Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Një përmbledhje e shkurtër mbi divanin e aluminit

Sigurohuni që të mësoni se si të kujdeseni për mobiljet prej dru tik përpara se të blini. Ju nuk dëshironi të përdorni materiale çeliku për gjëra të tilla si karriget e ngrënies ose tavolinat e kafesë që do të lëvizin shumë. Alumini i derdhur është materiali më i mirë për karriget e jashtme, sepse karriget e ngrënies duhet të zhvendosen dhe të shpalosen ndërsa janë ulur.

Një përmbledhje e shkurtër mbi divanin e aluminit 1

Në shumë raste, mobiljet e jashtme prej alumini ofrojnë më shumë se mbështetje adekuate. Nëse jeni duke kërkuar për mobiljet më të qëndrueshme në natyrë, është e rëndësishme të mos ndikoheni vetëm nga çmimi; Sigurohuni që të lexoni shtypjen e imët dhe të zbuloni se nga janë bërë mobiljet tuaja të kopshtit me bastun prej palme kacavjerrëse të gjitha motit përpara se t'i blini. Materialet që zgjidhni, qofshin druri, metali, HDPE, thurje apo bastun prej palme kacavjerrëse, mund të ndikojnë në mënyrë dramatike jo vetëm në qëndrueshmërinë e mobiljeve tuaja të jashtme, por edhe në nevojën për të ruajtur kompletin e kuzhinës brenda ose në dhomën tuaj të ndenjes në mot të keq.

Në varësi të llojit të mobiljeve të kopshtit që blini, ne kemi një shumëllojshmëri materialesh, duke përfshirë alumin, plastikë, bastun prej palme kacavjerrëse plastike, çelik, akacie dhe eukalipt. Pëlhurat, rrjeta, lëkura dhe materiale të tjera sintetike zbukurojnë grupin e aluminit. Mobiljet prej alumini të derdhur mund të krijojnë një bukuri unike dhe të përjetshme në çdo hapësirë ​​të jashtme, me një larmi përfundimesh, ngjyrash dhe modelesh për të zgjedhur dhe të arrijnë lehtësisht pamjen që dëshironi.

Ndryshe nga mobiljet e jashtme prej çeliku ose hekuri, mobiljet e kopshtit prej alumini nuk ndryshken. Mobiljet e jashtme prej alumini të derdhur kërkojnë shumë punë dhe shumë materiale, duke e bërë atë më të shtrenjtë se homologu i tij me tuba alumini. Megjithatë, mobiljet prej alumini të derdhura janë ende të përballueshme dhe tepër të qëndrueshme, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për çdo hapësirë ​​të jashtme. Alumini është një metal i lehtë dhe rezistent ndaj korrozionit dhe për të përfituar nga këto cilësi, ai përdoret gjerësisht në mobiljet e derdhura dhe të derdhura, veçanërisht në kategorinë e karrigeve të derdhura.

Anodizimi përdoret në mobiljet e aluminit për të rritur trashësinë e shtresës së oksidit të aluminit dhe për të formuar një pengesë më të trashë midis atmosferës dhe metalit me bazë alumini. Kur mbani mobilje kopshti prej alumini të derdhur, shmangni përdorimin e materialeve të ashpra, të tilla si kimikate gërryese dhe produkte zbardhuese, pasi këto produkte mund të dëmtojnë përfundimin. Sigurohuni që të gjitha mobiljet që blini të jenë të mbuluara me çelik inox. Për të marrë mobiljet më të mira të jashtme, mund të zgjidhni kompani të tilla si Forever Patio, Alfresco Home dhe Harmonia Living.

Një përmbledhje e shkurtër mbi divanin e aluminit 2

Ju nuk mund të merrni vetëm një grup për një tarracë me një tavolinë, por edhe vetë tavolinat. Karriget tona të jashtme janë të disponueshme nga sediljet e larta të barit, karriget e ngrënies deri te sallonet në çdo lartësi për të mbështetur shpinën tuaj. Ejani për një pamje klasike me kompletin tonë të oborrit prej hekuri të punuar me një jastëk sediljeje për rehati maksimale. Nëse hapësira është e ngushtë, IKEA ofron karrige të vetme të palosshme dhe të stivueshme, tavolina anësore dhe mundësi ruajtjeje në natyrë.

Shijoni kënaqësitë e natës vonë nën yje në ballkonin tuaj ose mëngjesin e vonë në oborr nën rrezet e diellit dhe në afresk në fundjavë me zgjidhjet e ngrënies në natyrë të IKEA-s.

