Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Karriget Yumeya - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


karrige gri e grumbullimit Sapo ra!

Korniza me Yumeya ’S & strukturën 1.10 vjet garanci kornizë 2. Kaloni testin e forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të durojë më shumë se 500 paund Parametri përkatës 1.Madhësia: H830*SH480*AW535*D525mm 2.COM: 0.45 jard 3. Stack: Lartësia maksimale 10 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë

Korniza me Yumeya ’S & Struktura  

1.10 vjet garancit

2. Kaloni testin e forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012

3. Mund të durojë më shumë se 500 paund

 

Parametrat

1.Madhësia: H830*SH480*AW535*D525mm

2.COM: 0.45 jardi

3.Stack: Maksimum 10 pcs lart

 

Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë

# karrige gri për stivosje   Karrige grishe   Karrige grishe

Yumeya Chairs është gjithmonë e orientuar nga klientët dhe e përkushtuar për të ofruar produktet dhe shërbimet më të mira për çdo klient në një mënyrë efikase.

Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Kjo karrige gri e bërë mirë dhe e larmishme është e re në dizajn dhe mirë në pamje. Ai është i përshtatshëm për vende të tilla si shtëpi, hotele, restorante, kafene, bare dhe vendpushime turistike.

Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme.

1. Teknologjia e prodhimit: Me vite të akumulimit, ne kemi aftësi të mjaftueshme për të përmirësuar procesin e prodhimit. Teknologjia e avancuar duke përfshirë saldimin, gdhendjen kimike, shpërthimin sipërfaqësor dhe lustrimin kontribuon në performancën superiore të produkteve.

Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs kanë dizajn të ri dhe pamje tërheqëse. Ato kanë peshë të lehtë dhe pastrim të lehtë. Ato sjellin një përvojë vizuale të qartë dhe të rehatshme. Karriget Yumeya u krijua në . Gjatë viteve, ne investojmë vazhdimisht shumë në R&D dhe përmirësojmë sistemin e menaxhimit. Ne gjithashtu zgjerojmë rrjetin e shitjeve dhe kryejmë më shumë promovim të markës. Tani ne jemi një prodhues me ndikim lëkure në industri. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim.

E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Midis tyre, karrigia gri stivuese është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni.

Klikoni këtu për të parë më shumë raste që kemi kryer për plotësimin e kërkesave të ndryshme.

