Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Një përmbledhje e shkurtër mbi karriget e banketit

HUSKY Seating është e përkushtuar të ofrojë karrige banketi me cilësi më të lartë dhe më të qëndrueshme që mund t'i rezistojnë përdorimit të përditshëm të vendeve të ngjarjeve. Karriget e banketeve me lartësi standarde dhe karriget e tjera të aktivitetit të stivosur janë opsione të shkëlqyera për ndenjëse për lobe, dhoma takimesh dhe ngjarje të jashtme të dasmave të biznesit të brendshëm dhe të jashtëm. Karriget e palosshme janë një tjetër zgjedhje popullore për dasma dhe ngjarje në natyrë.

Një përmbledhje e shkurtër mbi karriget e banketit 1

Shumica ofrojnë ulëse të buta, por ka edhe ndenjëse banketi me një sasi të vogël mbushjeje në të gjithë karrigen. Këto karrige janë ideale për hotelet, klubet e vendit dhe vendet e ngjarjeve, sepse ato mund të porositen në një shumëllojshmëri të pëlhurave të qëndrueshme dhe materialeve vinyl, si dhe karakteristika të tjera të personalizueshme, të tilla si rritja e rafteve funksionale dhe mbështetëse. Çmimi dhe qëndrueshmëria e këtyre karrigeve janë të ngjashme me ato të sediljeve plastike.

Kjo siguron komoditetin superior të ofruar nga ky lloj karrige duke kursyer hapësirë. Thjesht palosni karriget e papërdorura në një cep në mënyrë që të mos pengohen, por të mbeten të aksesueshme kur është e nevojshme. Këto karrige vendosen shpejt dhe palosen lehtësisht për t'u ruajtur deri në ngjarjen tuaj të ardhshme. Një nga arsyet pse këto karrige përdoren zakonisht në ngjarje është sepse ato janë shumë të lehta për t'u lëvizur dhe gjithashtu shumë të përshtatshme për t'u marrë me qira.

Siç u përmend më lart, mund të gjeni kompani eventesh që marrin me qira pothuajse të gjitha këto lloj karrigesh. Me karriget e banketeve/konferencave, mund t'i përdorni si ndenjësen kryesore për vendin tuaj ose si dysheme rezervë kur ndenjëset duhet të riorganizohen për të akomoduar më shumë klientë. Mund të organizoni lehtësisht karriget e banketit në rreshta për një mbledhje tradicionale, ose t'i kombinoni ato me gamën tonë të tavolinave të palosshme dhe tavolinave të mikpritjes për të organizuar ngjarje të veçanta të të gjitha llojeve. Karriget tona të banketit të stivosur kanë një kornizë metalike ose rrëshirë të qëndrueshme për lehtësi, dhe sediljet dhe shpina janë të veshura me susta me pëlhurë të rehatshme ose vinyl të qëndrueshëm.

Karriget tona të dhomës së banketit janë të disponueshme në një shumëllojshmëri stilesh që i përshtaten vendndodhjes dhe ngjarjes tuaj. Vendet tona mund të përdoren siç janë projektuar ose ju mund të vishni një nga mbulesat tona të shumta të bëra me porosi. Me kalimin e viteve, Chameleon ka shitur gjithashtu karriget, stolat, mbulesat e karrigeve dhe aksesorët e tjerë për një mori përdoruesish fundorë, duke përfshirë por pa u kufizuar në ngjarjet e korporatave dhe sociale, dasmat, klubet e vendit, restorantet, restorantet private, hotelet dhe muzetë. Karroca e karriges Chameleon është gjithashtu një element thelbësor pasi e bën transportin të shpejtë, të lehtë dhe pa probleme.

Një përmbledhje e shkurtër mbi karriget e banketit 2

Shumica e karrigeve tona të stivueshme janë në magazinë dhe gati për t'u dërguar brenda një dite pune pas porosisë, kështu që ju mund të merrni më shpejt të gjitha zgjidhjet e ndenjëseve që ju nevojiten për ngjarjen tuaj të ardhshme. Nuk ka rëndësi nëse zotëroni një shesh lojrash apo drejtoni kompaninë tuaj me qira të festave, aftësia për të grumbulluar, kursyer hapësirë ​​dhe transport lehtësisht karrige është një avantazh. Pavarësisht nëse menaxhoni një hapësirë ​​të vetme ose një vend ku mund të mbahen takime të shumta në të njëjtën kohë, karriget e stivueshme ofrojnë fleksibilitetin për të akomoduar mysafirët tuaj kurdo dhe kudo që një ngjarje kërkon ulje. Kur ju duhet të akomodoni vizitorët me rehati dhe stil, BizChair ofron karrige banketi të grumbulluara që kombinojnë vlerën më të mirë për paratë dhe përballueshmërinë.

Karriget e ngrënies së banketit janë perfekte për hotele, restorante, salla konferencash dhe çdo vend dasme. Të disponueshme në disa ngjyra dhe stile, këto karrige banketi janë të përballueshme dhe të përballueshme. Çdo karrige banketi përmban një sedilje të butë dhe mbrapa të lakuar 2 ", të dyja të veshura me susta me pëlhurë të qëndrueshme vjollce, dhe një kornizë çeliku 18", 7/8 "të veshur me pluhur me vena ari.