Ne kemi gjithçka që ju nevojitet: tavolina, karrige, stola dhe stole që përshtaten me nevojat dhe ëndrrat tuaja, çdo madhësi dhe formë që i përshtatet hapësirës tuaj të jashtme. Ne kemi lloje të ndryshme të tavolinave që shesim, si alumini, plastika, druri i fortë çeliku, qelqi ose metali, si dhe opsione të ndryshme ngjyrash dhe përmasash.

Nëse dëshironi diçka të lehtë, elegante, moderne dhe me mirëmbajtje të ulët, zgjidhni mobilje me thurje me rrëshirë sintetike. Mobiljet metalike janë një zgjedhje popullore si mobilje, veçanërisht të përdorura në ambiente të jashtme për tarraca dhe oborr spanjol. Megjithatë, mobiljet metalike mund të përdoren edhe në ambiente të mbyllura, të tilla si shtretër bronzi, tavolina bronzi, shufra pjekjeje hekuri dhe dollapë suvenirësh metalikë.

Në vitet 1950, përveç tubave të çelikut, mobiljet bëheshin nga alumini, rrjetë teli dhe këmbë të hollë shufra çeliku, të cilat i dhanë mobiljeve të mesit të shekullit, këmbën e tyre karakteristike të shtrirë dhe një pamje të lehtë. Si rezultat, dizajni i mobiljeve nga Breuer dhe të tjerë që përdorin këtë material është një nga më të dalluarit e periudhës.

Më pas, grupi i Aluminit u ofrua edhe nga linja e mobiljeve Vitra nga Herman Miller. I riemërtuar në "Aluminium Group", Eames ishte i pari që përdori aluminin në përbërjen strukturore të projekteve të tij.

Grupi i kohës së lirë, ose Grupi Indoor-Outdoor, siç e quajtën Eames gjatë krijimit të koleksionit, ishte menduar si një vend për rekreacion në natyrë. Mobiljet e jashtme me bastun prej palme kacavjerrëse krijojnë një pamje të qetë dhe të qetë për oborret me tone natyrale dhe tekstura të strukturuara që plotësojnë hapësirat moderne ose klasike të jashtme. Mobiljet e kopshtit me rrëshirë sintetike, zakonisht thurje thurjeje, janë elegante, me mirëmbajtje të ulët, të lehta dhe shumë të qëndrueshme.

Bojë është e përshtatshme si për mobiljet prej çeliku ashtu edhe për alumini, megjithëse gërvishtet dhe ndryshket lehtë. Çeliku ka një përmbajtje të ulët, të mesme ose të lartë të karbonit, ku shumica e mobiljeve metalike janë bërë me një përmbajtje të ulët karboni, sepse është më i lirë se përmbajtja më e lartë e karbonit. Disa njerëz priren ta marrin këtë material si të mirëqenë, por nëse keni diçka të bërë nga alumini, mund të shihni pse kaq shumë njerëz po investojnë në të.

Ndërsa ky material ka qenë prej kohësh pikë referimi për mjediset e jashtme, kjo valë e re e dizajnit të aluminit po mendon kryesisht për brendësinë. Ndoshta kjo e fundit është në qendër të përhapjes së fundit të mobiljeve prej alumini, domethënë, ajo që thekson sipërfaqen e ashpër dhe pak me shkëlqim të metaleve, në vend që të fshihet nën një shtresë pluhuri. Shikimi i Grupit Alumini Eames të Herman Miller përmes një lente të vitit 2016 do të bëjë vërtet një shërbim të keq. Këtë verë, rezultati i bashkëpunimit të dytë të dyshes (këtë herë brenda kompanisë me të njëjtin emër), karrigia Hydro, u zbulua në sfondin e një sërë debutimesh në industrinë e mobiljeve të aluminit.

Produktet që ne ofrojmë janë prodhuar duke përdorur materiale cilësore rezistente ndaj konsumit dhe teknologjinë më të fundit në përputhje me standardet e industrisë. Produktet e ofruara janë zona të hapura që përdoren gjerësisht për qëllime të ndryshme. Ne përdorim pyje ligjore indoneziane të qëndrueshme dhe të besueshme për të gjitha mobiljet tona prej dru tik.

Nëse dëshironi një përvojë të qetë kopshtarie, ne kemi gjithashtu bimë artificiale për të dekoruar oborrin tuaj. Këto janë materialet më të mira në natyrë që mund të gjeni dhe përdorni fijet e qepjes Tenara. Tiku bën një tavolinë të shkëlqyer ngrënieje në natyrë ose mund të përdoret si mbështetëse krahësh për karrige.

