Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Një udhëzues për pastrimin e karrigeve të infermierisë - bëjeni vetë

Ushqyerja me gji mund të jetë e ndërlikuar, kështu që është e rëndësishme të zgjidhni një karrige ushqimi që e bën ushqyerjen me gji sa më të rehatshme për ju dhe fëmijën tuaj. Ushqyerja me gji e fëmijës suaj ndonjëherë mund të jetë e vështirë dhe është shumë e rëndësishme të zgjidhni një ndenjëse të fortë për fëmijë që është e rehatshme për t'u ulur. Nëse jeni duke kërkuar për një tendë rrotulluese që gjithashtu lëkundet, atëherë karrigia Delta Children Blair Slim Glider for Kids Room mund të jetë zgjedhja juaj më e mirë. Karriget Olli Ella janë të veshura me susta me mikro kamoshi luksoz që jo vetëm është i rehatshëm, elegant dhe i qëndrueshëm, por edhe rezistent ndaj njollave dhe rezistent ndaj ujit.

Një udhëzues për pastrimin e karrigeve të infermierisë - bëjeni vetë 1

Përdorni një leckë të pastër të njomur në një solucion të përshtatshëm dezinfektues të holluar për çdo zonë banimi në dhomë. Pastroni dhe dezinfektoni rregullisht të gjitha pajisjet, mobiljet, dollapët dhe raftet dhe ndërroni perdet mbrojtëse në zonat e kullimit. Pas çdo përdorimi, pastroni dhe dezinfektoni matësit dhe pajisjet e tjera testuese në vend. Hartoni dhe zbatoni një plan për pastrimin dhe dezinfektimin e shtretërve, mobiljeve, tualeteve dhe pajisjeve në dhomat e caktuara për vendbanim të përhershëm.

Kujdestarët duhet të pastrojnë dhe dezinfektojnë pajisjet, të tilla si monitorët, pompat e lëngjeve dhe pajisje të tjera që lidhen drejtpërdrejt me kujdesin dhe trajtimin e pacientit. Kompanitë duhet gjithashtu të ndjekin udhëzimet e prodhuesit për veshjet, shtratin dhe produkte të tjera lavanderi për të përcaktuar metodën e duhur për prodhimin e produkteve të pastrimit sanitar. Pastrimi për të hequr substancat organike duhet të kryhet gjithmonë përpara dezinfektimit dhe sterilizimit, sepse gjaku i mbetur dhe lëngjet e trupit do të ulin efektivitetin e procesit të sterilizimit.

Mos përdorni peshqir për të tharë pjesët e pompimit, pasi kjo mund të transferojë mikrobet në pompë. Vendosni pjesët e pompës dhe furçën / vaskën në një leckë të pastër ose peshqir letre dhe thajeni në ajër. Ka peceta me pompë gjiri që mund të funksionojnë në raste urgjente, por ekspertët thonë se meqenëse pecetat me pastrim të shpejtë nuk mund të arrijnë të gjitha sipërfaqet e pjesëve të pompës, kjo është metoda më pak e preferuar për të pastruar pompën tuaj.

Disa nëna rekomandojnë që të keni pjesë të dyfishta të pompës që mund t'i ndryshoni për çdo seancë të re pompimi në punë - atëherë mund t'i pastroni plotësisht kur të ktheheni në shtëpi. Nëse keni mikrovalë në punë, mund të përdorni qese me avull të krijuara për të pastruar pjesët e pompës suaj të gjirit ndërmjet seancave të pompimit (vendosni pjesët në thasë të veçantë, shtoni ujë dhe mikrovalë duke ndjekur udhëzimet e prodhuesit).

Një udhëzues për pastrimin e karrigeve të infermierisë - bëjeni vetë 2

Nëse karrigia juaj ka një ngjitëse W në karrigen tuaj të mbuluar me pëlhurë, e cila tregon se mund të përdoren solucione pastrimi me bazë uji, ju gjithashtu mund ta pastroni pëlhurën me avull për të hequr qafe njollat ​​e thella dhe të përhapura, por kjo është e rëndësishme (dhe kohë e mjaftueshme dhe punë intensive) duhet përdorur për njollat ​​më serioze. Konsultohuni me udhëzimet e prodhuesit të pjesëve dhe udhëzimet e pastrimit të pëlhurave për mënyrën më të mirë të pastrimit të mobiljeve të veshur me susta. Gjithashtu, pastroni dhe dezinfektoni çdo javë ato pjesë të karriges së fëmijës që pastrojnë vetëm për një javë.

