avantazheve të një karrige ngrënieje të veshur me susta 1

Kjo është një çështje e rëndësishme në çdo zyrë dhe shumë njerëz nuk e kuptojnë se është e vështirë të mbash mobilje. Kjo është arsyeja pse ju duhet të shikoni se çfarë po bëjnë njerëzit e tjerë në zyrat e tyre. Duhet të siguroheni që ata po marrin mbështetje të mjaftueshme nga stafi i tyre dhe vetë karrigia. Ata duhet të kenë mbështetje të mirë nga miqtë dhe anëtarët e familjes. Është më mirë të përdorni mobilje që janë të përshtatshme për lartësinë dhe peshën e tyre.

Industria standarde e mobiljeve po ndryshon vazhdimisht dhe çdo vit ka shumë njerëz që duan t'i shtojnë vlerë shtëpisë së tyre. Këto ditë, shumica e njerëzve po kërkojnë diçka që do t'i bëjë ata të ndihen si në shtëpinë e tyre dhe të argëtohen me të. Ka shumë lloje të ndryshme mobiljesh që mund të përdoren në vende të ndryshme në shtëpi dhe ju mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri stilesh dhe ngjyrash. Disa njerëz preferojnë të përdorin pëlhurën si material sepse ka një sasi të mahnitshme ngjyrash dhe e bën atë të duket elegante.

Përdorimi i mobiljeve është në rritje dhe do të rritet në të ardhmen. Ju mund të blini mobilje të lira që janë të rehatshme për t'u veshur dhe nuk kanë nevojë për ndonjë mirëmbajtje të veçantë. Kjo për shkak se është më lirë të blesh gjëra që janë të rënda dhe të rënda sesa ato prej druri. Një person që ka përdorur mobilje më parë do të ketë më shumë besim në blerjen e tyre dhe do të ketë komoditetin më të mirë në zgjedhjen e tyre. Ata do të jenë shumë më të sigurt në zgjedhjen e tyre dhe do të kenë të njëjtën përvojë si njerëzit që kanë përdorur mobilje më parë.

Industria po shkon drejt gjithnjë e më shumë telefonave celularë, tabletëve dhe kompjuterëve. Kjo do t'i ndihmojë njerëzit të qëndrojnë të lidhur me pajisjet e tyre celulare. Kur jeni të mbërthyer në një gjendje konstante lidhjeje, është e lehtë të harroni se laptopi juaj është i lidhur me smartphone tuaj. Nëse jeni të mbërthyer në një gjendje të vazhdueshme lidhjeje, atëherë laptopi juaj është alternativa më e mirë për ju. Është më e lehtë për të hyrë në telefonin tuaj nga smartfoni juaj sesa nga kompjuteri juaj. Ju mund të shikoni të gjitha mënyrat e ndryshme për të përdorur laptopin tuaj nga komoditeti i shtëpisë tuaj.

Një vështrim prapa avantazheve të një karrige ngrënieje të veshur me susta 2

Cilat marke janë të besueshme?

Për disa njerëz, lloji i mobiljeve që kanë është ai që kanë në shtëpinë e tyre. Megjithatë, nëse jeni duke kërkuar për mobilje që janë të qëndrueshme dhe të bëra mirë, atëherë kërkoni karrige ngrënieje të veshur me susta në zonën tuaj. Do të gjeni kaq shumë stile dhe ngjyra të ndryshme për të zgjedhur dhe është mirë të zgjidhni atë që i përshtatet shijes dhe preferencave tuaja. Kjo do t'ju ndihmojë të vendosni se çfarë lloj mobiljesh dëshironi dhe të siguroheni që të merrni një që i përshtatet stilit tuaj personal.