Megjithatë, metali ka një përçueshmëri termike shumë të lartë, gjë që mund të bëjë që ai të bëhet shumë i nxehtë në diell dhe shumë i ftohtë në prekje në dimër - kështu që për mobiljet e jashtme, në përgjithësi do t'ju duhet të shtoni disa jastëkë për ta bërë këtë zgjidhje të oborrit më shumë. praktike. përdorimi gjatë gjithë vitit në klimat më të ashpra mund të jetë një opsion që përdoret më së miri si kornizë për një material më pak përçues si mobiljet prej bastun prej palme kacavjerrëse, ku struktura e jashtme është e mbështjellë rreth një kornize metalike dhe jo me materialin bazë. PVC Wicker është një thurje PVC SI thurje HDPE, por kur të dini se nga është bërë në të vërtetë, do të shihni se nuk është materiali më i mirë për mobiljet e kopshtit. Pavarësisht nëse keni nevojë të rinovoni hapësirën tuaj të jashtme të jetesës ose të zhvendoseni, nuk e keni problem të lëvizni mobiljet e kopshtit tuaj prej alumini.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Copa më e mirë e divanit të aluminit
Copa më e mirë e divanit të aluminit
Ashley HomeStore ka artikujt e përsosur të jashtëm për të transformuar hapësirën tuaj, nga jastëkët e jashtëm te karriget e oborrit prej alumini te tavolinat e oxhakut - çfarëdo që dëshironi. Mobiljet e jashtme prej alumini të derdhura janë po aq të lehta për t'u pastruar sa edhe sendet e tjera të jashtme. Nga karriget dhe divanet e kopshtit tek karriget e ngrënies në natyrë, arkë & Barrel ofron një përzgjedhje të gjerë dhe ofron artikuj në një larmi ngjyrash dhe stilesh që përputhen me estetikën tuaj të jashtme. Kompletet e divaneve të jashtme prej alumini, të thjeshta, të thjeshta në stil dhe praktikisht pa mirëmbajtje, janë ideale për ata që kërkojnë të kalojnë kohë jashtë duke pushuar dhe vizituar miqtë dhe familjen pa pastruar ose rregulluar mobiljet. E jashtme që kërkon kujdes të veçantë. Koleksioni modern i mobiljeve të jashtme përfshin gjithçka, nga shezllonet e diellit dhe shezllonet e diellit deri te divanet, karriget, enët e tavolinës dhe tavolinat e oborrit, qilimat, jastëkët dhe madje edhe hamakët. Ky grup modern mobiljesh për kopshte për natyrë është i pajisur me jastëkë të trashë sfungjeri dhe një karrige e gjerë dhe e thellë do t'ju ofrojë shumë qëndrime të rehatshme ulur. Ne sigurojmë që çdo pjesë e mobiljeve tona prej alumini, nga sediljet tona të rehatshme të jashtme prej alumini deri te qoshet tona të bollshme të jashtme prej alumini me 5 vende, të projektohet dhe prodhohet duke pasur parasysh funksionalitetin dhe qëndrueshmërinë (plus estetikën). Prit, sigurisht. Ne ofrojmë divane në stile dhe madhësi të ndryshme, të cilat janë perfekte për hapësirën tuaj të jashtme. Nëse zgjidhni tavolinë ose karrige me madhësi të gabuar dhe këmbët e tyre ngatërrohen në mënyrë të rrezikshme në brazda të kuvertës suaj, mund të zbuloni se duhet ta vendosni kompletin në vend për ta rikthyer atë. Nëse jeni duke kërkuar për një divan modular që ju jep ndjesinë e një jete relaksuese në natyrë, grupin e përsosur të ngrënies për ngrënie në natyrë, ose shezllone për t'u çlodhur në ditët e nxehta të verës, me siguri do të gjeni atë që kërkoni. Markat e renditura poshtë. Për njerëzit më elegant dhe me stil dizajni, ky është opsioni i përsosur për mobiljet e pakuptimta, minimaliste, duke ofruar një gamë të ndërlikuar osmane, shezlong, divan, seksion, tavolinë dhe karrige për t'i dhënë çdo oborri një ndjesi të sofistikuar. Pavarësisht nëse kërkoni mobilje si tavolina ngrënieje në natyrë, shezllone për t'u qetësuar në ato ditë të bukura vere, apo aksesorë si çadra, jastëkë dhe sende, do t'i gjeni të gjitha në Frontgate. Ju dëshironi që mobiljet tuaja të reja të jashtme prej alumini të jenë pjesë përbërëse e kopshtit tuaj për një kohë të gjatë, dhe gjithçka fillon me një përzgjedhje të pjesëve të punuara me mjeshtëri. Lexoni për të zbuluar pse