Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Kick Back with the New Arrival: karrige të rehatshme të stivueshme në natyrë

janë karakteristikat e tij. Është certifikuar sipas .Në këtë faqe interneti mund të kërkoni çdo informacion specifik në lidhje me produktin e lartpërmendur ose thjesht të na kontaktoni për ta blerë atë.

Produkti ynë i sapozhvilluar - karriget e rehatshme të stivimit në natyrë - është testuar për të kaluar certifikatat ndërkombëtare përkatëse dhe është autorizuar ligjërisht për t'u eksportuar jashtë shtetit. E bërë nga materiale të përzgjedhura mirë dhe me procedura të kontrolluara nga cilësia, ka një cilësi të testuar me kohë dhe performancë të fortë. Karakteristikat e tij kryesore përfshijnë dhe kështu me radhë, të cilat mund të garantojnë që klientët mund të përfitojnë shumë prej tij në përdorim.

Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Jeni gjithmonë të mirëpritur të vizitoni kompaninë tonë ose fabrikën tonë! Na kontaktoni përmes +86 13534726803 ose .

Karrige hoteli e konferencave për konferenca konferencash çeliku me mbrapa katrore, YT2126 Yumeya

 

Kick Back with the New Arrival: karrige të rehatshme të stivueshme në natyrë 1

● afirmoi plotësisht cilësinë e karriges së hotelit YT2126 Yumeya dhe sistemit tonë të menaxhimit të konferencave të konferencave të banketeve të çelikut në shitje të nxehtë.

●  Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, avantazhet e mobiljeve komerciale janë si më poshtë: lloje të shumta, mjeshtëri e shkëlqyer, çmim i arsyeshëm dhe cilësi e besueshme.

 

Gjatë viteve, Yumeya Chairs ka mësuar dhe optimizuar teknologjitë e avancuara dhe proceset e prodhimit. Përveç kombinimit të mençurisë dhe përvojës së punonjësve tanë, ne gjithashtu importojmë makina automatike inteligjente për prodhimin e produkteve. Duke qenë në ballë të industrisë, ne i ofrojmë çdo klienti produktet më të mira dhe shërbimet gjithëpërfshirëse si shërbimi i dërgimit të shpejtë. Nëse jeni të interesuar për produktin tonë të ri, karriget e jashtme të rehatshme dhe të tjera, ju mirëpresim të na kontaktoni. festuar këtë festë, ne planifikojmë të shesim tonë për promovim.

http://www.youmeiya.net/product/stacking-square-back-steel-banquet-conference-chair-yt2126.html

