Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Një përmbledhje mbi dizajnin e etiketës së prodhuesve të mobiljeve të hotelit

Çdo dizajn mobiljesh prodhonte vetëm disa pjesë dhe çmimi mesatar i krevatit ose garderobës së tij ishte më i lartë se çmimi mesatar i shtëpisë. Dizajneri më i famshëm i mobiljeve në Ekspozitën Art Deco të vitit 1925 ishte Emile Jacques Ruhrmann nga Alsas.

Një përmbledhje mbi dizajnin e etiketës së prodhuesve të mobiljeve të hotelit 1

Mobiljet franceze nga viti 1910 deri në fillim të viteve 1920 ishin kryesisht një rinovim i stileve tradicionale franceze të mobiljeve dhe modeleve të Art Nouveau nga Louis Majorelle, Charles Plumet dhe prodhues të tjerë. Disa hotele Art Deco u ndërtuan në Miami Beach pas Luftës së Dytë Botërore, por diku tjetër stili është zhdukur kryesisht, me përjashtim të dizajnit industrial, ku vazhdoi të përdoret në stilin e automobilave dhe në produkte të tilla si xhukeboks. ...

Hotel du Collectionneur ishte një atraksion popullor në ekspozitë; u prezantua një dizajn i ri mobiljesh nga mile-Jacques Rouhlmann, si dhe pëlhura, qilima dhe piktura në stilin Art Deco, si dhe një pikturë nga Jean Dupa. Në arredimin e brendshëm, mobiljet për dhomat e hoteleve komerciale me 5 yje vazhdojnë ndjenjën e ritmit dhe linjave të fadës së ndërtesës, kryesisht për t'iu përshtatur zakoneve të njerëzve, si dhe kombinojnë saktë disa nga elementët modernë. Sipër kati përdhes i dedikohet markës së modës Koes, ndërsa dhomat e pritjes dhe hotelit ndodhen në katet e sipërme.

Nëse objekti juaj ka një bar, ju duhet të lini hapësirë ​​të mjaftueshme për mobilje dhe vizitorë. Sigurohuni t'i referoheni udhëzimeve të ndenjëseve kur zgjidhni dekorin dhe paraqitjen e restorantit tuaj të ri. Para se të filloni të dizajnoni dhomën e ngrënies së restorantit tuaj, vendosni nëse dëshironi hapësirë ​​të hapur apo dhoma më të vogla.

Disa stile restorantesh mund të kenë një zonë të madhe ngrënieje, ndërsa të tjerët kërkojnë zona shtesë ngrënieje për festa private. Para se të shqyrtoni një koncept të mundshëm të dizajnit të restorantit të restorantit, duhet të përcaktoni nëse do të përdorni një ose më shumë dhoma dhe më pas të ndani të gjithë hapësirën në dispozicion. Pas shqyrtimit të të gjitha rregullave, mund të vendosni se sa metra katrorë dëshironi t'i ndani secilit klient.

Një përmbledhje mbi dizajnin e etiketës së prodhuesve të mobiljeve të hotelit 2

Ka shumë gjëra që mund të bëni për të përshtatur hapësirën komerciale me kërkesat e reja dhe për ta përshtatur atë me nevojat tuaja të reja. Edhe pse ne ende po mësojmë për virusin dhe kushtet e vendit të punës po ndryshojnë ende, këshilla e përgjithshme e arkitektëve, stilistëve dhe ekspertëve të brendshëm është që të mos merrni ndonjë vendim radikal për vendin tuaj të punës. Duke kuptuar këto shqetësime përpara hapjes, ju mund të kuptoni më mirë dizajnin e restorantit tuaj të restoranteve dhe të minimizoni pakënaqësinë e klientëve.