Pasi të hiqet njolla, shpëlajeni zonën me ujë vetëm për të hequr sapunin. Më pas merrni një leckë të freskët dhe të pastër me mikrofibër dhe shtypeni për të thithur lagështinë dhe njollat ​​mbi leckë. Sigurohuni që të hiqni të gjithë jastëkët dhe të përdorni një grykë të ngushtë për të gjitha qoshet dhe të çarat. Për të kapur flokët kokëfortë dhe për t'u zhytur vërtet në karrige, e kalova të gjithë këtë gjë me një rul garzë pas fshesës me korrent. Spërkateni pluhurin mbi të gjithë copën sa më mirë që mundeni dhe lëreni të pushojë për 30 minuta deri në 1 orë.

Gërmojmë me dorë sepse karrigia nuk është aq e pistë, por mund të përdorni edhe një sfungjer. Ne e trashëguam këtë karrige lëkundëse nga një mik dhe e kuptuam menjëherë se doja ta përmirësoja për t'iu përshtatur më mirë stilit tonë. Ne përdorëm një copë letre shumë të madhe për të prerë konturin e jastëkut dhe bëmë prototipin e tij.

Heqja e karriges dhe pastrimi i sediljes poshtë (nëse është model kompakt). Sigurohuni që karrigia të jetë e rehatshme për ju dhe fëmijën tuaj, dhe një jastëk pleqsh nëse jeni duke përdorur një të tillë.

Ju po kërkoni të blini një karrige ushqimi rezistente ndaj njollave dhe që pastrohet lehtë. Ju gjithashtu mund të zgjidhni një karrige pleqsh me tapiceri të errët për të fshehur më mirë njollat, ose me mbulesa të lëvizshme që lahen në makinë.

Është e rëndësishme të vlerësoni materialin dhe ndërtimin e karriges tuaj të lartë për të përcaktuar mënyrën më të mirë për ta pastruar atë. Ndërsa nuk duhet të shpenzoni orë të tëra çdo ditë duke pastruar karrigen e fëmijës suaj, ka disa gjëra që duhet t'i bëni çdo ditë (ose më mirë akoma, pas çdo seance të ushqyerit), ndërsa të tjerat mund të bëhen më rrallë. Pak kujdes i përditshëm i kombinuar me pastrim të thellë të rregullt do të ndihmojë në mbajtjen e karriges së lartë të pastër dhe higjienike. Pavarësisht rrëmujës që bëjnë rregullisht foshnjat dhe të vegjlit tanë me vaktet, pastrimi i karriges së fëmijës suaj nuk duhet të jetë një proces kaq i vështirë.

Nëse nuk e pastroni rregullisht karrigen tuaj të lartë, mund të hasni papastërti të grumbulluar dhe rripa të pista. Kam një shoqe, karrigia e lartë e së cilës është kaq e neveritshme, e çoi në lavazh dhe e pastroi me sprej industrial. Lajmi i mirë është se pa marrë parasysh se nga çfarë është bërë apo dekoruar karrigia juaj e preferuar, ka mënyra për ta pastruar për ta bërë atë të duket e re. Nëse punoni shpejt, pastroni rregullisht tapiceri dhe keni një kuptim të mirë të pëlhurave tuaja, mund të përballeni lehtësisht me derdhjet, njollat ​​dhe probleme të tjera.

Kur jeni duke luftuar me njollën kokëfortë dhe duke hequr qimet e shëmtuara të kafshëve shtëpiake, këto këshilla se si të pastroni mobiljet e veshura me susta do t'ju ndihmojnë t'i mbani divanet dhe karriget tuaja në kërkim për vitet në vijim. Këshilla jonë numër një për pastrimin e tapicerive DIY është që të fshini shpesh mobiljet e veshura me fshesë me korrent. Mënyra më e mirë për të parandaluar njollat ​​në mobiljet e veshura me susta, duke përfshirë divanet, karriget, stolat, osmanët dhe sende të tjera të mbuluara me pëlhurë, është të parandaloni plotësisht hyrjen e ushqimit dhe kafshëve shtëpiake në dhomën e ndenjes. Nëse keni mobilje të forta vinyl, mund të përdorni të njëjtat metoda pastrimi më lart, por mund të përdorni edhe sodë buke për të fshirë pak veten.

Nëse nuk ju pëlqejnë dyshemetë e zhveshura, zgjidhni një qilim leshi organik ose një qilim pambuku që mund të fshihet dhe të lahet sipas nevojës. Nëse jeni shtatzënë, mund të mos dëshironi të lyeni vetë çerdhen ose mobiljet. Përdorni produktet më natyrale të pastrimit jo vetëm në çerdhe, por në të gjithë shtëpinë tuaj (mund t'i bëni vetë duke përdorur uthull, sodë buke dhe limon). Nëse tashmë keni një qilim, ziejini me avull, lëreni të thahet plotësisht dhe pastroni rregullisht me një filtër HEPA.