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Çfarë duhet të dini për karriget tona më të reja të ngrënies me susta!
Çfarë duhet të dini për karriget tona më të reja të ngrënies me susta!
Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Ardhja e klientit tonë tregon ndikimin tonë të fortë në tregun ndërkombëtar që nga themelimi. Karriget Yumeya fokusohen në integrimin e dizajnit, prodhimit, shitjes dhe shërbimit të . Karriget Yumeya njihen shumë nga klientët tanë për kalimin e disa çertifikimeve brenda dhe jashtë vendit. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia: H870*SH470*W450*AW590*D630mm ● COM: 2.10 jardë ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Bazuar në analizën vjetore të të dhënave, Yumeya Chairs është rritur shumë dhe është zhvilluar në një kompani me kapacitet të fortë prodhimi, punësim me përvojë dhe teknologji të avancuara. Ne i përmbahemi gjithmonë parimit të biznesit të orientimit të shërbimit. Pas marrjes së pagesës, ne do të organizojmë prodhimin masiv dhe do t'i dorëzojmë mallrat pasi të kalojnë kontrollin e cilësisë. Na kontaktoni! Mezi presim t'ju tregojmë produktin tonë më të ri - karriget e ngrënies të veshur me susta. Karriget Yumeya pritet të vini për të vizituar fabrikën tonë, ose mund të na kontaktoni në +86 13534726803 për të marrë më shumë informacion rreth .Nëse keni qenë duke pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/yqf2009-yumeya-wholesale-fashion-wood-grain-metal-upholstery-dining-chair.html
Karriget Yumeya do të prezantojë karriget e reja të grumbullimit të aluminit
Karriget Yumeya do të prezantojë karriget e reja të grumbullimit të aluminit
Karrige ngrënieje e hotelit/kafenesë me grurë druri alumini Yumeya Ghost Gjeni fabrikën e karrigeve të kafesë? Yumeya Furniture është e specializuar në YL1163 Yumeya fantazmë që grumbullon kokrra druri alumini karrige ngrënieje hoteli/kafeje. Pyet online! Përcaktime: ● Madhësia:H945*SH470*W480*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs është gjithmonë e orientuar nga klientët dhe e përkushtuar për të ofruar produktet dhe shërbimet më të mira për çdo klient në një mënyrë efikase. Yumeya Chairs fokusohet në integrimin e dizajnit, prodhimit, shitjes dhe shërbimit të. Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Karriget e grumbullimit të aluminit janë gjerësisht të aplikueshme dhe janë të zakonshme në qendrat tregtare, palestra, shkolla, ndërtesa zyra, hotele , dhe vende të tjera publike. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R &Niveli D: R jonë lider në industri &Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Me fokus në përsosmërinë e cilësisë së produktit, Yumeya Chairs miraton teknologjinë e hollë të thurjes dhe teknikën e printimit dhe ngjyrosjes miqësore me mjedisin. E gjithë kjo siguron që karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të jenë natyrale, të pastra, të sigurta dhe të besueshme. Përveç kësaj, ato karakterizohen nga frymëmarrje e mirë, thithje dhe rezistencë ndaj konsumit. Ato janë të rehatshme dhe miqësore me mjedisin. Karriget Yumeya u krijua në . vitet e përpjekjeve të pandërprera na bënë një ndërmarrje me ndikim të caktuar në industrinë e sigurisë. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, do të keni garanci për të marrë 100% rimbursim. Në vitet e fundit, Kryetarët Jumeya ka punuar me institucionet kryesuese për të përmirësuar aftësitë tona R&D dhe kapacitetin e prodhimit. Me synimin për të kënaqur klientët, ne përpiqemi t'u ofrojmë atyre produkte me cilësi të lartë dhe çmime konkurruese. Për më tepër, ne kemi ngritur një ekip shërbimi të përbërë nga disa profesionistë. Ata janë kryesisht përgjegjës për ofrimin e shërbimeve të menjëhershme si shërbimi i përcjelljes së porosive dhe shërbimet e mbështetjes teknike në internet. Nëse jeni të interesuar për produktin tonë të ri - karriget e grumbullimit të aluminit - ose seri të tjera produktesh, ju lutemi na kontaktoni sa më shpejt të jetë e mundur. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1163-yumeya-ghost-stacking-aluminium-wood-grain-hotel-cafe-dining-chair.html
The NEWEST ghost dining room chairs, isn't it amazing?
The NEWEST ghost dining room chairs, isn't it amazing?