Disa njerëz nuk e kanë idenë se çfarë po ndodh me industrinë e mobiljeve. Disa njerëz madje sugjerojnë se mund të ndryshojnë formën e mobiljeve për t'i bërë ato të duken më mirë dhe për të kursyer para. Nëse nuk jeni të kënaqur me dizajnin e mobiljeve tuaja, atëherë ka disa gjëra që mund të bëni për të përmirësuar pamjen e mobiljeve tuaja. Një karrige e mirë ngrënieje e veshur me susta do t'ju japë më shumë hapësirë ​​për të lëvizur dhe ulur. Kjo do t'ju ndihmojë të jeni më të rehatshëm në shtëpinë tuaj.

Shumë njerëz i blejnë ato për të treguar aftësitë e tyre. Megjithatë, është e vështirë të gjesh ndonjë markë të mirë dhe të përballueshme që mund të ofrojë shërbim cilësor. Për shembull, mund t'ju duhet të merrni disa pjesë të reja nga prodhuesi origjinal ose mund të mos jenë në riparim mjaft të mirë. Një karrige e mirë e veshur me susta do të ketë pak pëlhurë në të dhe do t'ju zgjasë për një kohë të gjatë. Kjo është një nga arsyet pse njerëzit po zgjedhin karrige ngrënieje të veshur me susta.

Me të gjitha mjetet dhe teknologjinë e duhur, është e vështirë të gjesh karrigen e duhur për nevojat tuaja. Për shembull, ka lloje të ndryshme karrigesh që mund të përdoren në vende të ndryshme. Pra, është më mirë të zgjidhni karrigen e duhur për nevojat tuaja. Në këtë blog, ne do t'ju ofrojmë disa informacione se si të zgjidhni karrigen e duhur për nevojat tuaja. Ne do t'ju tregojmë për llojet e karrigeve që përdorim dhe për çfarë përdoren ato.

Si të blini një karrige ngrënieje të veshur me susta

Të gjithë duan të kenë një karrige të mrekullueshme dhe nëse dëshironi t'i shtoni pak stil shtëpisë tuaj, atëherë është mirë të shkoni për një opsion më luksoz. Kjo lloj karrige do ta bëjë dhomën tuaj të duket elegante dhe e gjerë. Ju mund të zgjidhni nga disa stile të ndryshme karrigesh dhe secila prej tyre ka përfitimet e veta. Gjëja më e rëndësishme që duhet të bëni është të zgjidhni atë të duhurin për shtëpinë tuaj.

Me kaq shumë stile dhe stile të disponueshme sot, është e vështirë të zgjedhësh atë që i përshtatet stilit tënd. Për shembull, ju mund të zgjidhni nga mobiljet klasike ose moderne që janë të gjithanshme dhe praktike. Ekzistojnë gjithashtu lloje të ndryshme karrigesh të veshur me susta që janë të qëndrueshme dhe kanë komponentë të cilësisë së lartë. Këto lloj karrigesh jo vetëm që janë të qëndrueshme, por gjithashtu ofrojnë rehati të shkëlqyer për trupin tuaj. Ato gjithashtu ofrojnë rehati për shpinën tuaj si dhe këmbët.

Ka shumë lloje të ndryshme mobiljesh të veshur me susta, nga divani deri te karrigia. Ka kaq shumë lloje të ndryshme mobiljesh të veshur me susta saqë është e lehtë të vendosni se cilin lloj mobiljesh të zgjidhni. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të kaloni informacionin dhe të bëni zgjedhjen e duhur. Është shumë e rëndësishme të zgjidhni llojin e duhur të mobiljeve në mënyrë që të merrni shërbimin më të mirë të mundshëm.

Askush nuk e di se sa do të kushtojë për të ndërtuar një karrige të bukur apo për të riparuar problemet që e mundojnë atë. Por nëse jeni duke kërkuar për një karrige elegante dhe të përballueshme, atëherë duhet të shikoni këto katër gjëra që mund të bëni për të kursyer para në mobiljet e shtëpisë tuaj. Një nga gjërat më të rëndësishme që mund të bëni është të zgjidhni një pjesë të mobiljeve që i përshtatet stilit tuaj të jetesës. Ka kaq shumë stile të ndryshme mobiljesh në dispozicion dhe është me të vërtetë e lehtë për të marrë vendimin bazuar në atë që dëshironi. Ju gjithashtu mund të përdorni disa mjete për t'ju ndihmuar të zgjidhni stilin e duhur të mobiljeve për nevojat tuaja.