Shfaq Detajet

Karrige e krahut të konferencave me stivosje gri MP002 Yumeya

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
5 hapa të thjeshtë për të ndërtuar një karrige gri të grumbullimit
5 hapa të thjeshtë për të ndërtuar një karrige gri të grumbullimit
U desh pak kohë për të gjetur një karrige me komoditetin dhe lartësinë e duhur, që është lartësia ideale për tavolinën. Rehat dhe dritë. Juancho 15 është më i lehtë në peshë se karriget tona të vjetra prej druri. Tani dua te blej nje tavoline te re dhe ta pajis me 6 karrige dhe nje tavoline. Këto karrige janë një mënyrë e shkëlqyer për të filluar me mobiljet e kopshtit DIY. Shto ndenjëse shtesë në natyrë me këto plane karrige falas. Ato mund të përdoren për oborrin tuaj të jashtëm, verandën, oborrin e shtëpisë, ballkonin, pishinën, kopshtin dhe hapësira të tjera të përshtatshme në shtëpinë tuaj. Ky grup mobiljesh kopshti me bastun prej palme kacavjerrëse është projektuar me përpikëri për t'i bërë ballë çdo prove elementi. Një batanije e mirë në natyrë është një domosdoshmëri për argëtimin veror dhe është një vend i mrekullueshëm në rreshtin e parë për natën tuaj të filmit në oborrin e shtëpisë. Bean ka zhvilluar gjithashtu një batanije të rehatshme, të papërshkueshme nga uji në natyrë që mund të instalohet lehtësisht në çdo lëndinë ose plazh. Ka një kornizë çeliku në studio, sedilje dhe mbështetëse të mbushur me mbushje, mbështetëse krahësh dhe xhepa anësore të rregullueshme, si dhe një frigorifer të vogël të integruar. Kursen shumë hapësirë, është i rehatshëm për t'u ulur, është shumë i qëndrueshëm dhe funksionaliteti i përgjithshëm është fantastik. Është një shtesë e zgjuar dhe elegante për çdo rregullim të ndenjëseve në natyrë. Ky dizajn i lehtë është i lehtë për t'u bartur për lojëra brenda ose jashtë në sipërfaqe të thata. Ky dizajn mund të bëhet gjithashtu duke përdorur fletë MDF, dërrasa dyshemeje të rikuperuara ose dërrasa skele, për sa kohë që ato mund të mbështesin me siguri objektet e vendosura sipër, gjithçka është në rregull. Palosni raftet dy herë dhe sigurojeni këmbët metalike për një zgjidhje unike elegante dhe kompakte ruajtjeje. Ky truk i zgjuar e kthen një shportë të thjeshtë magazinimi në një abazhur të projektuar me përpjekje minimale. Këtu, dorezat e bukura të lëkurës Osternas formojnë një dërrasë letre kuzhine të bërë vetë. Kjo më pas çliron panelin anësor në mënyrë që tastiera e vinylit të mund të ngjitet në të, duke e bërë atë edhe më të gjithanshëm dhe të dobishëm. Plotësoni hapësirën me një rrjet letre me një bllok shënimesh, tavolinë kompakte dhe karrige për t'u dhënë atyre gjithçka që u nevojitet. Ata grumbullohen mjeshtërisht në mënyrë që t'i ruani anash kur nuk janë në përdorim. Janë shumë komode dhe mund të përdoren si në dysheme ashtu edhe me një karrige shkrimi të rregullt. Ato janë pjesërisht kolltuqe dhe pjesërisht kolltuqe të mbuluara me vinyl që pastrohen lehtë. Ky grup prej tre ulësesh me jastëkë shkumë është i përsosur për të krijuar një kënd leximi. Këto stola të lakuar mund të pozicionohen në mënyra të ndryshme, duke i bërë ato një opsion vërtet të gjithanshëm dhe elegant. Këto karrige ergonomike i lejojnë fëmijët të ulen drejt ose të përkulen përpara me mbështetjen e duhur. Përveç kësaj, këto karrige kanë një avantazh të vogël: fëmijët mund të kërcejnë për t'u çliruar. Karriget e thjeshta mund të mos jenë mjaft të rehatshme për përdorim gjatë gjithë ditës, por ato janë të shkëlqyera për punën në grup ose për t'u afruar me një student që ka nevojë për ndihmë. Më pas mund t'i përdorni për të ruajtur pizhamet e shtratit dhe veshjet jashtë sezonit për t'i gjetur më lehtë. Dekoroni tavolinën me