Këto janë karrige të lehta, të qëndrueshme, me katër këmbë, të stivueshme ose të palosshme pa mbështetëse krahu, të përdorura për ndenjje afatshkurtër në ngjarje të tilla si bankete, prandaj emri. Është një lloj ndenjëseje që mund të gjendet në klube të vendit, hotele, restorante, salla dasmash dhe shumë vende të tjera. Shpesh, vendet e banketit mund të strehojnë qindra njerëz. Për dasma, konferenca, ngjarje të korporatave dhe më shumë, hapësira e banketeve do të përdoret për ngjarjen dhe karriget më pas do të kthehen në ruajtjen e vendit të ngjarjes së ardhshme.

Të gjitha karriget tona të dhomave të banketeve janë me burim direkt nga Kina pasi janë të përshtatshme për përdorim intensiv në industrinë e mikpritjes. Ne jemi te specializuar në zhvillimin e mobiljeve të banketeve me porosi për markat, grupet dhe pronat. Tregu i Karrigeve ka mbi 35 vjet që ofron karrige banketi me cilësi të lartë dhe elegante. Ne do të jemi të lumtur të diskutojmë nevojat tuaja për ndenjëse në banket dhe t'ju ndihmojmë të zgjidhni karrigen e duhur për nevojat tuaja specifike.

Siç u përmend më herët, në artikullin kryesor, zgjedhja e referencës për karriget e dasmës është Karrigia e Banketit, e cila e ka origjinën në Italinë e Rilindjes dhe zhvillimin e karriges Chiavari. Siç sugjeron emri, karriget e dasmës janë karrige banketi që përdoren ekskluzivisht gjatë dasmave.

Ndërsa karriget Chiavari mund të mos jenë aq të përballueshme sa karriget e banketeve dhe të palosshme, ato janë shumë të njohura për ngjarje sepse mund të dekorohen lehtësisht. Këto janë karrige të thjeshta, me shpinë të drejtë, të prodhuara në masë, që mund të palosen për ruajtje kur nuk përdoren. Ndërsa ato mund të grumbullohen vertikalisht për të kursyer hapësirë, disa vende mund të mos kenë hapësirë ​​të mjaftueshme për t'i ruajtur ato në këtë mënyrë, prandaj merrni parasysh se ku t'i ruani karriget përpara se të vendosni midis modeleve të grumbullueshme dhe të palosshme. Megjithatë, mbulesat e karrigeve të të njëjtit lloj nuk mund të përdoren për bankete dhe karrige të palosshme.

Nëse po organizoni një ngjarje të nivelit të lartë dhe po përdorni elementë natyralë për të dekoruar vendin e ngjarjes, duhet të përdorni një karrige me shpinë të kryqëzuar. Kjo karrige ka një formë elegante, dizajn të hollë dhe është e përshtatshme për ngjarje të brendshme dhe të jashtme. Kjo karrige fantazmë Victoria po bëhet shpejt një karrige popullore e ofruar nga kompanitë e qirasë për ngjarje të mëdha si dasma, për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.

Karriget prej bambu dhe druri përdoren gjerësisht në dasma, salla banketesh, hotele, fusha golfi, resorte dhe aktivitete të tjera. Karrigia e banketit është gjithashtu e lehtë me katër këmbë, e lehtë për t'u grumbulluar ose për t'u përdorur si karrige e palosshme pa mbështetëse krahu dhe është shumë e njohur në dasma dhe evente në natyrë. Karriget e aktivitetit të brendshëm quhen gjithashtu karrige banketi dhe mund të gjeni një përshkrim të plotë të këtij nëntipi në këtë artikull. Karrigia kameleon tërheq gjithmonë syrin me jastëkun e saj të butë, dizajnin ergonomik, mbulesën e lëvizshme prej pëlhure dhe pamjen luksoze.

Përveç kësaj, ne ofrojmë karrige në një shumëllojshmëri të madhe ngjyrash që i përshtaten pothuajse çdo stili dekorimi. Asgjë nuk shton elegancë në një dhomë banketi si karriget e veshur me susta.