Arsyet pse duhet të blini një karrige ngrënieje të veshur me susta

Një nga gjërat më të rëndësishme që duhet marrë parasysh kur blini një karrige është lloji i pëlhurës së përdorur. Shumë njerëz nuk e dinë se ka shumë lloje të ndryshme pëlhurash, por ka disa që janë bërë thjesht nga materiale që mund të jenë shumë të qëndrueshme. Duhet të dini se çfarë lloj pëlhure dëshironi përpara se të filloni të kërkoni më të mirën. Një karrige e mirë duhet të jetë e rehatshme dhe e lehtë për t'u pastruar. Një karrige e mirë duhet të jetë në gjendje t'i rezistojë erërave të forta dhe të ketë mbushje të mjaftueshme që të mos dëmtohet.

Unë do të rekomandoja të blini një model të përdorur që ka të gjitha veçoritë dhe funksionet e nevojshme për ta mbajtur atë sa më të pastër. Nëse nuk jeni të kënaqur me artikullin, atëherë ka shumë përdorime të tjera për karriget e ngrënies të veshur me susta. Ato mund të përdoren në sporte, teatër në shtëpi, komerciale dhe argëtuese, industriale, zyra dhe madje edhe në ambiente banimi. Një karrige e cilësisë së mirë jo vetëm që do t'ju ndihmojë të shikoni komoditetin e divanit tuaj, por gjithashtu do t'ju ndihmojë të flini rehat dhe të shpëtojë trupin tuaj nga shtrëngimi nga muskujt përreth jush. Mund të mësoni më shumë rreth karrigeve të ngrënies të veshur me susta në faqen e internetit.

Karriget e laptopit janë kaq të njohura dhe shumë të përshtatshme. Ato janë të shkëlqyera për përdorim të përditshëm dhe mund të përdoren për të krijuar ndenjëse në natyrë në kopsht ose oborr. Mund t'i gjeni edhe në dyqanet tuaja lokale Aldi nëse keni një të tillë. Ato janë bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe mund të rregullohen për t'iu përshtatur shtëpisë ose zyrës tuaj. Ato janë bërë nga materiale të qëndrueshme dhe mund të palosen në enën e magazinimit për të kursyer hapësirë.