bojë metalike dhe një shpinë ngjitëse plastike të mermertë. Pasi të jetë tharë, vendosni ndarës përgjatë murit - shënoni linjat vertikale për gjerësinë e secilës ndenjëse pak poshtë hapit të sipërm. Dizajni i këndit përfshin ndenjëse të integruara dhe vazo lulesh të integruara, duke ju lejuar të shijoni lulet aromatike. Shufrat e thjeshta të perdeve shiten me aksesorë, të disponueshëm në ngjyrë të zezë, të bardhë ose gri dhe mund të përdoren lehtësisht për të bërë ekrane muresh të bimëve. Karrigia e ngrënies Kaleidoscope Design është një karrige ngrënieje kompakte që mund të vendoset lehtësisht. Karrigia e ngrënies pa mëngë Amazon Basics është një karrige ngrënieje e thjeshtë dhe praktike me dizajn të bukur dhe modern. Struktura është e fortë dhe e bukur, mund të grumbullohet lehtësisht dhe materialet e përdorura janë shumë të qëndrueshme. Dizajni është i shkëlqyer, i lehtë për t'u grumbulluar, i këndshëm për t'u montuar dhe cilësia është shumë e përshtatshme për çmimin. Kostumi është i lehtë për t'u montuar, i bukur në pamje, dizajn i hollë dhe çmim i ulët. Ishte një recensues i cili u ankua se karriget nuk mund të përdoren jashtë. Kur bëhet fjalë për ndenjësen, një ose dy qilima kopshti do të ofrojnë një sipërfaqe komode, megjithëse disa karrige komode kopshti do të ofrojnë mbështetje dhe rehati më të mirë të shpinës. Për ata që preferojnë të shikojnë filma në oborrin e shtëpisë së tyre, të ulur në një karrige të stilit kinemaje me mbajtëse filxhani, kjo karrige e palosshme me cilësi të lartë nga Coleman duhet të konsiderohet. Ky divan i stilit të çantave të gjumit ofron rehati të relaksuar me njëfarë mbështetjeje, një kompromis të mirë midis shtrirjes në lëndinë dhe uljes në një karrige të drejtë. Kjo karrige ekskluzive e palosshme Hammacher Schlemmer është e përkryer për mbrëmjet e ftohta të vjeshtës, kur ende dëshironi të shijoni natyrën dhe ndoshta të shikoni një film në kopshtin tuaj. Kur fryhet plotësisht, karrigia ka një lartësi prej afërsisht 23, duke e bërë atë zgjedhjen më të mirë për fëmijët më të rritur. Për studentët më të rinj, provoni në vend të saj karrigen e topit të qëndrueshmërisë me rrotullim Runtz. Këto karrige të stivueshme do të zgjasin edhe më gjatë kur mbrohen nga elementët. Shpaketoni të gjitha sendet dhe rregulloni ato, siç mund ta shihni, nuk ka asgjë për të bërë. Imazhi më poshtë tregon një mbrapa karrigeje me kokë poshtë për të lehtësuar rrëshqitjen në mekanizmin (ingranazhin) kryesor të karriges. Njëherë e një kohë, sediljet e klasës ishin aq të ngurtë sa tavolinat dhe karriget ishin ngjitur me bulona në dysheme. Disa mësues i pëlqejnë, ndërsa të tjerë nuk janë gati të heqin dorë nga karriget dhe tavolinat tradicionale. Ju mund t'ju pëlqejnë divanet, shtretërit ose tavolinat, por ato nuk do t'i prekin njerëzit si një karrige e përsosur. Epoka e artë e karrigeve moderne ishte shekulli i 20-të, kur inovacioni teknologjik dhe lëvizshmëria në rritje e masave i shtynë dizajnerët më të mirë të botës drejt sfidës krijuese të rishpikjes së pjesës modeste të mobiljeve. Knoll dhe Formway filluan karrigen jashtëzakonisht të suksesshme Life, të prezantuar në 2002, e njohur për dizajnin e saj të sofistikuar, cilësimet intuitive, ergonominë e përgjegjshme dhe veçoritë e besueshme. Diemmebi ka zhvilluar shumë produkte për ndenjëse, tavolina, mobilje të jashtme dhe kategori të tjera. Karriget e ngrënies BELLEZE Vintage janë karrige ngrënieje të stilit vintage me një strukturë të qëndrueshme që u lejon njerëzve të ulen rehat pa rënë. Karrigia e ngrënies Amazon Basics Bistro është një karrige ngrënieje me dizajn të thjeshtë që nxjerr një atmosferë të bukur mesjetare në hapësirën tuaj të jetesës. Pastaj uluni në historinë e dizajnit të denjë për koleksionin e muzeut. Nuk mund të përdoret në lidhje me ndonjë ofertë tjetër të lidhur, kupon, zbritje ose zbritje, por mund të kombinohet me Shpërblime. Një mënyrë tjetër për të shmangur marrjen e kësaj faqeje në të ardhmen është përdorimi i Privacy Pass.