Edhe nëse përdorni mobiljet tuaja plastike në shtëpi, mund t'i nxirrni jashtë për pastrim. Nëse uji mund të përdoret në mënyrë të sigurt për tapiceri, mund të provoni gjithashtu metoda të ndryshme të pastrimit të tapicerive DIY. Nëse shihni një etiketë "W" në një karrige të mbuluar me pëlhurë, kjo do të thotë që mund të përdorni një zgjidhje ujore për të pastruar tapiceri. Pecetat për fëmijë janë çuditërisht efektive në pastrimin e shpejtë të tapicerive me duart tuaja (edhe pse duhet t'i provoni gjithmonë në një vend të padukshëm fillimisht për t'u siguruar që ato të mos dëmtojnë pëlhurën).

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Bazat e përdorimit të karrigeve të infermierisë
Bazat e përdorimit të karrigeve të infermierisë
Futja e karrigeve të infermierisë Përdorimi i karrigeve të infermierisë për të trajtuar insektet dhe probleme të tjera shëndetësore është një mënyrë e shkëlqyer për të parandaluar dëmtimin e këmbëve dhe krahëve. Këto karrige mund të përdoren gjithashtu për të ndihmuar në parandalimin e rënies dhe për të mbajtur kokën që të mos bjerë kur jeni ulur në një karrige. Përdoret më së miri nga infermierët që kanë aftësi të kufizuara ose nuk kanë akses në kompjuter. Përdoret më së miri nga njerëzit që kanë vështirësi në përdorimin e kompjuterit. Ka shumë lloje të karrigeve për pleqëri dhe disa njerëz i përdorin ato për të punuar nga shtëpia. Disa mund t'i gjeni në bibliotekën tuaj lokale, mund të keni akses në internet në këto shërbime duke shkuar te www.nursingcentre.org.uk/en/documents/nhs-chairs-general-services/nursing-chair-research-info.html. Për më shumë informacion se si të përdorni karriget e infermierisë, vizitoni www.nursingcentre.org. Ne ballafaqohemi vazhdimisht me mënyrën se si të sigurojmë që pacientët tanë të marrin kujdesin më të mirë. Kur ne duhet të gjejmë një mënyrë më të mirë për t'u dhënë atyre kujdesin më të mirë, atëherë është e rëndësishme të përdorim mjetet e duhura. Një karrige e mirë pleqsh duhet të jetë e rehatshme dhe nuk ka nevojë të ndërtohet mbi themele. Kjo do të thotë se duhet të jetë e lehtë të vendoset dhe të zërë më pak hapësirë ​​se llojet e tjera të karrigeve. Duhet të jetë në gjendje të qëndrojë përballë objekteve të rënda dhe mund të përdoret për detyra më të vogla. Një nga pyetjet më të zakonshme që njerëzit kanë është 'Si mund të filloj me karriget e infermierisë?' 'Cilat janë gjërat që duhet të bëni përpara se të filloni të ushqeheni me gji?' 'Cili është ndryshimi midis një karrige dhe një tavoline?' "Cili është ndryshimi midis një këmbësor dhe një barelë?" "Cili është ndryshimi midis një ndenjëseje makine dhe një barelë?" 'Cili është ndryshimi midis një ashensori dhe një dyshemeje?' 'Cili është ndryshimi midis një shkalle dhe një uljeje?' 'Cili është ndryshimi midis një hapi dhe një shkalle?' 'Cili është ndryshimi midis një rrëshqitjeje dhe një shkalle? Udhëzimet e produktit të karrigeve të infermierisë Është shumë e rëndësishme të theksohet se nëse po kujdeseni për të dashurit tuaj, atëherë ata do të duhet të trajnohen posaçërisht në mënyrë që të sigurohet që ata të kujdesen mirë dhe siguria e tyre të merret gjithmonë parasysh. Nëse nuk jeni në gjendje ta bëni këtë, atëherë është më mirë t'i regjistroni në shërbimin e infermierisë në mënyrë që të mund të hyjnë në shtëpi të sigurt. Është gjithashtu mirë të dini se nëse nuk jeni në gjendje ta bëni këtë, atëherë është mirë të regjistroheni në shërbimin e infermierisë. Ka kaq shumë lloje të ndryshme të karrigeve të infermierisë të disponueshme në treg. Disa janë të thjeshta dhe disa janë më komplekse. Ka disa gjëra që mund të bëni për të përmirësuar pamjen e trupit tuaj dhe kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të zgjidhni atë të duhurin. Në fund, është mirë të keni një karrige të mirë që do t'ju ndihmojë të kaloni ditën dhe të jeni rehat në trupin tuaj. Është gjithashtu e rëndësishme të siguroheni që karrigia të ketë mburrje të mjaftueshme për trupin tuaj dhe jo vetëm për ju. Një karrige