Ka shumë arsye pse duhet të blini një karrige. Një karrige e mirë jo vetëm që do ta bëjë jetën tuaj më të lehtë, por gjithashtu do të përmirësojë rehatinë tuaj të përgjithshme. Do të zbuloni gjithashtu se do të jetë shumë më e lehtë t'i mbani duart të lira kur uleni në një karrige. Ata gjithashtu do t'ju lejojnë të relaksoheni më shumë dhe të bëni disa ushtrime në këmbët tuaja. Kjo do t'ju ndihmojë të keni një qëndrim të rehatshëm ulur.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Karriget e reja të ngrënies me susta: Në shitje tani!
Karriget e reja të ngrënies me susta: Në shitje tani!
Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Kjo vizitë është një mundësi e shkëlqyer që Yumeya Chairs të shfaqë fuqinë e fortë dhe të butë, e cila është dëshmi e fortë për aftësinë gjithëpërfshirëse. Karriget Yumeya janë bërë një nga më kompanitë e suksesshme të zhvillimit dhe prodhimit në fushën e . Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H950*SH470*W510*D630mm ● COM: 2.20 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Që nga viti, Yumeya Chairs është bërë një nga prodhuesit më konkurrues në industrinë e mobiljeve të restoranteve me pikat e forta në përvojën e industrisë, ekipin profesional dhe shërbimet premium. Sipas teorisë strikte dhe të mençur të biznesit të '', Yumeya Chairs ka bërë përparim të shpejtë në treg. Klikoni këtu, më shumë ju presin! http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/new-aluminium-wood-grain-dining-upholstery-arm-chair-for-sale.html
Vetëm në! Karriget e ushqimit të veshur me susta ka lançuar!
Vetëm në! Karriget e ushqimit të veshur me susta ka lançuar!
● foli shumë për menaxhimin e prodhimit dhe kontrollin e cilësisë. ● Bazuar në pajisjet e avancuara, Yumeya Chairs përpunon karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet tregtare në një mënyrë të përpunuar. Materiali metalik derdhet në të njëjtën kohë. Produktet janë të disponueshme me trashësi të barabartë, sipërfaqe të lëmuar, cilësi të lartë, saktësi të madhe të madhësisë, strukturë kompakte, vulosje të mirë dhe aplikime të gjera. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H905*SH470*W500*AW585*D610 ● COM: 1.50 metra. ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Që nga themelimi, Yumeya Chairs beson në parimin e 'orientimit të klientëve'. Pas vitesh zhvillimi, ne kemi zotëruar aftësitë e kërkimit dhe zhvillimit shkencor në shumë shkallë dhe kemi formuar një proces të plotë shërbimi me një ndalesë. Ekipi ynë i shërbimit është i përbërë nga disa profesionistë. Ata janë të aftë për të komunikuar me njerëzit dhe për të zotëruar njohuritë për historinë e kompanisë sonë dhe të gjitha seritë e produkteve, duke përfshirë produktin tonë më të ri - karriget e ngrënies me susta. Na kontaktoni ose na lini një mesazh nëse dëshironi të dini detaje rreth nesh. Klikoni këtu për të parë më shumë raste që kemi kryer për plotësimin e kërkesave të ndryshme. http://www.youmeiya.net/product/yw5588-yumeya-new-design-wood-grain-aluminium-upholstery-arm-dining-chair.html
Çfarë duhet të dini për karriget tona më të reja të ngrënies me susta!
Çfarë duhet të dini për karriget tona më të reja të ngrënies me susta!
Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Ardhja e klientit tonë tregon ndikimin tonë të fortë në tregun ndërkombëtar që nga themelimi. Karriget Yumeya fokusohen në integrimin e dizajnit, prodhimit, shitjes dhe shërbimit të . Karriget Yumeya njihen shumë nga klientët tanë për kalimin e disa çertifikimeve brenda dhe jashtë vendit. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia: H870*SH470*W450*AW590*D630mm ● COM: 2.10 jardë ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Bazuar në analizën vjetore të të dhënave, Yumeya Chairs është rritur shumë dhe është zhvilluar në një kompani me kapacitet të fortë prodhimi, punësim me përvojë dhe teknologji të avancuara. Ne i përmbahemi gjithmonë parimit të biznesit të orientimit të shërbimit. Pas marrjes së pagesës, ne do të organizojmë prodhimin masiv dhe do t'i dorëzojmë mallrat pasi të kalojnë kontrollin e cilësisë. Na kontaktoni! Mezi presim t'ju tregojmë produktin tonë më të ri - karriget e ngrënies të veshur me susta. Karriget Yumeya pritet të vini për të vizituar fabrikën tonë, ose mund të na kontaktoni në +86 13534726803 për të marrë më shumë informacion rreth .Nëse keni qenë duke pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/yqf2009-yumeya-wholesale-fashion-wood-grain-metal-upholstery-dining-chair.html
Pritja e gjatë ka mbaruar me karriget e ngrënies më të reja të veshur me susta!
Pritja e gjatë ka mbaruar me karriget e ngrënies më të reja të veshur me susta!
Shitet Karrige e krahut tapicerie ngrenjeje me kokrriza te reja alumini Po kërkoni për karriget më të mira të ngrënies me shumicë të veshur me susta? Shkoni me mobiljet Yumeya! Kolltuku ynë YSM022 YSM022 Yumeya i ri me tapiceri me dru alumini me kokërr alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Përcaktime: ● Madhësia:H950*SH470*W510*D630mm ● COM: 2.20 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs ● vlerësoi shumë pajisjet tona të përparuara të prodhimit dhe fabrikën në shkallë të gjerë. ● Produktet e ndriçimit të prodhuara nga kompania jonë janë të pajisura me stil të ri, shumëllojshmëri të pasur, formë të larmishme, funksion të plotë dhe performancë të shkëlqyer. Ne ofrojmë zgjedhje të shumta në ngjyra të lehta, specifikime dhe stile. Krahasuar me produktet homologe, performanca e kostos së produktit tonë është më e lartë. Bazuar në konceptin e shërbimit të 'sinqeriteti në radhë të parë, klientët kryesorë', Yumeya Chairs është gjithmonë e përkushtuar për të ofruar produkte të shkëlqyera dhe gjithashtu shërbime të kujdesshme para-shitjes dhe pas shitjes. I përbërë nga disa profesionistë, ekipi ynë i pas shitjes garanton se çdo paketë do të dorëzohet në kohë. Për më tepër, çdo problem do të zgjidhet sa më shpejt të jetë e mundur. Ju mirëpresim sinqerisht të na kontaktoni për më shumë informacion në lidhje me karriget e ngrënies me susta të produktit tonë të ri. Na kontaktoni tani! Le t'ju tregojmë raste më të suksesshme për udhëzimin tuaj. Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/new-aluminium-wood-grain-dining-upholstery-arm-chair-for-sale.html
PËRDITËSIM I RËNDËSISHËM - Karriget e reja të ngrënies të veshur me susta janë këtu!
PËRDITËSIM I RËNDËSISHËM - Karriget e reja të ngrënies të veshur me susta janë këtu!
Karrige e krahut për ngrënje tapiceri prej druri me kokrriza me fund të lartë Yumeya Po kërkoni karrige ngrënieje të veshur me susta? Detaje rreth karriges për krahun e tapiceri të ngrënies me kokrra alumini të nivelit të lartë YW5630 Yumeya në Yumeya Furniture. Merr çmim! Përcaktime: ● Madhësia: H860*SH470*W510*AW600*D630mm ● COM: 2.20 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Vizita demonstron se karrigia e tapiceri e ngrënies me kokrra druri YW5630 YW5630 Yumeya gëzon popullaritet dhe njohje të lartë në shumë fusha dhe rajone si p.sh. Për shumë konsumatorë në shumë vendet, Yumeya Chairs mbetet marka numër një në industri. Karriget Yumeya njihen shumë nga klientët tanë për kalimin e disa çertifikimeve brenda dhe jashtë vendit. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne kemi insistuar gjithmonë në parimin e ''. Nëse keni interes për produktin tonë, kontrolloni faqen tonë të internetit http://youmeiya.net tani! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5630-yumeya-high-end-aluminium-wood-grain-dining-upholstery-arm-chair.html
Arsyet për të shtuar karriget e veshura me susta në punën tuaj sot