Blerësit gjithashtu do të jenë të preokupuar me zgjedhjen dhe blerjen e mobiljeve të përshtatshme për dhoma hoteli dhe hapësira publike. SATRA rekomandon që të gjitha mobiljet për përdorim në hotel të zgjidhen bazuar në faktin se plotësojnë kërkesat përkatëse për forcë dhe stabilitet. Blerësit e mobiljeve të hotelit do ta kenë të dobishme të përdorin një specifikim të shkruar që specifikon nivelet minimale të performancës dhe sigurisë që kërkohen për të përmbushur çdo rregullore dhe për të minimizuar konsumimin e produktit. Blerësit e mobiljeve të hotelit duhet të sigurojnë që specifikimet e produkteve të tyre të jenë në përputhje me çdo standard dhe rregullore lokale ose kombëtare të sigurisë nga zjarri.

Kur furnizoni ose blini mobilje hoteli, është e rëndësishme të kuptoni nivelet e performancës dhe standardet e sigurisë së produktit. Hotelierët duhet të kujtojnë se mobiljet duhet t'i rezistojnë shumë më tepër përdorimit të hotelit sesa mobiljet e shtëpisë.

Për shembull, nëse keni nevojë për mobilje të qëndrueshme sepse mbështeteni tek ato për përdorim të përditshëm, mund t'i kërkoni stilistit tuaj të sigurohet që po përdoren materiale të shkëlqyera. Pasi të blini mobilje të bëra me porosi, mund t'i kërkoni një stilisti të masë dhomën tuaj dhe të dizajnojë diçka që përshtatet në mënyrë të përkryer me mjedisin. Ju mund të krijoni një dizajn të ri mobiljesh nga e para, ose ta bazoni produktin tuaj në një dizajn të paraqitur në katalogun ose ekspozitën e tyre në internet.

Përveç kësaj, prodhuesit e mobiljeve presin që klientët e tyre të ofrojnë specifikime shtesë edhe kur zgjedhin dizajne nga sallonet ose katalogu i tyre. Një mënyrë për të siguruar qëndrueshmëri është blerja e produkteve të prodhuara në SHBA.

Nëse historia e hoteleve është në përputhje me historinë e partnerëve (besimi i përbashkët), është më mirë të transformohet bashkëpunimi në një kanal shpërndarjeje, në mënyrë që klientët të jenë më pak të qartë për natyrën komerciale të marrëdhënies. Për hotelierët, ai ndihmon në krijimin e koncepteve gjithëpërfshirëse dhe tërheqëse që tërheqin mysafirët dhe profesionistët e industrisë duke kombinuar tregimin me operacionet ose dizajnin. Ai përfshin zonimin, fluksin e klientëve të hoteleve dhe ambientet e tyre të brendshme. Nga faqja e tyre e internetit te etiketat e bagazheve, gjithçka është projektuar ose përshtatur për t'iu përshtatur konceptit të hotelit.

Dhe që dikush të mos mendojë se po qëndronte në ekspozitën e West Elm, Fowler vuri në dukje se jo të gjitha mobiljet e hotelit do të jenë FF &E. Bode punon si raft peshqirësh me Peter Fowler, zëvendëspresident i mikpritjes dhe hapësirave të punës, i cili drejton dizajnin e markës për grupin e hoteleve.

Dallimi kryesor midis të treve është se kush e zotëron me të vërtetë dizajnin e produktit dhe kush është në promovimin dhe marketingun e markës së produktit. Si pjesë e etiketës së bardhë, ne krijojmë dizajne fillestare duke përdorur emrin tonë, SKU, etj., metodat e prodhimit të tyre, materialet dhe proceset e përdorura, si dhe shesim produkte me emrin tonë, SKU, etj. Etiketa private i lejon dizajnerët e brendshëm që t'i përmbahen markës sonë në mobiljet tona dhe t'i përcaktojnë artikujt që prodhojmë si markën tonë.

Blerja e mallrave me cilësi të lartë mund të duket e zgjuar, por shumë janë të befasuar kur zbulojnë se sa zinxhirë hotelesh po blejnë mobilje hoteli më të lira për të kursyer para në afat të shkurtër. Sido që të jetë, marshimi i stilistëve dhe markave të shitjes me pakicë në hapësirën e hotelit është në rrugë e sipër, i nxitur nga kërkesa e konsumatorëve për diçka të re, të veçantë dhe një vend që ndihet si në shtëpi.

