Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Një udhëzues për pastrimin e karrigeve mbështetëse për infermierinë - bëjeni vetë

Pastrimi i karriges prej pëlhure Gjithçka që ju nevojitet janë pastrues të rregullt dhe pak yndyrë për bërrylat nëse tapiceri prej pëlhure i karriges është i njollosur. Spërkatni spërkatjen në pjesët e karriges që do të pastrohen dhe fshijini me një leckë derisa të jenë të pastra. Kur jashtëqitja të jetë e pastër, thajeni njollën me tharëse flokësh në temperaturën më të ulët të mundshme. Më pas, pastroni jashtëqitjet tuaja tërësisht, duke i kushtuar vëmendje të veçantë çdo njolle papastërtie që mund të ndjeni.

Një udhëzues për pastrimin e karrigeve mbështetëse për infermierinë - bëjeni vetë 1

Përdorni grykën e tapicerisë në pastruesin me avull me përzierjen e duhur të solucioneve pastrimi për të pastruar karrigen me një lëvizje të butë poshtë. Hiqni mbetjet e detergjentit nga tapiceri duke e fshirë me një leckë të pastër dhe të lagur. Lagni një leckë të pastër me ujë me sapun dhe fshijeni zonën e prekur të mbulesës së leckës. Përdoreni këtë leckë për të hequr njollat ​​nga pëlhura dhe mos e aplikoni heqësin e njollave drejtpërdrejt në pëlhurë.

Pasi sipërfaqja të jetë tharë plotësisht, aplikoni llakun në sipërfaqen e karriges me një leckë të pastër. Mënyra më e mirë për të hequr njollat ​​e vogla në mobilje prej lëkure është përdorimi i sapunit dhe ujit.

Nëse shihni një etiketë W në një karrige të mbuluar me pëlhurë, kjo do të thotë që mund ta pastroni tapiceri me solucione me bazë uji. Shkronja "S" do të thotë që ju mund të përdorni detergjentë jo ujor, si p.sh. solucione pastrimi kimik.

Mënyra se si e pastroni dhe cilat produkte do të përdorni do të varet nga materiali dhe mund të ketë një përzgjedhje të kufizuar të pëlhurave për disa karrige, kështu që duhet ta keni parasysh këtë kur zgjidhni produktin përfundimtar. Pastrimi i karriges suaj është një pjesë e rëndësishme e mbajtjes së saj në gjendje të mirë dhe është e rëndësishme të përdorni metodën më të përshtatshme për pëlhurën për të shmangur dëmtimin ose dobësimin e tapicerisë. Pavarësisht nëse karrigia juaj është prej pëlhure, lëkure ose lëkure artificiale, ne kemi metoda për t'ju ndihmuar ta pastroni thellë për një pamje të freskët.

Një udhëzues për pastrimin e karrigeve mbështetëse për infermierinë - bëjeni vetë 2

Përpara se të zgjidhni metodën më të sigurt të pastrimit, ju lutemi lexoni me kujdes manualin ose etiketën e karriges suaj përpara se të zgjidhni metodën më të sigurt të pastrimit. Lexoni etiketën e kujdesit për të zbuluar se cili lloj materiali pastrimi është i sigurt për karrigen tuaj. Lexoni me kujdes etiketën e kujdesit për karrigen tuaj dhe sigurohuni që do të përdorni agjentin e duhur të pastrimit. Nëse keni nevojë të pastroni mbështetësen e kokës, përdorni të njëjtën metodë që do të përdorni për pjesën tjetër të karriges dhe sigurohuni që të ndiqni udhëzimet në etiketë.

Edhe me një shtresë mbrojtëse, jashtëqitja duhet të pastrohet rregullisht, të pastrohet mirë të paktën dy herë në vit dhe të hiqen menjëherë të gjitha njollat. Përveç pastrimit të rregullt me ​​fshesë me korrent, rekomandohet që karriget të pastrohen tërësisht të paktën dy herë në vit për të hequr njollat ​​e forta dhe papastërtitë. Për fat të mirë, nëse karrigia juaj është e veshur me mikrofibër, lëkurë të vërtetë, "lëkurë artificiale" ose "mbushni boshllëkun", ne kemi një metodë për ta pastruar thellë, në mënyrë që të vazhdojë t'ju ofrojë orë të tëra pushimi. ...

Mbështetësit mund të jenë mobiljet tona të preferuara në shtëpitë tona, sepse ato na ofrojnë rehati dhe relaksim. Megjithatë, për shkak të dizajnit të tyre dhe mekanizmit të brendshëm, karriget mund të jenë veçanërisht të vështira për t'u pastruar. Ka disa metoda që përdoren zakonisht për të pastruar karriget, por jo të gjitha janë të zbatueshme për të gjitha materialet. Për shembull, disa materiale do të jenë rezistente ndaj ujit, ndërsa të tjerët mund të përballojnë tretës të fortë profesional për pastrim më të thellë.