Mbulesat e karrigeve të banketit nga poliestër janë një zgjedhje e shkëlqyer kur keni nevojë për një pamje të sofistikuar ose nëse jeni duke planifikuar një ngjarje në mbrëmje, zgjidhni mbulesat tona elegante të karrigeve të banketit prej poliestër të zi. Mbani në mend se përveç përmirësimit të estetikës së dasmës dhe pritjes suaj, mbulesat e rrëshqitjes janë gjithashtu një mënyrë e shkëlqyeshme e përballueshme për t'i dhënë ulëseve tuaja një pamje uniforme nëse, për çfarëdo arsye, ju duhet të përdorni shumë lloje karrigesh për pritjen tuaj të dasmës. ... Mbulesat e zhytjes janë një mbulesë elastike që mund të instalohet në lloje të ndryshme të karrigeve të dasmës, duke siguruar një ndenjëse më të rehatshme dhe më të trashë se llojet e tjera të mbulesave. Këto mbulesa prej sateni do të duken të shkëlqyera në karriget e çdo madhësie pasi ato mbështjellen në mënyrë elegante rreth tyre.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Koha për ta zbuluar: Karriget e reja komerciale të banketit!
Koha për ta zbuluar: Karriget e reja komerciale të banketit!
Ka karakteristika dalluese të .Ka çertifikata të tilla si .Nëse keni ndonjë pyetje specifike në lidhje me produktin e përmendur më sipër, mund të shfletoni Një produkt i shkëlqyer nuk mund të bëhet pa lëndë të para me cilësi të lartë, mjeshtëri të përpiktë dhe teknologji të avancuara. Duke kombinuar të gjitha lëndët e para me performancë të qëndrueshme nga teknologjitë e nivelit të lartë, ne sigurojmë që produkti i përfunduar karriget komerciale të banketit të kenë tiparet e . Përveç këtyre avantazheve, ajo ka një pamje që është krijuar për të vazhduar me trendin më të fundit. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni! Telefoni: +86 13534726803. Jeni gjithmonë të mirëpritur të vizitoni kompaninë tonë ose fabrikën tonë! Karrige banketi hoteli prej çeliku inox me dizajn elegant YA3527 Yumeya Që nga themelimi, Yumeya Chairs synon të ofrojë zgjidhje të jashtëzakonshme dhe mbresëlënëse për klientët tanë. Kemi krijuar qendrën tonë R&D për projektin dhe zhvillimin e prodhimit. Ne ndjekim në mënyrë rigoroze proceset standarde të kontrollit të cilësisë për të siguruar që produktet tona të përmbushin ose tejkalojnë pritshmëritë e klientëve tanë. Përveç kësaj, ne ofrojmë shërbime pas shitjes për klientët në të gjithë botën. Klientët që duan të dinë më shumë për karriget e banketit komercial të produktit tonë të ri ose kompaninë tonë, thjesht na kontaktoni. Na kontaktoni tani! Le t'ju tregojmë raste më të suksesshme për udhëzimin tuaj. http://www.youmeiya.net/product/ya3527-yumeya-elegant-design-stainless-steel-hotel-banquet-chair.html
Karriget Yumeya do të prezantojnë karriget e reja komerciale të banketeve
Karriget Yumeya do të prezantojnë karriget e reja komerciale të banketeve
Karrige banketi komode Yumeya me shumicë Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Parametri përkatës 1. Madhësia: H910*SH470*W450*D580mm 2. COM: 0.8 jardë 3. Rafte: Lartësia maksimale 10 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të banketit për shitje me shumicë? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e rehatshme e banketit Yumeya me cilësi të lartë YL1198-PB mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Parametrat 1. Madhësia: H910*SH470* W450* D580mm 2. COM: 0.8 jardë 3. Stack: Maksimum 10 pcs Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit " Dhe sjell aktivisht R. &Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është në krye në segmentin vendas dhe njihet mirë nga klientët në vendet e huaja. Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Karriget e banketeve komerciale përdoren zakonisht në rezervuarë uji, diga, tunele, themelet, muret mbajtëse dhe impiantet e trajtimit të ujërave të zeza. Me saldim, prerje, lustrim dhe teknologji të tjera të përparuara të prodhimit dhe mbështetje të stafit, Yumeya Chairs premton produkte të përsosura dhe shërbim të vëmendshëm që u ofrohet klientëve. Lëvize R &Niveli D: R jonë lider në industri &Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Inovative në dizajn, të zgjedhura mirë në material dhe të shkëlqyer në punim, karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë elegante dhe të thjeshta. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka rafinuar dhe përmbledhur vazhdimisht përvojën në prodhimin e pajisjeve elektrike. Bazuar në përvojën e pasur, ne kemi formuar një mënyrë unike standarde të prodhimit të pajisjeve elektrike. Ne kemi zhvilluar biznesin e pajisjeve elektrike në një mënyrë moderne. Për udhëzimet e kthimit, ju mund të kontaktoni ekipin tonë të shërbimit pas shitjes. Yumeya Chairs është angazhuar në përmirësimin e kapacitetit të prodhimit dhe niveleve të teknologjisë. Ne synojmë të jemi një nga ndërmarrjet më me ndikim në tregun global dhe po bëhemi më të aftë në drejtimin e bizneseve të importit dhe eksportit. Ne mbulojmë një gamë të gjerë shërbimesh të cilat kryesisht përfshijnë shërbime të personalizimit dhe shërbime pas shitjes gjithashtu. Nëse keni një interes të madh për karriget e banketit komercial të produktit tonë të sapozhvilluar ose dëshironi të diskutoni më shumë me ne, mirëpresim të na kontaktoni. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/comfortable-hotel-banquet-chair-wholesale-yl1198-pb.html