e mirë duhet të jetë e lehtë për t'u përdorur dhe të mos zërë shumë hapësirë ​​në trupin tuaj. Nëse jetoni në një shtëpi pleqsh për shumë vite, ju e dini se është shumë e rëndësishme të mbani shëndetin dhe sigurinë tuaj për veten dhe familjen tuaj. Përveç ruajtjes së shëndetit dhe sigurisë suaj, është gjithashtu e rëndësishme të siguroheni që nevojat e fëmijës suaj janë plotësuar. Një karrige e mirë pleqsh duhet të jetë në gjendje të trajtojë njerëzit me nevoja të veçanta. Nëse keni nevojë të ndihmoni dikë që ka nevojë për ndihmë me diçka tjetër, atëherë kërkoni ndihmë nga një asistent personal ose infermier. Karriget e infermierisë janë të shkëlqyera për kujdestarët, sepse ato janë të rehatshme dhe mund të ofrojnë rehati për dikë që ka nevojë për ndihmë. Si t’i mbajmë karriget e infermierit? Çerdhja e spitalit ose shtëpia e të moshuarve duhet të ketë një elektricist në vend për t'i mbajtur ato në punë. Ka një sërë llojesh të ndryshme elektricistësh që punojnë për spitalet dhe secili ka grupin e vet të rregullave për atë që po bëjnë. Të gjitha këto bëhen nga specialistë të fushës. Ata mund të bëjnë punën e tyre si dhe të drejtojnë disa pajisje të thjeshta mjekësore, por ka edhe shumë gjëra të tjera që bëjnë spitalet që nuk kërkojnë shumë kujdes. Për të ruajtur nevojat dhe preferencat e pacientit, infermierët duhet të dinë se si t'i ruajnë ato. Kur infermieret mendojnë se po bëjnë diçka të gabuar, atyre u duhet kujtuar se çfarë nuk është në rregull. Një infermiere jo vetëm që do të mësojë rreth infermierisë, por gjithashtu do të kuptojë se si të punojë me pacientët dhe të kuptojë nevojat e tyre. Infermierët gjithashtu duhet të dinë se si të komunikojnë në mënyrë efektive me pacientët dhe të kuptojnë nevojat e tyre. Ata gjithashtu duhet të jenë në gjendje të ofrojnë sugjerime se si të përdorin siç duhet karriget e infermierisë. Duhet të gjesh një infermiere që ka punuar me fëmijë dhe ka shumë përvojë në mësimdhënie. Kur jeni duke kërkuar për një karrige pleqsh, është shumë e rëndësishme të kontrolloni se çfarë lloj mobiljesh dhe tavoline do të përdorë fëmija. Informacioni që jepet nga karrigia e infermierisë mund t'ju ndihmojë të vendosni se çfarë lloj mobiljesh dhe tavoline të përdorni. Është e rëndësishme të siguroheni që fëmija të ketë hapësirë ​​të mjaftueshme për ta dhe në mënyrë që ata të mund të ulen në këmbë. Karriget e infermierisë janë një pjesë thelbësore e çdo praktike infermierore. Nëse keni menduar se si t'i mirëmbani karriget e infermierisë, atëherë ka disa gjëra të rëndësishme që mund të bëni për t'i mbajtur ato sa më të rehatshme. Një nga gjërat në të cilat karriget e infermierisë janë vërtet të mira është parandalimi i rënies së pacientëve nëse bien ose kur lëndohen. Karriget e infermierisë janë vërtet të dobishme për t'i ndihmuar njerëzit të qëndrojnë të shëndetshëm dhe të mirë. Këshillë për blerjen e karrigeve të infermier Nëse po mendoni të blini karrige pleqsh, atëherë ka shumë dyqane online që i shesin ato. Ato mund të jenë mjaft të shtrenjta dhe jo gjithmonë të disponueshme. Është mirë të kaloni nëpër rishikimet e produkteve përpara se të merrni një vendim. Një karrige e mirë pleqsh duhet të ketë të gjitha pjesët e nevojshme për ta bërë atë një blerje të përballueshme. Ka shumë lloje të ndryshme të karrigeve për pleqëri dhe disa prej tyre janë plotësisht të rregullueshme. Ju mund të zgjidhni nga disa stile dhe të zgjidhni atë që i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Karriget e infermierisë janë vërtet të lehta për t'u përdorur dhe ofrojnë rehati. Janë të lira dhe të lehta për t'u bërë dhe kanë shumë përdorime. Ka edhe shumë gjëra të tjera që mund të bëni për ta ndihmuar karrigen herë pas here. Është më mirë të blini një karrige që ka pak mbushje në të në mënyrë që të mos ndërhyjë me mbështetëset e krahëve dhe të mund të vihet lehtësisht kur nuk përdoret. Ju mund ta përdorni atë për të kontrolluar peshën e trupit tuaj duke e përdorur atë për të marrë më shumë mbështetje nga krahët