Është e rëndësishme të kuptoni se si të pastroni siç duhet secilin prej këtyre materialeve në mënyrë që të pastroni në mënyrë efektive karrigen tuaj. Pastrimi i karriges prej pëlhure nuk është shumë i vështirë sepse materiali nuk kërkon shumë mirëmbajtje.

Fshijeni La-Z Boy me një furçë të butë pëlhure për të kapur grimcat më të mëdha të papastërtive. Përdorni një furçë tapicerie të pastër të thatë ose ndonjë furçë të fortë me qime për të hequr papastërtitë dhe mbeturinat e thata. Pastroni pjesën e pasme të jashtëqitjes tuaj për të parandaluar që pastruesja të njollosë jashtëqitjen tuaj. Përpara se të pastroni karrigen tuaj, fshijeni atë me një leckë mikrofibër, ose në mënyrë ideale pastroni me një furçë për të hequr mbeturinat.

Nëse karrigia juaj ka një ngjitëse W në karrigen tuaj të mbuluar me pëlhurë, e cila tregon se mund të përdoren solucione pastrimi me bazë uji, ju gjithashtu mund ta pastroni pëlhurën me avull për të hequr qafe njollat ​​e thella dhe të përhapura, por kjo është e rëndësishme (dhe kohë e mjaftueshme dhe punë intensive) duhet përdorur për njollat ​​më serioze. Konsultohuni me udhëzimet e prodhuesit të pjesëve dhe udhëzimet e pastrimit të pëlhurave për mënyrën më të mirë të pastrimit të mobiljeve të veshur me susta.

Nëse keni mobilje plastike të bardha dhe duhet të përballeni me njolla veçanërisht të thella, mund të shtoni disa pika zbardhues në solucionin e pastrimit. Gjithashtu parandalon grumbullimin e papastërtive ose papastërtive, të cilat janë më të vështira për t'u hequr në të ardhmen dhe mund të shkaktojnë njolla ose njollë. Përdorimi i përditshëm mund të shkaktojë papastërti, derdhje të ushqimit dhe pijeve, si dhe qime të kafshëve shtëpiake, ndaj është e rëndësishme të pastroni rregullisht karrigen ose divanin. Edhe pse ka shumë metoda dhe metoda për pastrimin e plotë të mobiljeve, mënyra më e besueshme për të siguruar qëndrueshmërinë e mobiljeve është mirëmbajtja e tyre çdo ditë, heqja e pluhurit dhe pastrimi i rregullt i tyre (veçanërisht mekanizmi i animit) dhe kujdesi për çdo njollë ose derdhje. Përgjigju shpejt.

Nëse uji është i sigurt për t'u përdorur në tapiceri, mund të provoni gjithashtu shumë metoda të pastrimit të tapicerive DIY. Nëse ata ofrojnë udhëzime pastrimi, ndiqni ato deri në shkronja për rezultatet më të mira. Ekzistojnë tre receta të mira për karriget plastike që pastrohen vetë. Të tre janë të krahasueshëm për sa i përket efikasitetit, kështu që cili prej tyre do të përdorni është një çështje preference personale.

Mënyra më e mirë për të parandaluar njollat ​​në mobiljet e veshura me susta, duke përfshirë divanet, karriget, stolat, osmanët dhe sende të tjera të mbuluara me pëlhurë, është të parandaloni plotësisht hyrjen e ushqimit dhe kafshëve shtëpiake në dhomën e ndenjes. Nëse punoni shpejt, pastroni rregullisht tapiceri dhe e kuptoni mirë pëlhurën tuaj, mund të përballeni lehtësisht me derdhjet, njollat ​​dhe probleme të tjera. Kur jeni duke luftuar me njollën kokëfortë dhe duke hequr qimet e shëmtuara të kafshëve shtëpiake, këto këshilla për pastrimin e tapicerave do t'ju ndihmojnë t'i mbani divanet dhe karriget tuaja në kërkim për vitet në vijim. Lexoni udhëzuesin tonë se si të pastroni çdo lloj karrige për një udhëzues më të thelluar.

Znj. Sapun i lëngshëm për enët Meyers Clean Day Lavender (Paketë me 3) 11 $ 19 $ Tani 42% Zbritje 11 $ Tetë komentuesit tanë përmendën përdorimin e sapunit të enëve të holluar me ujë të distiluar (1 litër depozitime minerale në ujin e rubinetit mund të lërë mbetje në divan) për të hiqni qafe të gjitha llojet e njollave dhe njollave.