Yumeya Chairs debuton karriget më të fundit komerciale të banketeve
Yumeya Chairs debuton karriget më të fundit komerciale të banketeve
Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. Rezulton se karrigia jonë e banketit e hotelit prej çeliku inox me dizajn elegant YA3527 Yumeya ka fituar gjithnjë e më shumë vëmendje nga klientët brenda dhe jashtë vendit. Karriget Yumeya merr drejtimin në prodhim për vite me rradhë . Karriget Yumeya njihen shumë nga klientët tanë për kalimin e disa çertifikimeve brenda dhe jashtë vendit. Karrige hoteli me shumicë me shumicë - Meqenëse mobiljet e sallës së banketeve/sallave të funksionimit duhet të zëvendësohen sipas efektit, Yumeya Karrige e hotelit ka karakteristikat e dukshme të qëndrueshmërisë së lartë, standardit të unifikuar dhe të ngjeshur, e cila është karriget ideale të ngrënies të stivueshme për banket/sallë ballore/sallë funksionesh. Yumeya Karrige e banketit të hotelit njihet nga shumë marka globale të hoteleve me pesë yje, si Shangri La, Marriott, Hilton, etj. Ndërkohë, Jumeya Karriget e ngrënies së hotelit njihen edhe nga Disney, Emaar dhe kompani të tjera të njohura. Karriget e ngrënies metalike të grumbulluara Yumeya janë të njohura në shumë hotele të famshme në mbarë botën. Kornizë çelik inox me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Parametri përkatës 1. Madhësia: H880*SH470*W450*D570mm 2. COM: 1.25 metr 3. Rafte: Lartësia maksimale 6 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet Duke u mbështetur në aftësitë e forta të inovacionit dhe fuqinë e kërkimit shkencor, Yumeya Chairs ka zënë një pozicion të rëndësishëm në industri. Si një kompani e drejtuar nga cilësia, ne i kushtojmë vëmendje cilësisë së produktit si dhe cilësisë së shërbimit. Ekipi ynë i shërbimit është i trajnuar mirë për të pasur njohuri të thella për çdo seri produkti, duke përfshirë karriget e banketeve komerciale të produkteve tona më të reja, kulturën tonë të korporatës dhe zhvillimin e kompanisë, etj. Asnjëherë mos hezitoni të na kontaktoni dhe anëtarët e ekipit mund t'ju kënaqin. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet rreth karriges së banketit të hotelit me dizajn elegant prej çeliku inox YA3527 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Karriget e Yumeya dëshirojnë të ofrojnë një promovim surprizë. http://www.youmeiya.net/product/ya3527-yumeya-elegant-design-stainless-steel-hotel-banquet-chair.html
Njihuni me karriget tuaja të reja të banketit të grumbulluara?
Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Parametri përkatës 1. Madhësia: H940*SH470*W430*D585mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Rafte: Lartësia maksimale 10 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Parametrat 1. Madhësia: H940*SH470* W430* D585mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: Maksimum 10 pcs Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë # karrige banketi të grumbullueshme Karriget e banketit të ngjashëm. Karriget e banketit të ngjashëm. ● vlerësojmë shumë laboratorët tanë të produkteve, pajisjet e prodhimit dhe objektet e inspektimit të produktit. ● Karriget tona të ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet tregtare janë bërë nga pëlhura të zgjedhura mirë, miqësore me lëkurën; ato janë të ngjyrosura në mënyrë solide me teknologji të avancuar; ato janë të dizajnuara në bel perfekt për të përmirësuar efektet vizuale; ato përpunohen me teknika klasike të rrobaqepësisë dhe rrugëzimit për të krijuar një formë të përshtatshme. Sipas sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë, Yumeya Chairs ka kaluar çertifikatat e cilësisë të audituara nga organizatat ndërkombëtare. Ndërkohë, ne gjithmonë e konsiderojmë inovacionin teknologjik si konkurrencën thelbësore dhe insistojmë në zhvillimin e produkteve në një mënyrë inovative. Karriget tona të banketeve të grumbulluara janë rezultati ynë më i ri. Për më tepër, ne fokusohemi shumë në cilësinë e shërbimit dhe synojmë t'u ofrojmë klientëve në të gjithë botën shërbime të menduara. Ju lutemi mos hezitoni të bëni çdo pyetje që mund të keni. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet Shitet karrige banketi me mbrapa katrore prej çeliku YT2026 Yumeya
Blerja e karrigeve të sallës së banketit: Çfarë duhet të dini?
Blerja e karrigeve të sallës së banketit: Çfarë duhet të dini?