alumini është një zgjedhje e zgjuar për mobiljet tuaja të jashtme dhe çfarë saktësisht duhet të kërkoni kur blini artikujt tuaj të rinj të preferuar. Koleksioni i mobiljeve të jashtme prej tre pjesësh Bangor që shihni këtu është pjesë e kësaj kapsule globale dhe përmban disa karrige të forta, rezistente ndaj ndryshkut, një tavolinë të theksuar dhe mbushje të rehatshme për të gjitha kushtet e motit për t'i dhënë jetë verandës tuaj. Shtëpi. Mobiljet e tij të përjetshme do të zgjasin për shumë vite dhe do të jenë gjithmonë në modë, dhe shumë artikuj janë gjithashtu shumë të përballueshëm, me disa divane të vegjël në natyrë për nën 1000 dollarë. Pavarësisht se sa i qëndrueshëm është alumini, ai është çuditërisht i lehtë, duke e bërë atë ideal për familjet që duan të argëtohen dhe mund të riorganizojnë mobiljet e tyre në natyrë për t'iu përshtatur nevojave të ndryshme. CB2 arriti rezultate të arta kur bleu kompletin e mobiljeve të jashtme Mermelada Estudios Cana me 3 pjesë. Teak Warehouse ofron mobilje alumini që janë të palëvizshme dhe mund të qëndrojnë më vete, por ne përfshijmë gjithashtu artikuj që mund të kombinohen për të krijuar divane modulare alumini ose shezllone të gjata. Ne jemi kaq adhurues të mobiljeve të jashtme prej druri, saqë kemi krijuar një sërë tavolinash ndenjëse dhe kafeje nga ky material i bukur, kështu që të jeni të sigurt se është miratuar për përdorim në natyrë. Më poshtë kemi përshkruar divanet, veshjet, karriget dhe tavolinat tona të preferuara në natyrë dhe ofrojmë një pasqyrë të vlefshme për kompanitë dhe dizajnerët kryesorë pas secilës pjesë. Mobiljet e kopshtit janë një shtesë e shkëlqyer për pjesën e jashtme të shtëpisë, duke krijuar një vend relaksues për takimin e familjes dhe miqve. Ne kemi eksploruar mënyrën më të mirë për të ndërtuar mobilje alumini në natyrë. Kjo shtresë e lejon atë të jetë rezistent ndaj ndryshkut, kështu që lagështia nuk e dëmton metalin dhe mund ta përdorni jashtë. Filloni duke analizuar formën dhe madhësinë e zonës së jashtme ku keni ndërmend të vendosni grupin tuaj të ngrënies në oborr. Rove Concepts ofron një gamë të gjerë divanesh modulare në natyrë, tavolina me theks, karrige kopshti dhe stola në natyrë. Ky koleksion elegant dhe i sofistikuar ka gjithçka që ju nevojitet për një ambient të jashtëm, duke përfshirë karriget e shtrirë, stolat, tavolinat, shezllonet dhe divanet, duke përfshirë atë të paraqitur këtu. Nëse oborri juaj është i rrethuar nga pemë të larta, një grup i madh dhe i ulët në natyrë do të krijojë një mjedis më intim si dhe do të nxjerrë në pah praninë e mjedisit tuaj. Çmimet janë të ngjashme me grupet e tyre tradicionale të ngrënies në oborr, duke rënë midis 300 dhe 800 dollarë, me shumicën e grupeve të dhomave të ndenjes të bëra nga druri akacie dhe të plotësuara me jastëkë të papërshkueshëm nga uji. Të modeluara sipas divaneve dhe dhomave të ndenjes, këto artikuj prej pelushi nuk reklamohen qartë për ngrënie, por në hotelet elegante shpesh do të gjeni grupe ndenjëseje në natyrë që u ofrojnë mysafirëve një vend të rehatshëm për të pirë, ngrënë dhe shoqërim për orë të tëra. ... Weave ka përpiluar një listë të këshillave tona kryesore për gjetjen e mobiljeve të përsosura prej alumini për t'i dhënë jetë kopshtit tuaj. Siç kemi vërejtur në udhëzuesin tonë të tryezës së ngrënies, pesha vizuale e një mobilie mund të ndikojë nëse një tavolinë duket shumë e madhe, shumë e vogël ose ideale për hapësirën e saj. Pas marrjes së kthimit, Outdoor-USA Patio Furniture do të përcaktojë koston e dëmtimit (nëse ka) dhe do të rimbursojë shumën e duhur. Design Within Reach ka një aftësi për të siguruar koleksionet më të mira të mobiljeve në botë, dhe në segmentin e jashtëm, ka pak që mundet linja Woodward Furniture Cos Sculptura. Porositë e marra nga një klient sipas këtyre kushteve nuk do të kenë tarifa shtesë për zëvendësimin e pjesëve ose artikujve. Në varësi të arsyes së kthimit, klientëve mund t'u lëshohet një etiketë kthimi me parapagesë për ta dërguar produktin përsëri. Një mënyrë tjetër për të shmangur marrjen e kësaj faqeje në të ardhmen është përdorimi i Privacy Pass.