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë mobilje të re të shtëpisë së pleqve?
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë mobilje të re të shtëpisë së pleqve?
Divan komode me kokrra alumini me jastëk | Karriget Yumeya Gjeni një fabrikë mobiljesh për kujdesin e shtëpisë? Yumeya Chairs është e specializuar në divan të rehatshëm prej druri alumini me jastëk, Call! Përcaktime: ● Madhësia: H1080*SH450*W770*AW790*D830mm ● COM:5.86 jard me jastëk ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë " duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya luan një rol në biznesin vendas, falë produkteve të saj me cilësi të lartë, si divani i ri i rehatshëm prej alumini me kokrra druri me jastëk Yumeya YSF1021 dhe shërbimet e procesit të plotë. Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Shtëpia e të moshuarve mobiljet janë gjerësisht të aplikueshme dhe janë të përshtatshme për vende publike si qendrat tregtare, palestrat, shkollat, ndërtesat e zyrave dhe hotelet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R &Niveli D: R jonë lider në industri &Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget tona të ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet tregtare janë bërë nga materiale të shkëlqyera në përputhje me standardet strikte. Janë me cilësi të mirë, strukturë të fortë dhe ngjyrë të fortë. Për më tepër, ato nuk do të zbehen dhe deformohen pas larjeve të përsëritura. Karriget Yumeya kanë një histori të lavdishme prej vitesh. Ne i përmbahemi gjithmonë konceptit kryesor për të qenë të bazuar në ndershmëri dhe të drejtuar nga inovacioni. Ne i përkushtohemi ofrimit të karrigeve metalike të ngrënies, karrigeve të banketit, mobiljeve dhe shërbimeve komerciale me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Çdo vit, Kryetarët Jumeya investon një sasi relativisht të madhe të kthesës në prodhimin R&D. Kemi ngritur një qendër R&D të mbështetur nga ekspertët e industrisë profesionale dhe futëm makineri të përparuara. Falë kësaj, ne kemi zhvilluar shumë produkte konkurruese, një prej të cilave është mobiljet tona më të reja të shtëpisë së pleqve. Përveç produkteve me cilësi të lartë, ofrohen edhe shërbime gjithëpërfshirëse. Ne ofrojmë shërbimin e para-shitjes duke përfshirë shërbimin e projektimit dhe shërbimin pas shitjes, siç është shërbimi i përcjelljes së porosive. Nëse nuk jeni ende të sigurt për produktet tona ose dëshironi të dini më shumë detaje, mund të na kontaktoni. Na kontaktoni tani! Le t'ju tregojmë raste më të suksesshme për udhëzimin tuaj. Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/ysf1021-yumeya-comfortable-aluminium-wood-grain-sofa-with-pillow.html
Karriget e reja të ngrënies me susta: Në shitje tani!
Karriget e reja të ngrënies me susta: Në shitje tani!
Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Kjo vizitë është një mundësi e shkëlqyer që Yumeya Chairs të shfaqë fuqinë e fortë dhe të butë, e cila është dëshmi e fortë për aftësinë gjithëpërfshirëse. Karriget Yumeya janë bërë një nga më kompanitë e suksesshme të zhvillimit dhe prodhimit në fushën e . Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H950*SH470*W510*D630mm ● COM: 2.20 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Që nga viti, Yumeya Chairs është bërë një nga prodhuesit më konkurrues në industrinë e mobiljeve të restoranteve me pikat e forta në përvojën e industrisë, ekipin profesional dhe shërbimet premium. Sipas teorisë strikte dhe të mençur të biznesit të '', Yumeya Chairs ka bërë përparim të shpejtë në treg. Klikoni këtu, më shumë ju presin! http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/new-aluminium-wood-grain-dining-upholstery-arm-chair-for-sale.html