dhe këmbët tuaja. Ekzistojnë dy lloje kryesore të karrigeve për pleqëri, njëra përdoret nga gratë dhe tjetra nga burrat. Shumica e njerëzve që përdorin karrige pleqsh nuk janë shumë të aftë për të mësuar veten se si t'i përdorin ato. Ato mund të përdoren gjithashtu nga njerëz që përpiqen të mësojnë se si t'i përdorin ato siç duhet. Është e rëndësishme të siguroheni që të blini atë të duhurin. Ka shumë gjëra që mund të bëni për t'ju ndihmuar të gjeni atë të duhurin për ju. Ju mund të lexoni më shumë rreth këtyre këshillave këtu. Shumica e karrigeve të infermierisë janë ndërtuar për të trajtuar sende të vogla dhe për të mos u rënduar shumë. Disa nga artikujt që janë të rëndësishëm për të pasur një karrige të mirë pleqsh janë komoditeti, stili dhe lartësia e tyre. Disa nga gjërat që janë të rëndësishme për të pasur një karrige të mirë pleqsh janë ergonomia, qëndrueshmëria, lehtësia e përdorimit dhe komoditeti i saj. Shumica e gjërave që janë të rëndësishme për të pasur një karrige të mirë pleqsh janë siguria, rehatia dhe pamja e përgjithshme. Është gjithashtu e rëndësishme të merrni parasysh se çfarë lloj karrige dëshironi të keni në shtëpinë tuaj. Është gjithashtu e rëndësishme të merrni parasysh se çfarë lloj karrige dëshironi të keni në shtëpinë tuaj.
Si të përdorni një karrige pleqsh gri: 5 këshilla kryesore që duhet të dini
Si të përdorni një karrige pleqsh gri: 5 këshilla kryesore që duhet të dini
Nëse e mësoni fëmijën tuaj të flejë në krevat fëmijësh në një çerdhe, karrigia lëkundëse pranë tij mund të jetë rehatia që i nevojitet. Pavarësisht nëse po e prekni gjoksin e tij ndërsa ai ngadalë bie në gjumë, duke kënduar një ninullë të ëmbël, duke lexuar histori para gjumit ose thjesht duke u siguruar që jeni ende këtu, karrigia lëkundëse do t'ju bëjë të ndiheni rehat. Një karrige lëkundëse e rehatshme mund të pushojë trupin tuaj të lodhur dhe t'ju japë mundësinë ta tundni butësisht fëmijën tuaj për të fjetur kur është e nevojshme. Ushqyerja me gji mund të jetë e ndërlikuar, kështu që është e rëndësishme të zgjidhni një karrige ushqimi që e bën ushqyerjen me gji sa më të rehatshme për ju dhe fëmijën tuaj. Çfarë duhet të kërkoni në velin e një fëmije Karakteristika më e rëndësishme kur zgjidhni vela për fëmijë është, pa dyshim, rehatia. Kur i jepni fëmijës tuaj qumësht ushqyes, do t'ju duhet një karrige mbështetëse në të cilën mund të mbështetni krahët dhe këmbët, në mënyrë që të përqendroheni në rehatinë e fëmijës suaj. Të kesh një karrige të dedikuar për infermiere në një dhomë të veçantë mund ta ndihmojë fëmijën tënd të vazhdojë me rutinën e përditshme. Ndërsa fëmija juaj rritet nga foshnja në të parën, një karrige e njohur për të ushqyer mund ta ndihmojë në qetësimin dhe ngushëllimin e tij. Një lëvizje lëkundëse qetësuese mund të ndihmojë në qetësimin edhe të foshnjës më të irrituar dhe shpesh është një pjesë integrale e gjumit të vogëlushit. Nëse qëndroni në çerdhe ndërsa fëmija fle, karrigia lëkundëse e detyrave të shtëpisë në çerdhe do t'ju japë gjithashtu një vend për t'u çlodhur dhe për të shijuar kohën e lirë shumë të nevojshme. Karriget e rehatshme lëkundëse dhe aeroplanët krijojnë një kënd komod të çerdhes. Para së gjithash, aeroplanët më të mirë dhe karriget lëkundëse janë të rehatshme për ndenjëse të gjata. Komoditeti: Ju mund të kaloni një kohë të konsiderueshme ulur në një karrige për ushqyerjen me gji për të paktën muajt e parë, kështu që është ideale të zgjidhni një karrige që jo vetëm të jetë e rehatshme, por edhe të mbështesë shpinën. Sigurohuni që karrigia të jetë e rehatshme për ju dhe fëmijën tuaj, dhe një jastëk pleqsh nëse jeni duke përdorur një të tillë. Do të zbuloni se përdorni të njëjtën karrige për të gjithë të vegjlit tuaj. Kjo karrige kompakte por e rehatshme do t'ju japë rrëshqitjen e butë që fëmijët e duan pa sakrifikuar një zonë të madhe çerdhe. Kjo karrige elegante do të bëhet tipari kryesor i çdo çerdheje apo hapësire ndenjeje moderne, falë pamjes së saj moderne, e cila mund të