Gjithçka që duhet të dini për karriget e dasmës në tregun e Lindjes së Mesme
Karriget e dasmës janë më shumë se një vend i rehatshëm për të ftuarit për t'u ulur gjatë ceremonisë dhe pritjes. Në tregun e Lindjes së Mesme, ato luajnë një rol integral në vendosjen e tonit dhe ambientit të ditës suaj të dasmës. Nga ndenjëset klasike në stilin e banketit deri te fronet luksoze të përshtatshme për anëtarët e familjes mbretërore, nuk mungojnë opsionet kur bëhet fjalë për karriget e dasmës. Por me kaq shumë zgjedhje në dispozicion, ku të filloni? Mos kërkoni më tej! Në këtë udhëzues gjithëpërfshirës, ​​ne do të mbulojmë gjithçka që ju duhet të dini rreth Karrige martese në tregun e Lindjes së Mesme. Pavarësisht nëse jeni një nuse e ardhshme ose një planifikues dasmash në kërkim të frymëzimit, lidhuni dhe përgatituni të mësoni gjithçka rreth këtyre pjesëve thelbësore të mobiljeve që do ta bëjnë ditën tuaj të madhe të paharrueshme. E di. D ndryshe T llojet e W edding C qime I n T ai Lindja e Mesme M arket Kur planifikoni një martesë në Lindjen e Mesme, është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm për llojet e ndryshme të karrigeve që janë në dispozicion në treg. Këtu është një udhëzues për llojet e ndryshme të karrigeve të dasmës që janë të njohura në Lindjen e Mesme: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një zgjedhje popullore për dasma në Lindjen e Mesme pasi ato janë të lehta për t'u transportuar dhe mund të ruhen lehtësisht. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 2. Karriget prej druri: Karriget prej druri janë një tjetër opsion popullor për dasma në Lindjen e Mesme. Ato ofrojnë një pamje dhe ndjesi klasike dhe mund të dekorohen me lule ose detaje të tjera që të përputhen me temën tuaj të dasmës. 3. Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse: Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse janë një opsion elegant për dasma në natyrë në Lindjen e Mesme. Ato janë të qëndrueshme dhe mund të përballojnë motin e nxehtë, duke i bërë ato ideale për dasma në destinacion. 4. Karriget metalike: Karriget metalike janë një zgjedhje popullore për dasma të brendshme në Lindjen e Mesme pasi ato ofrojnë një pamje moderne. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 5Karriget Chiavari: Karriget Chiavari janë një opsion luksoz për dasma. Ato janë shumë elegante dhe të rehatshme, por mund të jenë mjaft të shtrenjta Historia e karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme Karriget e dasmës janë përdorur në Lindjen e Mesme për shekuj, dhe historia e tyre është e pasur dhe magjepsëse. Karriget e lashta të dasmave bëheshin prej druri ose guri dhe shpesh të zbukuruara me gdhendje ose veshje. Në periudhën mesjetare, karriget e dasmës shpesh ishin prej metali dhe ndonjëherë të praruara ose pikturuar. Sot, karriget e dasmës janë të disponueshme në një larmi materialesh dhe stilesh, por ato vazhdojnë të jenë një pjesë jetike e dasmave të Lindjes së Mesme. Karriget e dasmës luajnë një rol thelbësor në shumë kultura të Lindjes së Mesme. Në disa tradita, nusja dhe dhëndri ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, ndërsa ata mund të ndajnë një karrige të vetme në të tjerat. Numri i karrigeve të kërkuara ndryshon në varësi të madhësisë së festës së dasmës, por nuk është e pazakontë që të ketë dhjetëra apo edhe qindra karrige në një dasmë të madhe. Ndërsa karriget e dasmës kanë ndryshuar me kalimin e shekujve, qëllimi i tyre ka mbetur i njëjtë: të ofrojnë një vend të rehatshëm për nusen dhe dhëndrin gjatë një prej ditëve më të rëndësishme të