Stilet inovative dhe ikonike të Adrenalinës vazhdojnë të tërheqin vëmendjen e stilistëve që përdorin koleksionet tona për projektet e tyre në hotele, restorante, spa dhe hapësira publike në mbarë botën. Çdo pjesë Adrenalinas është rezultat i një bashkëpunimi midis stilistëve avangardë dhe mjeshtrit me përvojë të punishtes sonë.

Duke përdorur materiale me burime lokale, duke përfshirë shumë të ardhura nga Paqësori Veriperëndimor, ekipi ynë i zejtarëve me përvojë projekton dhe ndërton mobilje për t'i bërë ballë trafikut të rëndë dhe mjediseve të tjera të vështira. Ne i ofrojmë sektorëve të tregut të mikpritjes dhe kontratës me marrëdhënie të drejtpërdrejta dhe të ligëta prodhimi për artikujt e bagazheve, metaleve dhe ndenjëseve, të barasvlershme me mobiljet me porosi të dizajnuara nga ekspertë për industrinë e hotelerisë dhe dizajnit të brendshëm të hoteleve. Për më shumë se 40 vjet, Northland Furniture ka prodhuar mobilje komerciale me cilësi të lartë për hotele, aksione kohore, dhoma për të moshuar, konvikte kolegjesh dhe më shumë.

Artech Furniture Group u themelua në vitin 2001, fillimisht si një projektues dhe eksportues i mobiljeve me porosi të cilësisë së lartë për hotele, ndërtesa komerciale zyrash, vila resorte, shtëpi ekspozite dhe klube. Artikulli vijues ofron një hyrje të shkurtër të një kompanie të dizajnit të mobiljeve me porosi. Kompania është një prodhues pajisjesh origjinale e specializuar në projektimin, prodhimin dhe eksportin e mobiljeve prej druri të ngurta për hotele dhe zyra.