Kur bëhet fjalë për të bërë një blerje të madhe si karriget e sallës së banketit, është e rëndësishme që së pari të bëni kërkimin tuaj. Në këtë mënyrë, mund të jeni të sigurt që do të merrni marrëveshjen më të mirë dhe do të merrni vendimin më të informuar të mundshëm. Ka shumë lloje dhe stile të ndryshme të Karriget e banketit në dispozicion, prandaj është e rëndësishme të dini se çfarë po kërkoni përpara se të filloni të blini. Ju gjithashtu duhet të keni parasysh sa shpesh do të përdoren karriget, si dhe madhësinë e sallës në të cilën do të përdoren. Me kaq shumë faktorë për t'u marrë parasysh, bërja e detyrave të shtëpisë tuaj është thelbësore kur blini karrige të sallës së banketit! Çfarë duhet të keni parasysh kur blini karrige për sallën e banketeve? Kur bëhet fjalë për karriget e sallës së banketeve, ka disa gjëra që duhet të keni parasysh përpara se të bëni blerjen tuaj. Këtu janë disa faktorë që duhen mbajtur parasysh: Lloji i karrigeve të sallës së banketeve Zgjedhja e llojit të duhur të karrigeve të sallës së banketit është një pjesë e rëndësishme për t'u siguruar që ngjarja juaj të jetë një sukses. Lloji i gabuar i karrigeve mund t'i bëjë mysafirët tuaj të pakëndshëm, gjë që mund të prishë humorin e ngjarjes. Sallat e banketeve zakonisht kanë një shumëllojshmëri opsionesh të ndryshme të karrigeve, kështu që është e rëndësishme të zgjidhni atë që do t'i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Llojet më të zakonshme të karrigeve të sallës së banketeve janë: 1. Karrige të mbushura Karriget e palosshme janë një opsion popullor për sallat e banketeve, sepse ato janë të lehta për t'u ruajtur dhe transportuar. Ato janë gjithashtu relativisht të lira, gjë që i bën ata një opsion të mirë nëse keni një buxhet. Megjithatë, karriget e palosshme mund të jenë të pakëndshme për mysafirët tuaj nëse përdoren për periudha të gjata kohore. 2. Karriget e staksit Karriget e grumbulluara janë një tjetër opsion popullor për sallat e banketeve. Ato janë të lehta për t'u ruajtur dhe transportuar dhe nuk zënë aq hapësirë ​​sa karriget e palosshme. Megjithatë, si karriget e palosshme, karriget e grumbulluara mund të jenë të pakëndshme për mysafirët tuaj nëse përdoren për periudha të gjata kohore. 3. Karrige të mbushura Karriget e mbushura janë një opsion më i rehatshëm për sallat e banketeve, por ato janë gjithashtu më të shtrenjta. Nëse keni buxhet, karriget e mbushura janë një opsion i shkëlqyeshëm për t'u siguruar që mysafirët tuaj të jenë të rehatshëm. Madhësia e Sallës së banketës Madhësia e sallës së banketit që po përdorni do të luajë gjithashtu një rol në llojin e karrigeve që ju nevojiten. Nëse jeni duke përdorur një sallë të vogël banketi, karriget e palosshme ose karriget e grumbulluara mund të jenë alternativa më e mirë, sepse ato nuk zënë aq shumë hapësirë. Megjithatë, nëse jeni duke përdorur një sallë të madhe banketi, karriget e mbushura mund të jenë një alternativë më e mirë, sepse ato ofrojnë më shumë rehati për mysafirët tuaj. Frekuenca e përdorimit Një faktor tjetër që duhet marrë parasysh është se sa shpesh do të përdoren karriget e sallës së banketit. Nëse ato do të përdoren shpesh, është e rëndësishme të zgjidhni një opsion të qëndrueshëm që mund t'i rezistojë përdorimit të rëndë. Megjithatë, nëse ato do të përdoren vetëm herë pas here, mund të jeni në gjendje të shpëtoni me një opsion më pak të qëndrueshëm. Çmimi Sigurisht, çmimi është gjithashtu një faktor i rëndësishëm për t'u marrë parasysh kur blini karrige të sallës së banketit. Karriget e sallës së banketeve mund të variojnë në çmim nga disa qindra dollarë në disa mijëra dollarë, kështu që është e rëndësishme të zgjidhni një opsion që përshtatet brenda buxhetit tuaj. Megjithatë, është e rëndësishme të mbani mend se ju merrni atë për të cilën paguani. karriget më të lira mund të mos zgjasin aq gjatë ose të jenë aq të rehatshme sa karriget më të shtrenjta. Marrja e vendimit për të blerë karrige të sallës së banketit është një vendim i madh. Ka shumë faktorë për t'u marrë parasysh, por nëse bëni detyrat e shtëpisë, mund të jeni të sigurt që do të gjeni karriget e përsosura për sallën tuaj të banketit! Ku të gjeni ofertat më të mira për karriget e sallës së banketeve? Po përpiqeni të gjeni ofertat më të mira për karriget e sallës së banketeve? Mos kërkoni më larg se Karriget Yumeya ! Ne jemi një prodhues dhe furnizues kryesor i karrigeve të ngrënies prej metali prej druri, dhe ofrojmë çmime konkurruese për të gjitha produktet tona. Ne gjithashtu ofrojmë porosi OEM/ODM dhe shërbime personalizimi për të përmbushur nevojat specifike të klientëve tanë. Pra, nëse jeni duke kërkuar për karrige të sallës së banketit me cilësi të lartë me një çmim të shkëlqyeshëm, kontaktoni Yumeya Chairs sot! Si të zgjidhni karriget e duhura të sallës së banketit për nevojat tuaja? Tani që e dini se çfarë duhet të keni parasysh kur zgjidhni karriget e sallës së banketit, është koha të filloni blerjet! Këtu janë disa këshilla për të gjetur karriget e përsosura për sallën tuaj të banketit: 1. Vendos një buxheti Hapi i parë është të vendosni se sa jeni të gatshëm të shpenzoni për karriget e sallës së banketit. Sallat e banketeve zakonisht kanë një shumëllojshmëri opsionesh të ndryshme të karrigeve, kështu që ju mund të gjeni diçka që i përshtatet buxhetit tuaj. Megjithatë, është e rëndësishme të mbani mend se ju merrni atë për të cilën paguani. Karriget më të lira mund të mos zgjasin aq gjatë ose të jenë aq të rehatshme sa karriget më të shtrenjta. 