Yumeya Chairs always sticks to our tenet of "quality comes first" by focusing on the quality control, service improvement, and fast response.Yumeya Chairs seizes the opportunity to open up foreign markets and has provided customer with better and services.Sticking to offering the exquisite and finest customer service has been the tenet of us.ghost dining room chairs is widely applicable to laminate flooring, walls, home furniture, kitchen cabinets, and others.Yumeya Chairs is dedicated to technical innovation, flexible management, and processing equipment upgrading to improve production efficiency.1. Production technology: With years of accumulation, we have enough capabilities to improve the production process. Advanced technology including welding, chemical etching, surface blasting, and polishing contributes to the superior performance of the products.Yumeya Chairs focuses on the advanced concept and exquisite technique. We strictly check on every aspect of the production by establishing a scientific and complete quality control system. All these guarantees metal dining chairs,banquet chair,commercial furniture meet the national quality control standards. They have the advantages of good appearance, stable performance, convenient installation, and wide application, and great durability.Yumeya Chairs was founded in . In the past years, we have been committed to the R&D and production of medical equipment. With advanced technology and scientific governance, we continue to provide safe, reliable and highly cost-effective medical equipment as well as quality and efficient service.As for return instructions, you can contact our aftersales service team. For Cafe Chair, it is not only a furniture, but also an ornament. In full consideration of practicality and beauty, Yumeya wood grain metal cafe dining chair has obvious characteristics, safety, comfortable, washable fabric and so on. Yumeya wood grain aluminum cafe dining chair has more than 10000 successful cases in more than 80 countries around the world, including many well-known high-end restaurants such as HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), the most Romantic restaurants in LA. Cafe chairs wholesale, contact us.View DetailsSpecifications:● Size:H945*SH470*W480*D580mm● COM:0.90 yards● Stack:5 pcs high● Package:Carton● Application scenarios:Hotel, Cafe, Nursing Home, Casino, Contract● Supply Ability:40000 pcs per month● MOQ:100 pcs Yumeya Chairs is a key enterprise that can provide customers with high-quality products including our newest product ghost dining room chairs and comprehensive services. Our service team works online so as to provide customers from different countries and regions with prompt services. Upholding the tenet of customer first, we provide prompt delivery service once we finish the production and QC process. We'd love to solve problems and answer all questions for customers. Just contact us immediately.Click here to see more cases we have conducted for meeting different requirements. http://www.youmeiya.net/product/yl1497-yumeya-luxury-fan-back-design-aluminum-wood-grain-ghost-chair.html
Titujt: Karriget e reja për kafene janë këtu!
# karrige për kafene Karrige për dyqane të kafes Karrige për dyqane të kafes Përcaktime: ● Madhësia:H945*SH470*W480*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs ● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht për produktin e synuar YL1498 Yumeya dizajn luksoz mbrapa kafeje alumini me kokërr druri / karrige ngrënieje hoteli. ● Yumeya Chairs i kushton rëndësi të madhe cilësisë dhe reputacionit. karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale kanë karakteristika që përfshijnë performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme dhe jetë të gjatë shërbimi. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, karriget për kafene janë produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse doni të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Është një nder i madh për Yumeya Chairs që të jetë prodhues i YL1498 Yumeya me dizajn luksoz të pasme prej alumini me kokrra druri kafene / karrige ngrënieje hoteli. Ne jemi gjithmonë të gatshëm për t'iu përgjigjur pyetjeve të ngritura nga klientët. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni në +86 13534726803 ose .Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! Shfaq Detajet YL1498 Yumeya dizajn luksoz të pasme prej alumini me kokrra druri kafene / karrige ngrënieje hoteli
Shiten stoolet e reja te kafenese sapo jane lansuar!
Shiten stoolet e reja te kafenese sapo jane lansuar!