Foshan Mingjia Furniture gjithashtu projekton dhe prodhon mobilje për hotele të jashtme, të tilla si grupe mobiljesh për restorante, divane, karrige pishine, karrige lëkundëse, karrige kopshti dhe karrige bastun prej palme kacavjerrëse. Mobiljet Foshan Shunde Chuangshi është një dizajn dhe prodhues profesional i mobiljeve hoteliere. Çmimi i mobiljeve komerciale të restoranteve pasqyron aftësinë e tij për t'i bërë ballë viteve të vjetra të konsumimit të përditshëm.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Prodhuesit e mobiljeve të hotelit: A ia vlejnë?
Prodhuesit e mobiljeve të hotelit: A ia vlejnë?
Prezantimi i prodhuesve të mobiljeve hoteliere Mobiljet e hoteleve po bëhen gjithnjë e më të njohura në jetën tonë të përditshme. Njerëzit janë mësuar të kenë hotele që janë vetëm pak vite të vjetra dhe që kanë qenë prej kohësh burimi kryesor i të ardhurave të tyre. Në ditët e sotme, njerëzit po i blejnë ato edhe nga njëri-tjetri. Shumë prej tyre shesin edhe veshje, makina, ora, këpucë etj. Hotelet që kanë pasur mjaft nga këto artikuj tani mund të kenë akses falas në internet dhe të fitojnë para duke i shitur ato me shumicë. Njerëzit që zotërojnë një hotel ose kanë një llogari me hotelin mund ta bëjnë këtë pa shumë sherr. Në një kohë krize, njerëzit janë ndërgjegjësuar për ndikimin e rritjes së çmimeve në jetën e tyre. Për të ndihmuar që bota të mos përkeqësohet, shumë kompani kanë filluar t'u ofrojnë atyre transport falas në mobiljet e tyre. Ata tani kanë filluar të ofrojnë një zbritje për të gjithë blerjen e mobiljeve të tyre. Një kompani e madhe do të jetë në gjendje t'i ofrojë këto produkte me çmime shumë të ulëta dhe do të bëjë të mundur që ju të kurseni para në blerjet e mobiljeve tuaja. Ato ofrojnë gjithashtu zbritje në pajisjet shtëpiake si makina larëse, tharëse, aparate kafeje, tharëse rrobash, etj. Në hotele sot, të gjithë jemi mësuar që njerëzit të presin në dhomat e tyre për ditë të tëra. Por me kaq shumë njerëz që punojnë nga shtëpia, çfarë bëni? Pse është e rëndësishme të zgjidhni kompaninë e duhur për të punuar? Nëse dëshironi të jeni më produktiv, atëherë puna juaj kryesore është të krijoni përmbajtje që do t'ju lejojë të shkruani më mirë. Ka disa kompani të ndryshme që ofrojnë aplikacione falas që mund t'ju ndihmojnë të krijoni përmbajtje dhe gjithashtu t'ju ndihmojnë të redaktoni videot. Mobiljet e hotelit nuk kanë të bëjnë vetëm me të qenit të lirë, por edhe me rëndësinë e mobiljeve të hotelit për shëndetin e komuniteteve tona. Një karrige e mirë mund t'ju ndihmojë të relaksoheni dhe të përqendroheni në fitnesin dhe forcën tuaj. Ne kemi krijuar gjithashtu disa këshilla shumë të dobishme për të gjetur karriget më të mira në madhësi dhe forma të ndryshme. Nëse jeni duke kërkuar për diçka të re për të bërë, atëherë një karrige cilësore mund ta gjeni në Best Downing. Procesi i prodhimit të prodhuesve të mobiljeve hoteliere Teknologjia e mobilimit të hoteleve tani ka filluar të zhvillohet, por me ardhjen e teknologjisë, si mund të sigurohemi që dhomat tona të jenë sa më komode? Në mënyrë që trupi dhe mendja jonë të mos lëvizin në një drejtim tjetër, ne duhet të mësojmë se si të projektojmë dhe ndërtojmë gjëra. Ne kemi bërë një rrugë të gjatë që nga zhvillimi i hoteleve, por çfarë ndodh me industritë e tjera që përdorin kompjuterë ose pajisje të tjera? Shumë njerëz nuk dinë të dizajnojnë shtëpinë e tyre. Ky artikull do të shpjegojë se si të dizajnoni dhe ndërtoni një sistem inteligjence artificiale duke përdorur sensorë dhe mësimin e makinerive. Çfarë do të thotë e ardhmja e mikpritjes për ju dhe biznesin tuaj? Prodhuesit e mobiljeve të hoteleve janë njerëz që punojnë në punët e tyre. Ka kaq shumë gjëra të ndryshme që ata bëjnë, nga krijimi i karrigeve me porosi deri tek shërbimi i klientëve në shtëpitë e tyre. Nëse dëshironi të dini më shumë për atë që bëjnë ata, atëherë