2. Përcaktoni madhësinë e sallës së banketeve Madhësia e sallës së banketit që po përdorni do të luajë gjithashtu një rol në llojin e karrigeve që ju nevojiten. Nëse jeni duke përdorur një sallë të vogël banketi, karriget e palosshme ose karriget e grumbulluara mund të jenë alternativa më e mirë, sepse ato nuk zënë aq shumë hapësirë. Megjithatë, nëse jeni duke përdorur një sallë të madhe banketi, karriget e mbushura mund të jenë një alternativë më e mirë, sepse ato ofrojnë më shumë rehati për mysafirët tuaj. 3. Merrni parasysh sa shpesh do të përdoren karriget Një faktor tjetër që duhet marrë parasysh është se sa shpesh do të përdoren karriget e sallës së banketit. Nëse ato do të përdoren shpesh, është e rëndësishme të zgjidhni një opsion të qëndrueshëm që mund t'i rezistojë përdorimit të rëndë. Megjithatë, nëse ato do të përdoren vetëm herë pas here, mund të jeni në gjendje të shpëtoni me një opsion më pak të qëndrueshëm. 4. Zgjidh një mundësi të rehatë Komoditeti është një faktor i rëndësishëm për t'u marrë parasysh kur zgjidhni karriget e sallës së banketit. Nëse mysafirët tuaj do të ulen në karrige për periudha të gjata kohore, ju do të dëshironi të zgjidhni një opsion të rehatshëm. Karriget e mbushura janë një opsion më i rehatshëm, por gjithashtu janë më të shtrenjtë. Nëse keni buxhet, karriget e mbushura janë një opsion i shkëlqyeshëm për t'u siguruar që mysafirët tuaj të jenë të rehatshëm. 5. Zgjidh një mundësi të përshkohshëm Nëse planifikoni të përdorni shpesh karriget e sallës së banketeve, është e rëndësishme të zgjidhni një opsion të qëndrueshëm. Karriget e sallës së banketeve mund të jenë të shtrenjta, kështu që ju do të dëshironi të zgjidhni një opsion që do të zgjasë. Kërkoni karrige të bëra nga materiale të forta si druri ose metali. 6. Krahaso çmimet Pasi të keni përcaktuar se çfarë ju nevojitet, është koha për të filluar blerjet. Krahasoni çmimet nga shitës të ndryshëm për të gjetur ofertën më të mirë për karriget e sallës së banketeve. Atëherë Karriget Yumeya , ne ofrojmë një shumëllojshmëri të karrigeve të sallës së banketeve me çmime konkuruese. Me këto këshilla në mendje, me siguri do të gjeni të përsosurën Karriget e banketit Për nevojat tuaja!
Njoftim për ndryshim të madh! karriget e banketit ne shitje me shumice!
Njoftim për ndryshim të madh! karriget e banketit ne shitje me shumice!
Karrige banketi komode Yumeya me shumicë Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Parametri përkatës 1. Madhësia: H910*SH470*W450*D580mm 2. COM: 0.8 jardë 3. Rafte: Lartësia maksimale 10 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të banketit për shitje me shumicë? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e rehatshme e banketit Yumeya me cilësi të lartë YL1198-PB mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya ’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Parametrat 1. Madhësia: H910*SH470* W450* D580mm 2. COM: 0.8 jardë 3. Stack: Maksimum 10 pcs Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Pas vitesh zhvillimi solid dhe të shpejtë, Yumeya Chairs është rritur në një nga ndërmarrjet më profesionale dhe me ndikim në Kinë. Tani kemi zhvilluar në një kompani që integron projektin, R&D, prodhimin e së bashku, dhe formuam një zinxhir inteligjent industrial. përveç që u ofrojmë klientëve shumëllojshmëri produktesh, duke përfshirë karriget e banketit për shitje me shumicë, ne u ofrojmë atyre shërbime të menduara gjatë gjithë procesit të transaksionit. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion mbi produktin tonë të ri ose kompaninë tonë, na kontaktoni. Karriget Yumeya falënderojnë klientin e ri dhe të vjetër për vizitën në fabrikën tonë, duke na dhënë mundësinë të shfaqim forcën tonë dhe karrigen tonë komode për banket hoteli me shumicë YL1198- PB Yumeya. Në pritje të bashkëpunimit tuaj! Për të festuar këtë festë, ne planifikojmë të shesim për promovim. Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/comfortable-hotel-banquet-chair-wholesale-yl1198-pb.html
Karriget e banketit të hotelit - cilat janë pikat kryesore të dizajnit të hotelit të restorantit perëndimor amerikan?
Karriget e banketit të hotelit - cilat janë pikat kryesore të dizajnit të hotelit të restorantit perëndimor amerikan?
Karriget e banketit të hotelit - cilat janë pikat kryesore të dizajnit të hotelit të restorantit perëndimor amerikan? Krahasuar me tryezën e rrumbullakët të Kinës, tavolinat dhe karriget e ngrënies mbretërore britanike dhe tavolinat dhe karriget e hoteleve të restoranteve perëndimore amerikane janë vërtet krenare. Tavolina dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane që janë qindra mijëra vjet kulturë dhe reshje teknike duket se janë tavolina dhe karrige ngrënieje të stilit kinez dhe evropian; është e vrazhdë; shumë, por këto nuk e pengojnë favorizimin e njerëzve modernë për tavolinat dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane. Pra, cilat janë pikat kryesore të dizajnit të tavolinave dhe karrigeve të restorantit perëndimor amerikan dhe të jenë kaq të gjera për audiencën? Prodhuesi i karrigeve të banketit të hotelit do t'ju shpjegojë: Këtu bëhet fjalë për origjinën e mobiljeve