Njoftim: Zbulohen karriget e rehatshme të infermierisë!
# karrige të rehatshme pleqsh Karrige të rehatshme për infermier Karrige të rehatshme për infermier Përcaktime: ● Madhësia:H930*SH470*W470*D600mm ● COM: 1.20 metr ● Stack: Nuk mund të grumbullohet, por mund ta ndryshojmë që të jetë i stivueshëm ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs ● ishte shumë i kënaqur, 'Objektet tuaja të prodhimit janë me konkurrencë të fortë dhe punonjësit tuaj janë të trajnuar mirë. Jemi të sigurt që do të na ofroni produkte cilësore.' ● Bazuar në materialet e zgjedhura cilësore, Yumeya Chairs përdor teknikën e avancuar të prodhimit për të përpunuar karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet tregtare. Produkti është i pajisur me pamje të mirë dhe ndjesi të rehatshme prekjeje. Është shumë praktik dhe i qëndrueshëm në përdorim. Që nga viti, Yumeya Chairs është bërë një nga prodhuesit më konkurrues në industrinë e mobiljeve të restoranteve me pikat e forta në përvojën e industrisë, ekipin profesional dhe shërbimet premium. Sipas teorisë strikte dhe të mençur të biznesit të '', Yumeya Chairs ka bërë përparim të shpejtë në treg. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet YL1529 Yumeya karrige ngrënieje komode me grurë druri alumini / hotel / shtëpi pleqsh
Karrigia jonë më e re e vogël e veshur me susta me krahë ju thotë përshëndetje!
Karrigia jonë më e re e vogël e veshur me susta me krahë ju thotë përshëndetje!
Ka shumë karakteristika si. vërtetoni cilësinë e tij të lartë. Dëshironi të merrni më shumë përfitime? Më pas porositni në Në procesin e R&D, Teknikët tanë kanë mësuar teknologji unike dhe kanë testuar shumë materiale të papërpunuara për të siguruar shfaqjen e qëndrueshme e karrigeve të vogël me të tjera Armët. Aktualisht, ne mund të garantojmë se produkti është i e kështu me radhë, duke e bërë atë shumë të shquar në treg. Për më tepër, ajo ka një pamje unike që mund të ndihmojë në tërheqjen e vëmendjes së më shumë klientëve potencialë. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Thirrni nëse keni pyetje mbi karrigen e krahut dhe karriget Yumeya me tapiceri me kokrra druri alumini të nivelit të lartë YW5630. Ne jemi të kënaqur dhe të nderuar t'ju shërbejmë. YW5630 Karrige krahu me tapiceri ngrënieje me kokrra druri alumini të nivelit të lartë Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H860*SH470*W510*AW600*D630mm ● COM: 2.20 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Ne i përmbahemi filozofisë së biznesit të ''. Për të filluar, kontaktoni Yumeya Chairs sot! http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yw5630-yumeya-high-end-aluminium-wood-grain-dining-upholstery-arm-chair.html
Po kërkoni mobilje për kafene? Ejani dhe takoni më të renë!
Po kërkoni mobilje për kafene? Ejani dhe takoni më të renë!
Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit " Dhe sjell aktivisht R. &Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs i është përkushtuar zhvillimit, prodhimit, marketingut dhe shitjeve të që nga fillimi i tij. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Mobiljet e kafenesë janë një produkt tërësisht natyral dhe pa aditivë. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës në përdorim të përditshëm. Me saldim, prerje, lustrim dhe teknologji të tjera të përparuara të prodhimit dhe mbështetje të stafit, Yumeya Chairs premton produkte të përsosura dhe shërbim të vëmendshëm që u ofrohet klientëve. Orientuar r &D: Inovacioni në teknologjinë e prodhimit dhe zhvillimin e produktit është çelësi për ne. Nën konkurrencën e ashpër ku në fakt është konkurrenca për inovacion, ne do të donim të investonim më shumë si në harduer ashtu edhe në softuer. Karriget e ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë praktike dhe të dukshme. Ato janë kombinimi i të menduarit kreativ të dizajnit dhe teknikës së mirë. Yumeya Chairs u themelua në . Me kalimin e viteve, ne përmirësojmë vazhdimisht cilësinë dhe shërbimin e produktit, në mënyrë që të ofrojmë mjete dhe shërbime cilësore. Ne nuk pranojmë mallra për t'u rikthyer nëse nuk janë të dëmtuara, në të cilin rast ato do të zëvendësohen, sipas disponueshmërisë, ose rimbursohen sipas gjykimit të blerësit . Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H1080*SH760*W450*D550mm ● COM: 1.35 metra. ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Të mbështetur nga kapaciteti ynë i fortë i prodhimit dhe niveli konkurrues i teknologjisë, Yumeya Chairs ka aftësinë të zhvillojë dhe prodhojë në mënyrë të pavarur një gamë të gjerë të serive të produkteve. Ne punojmë me kompani të besueshme logjistike dhe kemi operuar sipas sistemeve të menaxhimit shkencor, duke siguruar shpërndarje efikase dhe në kohë. Jeni të mirëpritur të na kontaktoni nëse jeni të interesuar për produktin tonë të sapodalë - mobiljet e kafenesë - ose dëshironi të dini më shumë për kompaninë tonë. Klikoni këtu për të parë më shumë raste që kemi kryer për plotësimin e kërkesave të ndryshme. http://www.youmeiya.net/product/yg7114-yumeya-royal-style-wood-grain-metal-cafe-dining-stool.html
Ne po e kthejmë vizionin tonë në realitet! | mobilje kafenesh me shumic
Ne po e kthejmë vizionin tonë në realitet! | mobilje kafenesh me shumic
Veçoritë e jashtëzakonshme janë .Është e mobiluar me certifikata si p.sh. Klikoni për të mësuar më shumë veçori të saj! Në procesin e R&D, Teknikët tanë kanë mësuar teknologji unike dhe kanë testuar shumë materiale të paqarta për të siguruar shfaqjen e qëndrueshme të mobiljeve të kafeve. Aktualisht, ne mund të garantojmë se produkti është i e kështu me radhë, duke e bërë atë shumë të shquar në treg. Për më tepër, ajo ka një pamje unike që mund të ndihmojë në tërheqjen e vëmendjes së më shumë klientëve potencialë. Parimi ynë i bashkëpunimit është . Mos ngurroni të na kontaktoni përmes nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me kompaninë tonë ose hotelin / kafenenë / karrigen e ngrënies me kokrra druri YSM006 Yumeya. Ose jeni të mirëpritur të bëni një vizitë në fabrikën tonë në çdo kohë. YSM006 hoteli / kafeneja / karrigia e ngrënies nga metali i drurit Yumeya Përcaktime: ● Madhësia:H910*Sh470*W495*D630mm ● COM: 2.00 jardë ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Duke ofruar shërbimin më të kujdesshëm, ne synojmë të ofrojmë shërbimin më delikat. Rezulton se karrigia jonë e hotelit / kafenesë / ngrënies me kokrra druri YSM006 Yumeya ka fituar gjithnjë e më shumë vëmendje nga klientët brenda dhe jashtë vendit. Karriget Yumeya merr drejtimin në prodhim për vite. Karriget Yumeya njihen shumë nga klientët tanë për kalimin e disa çertifikimeve brenda dhe jashtë vendit. Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni një interes në shitjen me shumicë të mobiljeve tona të kafeneve, na kontaktoni. Karriget Yumeya mirëpret sinqerisht të gjithë klientët që të vijnë në fabrikën tonë. Meqë ra fjala, nëse keni kërkesa për ndonjë, ju lutemi mos na harroni! Mos ngurroni të na kontaktoni në +86 13534726803. Yumeya Chairs ka një plan për t'ju ndihmuar të kurseni paratë tuaja. Zgjidhja? Një zbritje e madhe në të preferuarën tuaj. http://www.youmeiya.net/product/ysm006-yumeya-wood-grain-metal-hotel-cafe-dining-chair.html