lexoni këtë artikull në blog nga Sarah Brunson. Ligjet se çfarë përbën një laptop ose pc-top dhe sa mund të shesin. Është e mundur të blini laptopë nga fabrikat, por jo gjithmonë. Për sa kohë që ka një numër të mjaftueshëm kompjuterësh në dispozicion, atëherë laptopët janë vetëm mënyra më efikase për ta bërë punën më të shpejtë. Por nëse keni një zyrë ose një shtëpi të madhe, atëherë teknologjia e laptopëve nuk është aq e rëndësishme. Nëse keni një zyrë ose një shtëpi të madhe, atëherë teknologjia e laptopit është mënyra për të shkuar. Shumica e njerëzve mendojnë se laptopët janë më të shtrenjtë, por ata janë ende shumë të shtrenjtë dhe prandaj është më mirë të blini një nga një. Një nga arsyet kryesore pse po kalojmë në një fabrikë të automatizuar është për shkak të teknologjisë sonë të lartë. Kur kemi teknologji të lartë, nuk paguhemi shumë më tepër se sa bëjmë në industri. Arsyeja kryesore pse po kalojmë në një fabrikë të automatizuar është për shkak të shpejtësisë dhe fleksibilitetit tonë. Ne mund të bëjmë më shumë me punën tonë nëse jemi në gjendje të marrim më shumë kontroll mbi trupin tonë. Kjo është arsyeja pse ne po kalojmë në një fabrikë të automatizuar. Përparësitë e prodhuesve të mobiljeve hoteliere Shqetësimi ynë është se në botën e sotme, të gjithë kanë të njëjtën ide se çfarë po ndodh në jetën e tyre. Gjithçka që duhet të bëjmë është të krijojmë një listë të të gjitha gjërave që janë të rëndësishme për ne dhe më pas të bëjmë një listë të të gjitha gjërave që janë të rëndësishme për ne. Në këtë mënyrë, ne mund të kemi një kuptim të mirë të asaj që është e rëndësishme për ne dhe si mund të sigurohemi që të kemi një kuptim të mirë të asaj që është e rëndësishme për ne. Ne gjithashtu mund të frymëzohemi nga idetë e njerëzve të tjerë se çfarë duan dhe si duan t'i përdorin ato. Suksesi ynë në krijimin e produkteve të përballueshme dhe cilësore ka qenë i jashtëzakonshëm. Ka shumë lloje mobiljesh që mund të bëhen në forma dhe madhësi të ndryshme. Disa nga llojet më të zakonshme të mobiljeve janë dekorimi i shtëpisë, por ne kemi edhe shumë përdorime të tjera. Kur bëhet fjalë për dekorimin e shtëpisë tuaj, ka shumë opsione të ndryshme në dispozicion. Nuk ka të bëjë vetëm me stilin, por edhe me dizajnin. Një mënyrë e mirë për të përdorur një hapësirë ​​është të shtoni pak dritë në të. Nëse dëshironi të krijoni një ambient komod, atëherë duhet të zgjidhni një vend që do t'ju ndihmojë të relaksoheni. Ky artikull është krijuar për të ndihmuar konsumatorët të zbulojnë se çfarë kërkojnë në një mobilje cilësore dhe të lirë. Konsumatorët do të mund të krahasojnë lehtësisht mobilje të ndryshme në treg. Shumica e kohës, njerëzit nuk duan të shpenzojnë shumë para për diçka që është shumë e shtrenjtë. Problemi është se shumica e njerëzve nuk e kanë një ide të mirë se çfarë është me të vërtetë e rëndësishme për ta. Ata thjesht nuk e dinë se çfarë kërkojnë. Me kaq shumë hotele që tani ofrojnë akomodim të lirë, pse dikush do të dëshironte të paguante më shumë për një mobilje hoteli me cilësi të mirë? Kjo për shkak se ka shumë arsye pse hotelet janë renditur më të mirët në botë. Një nga arsyet më të rëndësishme pse hotelet konsiderohen të jenë kaq të njohur është për shkak të cilësisë dhe komoditetit të tyre të lartë. Për shembull, nëse keni një dhomë hoteli të shtrenjtë, atëherë duhet të zgjidhni një prodhues të mirë mobiljesh hoteli që ofron shërbime të shkëlqyera dhe do t'ju ndihmojë të gjeni çmimin më të mirë për dhomën tuaj. Kjo është për shkak se ata ofrojnë shërbim të shkëlqyer ndaj klientit dhe gjithashtu ofrojnë zbritje. Si të përdorni prodhuesit e mobiljeve për hotele? Është gjithmonë më e lehtë të blini rroba të lira, veçanërisht nëse keni pak para për të shpenzuar për veshje dhe sende të tjera shtëpiake. Por nëse nuk mund të përballoni veshjet, atëherë pse të mos investoni në cilësi? Unë