kombinohet lehtësisht me mobilje të tjera. Kjo gjithashtu e bën atë ideal për përdorim në fëmijëri pasi nuk do të duket jashtë vendit në pjesë të tjera të shtëpisë. Plus, është elegant dhe elegant, dhe mund të përdoret për vite si një karrige e zakonshme ultra e rehatshme. Kontrolloni shumicën e kutive për një karrige të madhe pleqsh, por është mjaft elegant dhe praktik, saqë do të dëshironi ta mbani për vitet në vijim. Është e preferuara e shumë nënave dhe baballarëve të rinj, ndoshta sepse mund të shndërrohet nga një ndenjëse për fëmijë në një karrige të zakonshme shtëpiake. Kjo karrige është e disponueshme në ngjyrë gri, bezhë ose fildishi, e cila mund të mos duket emocionuese, por do të zgjasë me vite duke ndryshuar nëpër shtëpi. Nëse i hidhni një vështrim të shpejtë kësaj karrige, nuk jam i sigurt nëse do ta besoni se i përkiste vërtet çerdhes. Do të jetë një nga karriget më të rehatshme që do të keni ndonjëherë në shtëpinë tuaj, dhe vjen në tre ngjyra të ndryshme neutrale, kështu që ju mund ta përshtatni patjetër me dhomën në të cilën duhet të jetë. Përhapni një batanije mbi shpinën tuaj ose vendosni një jastëk shumëngjyrësh sipër për të shtuar personalitetin dhe për ta bërë atë më ergonomik. Shumë avionë dhe karrige lëkundëse kanë veçori shtesë të integruara për komoditetin tuaj, ndaj mendoni se si do ta përdorni karrigen dhe cilat gjëra të lezetshme do t'i vlerësoni vërtet. Ka karrige lëkundëse pleqsh, ato që mbështeten automatikisht dhe ato që kanë mbështetëse shtesë për këmbët, në mënyrë që të mund t'i zgjasni pak këmbët. Karrigia për të ushqyer fëmijën Pottery Barn Kids e bën të lehtë lidhjen e foshnjës tuaj falë funksionit të shtrirjes që është automatik dhe manual. Me jastëkë të butë dhe të mbushur me sfungjer me densitet të lartë, karrigia e pleqshit Costway formon trupin tuaj në mënyrë të përsosur, duke ju ndihmuar të relaksoheni plotësisht ndërsa mbani në krahë fëmijën tuaj. Jo vetëm që ju jep një vend të rehatshëm për të ushqyer ose për të lëkundur fëmijën tuaj për të fjetur, por lëvizja e tij gjithashtu mund të ndihmojë në ndalimin e një feste të qarë në orën 3 të mëngjesit. Nëse po planifikoni të investoni në një paraglider për fëmijë ose karrige lëkundëse, sigurohuni që është e mirë. Së fundi, pyesni veten se si do të duket karrigia pas pesë deri në dhjetë vjet, kur çerdhja të mos jetë më çerdhe. Kur familja juaj kalon fazën e infermierisë, kjo karrige mund të transformohet. Ne e pëlqejmë këtë karrige, nuk duhet të zgjidhni midis lëkundjes dhe rrëshqitjes. Epo, mbase nuk duhet ta përfshij këtë ndenjëse në listën time të avionëve më të mirë për fëmijë, sepse nuk është një aeroplan i vërtetë. Ky është një kolltuk i bardhë i veshur me susta me pamje të lezetshme, i cili do të mbulohet me baltë bezhë pas disa vitesh. Mbulesa gjithashtu hiqet dhe lahet në makinë, kështu që kjo karrige do të qëndrojë në gjendje të mirë për vitet në vijim. Për më shumë rehati dhe përputhje me dekorimin e dhomës tuaj të gjumit, sigurohuni që të shtoni jastëkë që nuk rrëshqasin në karrigen lëkundëse Gripper Omega Jumbo. Baby Relax Double Rocker është një nga karriget më tërheqëse në listën tonë. Një version lëkundje dhe një mbështetëse këmbësh që përputhet janë gjithashtu të disponueshme. Me numrin e pafund të stileve të disponueshme, ju mund të zgjidhni me siguri karrigen lëkundëse të duhur për të plotësuar çerdhen tuaj. Lista jonë e karrigeve më të mira të ushqimit ka shumë modele, të lëkundura dhe të zgjatura, kështu që të jeni të sigurt se do të gjeni të përsosurin për ju. Lajmi i keq është se ka shumë opsione për një karrige të rehatshme pleqsh. Nënat e zgjuara do të dëshirojnë të zgjedhin nga karriget më të mira të gjidhënies. Kur të vendosni se çfarë lloji të karriges ushqimore dëshironi, do t'ju duhet t'i jepni përparësi funksioneve që janë më të rëndësishme për ju. Pra, kur zgjidhni një karrige për të ushqyer foshnjën tuaj me gji, keni nevojë për diçka që ju lejon të ruani pa mundim këtë lëvizje. Shumë avionë avionësh kopshtesh vijnë me këtë veçori të dobishme, e cila e pengon karrigen të lëvizë kur ju nuk dëshironi. Kjo lëvizje, si lëkundjet, ndihmon për të qetësuar foshnjën dhe për ta bërë atë të flejë. Gjatë kësaj kohe intime shumë të nevojshme, tundja ngadalë e karriges dhe karriges do t'ju ndihmojë ju dhe fëmijën tuaj të relaksoheni. Edhe pse gjëja kryesore mbetet e njëjtë, karrigia e të ushqyerit ecën në hap me kohën dhe tani ka shumë veçori shtesë për të siguruar që nëna dhe foshnja të mund të pushojnë me rehati maksimale dhe natyrisht të shijojnë edhe momente të çmuara shoqërie.