Pecetat për fëmijë janë çuditërisht efektive për pastrimin e shpejtë të tapicerive me duart tuaja (megjithëse duhet të provoni gjithmonë në një zonë që nuk bie në sy fillimisht për t'u siguruar që ato të mos dëmtojnë pëlhurën). Megjithatë, këto materiale mund të grumbullojnë njolla, pluhur dhe njollë si materialet e tjera dhe duhet të pastrohen mirë herë pas here.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Një vështrim në karriget më të mira të mbështetëses për infermierinë në botë
Një vështrim në karriget më të mira të mbështetëses për infermierinë në botë
Në lidhje me karriget e infermierit. E dua jetën time. Është gjithmonë një ndjenjë e mirë që dikush tjetër të kujdeset për mua dhe të bëjë të gjitha gjërat që dua të bëj në jetën time. Bota është kaq e frikshme, por nuk ka të bëjë vetëm me atë që ne bëjmë, por me atë që po bëjmë. Ne po ecim përpara me këtë projekt dhe jam shumë i emocionuar për momentin që mund të ndaj mendimet e mia me ju. Bota është kaq e frikshme, por nuk ka të bëjë vetëm me atë që ne bëjmë, por me atë që po bëjmë. Dy rreshtat e parë të sediljeve në pjesën e pasme të karriges zakonisht i zënë gratë. Kur shkojnë në shtrat, foshnja futet në jastëk dhe më pas largohet nga rruga. Kjo do të sigurojë që jastëkët e sediljeve të mos thyhen ose të derdhen gjatë natës. Kjo e bën më të lehtë kujdesin për foshnjën, në mënyrë që ata të qëndrojnë në këmbë. Me mbi 40 vjet përvojë në infermierinë, ne kemi zhvilluar një grup dizajnesh që mund të përshtaten për t'iu përshtatur çdo stili personal. Nëse jeni duke kërkuar për një karrige të mirë pleqsh, atëherë ne kemi disa stile të shkëlqyera për të zgjedhur. Nëse jeni duke kërkuar për një karrige pleqsh të stilit tradicional apo bashkëkohor, atëherë mos kërkoni më larg se koleksioni ynë i gjerë i opsioneve. Ne kemi projektuar karrige pleqsh për shumë vite dhe ato janë të disponueshme në forma dhe madhësi të ndryshme. Ato janë perfekte për ata që kanë vështirësi të vendosin se çfarë stili të zgjedhin. Një nga pjesët më të rëndësishme të infermierisë është të mësosh se si t'i bësh gjërat siç duhet. Shumica e karrigeve të infermierisë janë të dizajnuara për të ndihmuar infermierët të menaxhojnë detyrat në kohën e duhur dhe efikase. Karriget e infermierisë mund të përdoren nga kushdo që dëshiron të përmirësojë aftësitë dhe njohuritë e tij. Ky artikull do t'ju tregojë për llojet e ndryshme të karrigeve të infermierisë që janë të disponueshme në treg. Këto janë shumë të ngjashme me karriget e tipit tavoline, por me një gamë shumë më të gjerë stilesh dhe dizajnesh. Karrigia duhet të jetë e lehtë për t'u përdorur dhe e rehatshme për t'u ulur. Ju duhet të keni disa njohuri bazë se si të përdorni një karrige pleqsh. Cilat janë përfitimet e përdorimit të karrigeve mbështetëse pleqsh? Në botën e sotme moderne, ne përdorim kaq shumë lloje të ndryshme kompjuterësh dhe truri ynë funksionon ndryshe. Disa nga gjërat që ne përdorim për të bërë janë lojërat, ngarje, vrapimi, etj. Gjëja tjetër që ne përdorim për të bërë është të bëjmë pazar, të kujdesemi për veten dhe të jemi me familjet tona. E vetmja gjë që është më e rëndësishme për ne është ajo që bëjmë në punën tonë. Në shumicën e rasteve, ne nuk kemi kohë të mjaftueshme për t'i parë prindërit tanë ose për t'i pyetur ata se çfarë duan apo ndonjë gjë tjetër. Nuk kemi kohë të mjaftueshme për të zbuluar se çfarë duan apo ndonjë gjë tjetër. Infermieria ka të bëjë më shumë me dizajnin sesa me funksionin. Ka shumë gjëra që është infermieria, por një nga më të rëndësishmet është të ndihmosh njerëzit të ndihen më mirë. Njerëzit duhet të ndihen më të mirën në trupin e tyre. Nëse mund t'ia dalin te mjeku, do të ndihen më mirë me veten e tyre. Karrigia duhet të jetë e rehatshme dhe të mos jetë e vështirë për t'u ulur. Ata gjithashtu duhet të jenë në gjendje të përshtaten me formën e tyre të re të trupit. Karriget e infermierisë janë të lehta për t'u përdorur dhe të lehta për t'u marrë me vete kudo. Të gjithë kemi jetën tonë dhe për sa kohë të jemi rehat do t'i përdorim