e di se sa e rëndësishme është të dini se çfarë është më e mira për ju. Dhe edhe nëse nuk e dini se çfarë është më e mira për ju, atëherë ka shumë marka të ndryshme atje, kështu që unë do t'ju tregoj disa nga më të mirat. Ndërsa përdorimi i mobiljeve të hotelit është argëtues, ka disa arsye vërtet të mira pse njerëzit preferojnë të përdorin mobilje hoteli. Ka shumë lloje të mobiljeve hoteliere, nga korniza e krevatit deri tek kolltuku, divani dhe karriget. Ju mund të zgjidhni nga disa stile të ndryshme mobiljesh. Kur zgjidhni mobilje për shtëpinë tuaj, merrni parasysh llojin e mobiljeve që dëshironi dhe gjithashtu stilin e mobiljeve që përdorni. Gjithashtu, sigurohuni që të zgjidhni stilin e duhur të mobiljeve për nevojat tuaja. Një udhëzues i mirë duhet të jetë në gjendje t'ju tregojë se çfarë lloj mobiljesh dëshironi. Ata janë të shkëlqyeshëm për t'i bërë njerëzit të ndihen të mirëpritur, por jo aq mirë sa nëse janë të lira për t'u bërë. Ata gjithashtu i bëjnë njerëzit të ndihen të pakëndshëm, kështu që ju duhet të merrni një përvojë me punën e tyre. Fakti që ata nuk kanë para për të paguar për asgjë do të thotë se ata duhet të paguhen më shumë se sa janë tashmë. Pra, si e dini nëse ia vlejnë? Ju duhet të kuptoni se si funksionon bota. Ju mund të mësoni se si t'i bëni gjërat më të lehta duke bërë mobiljet tuaja dhe të merrni më shumë kontroll mbi atë që blini. Nëse do të blini mobilje atëherë duhet të dini se si t'i përdorni ato siç duhet. Është gjithashtu e rëndësishme të kuptoni se si të përdorni pajisjet që përdoren në prodhimin e mobiljeve. Një person i mirë do të jetë në gjendje t'ju tregojë se çfarë lloj mobiljesh përdoren në procesin e prodhimit dhe do t'ju japë një ide të qartë se çfarë lloj mobiljesh përdoren në procesin e prodhimit.
Gjithçka që duhet të dini për karriget e dasmës në tregun e Lindjes së Mesme
Karriget e dasmës janë më shumë se një vend i rehatshëm për të ftuarit për t'u ulur gjatë ceremonisë dhe pritjes. Në tregun e Lindjes së Mesme, ato luajnë një rol integral në vendosjen e tonit dhe ambientit të ditës suaj të dasmës. Nga ndenjëset klasike në stilin e banketit deri te fronet luksoze të përshtatshme për anëtarët e familjes mbretërore, nuk mungojnë opsionet kur bëhet fjalë për karriget e dasmës. Por me kaq shumë zgjedhje në dispozicion, ku të filloni? Mos kërkoni më tej! Në këtë udhëzues gjithëpërfshirës, ​​ne do të mbulojmë gjithçka që ju duhet të dini rreth Karrige martese në tregun e Lindjes së Mesme. Pavarësisht nëse jeni një nuse e ardhshme ose një planifikues dasmash në kërkim të frymëzimit, lidhuni dhe përgatituni të mësoni gjithçka rreth këtyre pjesëve thelbësore të mobiljeve që do ta bëjnë ditën tuaj të madhe të paharrueshme. E di. D ndryshe T llojet e W edding C qime I n T ai Lindja e Mesme M arket Kur planifikoni një martesë në Lindjen e Mesme, është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm për llojet e ndryshme të karrigeve që janë në dispozicion në treg. Këtu është një udhëzues për llojet e ndryshme të karrigeve të dasmës që janë të njohura në Lindjen e Mesme: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një zgjedhje popullore për dasma në Lindjen e Mesme pasi ato janë të lehta për t'u transportuar dhe mund të ruhen lehtësisht. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 2. Karriget prej druri: Karriget prej druri janë një tjetër opsion popullor për dasma në Lindjen e Mesme. Ato ofrojnë një pamje dhe ndjesi klasike dhe mund të dekorohen me lule ose detaje të tjera që të përputhen me temën tuaj të dasmës. 3. Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse: Karriget me bastun prej palme kacavjerrëse janë një opsion elegant për dasma në natyrë në Lindjen e Mesme. Ato janë të qëndrueshme dhe mund të përballojnë motin e nxehtë, duke i bërë ato ideale për dasma në destinacion. 