Gjithçka që duhet të dini për karriget e dasmës në tregun e Lindjes së Mesme
Karriget e dasmës janë më shumë se një vend i rehatshëm për të ftuarit për t'u ulur gjatë ceremonisë dhe pritjes. Në tregun e Lindjes së Mesme, ato luajnë një rol integral në vendosjen e tonit dhe ambientit të ditës suaj të dasmës. Nga ndenjëset klasike në stilin e banketit deri te fronet luksoze të përshtatshme për anëtarët e familjes mbretërore, nuk mungojnë opsionet kur bëhet fjalë për karriget e dasmës. Por me kaq shumë zgjedhje në dispozicion, ku të filloni? Mos kërkoni më tej! Në këtë udhëzues gjithëpërfshirës, ​​ne do të mbulojmë gjithçka që ju duhet të dini rreth Karrige martese në tregun e Lindjes së Mesme. Pavarësisht nëse jeni një nuse e ardhshme ose një planifikues dasmash në kërkim të frymëzimit, lidhuni dhe përgatituni të mësoni gjithçka rreth këtyre pjesëve thelbësore të mobiljeve që do ta bëjnë ditën tuaj të madhe të paharrueshme. E di. D ndryshe T llojet e W edding C qime I n T ai Lindja e Mesme M arket Kur planifikoni një martesë në Lindjen e Mesme, është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm për llojet e ndryshme të karrigeve që janë në dispozicion në treg. Këtu është një udhëzues për llojet e ndryshme të karrigeve të dasmës që janë të njohura në Lindjen e Mesme: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një zgjedhje popullore për dasma në Lindjen e Mesme pasi ato janë të lehta për t'u transportuar dhe mund të ruhen lehtësisht. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 2. Karriget prej druri: Karriget prej druri janë një tjetër opsion popullor për dasma në Lindjen e Mesme. Ato ofrojnë një pamje dhe ndjesi klasike dhe mund të dekorohen me lule ose detaje të tjera që të përputhen me temën tuaj të dasmës. 3. Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse: Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse janë një opsion elegant për dasma në natyrë në Lindjen e Mesme. Ato janë të qëndrueshme dhe mund të përballojnë motin e nxehtë, duke i bërë ato ideale për dasma në destinacion. 4. Karriget metalike: Karriget metalike janë një zgjedhje popullore për dasma të brendshme në Lindjen e Mesme pasi ato ofrojnë një pamje moderne. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 5Karriget Chiavari: Karriget Chiavari janë një opsion luksoz për dasma. Ato janë shumë elegante dhe të rehatshme, por mund të jenë mjaft të shtrenjta Historia e karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme Karriget e dasmës janë përdorur në Lindjen e Mesme për shekuj, dhe historia e tyre është e pasur dhe magjepsëse. Karriget e lashta të dasmave bëheshin prej druri ose guri dhe shpesh të zbukuruara me gdhendje ose veshje. Në periudhën mesjetare, karriget e dasmës shpesh ishin prej metali dhe ndonjëherë të praruara ose pikturuar. Sot, karriget e dasmës janë të disponueshme në një larmi materialesh dhe stilesh, por ato vazhdojnë të jenë një pjesë jetike e dasmave të Lindjes së Mesme. Karriget e dasmës luajnë një rol thelbësor në shumë kultura të Lindjes së Mesme. Në disa tradita, nusja dhe dhëndri ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, ndërsa ata mund të ndajnë një karrige të vetme në të tjerat. Numri i karrigeve të kërkuara ndryshon në varësi të madhësisë së festës së dasmës, por nuk është e pazakontë që të ketë dhjetëra apo edhe qindra karrige në një dasmë të madhe. Ndërsa karriget e dasmës kanë ndryshuar me