Ai dallohet nga të tjerët nga karakteristika të tilla si .Ka çertifikata të tilla si .Shihni detajet e produktit këtu: stoolet e kafeneve ne shitje ndjekin rreptësisht standardet ndërkombëtare dhe prodhohen në mënyrë të sigurt dhe efikase. Është e qartë se produkti ka një stil tërheqës dizajni dhe funksione të pakrahasueshme. Produkti ka veçori të tilla si , të cilat do t'u ofrojnë klientëve shumë komoditet dhe përfitime. Duke ofruar shërbimin më të vëmendshëm, ne synojmë të ofrojmë shërbimin më delikat. Jeni gjithmonë të mirëpritur të vizitoni kompaninë tonë ose fabrikën tonë! Na kontaktoni përmes +86 13534726803 ose . YG7058 Tavolinë ngrënieje kafeneje prej druri alumini fantazmë Yumeya me funksion jastëku të lëvizshëm Përcaktime: ● Madhësia:H1220*SH760*W450*D550mm ● COM:0.90 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs ● Në fund të vizitës, kuptoi se kompania jonë ishte me të vërtetë një furnizues profesionist prodhimi i stolit të ngrënies së kafesë me grurë alumini prej druri fantazmë YG7058 Yumeya me funksion jastëk të lëvizshëm. ● Yumeya Chairs gjithmonë fokusohet në adoptimin e teknologjisë së avancuar të sigurt elektrike dhe zbatimin e standardeve teknike të sigurisë dhe rregulloreve teknike. Bazuar në sistemin e rreptë të menaxhimit të sigurisë, ne prodhojmë të gjitha llojet e karrigeve metalike të ngrënies, karriges së banketit, mobiljeve komerciale. Ata kanë performancë të mirë të izolimit elektrik, kapacitet të madh kompresues, siguri të lartë dhe shkallë të ulët të mosfunksionimit. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. '' është qëllimi që na bashkon të gjithëve. Klikoni shpejt në lidhjen për të mësuar më shumë rreth kompanisë: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/ghost-aluminium-wood-grain-cafe-dining-stool-with-removable-cushion.html
Çfarë ka të re në këtë publikim të ri | karrige alumini stivosje?
Çfarë ka të re në këtë publikim të ri | karrige alumini stivosje?
Veçoritë e veçanta të tij janë .Është një produkt i certifikuar sipas .Ne ndihmojmë të qëndrojmë me buxhet dhe të marrim një produkt me cilësi të lartë në të njëjtën kohë, ju lutemi klikoni Duke qenë të prodhuara në mënyrë të rregullt dhe të testuar në bazë të standardeve ndërkombëtare, karriget tona të grumbullimit të aluminit kanë një kalueshmëri të lartë dhe cilësi të lartë. Është i përsosur në dizajnin e tij të pamjes dhe vjen në një sërë specifikimesh. Karakterizohet nga epërsi të tjera, të cilat do t'i fitojnë shumë vëmendje në treg. Duke ofruar shërbimin më të vëmendshëm, ne synojmë të ofrojmë shërbimin më delikat. Mos ngurroni të na kontaktoni përmes nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me kompaninë tonë ose YW5508 Yumeya kokrra fantazmë prej alumini kafene / karrige për ngrënie hoteli. Ose jeni të mirëpritur të bëni një vizitë në fabrikën tonë në çdo kohë. YW5508 Karrige e krahut për ngrënie hoteli, kokrra alumini me kokrra fantazmë të Yumeya-s Përcaktime: ● Madhësia: H945*SH470*W480*AW580*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Duke ofruar shërbimin më të kujdesshëm, ne synojmë të ofrojmë shërbimin më delikat. Kjo vizitë është një mundësi e shkëlqyer që Yumeya Chairs të shfaqë fuqinë e fortë dhe të butë, e cila është dëshmi e fortë për aftësinë gjithëpërfshirëse. Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion i mirë i markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. Në Yumeya Chairs, ne krenohemi me teknologjinë, produktet dhe sistemin tonë të shkëlqyer të menaxhimit, të gjitha këto që na dallojnë nga konkurrentët e tjerë në treg. Ne fokusohemi shumë në cilësinë e produkteve dhe shërbimeve dhe përpiqemi maksimalisht për të kënaqur çdo klient. Duke punuar me kompani të besueshme logjistike dhe duke ndjekur në mënyrë rigoroze rregullat e Doganës, ne sigurojmë që paketat tuaja t'ju dorëzohen të sigurta dhe të shëndosha. Ju mirëpresim ngrohtësisht në fabrikën tonë dhe provojmë produktin tonë të ri - karriget e grumbullimit të aluminit. Klikoni këtu për të parë më shumë raste që kemi kryer për plotësimin e kërkesave të ndryshme. http://www.youmeiya.net/product/yw5508-yumeya-ghost-wood-grain-aluminium-stacking-cafe-hotel-dining-arm-chair.html
Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. Po hedh në treg karriget e ngrënies të veshur me susta
Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. Po hedh në treg karriget e ngrënies të veshur me susta
● foli shumë për menaxhimin e prodhimit dhe kontrollin e cilësisë. ● Me fokus të madh në cilësinë e produktit, Kryetarët Jumeya merr në konsideratë të sigurisë dhe efektshmërinë e energjisë në R&D dhe prodhimin e karrigeve të ngrënies metali, Karrigen, mobilje komerciale. Ato janë të sigurta, që kursejnë energji dhe janë më me kosto efektive se produktet e tjera të së njëjtës kategori. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia: H850*SH470*W470*AW620*D590mm ● COM: 1.20 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Me kalimin e viteve, Yumeya Chairs ka prezantuar makineritë e avancuara dhe ka mësuar teknologjitë më të fundit për të përmirësuar kapacitetin tonë të prodhimit. Ne premtojmë të garantojmë cilësinë e produktit duke përdorur pajisje testimi të nivelit të lartë dhe duke ndjekur sistemin standard të menaxhimit të cilësisë. Për më tepër, shërbime gjithëpërfshirëse ofrohen gjithashtu nga kompania jonë. Në përgjithësi, ne mund t'i ofrojmë çdo klienti produkte me cilësi të lartë, duke përfshirë karriget dhe shërbimet e ngrënies të veshur me susta. Na kontaktoni për më shumë detaje. Klikoni këtu për të parë më shumë raste që kemi kryer për plotësimin e kërkesave të ndryshme. http://www.youmeiya.net/product/yl1452-yumeya-new-design-aluminium-wood-grain-upholstery-dining-chair.html