ato. Mënyra se si i përdorim ato është duke pasur qëndrim të mirë dhe duke qenë në gjendje të mbajmë veten në pozicion. Kur ulemi për të ngrënë, nuk duhet të jemi ulur në dysheme ose të lëvizim shumë. Kjo është ajo që na bën të ndihemi të sikletshëm dhe jo sepse kemi qëndrim të keq, por sepse nuk jemi rehat në karrigen. Realiteti është se është e vështirë të gjejmë një karrige që do të funksionojë për ne dhe nëse nuk përpiqemi ta bëjmë karrigen tonë të rehatshme, atëherë do të përfundojmë me qëndrim jo të mirë. Si funksionojnë karriget mbështetëse pleqsh? Nëse jeni duke kërkuar për një vend për të ngrënë vaktin tuaj të preferuar, atëherë duhet të dini se si të përdorni një karrige mbështetëse pleqsh. Është e rëndësishme të kuptoni se si të përdorni një karrige mbështetëse pleqsh dhe gjithashtu se cili është qëllimi i karriges. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me sigurinë e karrigeve mbështetëse pleqsh, atëherë ju lutemi na tregoni duke na kontaktuar në Qendrat për Medicare & Shërbimet Medicaid. Për të përmirësuar shëndetin dhe gjendjen tuaj fizike, duhet të gjeni karrigen e duhur për nevojat tuaja. Një karrige e mirë mbështetëse pleqsh do t'ju lejojë të uleni rehat në vendin tuaj pa asnjë rregullim. Ju lehtë mund të hiqni qafe kokën nëse jeni në gjendje të kontrolloni qëndrimin tuaj duke lëvizur duart rreth trupit. Nuk është e nevojshme të kaloni orë të tëra duke parë libra ose duke luajtur me lëvizjet e ndryshme që po bëni. Në fushën mjekësore, ne e përdorim atë për të trajtuar sëmundjet. E njëjta gjë vlen për të gjitha profesionet. Ekzistojnë dy lloje të karrigeve mbështetëse pleqsh. Njëra përdoret nga mjekë dhe infermierë të cilët janë trajtuar nga personeli mjekësor. Ato quhen karrige infermiere sepse janë të dizajnuara për t'u vendosur në krahët e pacientëve dhe për t'u përdorur nga infermierët dhe mjekët në mënyrë që të lëvizin duart rreth pacientit. Për të marrë më shumë informacion rreth karrigeve mbështetëse për pleqëri, shikoni këtë blog. Shumica e spitaleve në botë përdorin mekanizma të ndryshëm për të menaxhuar pacientët. Në shumicën e rasteve, njerëzit kanë nevojë për një karrige me rrota manuale që mund të rregullohet për t'iu përshtatur madhësisë së trupit të tyre. Kjo quhet karrige infermiere e asistuar. Njerëzit me lëvizshmëri të kufizuar shpesh nuk janë në gjendje të qëndrojnë përballë dikujt që është ulur në shtratin e spitalit. Një person me lëvizshmëri të kufizuar duhet të ketë një asistent ose mjek që do t'i ndihmojë ata të kryejnë detyrat e tyre. Ekzistojnë gjithashtu disa lloje karrigesh që quhen mbështetëse të konvertueshme dhe ato mund të përdoren për ngjarje të veçanta. Sa është kostoja e karrigeve mbështetëse për pleqsh? Kur nuk jeni në gjendje të bëni vetë ose dëshironi të blini diçka, atëherë blerja e një karrige pleqsh mund të jetë e vështirë. Ju duhet të merrni një që mund të funksionojë për ju. Një karrige e mirë pleqsh jo vetëm që do të sigurojë rehati, por gjithashtu do të sigurojë rehati për trupin tuaj gjithashtu. Gjithashtu do t'ju ndihmojë të mbani këmbët tuaja të forta dhe të sigurta në krahë. Kur jeni duke përdorur një karrige pleqsh, do të jetë më e lehtë të lëvizni trupin tuaj kur jeni duke lëvizur dhe ta përdorni atë si një jastëk ngushëllues. Stilet e ndryshme të karrigeve mbështetëse pleqsh mund të përdoren në mënyra të ndryshme. Lloji i parë i karrigeve mbështetëse për pleqsh quhen karrige psoas ose këllëf jastëku. Një rresht i vetëm me dy ose më shumë karrige mbështetëse mund të përdoret si për përdorim në shtëpi ashtu edhe për zyrë. Ky lloj karrige quhet edhe karrige e lëvizshme ose karrige mbështetëse. Lartësia e tavolinës dhe gjerësia e sediljes rregullohen në mënyrë që personi i ulur në karrige të mund të ulet rehat ndërsa qëndron në karrige. Është e mundur të zgjidhni llojin e duhur të karriges për nevojat tuaja. Modele të ndryshme të karrigeve mbështetëse pleqsh mund të gjenden në madhësi dhe forma të ndryshme. Kur vjen puna për të zgjedhur atë të duhurin për nevojat tuaja, një