Arsyet për të shtuar karriget e veshura me susta në punën tuaj sot
Nëse karriget e dhomës tuaj të ngrënies kanë mbështetëse krahësh, mund të dëshironi të lini disa centimetra shtesë për çdo rast, pasi krahët tuaj mund të zënë më shumë hapësirë ​​rreth tryezës. Do t'ju duhet të matni tryezën tuaj të ngrënies për të parë se sa karrige mund të vendosen rreth saj - sigurohuni që të lini disa centimetra hapësirë ​​midis secilës karrige dhe sigurohuni që të ketë vend rreth tryezës për karriget që mund të tërhiqen. Në mënyrë tipike, duhet të ketë gjithashtu 12 inç midis sediljes së karriges së ngrënies dhe tavolinës, pasi kjo do të sigurojë hapësirë ​​të mjaftueshme për t'u ulur pa goditur gjunjët. Për një ambient më formal të ngrënies, merrni parasysh vendosjen e karrigeve në kokë dhe këmbë të tryezës. Për një ambient ngrënieje më të rastësishme, karriget anësore mund të përdoren për të gjithë tavolinën. Nëse keni një restorant të vogël dhe keni nevojë për një grup të plotë enësh, ju lutemi merrni parasysh përdorimin e të gjitha karrigeve anësore për të kursyer hapësirë, ose përdorni një karrige ngrënieje që rrëshqet poshtë tryezës së ngrënies. Të kesh të gjitha ndenjëset ndonjëherë mund ta bëjë hapësirën tënde të duket më shumë si një sallë takimesh sesa një restorant. Karrigia juaj do t'i shtojë stil dhomës tuaj të ngrënies; nëse dëshironi një stil më modern me këmbë metalike ose dizajne prej druri të fortë. Nëse karriget prej druri ose metali që doni nuk kanë një vend të veshur me susta ose tapiceri nuk është i përshtatshëm për dhomën tuaj të ngrënies, mund ta rregulloni shpejt. Ju mund t'i blini ose t'i bëni jastëkët e sediljeve veçmas dhe t'i ngjitni lehtësisht vetë në karrige. Nëse blini mbështjellës plastik, mund ta çmontoni karrigen dhe ta vendosni plastikën nën sedilje. Për shembull, disa karrige prej druri dhe madje edhe metalike kanë një bazë prej druri ose metali dhe sedilja është e veshur me susta me pëlhurë. Nga ana tjetër, karriget e tilla mund të jenë më të rehatshme për mysafirët pasi ato ofrojnë një vend pushimi të rehatshëm për bërrylat. Një përfitim tjetër i karrigeve të veshur me susta është se si ato plotësojnë brendësinë e dhomës. Karriget e veshur me susta ju lejojnë të përdorni ngjyrat dhe modelet e dhomës tuaj të ngrënies për të krijuar një pamje më ekspresive. Kombinimi i karrigeve me çelësa me sende të plota mund të jetë një metodë e përshtatshme për dizajne të ndryshme të brendshme, por është më e përshtatshme për stile të brendshme eklektike. Edhe pse këto karrige të theksuara janë më të lehtat për t'u zëvendësuar me karriget e zakonshme të ngrënies, pothuajse të gjitha karriget e theksuara mund të përdoren si karrige ngrënieje nëse e dini se sa hapësirë ​​pune nevojitet. Në shumicën e skenarëve të ngrënies, karriget e palosshme përdoren si karrige anësore rezervë kur nevojiten ndenjëse shtesë. Karriget e palosshme nuk përdoren zakonisht në vaktet e përditshme. Përtej stilit, është gjithashtu e rëndësishme të mendoni për rehatinë - dhe në këtë drejtim, nuk mund ta mposhtni një karrige të mbushur. Për shembull, silueta e kësaj karrigeje të veshur me susta [REFERENCA] është një kameleon dhe mund të përputhet me çdo tavolinë ose stil në dhomë në varësi të zgjedhjes suaj individuale të pëlhurës. Ndërsa një karrige mund të përputhet më së miri me një stil të veçantë, ngjyra ose forma e karriges mund të krijojë ose të thyejë efektin e stilizuar që karrigia i shton dhomës tuaj të ngrënies. Secili prej këtyre stileve përcaktohet nga ngjyra, pëlhura dhe materiale specifike, të cilat janë faktorë të rëndësishëm kur zgjidhni karriget kryesore për restorantin tuaj. Pasi të keni përcaktuar stilin e karriges së ngrënies që dëshironi, çdo numër elementësh të dizajnit do të ofrojnë bukurinë vizuale, funksionalitetin ose komoditetin