Si janë furnizuesit tanë më të rinj të mobiljeve për kafene?
Si janë furnizuesit tanë më të rinj të mobiljeve për kafene?
janë karakteristikat e tij. Prezantohet me certifikata si psh. Nëse keni interes për produktin e përmendur më sipër, klikoni për specifikim më të detajuar. Vë theksi në projektin e prodhimit është një hap thelbësor në procesin e prodhimit R&D. Të dizenjuar nga ekipi ynë kreativ i dizajnit, furnizuesit e mobiljeve për kafene janë të pajisura me një pamje unike, duke paraqitur një stil krejtësisht të ndryshëm por tërheqës. Për më tepër, ajo ka performancën e . Është një lloj produkti i ri dhe me vlerë tani. Parimi ynë i bashkëpunimit është .Nëse dëshironi të dini më shumë për karriget Yumeya, mund të filloni të shfletoni tani. Shumë fotografi rreth produkteve tona, mjedisit të kompanisë dhe vizitave të klientëve janë paraqitur në faqen tonë të internetit. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni! Telefoni: +86 13534726803. YL1455 Karrige ngrënieje kafeneje me shumicë druri prej druri metalik me shumicë YL1455 Përcaktime: ● Madhësia:H820*SH470*W470*D560mm ● COM: 1.40 metra. ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs ● foli shumë për menaxhimin e prodhimit dhe kontrollin e cilësisë. ● Yumeya Chairs mbron një filozofi të natyrshme, energjike dhe të shëndetshme të jetës. Duke u fokusuar në origjinalitetin dhe individualitetin, ne projektojmë dhe prodhojmë karrige ngrënieje metalike, karrige banketi, mobilje komerciale të stilit të thjeshtë, personalitet elegant dhe rehati natyrale. Ato janë të përshtatshme për raste të ndryshme. Kolokimi dhe plasticiteti i tyre mund të maksimizojnë stilin e vetes dhe t'ju nxisin të përjetoni konceptin e lirë të veshjes. Që nga krijimi ynë, Kryetarët Jumeya është zhvilluar në një ndërmarrje modern integruese, R&D, prodhim dhe shitje. Ne i përmbahemi gjithmonë konceptit 'të orientuar drejt njerëzve' dhe vazhdimisht ecim përpara për të arritur rezultate të jashtëzakonshme. Ne kemi ngritur një ekip shërbimi profesional që përbëhet nga disa anëtarë me përvojë. Ato mund të ndihmojnë në zgjidhjen e problemeve të paraqitura nga klientët në mbarë botën dhe të sigurojnë që çdo klient të gëzojë shërbime të kënaqshme nëpërmjet internetit. Mirë se vini të na kontaktoni për më shumë informacion në lidhje me furnitorët e produkteve tona të reja të mobiljeve për kafene dhe të tjerë. Na kontaktoni tani! Le t'ju tregojmë raste më të suksesshme për udhëzimin tuaj. http://www.youmeiya.net/product/yl1455-yumeya-wholesale-fashion-metal-wood-grain-cafe-dining-chair.html
Yumeya Chairs sapo ka shpallur karriget e saj më të fundit moderne të kafeneve
Yumeya Chairs sapo ka shpallur karriget e saj më të fundit moderne të kafeneve
Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Vizita e klientëve tanë vërteton popullaritetin tonë në rritje në industri. Karriget Yumeya i janë përkushtuar zhvillimit, prodhimit, marketingut dhe shitjeve që nga fillimi i saj. Karriget Yumeya njihen shumë nga klientët tanë për kalimin e disa çertifikimeve brenda dhe jashtë vendit. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H850*SH470*W470*D590mm ● COM: 1.20 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Sot, Yumeya Chairs renditet në krye si një furnizues profesionist dhe me përvojë në industri. Ne mund të projektojmë, zhvillojmë, prodhojmë dhe shesim vetë seri të ndryshme produktesh duke kombinuar përpjekjet dhe mençurinë e të gjithë stafit tonë. Gjithashtu, ne jemi përgjegjës për ofrimin e një sërë shërbimesh për klientët duke përfshirë mbështetjen teknike dhe shërbimet e shpejtë Q&A. Mund të zbuloni më shumë për produktin tonë të ri karriget moderne të kafesë dhe kompaninë tonë duke na kontaktuar drejtpërdrejt. Na kontaktoni tani! Le t'ju tregojmë raste më të suksesshme për udhëzimin tuaj. http://www.youmeiya.net/product/yl1451-yumeya-modern-aluminium-wood-grain-upholstery-dining-chair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::   Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.