karrige e mirë mbështetëse pleqsh duhet t'ju kushtojë rreth 500 dollarë. Një karrige mbështetëse e mirë për pleqëri duhet të jetë gjithashtu e lehtë për t'u pastruar dhe të ketë mjaftueshëm jastëk për të mbajtur krahët dhe për të ulur peshën e trupit. Nëse po planifikoni të blini një karrige mbështetëse pleqsh, atëherë shikoni udhëzuesin tonë për blerjen e karrigeve mbështetëse më të mira për pleqëri. Kostot e karrigeve mbështetëse pleqsh ndryshojnë sipas rajonit dhe prodhuesit. Ato mund të variojnë nga 4 deri në 12 dollarë dhe kanë shumë përfitime, duke përfshirë faturat më të ulëta të energjisë elektrike, më pak stres dhe menaxhim të peshës, të cilat janë të mira për atletët dhe familjet. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me mënyrën e blerjes së karrigeve mbështetëse pleqsh ose dëshironi të mësoni më shumë rreth blerjes së karrigeve mbështetëse pleqsh, ju lutemi na kontaktoni në info@saignonsite.com ose na dërgoni një email në info@saignonsite.com.
Si të zgjidhni dhe të rehatshme karriget e infermierisë në krye së bashku
Si të zgjidhni dhe të rehatshme karriget e infermierisë në krye së bashku
DaVinci Ruby Recliner and Glider Aeroplani më i mirë i varur për dhimbjet e shpinës Blini tani Nëse jeni duke kërkuar për një ndenjëse të rehatshme për fëmijë që nuk do t'ju lëndojë shpinën, kjo është një zgjedhje e mirë. Madhësia dhe pesha e kësaj karrige e bëjnë atë zgjedhjen perfekte për një çerdhe. Nuk duket si ndenjëse për fëmijë, kështu që pas disa vitesh mund të përdoret si ndenjëse shtesë kudo në shtëpi. Ky paraglider është projektuar për t'i bërë nënën dhe fëmijën të rehatshëm në përdorimin e karriges, sepse ai nuk është vetëm i bërë nga materiale super të buta, por edhe nga mbushje solide. Kjo karrige me glider është gjithashtu zgjidhja më e mirë nëse ju pëlqen të ngrini këmbët ndërsa ushqeni fëmijën tuaj. Karrigia ka mbështetëse krahësh të mbushur, kështu që ju mund t'i mbani duart me lehtësi kur mbani ose ushqeni fëmijën tuaj me gji. Mbështetësit e krahëve të karriges janë gjithashtu të mbushura për të ofruar rehati maksimale gjatë ushqyerjes me gji ose thjesht duke e futur fëmijën tuaj në shtrat. Një karrige në të cilën mund të ulni mbështetësen dhe mbështetësi i këmbëve do të ngrihet, duke rezultuar në një pozicion të shtrirë. Neve na pëlqen veçanërisht fakti që karrigia kombinon tre lëvizje, mbështetëse, rrëshqitëse dhe rrotulluese, në një karrige për rehati dhe funksionalitet maksimal. Dizajni është ende i hollë, pavarësisht se ka shumë karakteristika që nuk do t'i kishit me karriget e tjera, kështu që do të duket akoma bukur në cep të dhomës së gjumit ose çerdhes tuaj. Gjëja e parë që na pëlqen kjo karrige është se dizajni i saj kompakt zë pak hapësirë ​​në çerdhe ose në dhomën e ndenjes. Kjo ndenjëse e vogël për fëmijë ka një bazë metalike që mund të rrotullohet 360 gradë dhe të rrëshqasë përpara dhe mbrapa. Me këtë ndenjëse për fëmijë, ju mund të rrotulloheni 270 gradë, të rrëshqitni përpara dhe prapa dhe të mbështeteni me mbështetësen e ngritur të këmbëve për pozicionin më të rehatshëm. Kjo karrige kompakte por e rehatshme do t'ju japë një rrëshqitje të butë që të vegjlit e duan pa bërë kompromis në zonën e madhe të çerdhes. Një tjetër opsion buxhetor i sediljeve për fëmijë është Stork Craft Premium Hoop Glider dhe Ottoman. Karrigia është në dispozicion në ngjyra të ndryshme, kështu që ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet dhomës së gjumit të fëmijës suaj. Për një çmim shumë të arsyeshëm, ju mund të merrni një karrige të rehatshme lundrimi (në pothuajse çdo ngjyrë) që vjen me një osman që përputhet. Edhe nëse keni një buxhet të ngushtë, jini të sigurt se mund të gjeni karrige nga 100 deri në 2000 dollarë. Ne kemi përmbledhur pesë opsione për t'iu përshtatur të gjitha stileve dhe buxheteve - disa janë projektuar posaçërisht për karriget e pleqsh, dhe disa janë thjesht ndenjëse të rehatshme që janë më shumë se të afta për të bërë të njëjtën punë. Shikoni listën tonë të avionëve më të mirë dhe karrigeve lëkundëse