amerikane! Mobiljet amerikane u bënë të njohura pas Luftës së Dytë Botërore, përjetuan modernizmin, postmodernizmin, veçanërisht në fund të viteve 1980; lëvizja e mobiljeve të artit; më vonë, tradita e mobiljeve tregoi personalitetin filloi të mbizotërojë në mbarë botën. Në këtë kohë, mobiljet amerikane me shprehje të lirë hynë gradualisht në vizionin e njerëzve dhe gradualisht u ndoqën nga shumë njerëz të modës. Në këtë proces, falë përhapjes së shpejtë të ekonomisë dhe kulturës amerikane në nivel global, kultura amerikane është bërë gradualisht një kulturë e modës dhe kultura amerikane e hotelerisë nuk bën përjashtim. Së bashku me zhvillimin e markave të furnizimit me zinxhirë amerikanë në të gjithë botën, tavolinat dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane janë promovuar gjithashtu globalisht. Në Kinë, me globalizimin e shpejtë ekonomik vitet e fundit, tavolinat dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane janë aplikuar edhe në restorante të ndryshme perëndimore dhe restorante të modës. Në fakt, në epokën e re, tavolinat dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane që nuk kanë marrë shumë kulturë tradicionale janë më të favorshme se mobiljet e stilit kinez dhe evropian. Stili i lirë i restoranteve perëndimore amerikane tregon bukurinë e tij krijuese, dhe ka formuar një estetikë unike amerikane nën ndikimin e koncepteve. Karakteristikat e tavolinave dhe karrigeve të restorantit perëndimor amerikan: 1. Tavolinat dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane fokusohen tek druri i fortë në përzgjedhjen e materialeve. Nuk ka freski të drurit të përgjithshëm të ngurtë, por fokusohet në atmosferën e thjeshtë dhe të thjeshtë të drurit origjinal. 2. Është përmendur më sipër. Krahasuar me stilin kinez dhe evropian, tavolinat dhe karriget e restoranteve perëndimore amerikane madje mund të thuhet se janë të ashpra, por kjo është bërë tipari i tij i jashtëzakonshëm. Nuk ka tavolina dhe karrige të kujdesshme të restorantit perëndimor amerikan që përkojnë me estetikën e njerëzve modernë dhe ndihmojnë për të nxjerrë në pah atmosferën e tij.
Karrige banketi hoteli - Mobilje hoteli me çanta moderne të buta të thjeshta, ju e meritoni!
Karrige banketi hoteli - Mobilje hoteli me çanta moderne të buta të thjeshta, ju e meritoni!
Karrige e banketit të hotelit - mobilje hoteli e thjeshtë moderne me çanta të buta, ju e meritoni! Stili i thjeshtuar i karriges së banketit me çanta të buta moderne është i thjeshtë dhe i fuqishëm, duke theksuar natyrën e vetme dhe abstraksionin e hapësirës së brendshme dhe të objekteve. Stili modern minimalist, siç sugjeron edhe emri, i bën të gjitha detajet të duken shumë të thjeshta. Thjeshtësia në dekorim e bën hapësirën të duket shumë koncize dhe atmosferike. Pjesët dekorative janë të pakta, por në ngjyrë dhe plan urbanistik, duhet shumë energji për t'u përshtatur me zgjedhjen e materialeve të dekorimit. Ky është një shtet që nuk është projektuar nga stilistë të zakonshëm. Mobilje banketi hoteli, karrige banketi hoteli, karrige banketi, mobilje banketi Nuk ka dyshim se stili modern dhe i thjeshtë i dekorimit të stilit plotëson dashurinë e të rinjve. Qyteti është i zënë duke jetuar. Tashmë na ka bërë të shqetësohemi me qiellin dhe dritën dhe gjelbërimin. Lodhja, duke harruar zhurmën e qytetit. Ky është gjithashtu një nga stilet më të njohura të dekorimit: stili modern minimalist. Thjeshtësia nuk është mungesë e elementeve të dizajnit. Është një nivel më i lartë i gjendjes krijuese. Për sa i përket dizajnit të brendshëm, nuk është e nevojshme të braktisni rregullat dhe thjeshtësinë e hapësirës origjinale të ndërtesës dhe të dekoroni në mënyrë arbitrare mbajtësin e ndërtesës. Në vend të kësaj, dizajni është më intensiv, thekson integritetin e strukturës dhe formës dhe ndjek thellësinë dhe saktësinë e performancës së materialeve, teknologjisë dhe hapësirës. Krijuar në dhomë me metoda të thjeshta, kërkon gjithashtu që projektuesit të kenë njohuri më të larta të dizajnit dhe përvojë praktike. Projektuesi duhet të jetojë në thellësi, të mendojë në mënyrë të përsëritur, ta shqyrtojë me kujdes dhe ta rafinojë me kujdes dhe të përdorë gjuhën më të vogël të dizajnit për të shprehur më të thellën. dizajn i brendshëm. Hiqni kompleksitetin dhe thjeshtësinë, hiqni të vërtetën dhe shkallën e lartë të ngjyrosjes dhe formën jashtëzakonisht koncize të ngjyrës. Me premisën e plotësimit të nevojave funksionale, hapësira, njerëzit dhe gjërat kombinohen me një kombinim të arsyeshëm dhe të rafinuar, dhe penelatat më të rafinuara përshkruajnë efektin më të pasur dhe lëvizës. Kjo është gjendja më e lartë e artit të projektimit. Karakteristikat e karrigeve të banketit të hoteleve(1) Theksoni dizajnin funksional, linjat e thjeshta dhe të lëmuara dhe kontrastin e fortë të ngjyrave. Kjo është karakteristikë e një karrige banketi hoteli në stil modern. (2) Një numër i madh materialesh të reja si qelqi i kalbur dhe çelik inox përdoren si materiale ndihmëse, e cila është gjithashtu një metodë e zakonshme dekorative për karriget e banketeve të hoteleve në stilin modern, të cilat mund t'u sjellin njerëzve një ndjenjë avangarde dhe ndjenjë të papërmbajtur. (3) Për shkak të linjave të thjeshta dhe elementeve të pakta dekorative, karrigia e banketit të hotelit në stil modern kërkon orendi të buta perfekte për të treguar bukurinë. Për shembull, divani ka nevojë për jastëk, tavolina e ngrënies kërkon mbulesa tavoline, krevate dhe çarçafë duhet të shoqërohen me perde dhe çarçafë. Zbehja e butë është çelësi i stilit modern.Stil (1) Hapësira e brendshme është e hapur dhe transparente e brendshme dhe e jashtme, dhe liria e ndjekjes së mureve të pakufizuar ndiqet në dizajnin grafik të hapësirës. karakterizohet nga forma e thjeshtë, cilësi e pastër dhe mjeshtëri e hollë.