kalimin e shekujve, qëllimi i tyre ka mbetur i njëjtë: të ofrojnë një vend të rehatshëm për nusen dhe dhëndrin gjatë një prej ditëve më të rëndësishme të jetës së tyre. E di. M ost P opulare W edding C qimet në Lindjen e Mesme M arket Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, opsionet më të njohura në tregun e Lindjes së Mesme janë ato që janë sa elegant, aq edhe komode. Shumë çifte zgjedhin të shkojnë me karrige tradicionale të bardha ose të fildishtë për ceremoninë e tyre, por një sërë ngjyrash të tjera po bëhen gjithnjë e më popullore. Disa nga stilet më të njohura të karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme përfshijnë: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një opsion i shkëlqyer për çiftet që duan të jenë në gjendje të transportojnë lehtësisht karriget e tyre nga një vend në tjetrin. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u ruajtur, gjë që mund të jetë e dobishme nëse planifikoni t'i përdorni për ngjarje të shumta. 2. Metali Karriget: Karriget metalike janë shumë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, kështu që njerëzit nuk do të duhet t'i zëvendësoni aq shpesh sa llojet e tjera të karrigeve. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u pastruar dhe mirëmbajtur, kështu që ata munden mbaj duken të reja prej vitesh. Karriget metalike janë gjithashtu shumë elegant dhe mund të shtojnë një prekje të klasit në çdo dhomë. 3. Karriget Ghost: Karriget fantazmë po bëhen gjithnjë e më të njohura për shkak të transparencës së tyre unike. Ato krijojnë një pamje eterike që është e përkryer për çdo ceremoni martese apo pritje. Traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme Kur bëhet fjalë për traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, ka disa gjëra kyçe që duhen mbajtur parasysh. Para së gjithash, dasmat në Lindjen e Mesme janë zakonisht çështje mjaft luksoze, kështu që prisni të shihni shumë karrige të bukura dhe të zbukuruara në ekspozitë. Së dyti, është traditë që nusja dhe dhëndri të ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, shpesh me prindërit e tyre të ulur pranë tyre. Së fundi, mos u habitni nëse shihni disa të ftuar të ulur në dysheme - kjo është krejtësisht normale në shumë kultura të Lindjes së Mesme! Si të zgjidhni karrigen e duhur të dasmës Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, duhet të mbani mend disa gjëra për të zgjedhur ato të duhurat për ditën tuaj të madhe. Ja disa këshilla.: - Madhësia dhe pesha : Karriget e dasmës vijnë në madhësi të ndryshme. Sigurohuni që të matni hapësirën tuaj të disponueshme dhe të zgjidhni karriget që do të përshtaten rehat. Mos harroni se të ftuarit do të ulen në këto karrige për periudha të gjata, kështu që komoditeti është thelbësor! -Stil: Shumë stile të ndryshme të karrigeve të dasmës janë në dispozicion, nga tradicionale në moderne. Zgjidhni një stil që përshtatet me temën e përgjithshme dhe estetikën e dasmës tuaj. -Buxhet: Karriget e dasmës mund të variojnë në çmim, kështu që përcaktimi i një buxheti përpara se të filloni kërkimin tuaj është thelbësor. Kjo do të ndihmojë në ngushtimin e opsioneve tuaja dhe do ta bëjë më të lehtë procesin e blerjes. Me këto këshilla në mendje, me siguri do të gjeni karriget e përsosura të dasmës për ditën tuaj të veçantë! Konklusioni Me një shumëllojshmëri kaq të gjerë të karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, mund të jetë e vështirë të siguroheni që po zgjidhni ato të duhurat për ditën tuaj të veçantë. Nga stilet tradicionale të ndenjëseve deri tek modelet moderne dhe bashkëkohore, shumë zgjedhje janë në dispozicion për çiftet që kërkojnë mënyra unike për të sjellë në jetë vizionin e tyre të martesës së ëndrrave. Shpresojmë që ky artikull t'ju ketë dhënë një pasqyrë të dobishme se cilat lloje karrigesh janë të njohura në tregun e Lindjes së Mesme dhe si mund të shkoni për t'i gjetur ato. Fat i mirë me të gjitha planifikimet tuaja të dasmës!
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.