më poshtë. Një karrige e shkëlqyer avioni ose karrige lëkundëse për çerdhen do t'ju ndihmojë ta vendosni fëmijën tuaj në gjumë të qetë dhe të bëhet vendi juaj i preferuar për ushqyerjen me gji, për të lexuar libra për fëmijë dhe për të vendosur një rutinë të mirë gjumi. Me qindra produkte për të zgjedhur, ne e kemi ngushtuar atë në rrëshqitësit më të mirë të fëmijëve parashkollorë dhe karriget lëkundëse për fëmijë që kanë shënuar rezultate të larta në të katër konsideratat e blerjes. Për fat të mirë, ne kemi përpiluar një listë që përfshin karriget më të mira të ushqyerjes së foshnjave dhe karriget lëkundëse të kopshtit në treg. Kur zgjidhni një karrige të dedikuar pleqsh, me siguri po zgjidhni midis një karrige lëkundëse dhe një avioni. Karrigia tradicionale lëkundëse ka dy vija të lakuara në bazë, ndërsa glideri ka një kornizë fikse me një ndenjëse të rehatshme në krye për të rrëshqitur përpara dhe mbrapa. Lëkundjet mund të përdoren si karriget normale, por jo me foshnjat ose fëmijët e vegjël, pasi ato nuk ofrojnë mbështetje të mjaftueshme për kokën kur fëmija është ulur drejt. Karriget për të ushqyer ju lejojnë të lëkundeni përpara dhe mbrapa ndërsa ushqeheni dhe kjo lëvizje e butë relakson fëmijën (duke e ndihmuar atë të flejë përsëri). Karrige lëkundëse e rehatshme është gjithashtu një vend ideal për të ushqyer fëmijën tuaj gjatë natës. Ndërsa rehatia është diçka e qartë, do të habiteshit se sa praktike mund të jenë këto karrige të larta për të ushqyer, rrëshqitur ose lëkundur kur bëhet fjalë për të ushqyer ose ngushëlluar fëmijën tuaj. Ushqyerja me gji e fëmijës suaj mund të jetë sfiduese dhe është e rëndësishme të zgjidhni një karrige të qëndrueshme ushqimore që do të përmirësojë rehatinë tuaj dhe atë të foshnjës tuaj. Marrja e një karrige për ushqim të klasit të parë është e zgjuar, duke qenë se do të shpenzoni shumë kohë duke u përkëdhelur dhe duke ushqyer me gji fëmijën tuaj. Lexoni me kujdes komentet e mëposhtme për të gjetur karrigen më të mirë për fëmijën tuaj. Nëse jeni duke kërkuar për një karrige lëkundëse moderne për fëmijë, Babyletto Madison Swivel Glider mund të jetë një fitues i qartë për çerdhen tuaj. Teknologjia e lartë plotëson rehati të lartë në këtë karrige rrotulluese moderne, të lëvizshme, e cila gjithashtu mund të mbështetet (jo më pak se me prekjen e një butoni). E bërë nga pëlhurë miqësore me mjedisin dhe rezistente ndaj njollave, kjo karrige elegante është e certifikuar nga Greenguard Gold, që do të thotë se ka kaluar teste rigoroze për të përmbajtur kimikate të dëmshme. Kjo karrige glider nuk duket si mobilje për fëmijë, por mund të funksionojë si njësi. Është një nga parapetet më të mira të çerdheve që ofron gjithçka që ju nevojitet dhe ka një dizajn tërheqës që do të përshtatet në mënyrë të përkryer në dhomën e fëmijës suaj. Është një paraglider i butë i bërë nga materiali me cilësi të lartë për qëndrueshmëri, duke ju lejuar të lëkundni dhe të rrëshqasni pa probleme gjatë ushqyerjes me gji. Kjo është një karrige origjinale në vetvete, por sedilja e saj e gjerë dhe jastëku i trashë e bëjnë atë një karrige të shkëlqyer pleqsh, pasi nuk kufizoheni nga mbështetëset e forta të krahëve. Ai gjithashtu lëkundet, kështu që do të jetë një vend relaksues për të ushqyer fëmijën tuaj ose për ta vendosur atë në shtrat. Ka stilin e një karrigeje të bukur të veshur me susta, komoditetin qetësues, relaksues të karriges dhe lëvizjen e qetë përpara dhe prapa të një glideri. Vjen me mbështetëse krahësh të drejtë dhe ndenjëse të bollshme (19 "H x 21" W x 20 "D) me dimensione 39" H x 31 "P x 28" D. Është një karrige për fëmijë ekonomike dhe kompakte. patjetër do t'ju vijë në ndihmë. Gjithashtu ka një karrige ushqimi që shpaloset dhe shpaloset kur nuk përdoret. Më pëlqen ky dizajn, kështu që është zgjidhja më e mirë për një nga avionët më të mirë të gjidhënies. Nëse nuk jeni plotësisht të sigurt se cilat veçori ju nevojiten në ndenjësen e fëmijës tuaj, kjo është një zgjedhje e shkëlqyer sepse keni mundësi për të rrëshqitur, rrotulluar ose