e karriges që dëshironi. Përpara se të zhytemi në elemente më specifike të dizajnit dhe stilet e karrigeve, duhet të kuptoni llojet më të zakonshme të dizajnit të karrigeve që mund të konsideroni për një tavolinë ngrënieje. Të gjitha karriget kanë një pamje antike që i bashkon ato, edhe nëse stilet e karrigeve në kokat e tavolinës janë krejtësisht të ndryshme. Ky stil fokusohet në shtimin e dekorimit tërheqës në dhomë, kështu që karriget e ngrënies duhet ta plotësojnë këtë pamje duke shtuar modele në dhomë, ose të përdorin ngjyra të buta për të balancuar përdorimin e arit, argjendit dhe kristalit. Përdorimi i kësaj estetike mund të nënkuptojë që tavolina dhe karriget tuaja të ngrënies kanë stile të ndryshme karrigesh me përfundime të ngjashme, ose karrige me të njëjtin dizajn, por shkaqe të ndryshme shqetësimi. Një teknikë tjetër që mund të përdorni nëse doni të evokoni sharmin e karrigeve të ngrënies të papajtueshme është të zgjidhni vetëm një nga grupi për ta bërë atë të dallohet nga pjesa tjetër. Për një pamje më pak formale dhe më eklektike, mund të përdorni gjithashtu vetëm një karrige ose t'i vendosni ato pranë njëra-tjetrës për ta mbajtur konfigurimin tuaj asimetrik. Karriget e ngrënies me susta mund të mos jenë zgjidhja më e mirë për të gjithë, por ato janë një shpëtim për familjet që duan të kalojnë pjesën më të madhe të natës në tryezën e ngrënies. Nëse ju pëlqen të uleni në tryezën e ngrënies për kafe dhe puzzle, ose të luani letra pasdite, keni nevojë për një karrige që është e lehtë për t'u ulur për një numër të caktuar orësh. Nëse e përdorni njëkohësisht tryezën e ngrënies si një vend argëtimi apo bisede, kjo është një arsye tjetër e mirë për t'u mbështetur në komoditetin e karrigeve. Gjithashtu, nëse keni më shumë se një karrige ngrënieje rreth tryezës suaj, ndoshta dëshironi të krijoni një mjedis që inkurajon natyrshëm bisedën - lartësia e sediljes dhe madhësia e karriges janë faktorët kryesorë në vazhdimin e bisedës. Nëse zona juaj e ngrënies përbëhet nga një aneks kuzhine konvencionale ose një dhomë ngrënieje zyrtare e projektuar kryesisht për raste të veçanta, zgjedhja e lartësisë dhe stilit të duhur për karriget tuaja të ngrënies do të jetë kritike. Nëse jo vetëm që ju pëlqen faktori i rehatisë, por gjithashtu dëshironi një opsion më të përballueshëm, ju lutemi shikoni këtë artikull këtu, ose nëse dëshironi të mësoni se si të kombinoni karriget e ngrënies si një shef, ju lutemi klikoni këtu. Shpresojmë të keni disa ide të mira për përdorimin e dy apo edhe tre karrigeve të ndryshme rreth tryezës së ngrënies. Ja se si të bëni një karrige me mbështetëse krahu të rrëshqasë nën tavolinë dhe të sigurojë shumë hapësirë ​​për këmbët dhe këmbët. Shumica e sediljeve të karrigeve të ngrënies janë afërsisht të njëjtën lartësi (18 inç), por lartësitë e mbështetëses së karrigeve ndryshojnë shumë dhe kjo vërtet përcakton pamjen e dhomës së ngrënies. Nëse jeni duke kërkuar për një pamje moderne, të efektshme, ky efekt mund të arrihet me një karrige ngrënieje me shpinë të ulët (në të njëjtën lartësi si tavolina juaj). Shtimi i një karrigeje të theksuar Wingback në çdo skaj të tryezës së ngrënies mund të shtojë një efekt më elegant me një shpinë më të lartë të krahut, veçanërisht në lëkurë ose lëkurë artificiale. Jo vetëm për dhomën e ngrënies, kjo është një lloj karrige që duket e mirë në një zyrë në shtëpi ose si një theks në shtëpi. Funksionon veçanërisht mirë me karriget e ngrënies më të forta si ky opsion i veshur me susta pasi ofron rehati dhe nuk do të ndihet shumë jashtë vendit në dhomën e ndenjes. Vetëm sigurohuni që ta kombinoni me sende të tjera, të tilla si një tavolinë me theks ose jastëk, për ta bërë të ndjehet sikur i përket me të vërtetë hapësirës.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.