jetës së tyre. E di. M ost P opulare W edding C qimet në Lindjen e Mesme M arket Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, opsionet më të njohura në tregun e Lindjes së Mesme janë ato që janë sa elegant, aq edhe komode. Shumë çifte zgjedhin të shkojnë me karrige tradicionale të bardha ose të fildishtë për ceremoninë e tyre, por një sërë ngjyrash të tjera po bëhen gjithnjë e më popullore. Disa nga stilet më të njohura të karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme përfshijnë: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një opsion i shkëlqyer për çiftet që duan të jenë në gjendje të transportojnë lehtësisht karriget e tyre nga një vend në tjetrin. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u ruajtur, gjë që mund të jetë e dobishme nëse planifikoni t'i përdorni për ngjarje të shumta. 2. Metali Karriget: Karriget metalike janë shumë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, kështu që njerëzit nuk do të duhet t'i zëvendësoni aq shpesh sa llojet e tjera të karrigeve. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u pastruar dhe mirëmbajtur, kështu që ata munden mbaj duken të reja prej vitesh. Karriget metalike janë gjithashtu shumë elegant dhe mund të shtojnë një prekje të klasit në çdo dhomë. 3. Karriget Ghost: Karriget fantazmë po bëhen gjithnjë e më të njohura për shkak të transparencës së tyre unike. Ato krijojnë një pamje eterike që është e përkryer për çdo ceremoni martese apo pritje. Traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme Kur bëhet fjalë për traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, ka disa gjëra kyçe që duhen mbajtur parasysh. Para së gjithash, dasmat në Lindjen e Mesme janë zakonisht çështje mjaft luksoze, kështu që prisni të shihni shumë karrige të bukura dhe të zbukuruara në ekspozitë. Së dyti, është traditë që nusja dhe dhëndri të ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, shpesh me prindërit e tyre të ulur pranë tyre. Së fundi, mos u habitni nëse shihni disa të ftuar të ulur në dysheme - kjo është krejtësisht normale në shumë kultura të Lindjes së Mesme! Si të zgjidhni karrigen e duhur të dasmës Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, duhet të mbani mend disa gjëra për të zgjedhur ato të duhurat për ditën tuaj të madhe. Ja disa këshilla.: - Madhësia dhe pesha : Karriget e dasmës vijnë në madhësi të ndryshme. Sigurohuni që të matni hapësirën tuaj të disponueshme dhe të zgjidhni karriget që do të përshtaten rehat. Mos harroni se të ftuarit do të ulen në këto karrige për periudha të gjata, kështu që komoditeti është thelbësor! -Stil: Shumë stile të ndryshme të karrigeve të dasmës janë në dispozicion, nga tradicionale në moderne. Zgjidhni një stil që përshtatet me temën e përgjithshme dhe estetikën e dasmës tuaj. -Buxhet: Karriget e dasmës mund të variojnë në çmim, kështu që përcaktimi i një buxheti përpara se të filloni kërkimin tuaj është thelbësor. Kjo do të ndihmojë në ngushtimin e opsioneve tuaja dhe do ta bëjë më të lehtë procesin e blerjes. Me këto këshilla në mendje, me siguri do të gjeni karriget e përsosura të dasmës për ditën tuaj të veçantë! Konklusioni Me një shumëllojshmëri kaq të gjerë të karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, mund të jetë e vështirë të siguroheni që po zgjidhni ato të duhurat për ditën tuaj të veçantë. Nga stilet tradicionale të ndenjëseve deri tek modelet moderne dhe bashkëkohore, shumë zgjedhje janë në dispozicion për çiftet që kërkojnë mënyra unike për të sjellë në jetë vizionin e tyre të martesës së ëndrrave. Shpresojmë që ky artikull t'ju ketë dhënë një pasqyrë të dobishme se cilat lloje karrigesh janë të njohura në tregun e Lindjes së Mesme dhe si mund të shkoni për t'i gjetur ato. Fat i mirë me të gjitha planifikimet tuaja të dasmës!
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.