anuar. Ky aeroplan nga Storkcraft ka një pamje moderne elegante dhe do të ofrojë rehati maksimale për çdo prind dhe fëmijë. Baby Relax Mikayla Swivel Nursery Glider Më i rehatshëm Blej tani Kjo ndenjëse për fëmijë është e përshtatshme për ata prindër që kërkojnë një karrige të gjithanshme. Nëse jeni duke kërkuar për një tendë me varëse që gjithashtu lëkundet, atëherë karrigia Delta Children Blair Slim Glider për dhomën e fëmijëve mund të jetë zgjedhja juaj më e mirë. Ndërsa ne mendojmë se stili tradicional i rrokut është një pasuri, ne besojmë se tiparet dhe komoditeti (për fëmijën dhe prindin) e krahut të foshnjës e bëjnë atë patjetër një pasuri.
Gjithçka që duhet të dini për karriget e dasmës në tregun e Lindjes së Mesme
Karriget e dasmës janë më shumë se një vend i rehatshëm për të ftuarit për t'u ulur gjatë ceremonisë dhe pritjes. Në tregun e Lindjes së Mesme, ato luajnë një rol integral në vendosjen e tonit dhe ambientit të ditës suaj të dasmës. Nga ndenjëset klasike në stilin e banketit deri te fronet luksoze të përshtatshme për anëtarët e familjes mbretërore, nuk mungojnë opsionet kur bëhet fjalë për karriget e dasmës. Por me kaq shumë zgjedhje në dispozicion, ku të filloni? Mos kërkoni më tej! Në këtë udhëzues gjithëpërfshirës, ​​ne do të mbulojmë gjithçka që ju duhet të dini rreth Karrige martese në tregun e Lindjes së Mesme. Pavarësisht nëse jeni një nuse e ardhshme ose një planifikues dasmash në kërkim të frymëzimit, lidhuni dhe përgatituni të mësoni gjithçka rreth këtyre pjesëve thelbësore të mobiljeve që do ta bëjnë ditën tuaj të madhe të paharrueshme. E di. D ndryshe T llojet e W edding C qime I n T ai Lindja e Mesme M arket Kur planifikoni një martesë në Lindjen e Mesme, është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm për llojet e ndryshme të karrigeve që janë në dispozicion në treg. Këtu është një udhëzues për llojet e ndryshme të karrigeve të dasmës që janë të njohura në Lindjen e Mesme: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një zgjedhje popullore për dasma në Lindjen e Mesme pasi ato janë të lehta për t'u transportuar dhe mund të ruhen lehtësisht. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 2. Karriget prej druri: Karriget prej druri janë një tjetër opsion popullor për dasma në Lindjen e Mesme. Ato ofrojnë një pamje dhe ndjesi klasike dhe mund të dekorohen me lule ose detaje të tjera që të përputhen me temën tuaj të dasmës. 3. Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse: Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse janë një opsion elegant për dasma në natyrë në Lindjen e Mesme. Ato janë të qëndrueshme dhe mund të përballojnë motin e nxehtë, duke i bërë ato ideale për dasma në destinacion. 4. Karriget metalike: Karriget metalike janë një zgjedhje popullore për dasma të brendshme në Lindjen e Mesme pasi ato ofrojnë një pamje moderne. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 5Karriget Chiavari: Karriget Chiavari janë një opsion luksoz për dasma. Ato janë shumë elegante dhe të rehatshme, por mund të jenë mjaft të shtrenjta Historia e karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme Karriget e dasmës janë përdorur në Lindjen e Mesme për shekuj, dhe historia e tyre është e pasur dhe magjepsëse. Karriget e lashta të dasmave bëheshin prej druri ose guri dhe shpesh të zbukuruara me gdhendje ose veshje. Në periudhën mesjetare, karriget e dasmës shpesh ishin prej metali dhe ndonjëherë të praruara ose pikturuar. Sot, karriget e dasmës janë të disponueshme në një larmi materialesh dhe stilesh, por ato vazhdojnë të jenë një pjesë jetike e dasmave të Lindjes së Mesme. Karriget e dasmës luajnë një rol thelbësor në shumë kultura të Lindjes së Mesme. Në disa tradita, nusja dhe dhëndri ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, ndërsa ata mund të ndajnë një karrige të vetme në të tjerat. Numri i karrigeve të kërkuara ndryshon në varësi të madhësisë së festës së dasmës, por nuk është e pazakontë që të ketë dhjetëra apo edhe qindra karrige në një dasmë të madhe. Ndërsa