Njoftim: Zbulohen karriget komerciale të ngrënies!
Njoftim: Zbulohen karriget komerciale të ngrënies!
● ishte shumë i kënaqur, 'Objektet tuaja të prodhimit janë me konkurrencë të fortë dhe punonjësit tuaj janë të trajnuar mirë. Jemi të sigurt që do të na ofroni produkte cilësore.' ● Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato kanë strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia: H840*SH470*W510*AW630*D610mm ● COM: 2.20 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Që nga viti, Yumeya Chairs është bërë një nga prodhuesit më konkurrues në industrinë e mobiljeve të restoranteve me pikat e forta në përvojën e industrisë, ekipin profesional dhe shërbimet premium. Ne i përmbahemi filozofisë së biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yw5660-yumeya-wholesale-aluminium-wood-grain-cafe-dining-upholstery-arm-chair.html
Kolltukët tanë më të rinj të kafeneve ju thonë përshëndetje!
Kolltukët tanë më të rinj të kafeneve ju thonë përshëndetje!
Ai gëzon .Është një produkt i certifikuar me blerjen e .Nëse keni pyetje të mëtejshme ose dëshironi të dini shpjegime shtesë në lidhje me çështje specifike në lidhje me produktin e mësipërm, klikoni Për sa i përket dizajnit të tij, kolltukët e kafenesë janë dizenjuar nga një ekip dizajnerësh tanë të cilët janë gjithmonë pranë trendit të industrisë dhe janë vigjilentë ndaj ndryshimeve. Në aspektin e performancës së tij, i bërë nga lëndë të para të testuara, produkti ka avantazhet e etj. Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth karrigeve Yumeya, mund të filloni të shfletoni tani. Shumë fotografi rreth produkteve tona, mjedisit të kompanisë dhe vizitave të klientëve janë paraqitur në faqen tonë të internetit. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni! Telefoni: +86 13534726803. YW5527 Karrige kafeje me kokrriza druri stil retro Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H910*SH470*W565*AW580*D630mm ● COM: 2.45 metr ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs ● ishin plot lëvdata për super performancën e pajisjeve dhe sistemit tonë të menaxhimit! ● Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të ndritshme dhe të rehatshme dhe kujdesen për sytë bazuar në burimin e dritës me cilësi të lartë, transparencë të lartë, interpretim të fortë ngjyrash dhe dritë uniforme dhe të qëndrueshme. Për më tepër, dizajni është modern dhe kreativ, i thjeshtë por unik dhe modern, por klasik. Ata janë të favorizuar nga shumë shpërndarës. Që nga themelimi, Yumeya Chairs është fokusuar në ofrimin e klientëve me produktet më të mira. Punonjësit tanë profesionistë janë të përkushtuar për të kënaqur kërkesat e klientëve duke u mbështetur në pajisjet dhe teknikat më të avancuara. Për më tepër, ne kemi ngritur një departament shërbimi i cili është kryesisht përgjegjës për t'u ofruar klientëve shërbim të shpejtë dhe efikas ndaj klientit. Ne jemi gjithmonë këtu për t'i kthyer idetë tuaja në realitet. Dëshironi të dini më shumë informacion në lidhje me kolltukët e kafeneve me produktin tonë të ri ose kompaninë tonë, mirëpresim të na kontaktoni në çdo moment. Na kontaktoni tani! Le t'ju tregojmë raste më të suksesshme për udhëzimin tuaj. http://www.youmeiya.net/product/yw5527-yumeya-retro-style-wood-grain-metal-cafe-arm-chair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::   Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Sitemap
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.