(3) Përpiquni të dekoroni dhe anuloni gjërat e tepërta sa më shumë që të jetë e mundur. Besohet se çdo dizajn kompleks do të rrisë koston e kostove të ndërtimit pa vlerë praktike dhe ndonjë dekorim, dhe theksohet se forma duhet të shërbejë më shumë funksione.(4) Komponentët standardë përdoren sa më shumë që të jetë e mundur në komponentët e ndërtesës dhe të brendshme. (5) Produktet e thjeshta industriale përdoren shpesh në ambiente të mbyllura. Karriget e banketit të hotelit dhe gjërat e nevojshme të përditshme përdoren kryesisht në linjë, dhe metalet e qelqit përdoren më së shumti.Karakteristike Bizhuteritë e stilit modern minimalist janë më eklektik nga të gjitha stilet e përmirësimit të shtëpisë. Disa nga linjat e thjeshta, aksesorët unikë dhe madje krijues dhe të personalitetit mund të bëhen pjesë e përmirësimit të stilit modern minimalist të shtëpisë. Kërkimi popullor:, mobilje për banket hoteli, karrige banketi hoteli, mobilje banketi
Karrige e banketit hotel - e zakonshme Karrige e banketit hoteli Stil Klasifikimi -kompani Dynamics -hotel Banque
Karrige e banketit hotel - e zakonshme Karrige e banketit hoteli Stil Klasifikimi -kompani Dynamics -hotel Banque
Karrige e banketit në hotel -Klasifikimi i zakonshëm i stilit të karrigeve të banketit në hotel Një hotel me pesë yje nuk është mjaft i mirë, mjedisi nuk mjafton dhe lidhet me shumë faktorë, si të gjithë ambientet e arredimit të hotelit dhe modelet e shërbimit të hotelit me yje etj. Një pjesë e objekteve mbështetëse të dekorimit është e vetëkuptueshme për rëndësinë e mjedisit të hotelit dhe tërheqjen e klientëve. Mobilje për banket hoteli, karrige banketi hoteli, karrige banketi, mobilje bankete Karrige banketi me porosi Hoteli Stili i karrigeve të banketit të hotelit bëhet më i pasur dhe më i pasur, gjë që jo vetëm që plotëson ndjekja e njerëzve modernë për personalizimin, por edhe një interpretim i mirë i stilit të jetesës së modës. Në hartimin e karriges së banketit të hotelit, duhet të kujdesemi për stilin e vetë dekorimit të hotelit në mënyrë që të pasqyrojmë më mirë efektin e përgjithshëm të dekorimit të hotelit. Stili i karriges së banketit të hotelit ka këto kategori:1. Karrige bankete moderne e hotelit me erëMinimalizëm; filozofia e jetës është përgjithësisht e njohur në kulturën e sotme popullore, duke bërë që karriget moderne të banketeve të hoteleve të përdoren gjerësisht në hotele. Aktualisht, karrigia e banketit të hotelit me erë dominohet nga forma të drejta, të thjeshta dhe të ndritshme, të karakterizuara nga moda, shkëlqimi dhe praktika.2. Karrige banketi hoteli me dredha-dredha Përmirësimi i vazhdueshëm i përparimit të shkencës dhe teknologjisë dhe procesit të prodhimit të karrigeve të banketit ka lejuar që karriget e banketeve të hoteleve të kenë më shumë mundësi në materiale dhe forma. Duke u mbështetur në ndryshimet e pafundme midis materialeve të reja, teknologjive të reja dhe dritës dhe hijes, ndiqni dekonstruksionin e hapësirës së papërvojë, kryeni me guxim aranzhimet me ngjyra të ndezura mbi bazën e dizajnit të karrigeve moderne të banketeve të hoteleve dhe zgjedhjen e materialeve me ngurtësi dhe butësi. Kjo është karrigia e banketit të hotelit në stil modern avangarde.3. Karrige elegante e banketit në hotel Njerëzit elegantë që kanë marrë arsim të lartë kanë ndjekur gjithmonë pa u lodhur elegantizmin modern. Ata fokusohen në shijen, theksojnë rehatinë dhe ngrohtësinë. Prandaj, disa hotele të nivelit të lartë kanë kërkesa të larta për karriget e banketit. Ne e quajmë një karrige elegante banketi hoteli.4. Karrige e re e banketit të hotelit kinez Karrigia e re e banketit të hotelit kinez integron në mënyrë të përsosur trashëgiminë e thellë të modës moderne dhe kulturës klasike. Ka efektet estetike të dyfishta të klasikes dhe modernes, dhe kombinimi perfekt i strukturës dhe stileve i lejon njerëzit të shijojnë civilizimin shpirtëror dhe komoditetin në të njëjtën kohë. Karrigia e re kineze e banketit të hotelit nuk harrohet performanca praktike e karriges së banketit duke i kushtuar vëmendje shijes. Stili i karriges së banketit të hotelit do të sjellë një eksperiencë ndryshe në mjedis dhe një ndjesi komode për njerëzit. Prandaj, stili i dekorimit të karriges së banketit të hotelit lidhet edhe me fluksin e pasagjerëve.
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.