karriget e dasmës kanë ndryshuar me kalimin e shekujve, qëllimi i tyre ka mbetur i njëjtë: të ofrojnë një vend të rehatshëm për nusen dhe dhëndrin gjatë një prej ditëve më të rëndësishme të jetës së tyre. E di. M ost P opulare W edding C qimet në Lindjen e Mesme M arket Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, opsionet më të njohura në tregun e Lindjes së Mesme janë ato që janë sa elegant, aq edhe komode. Shumë çifte zgjedhin të shkojnë me karrige tradicionale të bardha ose të fildishtë për ceremoninë e tyre, por një sërë ngjyrash të tjera po bëhen gjithnjë e më popullore. Disa nga stilet më të njohura të karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme përfshijnë: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një opsion i shkëlqyer për çiftet që duan të jenë në gjendje të transportojnë lehtësisht karriget e tyre nga një vend në tjetrin. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u ruajtur, gjë që mund të jetë e dobishme nëse planifikoni t'i përdorni për ngjarje të shumta. 2. Metali Karriget: Karriget metalike janë shumë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, kështu që njerëzit nuk do të duhet t'i zëvendësoni aq shpesh sa llojet e tjera të karrigeve. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u pastruar dhe mirëmbajtur, kështu që ata munden mbaj duken të reja prej vitesh. Karriget metalike janë gjithashtu shumë elegant dhe mund të shtojnë një prekje të klasit në çdo dhomë. 3. Karriget Ghost: Karriget fantazmë po bëhen gjithnjë e më të njohura për shkak të transparencës së tyre unike. Ato krijojnë një pamje eterike që është e përkryer për çdo ceremoni martese apo pritje. Traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme Kur bëhet fjalë për traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, ka disa gjëra kyçe që duhen mbajtur parasysh. Para së gjithash, dasmat në Lindjen e Mesme janë zakonisht çështje mjaft luksoze, kështu që prisni të shihni shumë karrige të bukura dhe të zbukuruara në ekspozitë. Së dyti, është traditë që nusja dhe dhëndri të ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, shpesh me prindërit e tyre të ulur pranë tyre. Së fundi, mos u habitni nëse shihni disa të ftuar të ulur në dysheme - kjo është krejtësisht normale në shumë kultura të Lindjes së Mesme! Si të zgjidhni karrigen e duhur të dasmës Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, duhet të mbani mend disa gjëra për të zgjedhur ato të duhurat për ditën tuaj të madhe. Ja disa këshilla.: - Madhësia dhe pesha : Karriget e dasmës vijnë në madhësi të ndryshme. Sigurohuni që të matni hapësirën tuaj të disponueshme dhe të zgjidhni karriget që do të përshtaten rehat. Mos harroni se të ftuarit do të ulen në këto karrige për periudha të gjata, kështu që komoditeti është thelbësor! -Stil: Shumë stile të ndryshme të karrigeve të dasmës janë në dispozicion, nga tradicionale në moderne. Zgjidhni një stil që përshtatet me temën e përgjithshme dhe estetikën e dasmës tuaj. -Buxhet: Karriget e dasmës mund të variojnë në çmim, kështu që përcaktimi i një buxheti përpara se të filloni kërkimin tuaj është thelbësor. Kjo do të ndihmojë në ngushtimin e opsioneve tuaja dhe do ta bëjë më të lehtë procesin e blerjes. Me këto këshilla në mendje, me siguri do të gjeni karriget e përsosura të dasmës për ditën tuaj të veçantë! Konklusioni Me një shumëllojshmëri kaq të gjerë të karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, mund të jetë e vështirë të siguroheni që po zgjidhni ato të duhurat për ditën tuaj të veçantë. Nga stilet tradicionale të ndenjëseve deri tek modelet moderne dhe bashkëkohore, shumë zgjedhje janë në dispozicion për çiftet që kërkojnë mënyra unike për të sjellë në jetë vizionin e tyre të martesës së ëndrrave. Shpresojmë që ky artikull t'ju ketë dhënë një pasqyrë të dobishme se cilat lloje karrigesh janë të njohura në tregun e Lindjes së Mesme dhe si mund të shkoni për t'i gjetur ato. Fat i mirë me të gjitha planifikimet tuaja të dasmës!
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.