4. Karriget metalike: Karriget metalike janë një zgjedhje popullore për dasma të brendshme në Lindjen e Mesme pasi ato ofrojnë një pamje moderne. Ato janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe modelesh, kështu që ju mund të gjeni atë që i përshtatet temës suaj të dasmës. 5Karriget Chiavari: Karriget Chiavari janë një opsion luksoz për dasma. Ato janë shumë elegante dhe të rehatshme, por mund të jenë mjaft të shtrenjta Historia e karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme Karriget e dasmës janë përdorur në Lindjen e Mesme për shekuj, dhe historia e tyre është e pasur dhe magjepsëse. Karriget e lashta të dasmave bëheshin prej druri ose guri dhe shpesh të zbukuruara me gdhendje ose veshje. Në periudhën mesjetare, karriget e dasmës shpesh ishin prej metali dhe ndonjëherë të praruara ose pikturuar. Sot, karriget e dasmës janë të disponueshme në një larmi materialesh dhe stilesh, por ato vazhdojnë të jenë një pjesë jetike e dasmave të Lindjes së Mesme. Karriget e dasmës luajnë një rol thelbësor në shumë kultura të Lindjes së Mesme. Në disa tradita, nusja dhe dhëndri ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, ndërsa ata mund të ndajnë një karrige të vetme në të tjerat. Numri i karrigeve të kërkuara ndryshon në varësi të madhësisë së festës së dasmës, por nuk është e pazakontë që të ketë dhjetëra apo edhe qindra karrige në një dasmë të madhe. Ndërsa karriget e dasmës kanë ndryshuar me kalimin e shekujve, qëllimi i tyre ka mbetur i njëjtë: të ofrojnë një vend të rehatshëm për nusen dhe dhëndrin gjatë një prej ditëve më të rëndësishme të jetës së tyre. E di. M ost P opulare W edding C qimet në Lindjen e Mesme M arket Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, opsionet më të njohura në tregun e Lindjes së Mesme janë ato që janë sa elegant, aq edhe komode. Shumë çifte zgjedhin të shkojnë me karrige tradicionale të bardha ose të fildishtë për ceremoninë e tyre, por një sërë ngjyrash të tjera po bëhen gjithnjë e më popullore. Disa nga stilet më të njohura të karrigeve të dasmave në Lindjen e Mesme përfshijnë: 1. Karriget e palosshme: Karriget e palosshme janë një opsion i shkëlqyer për çiftet që duan të jenë në gjendje të transportojnë lehtësisht karriget e tyre nga një vend në tjetrin. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u ruajtur, gjë që mund të jetë e dobishme nëse planifikoni t'i përdorni për ngjarje të shumta. 2. Metali Karriget: Karriget metalike janë shumë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, kështu që njerëzit nuk do të duhet t'i zëvendësoni aq shpesh sa llojet e tjera të karrigeve. Ato janë gjithashtu të lehta për t'u pastruar dhe mirëmbajtur, kështu që ata munden mbaj duken të reja prej vitesh. Karriget metalike janë gjithashtu shumë elegant dhe mund të shtojnë një prekje të klasit në çdo dhomë. 3. Karriget Ghost: Karriget fantazmë po bëhen gjithnjë e më të njohura për shkak të transparencës së tyre unike. Ato krijojnë një pamje eterike që është e përkryer për çdo ceremoni martese apo pritje. Traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme Kur bëhet fjalë për traditat e karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, ka disa gjëra kyçe që duhen mbajtur parasysh. Para së gjithash, dasmat në Lindjen e Mesme janë zakonisht çështje mjaft luksoze, kështu që prisni të shihni shumë karrige të bukura dhe të zbukuruara në ekspozitë. Së dyti, është traditë që nusja dhe dhëndri të ulen në karrige të veçanta gjatë ceremonisë, shpesh me prindërit e tyre të ulur pranë tyre. Së fundi, mos u habitni nëse shihni disa të ftuar të ulur në dysheme - kjo është krejtësisht normale në shumë kultura të Lindjes së Mesme! Si të zgjidhni karrigen e duhur të dasmës Kur bëhet fjalë për karriget e dasmës, duhet të mbani mend disa gjëra për të zgjedhur ato të duhurat për ditën tuaj të madhe. Ja disa këshilla.: - Madhësia dhe pesha : Karriget e dasmës vijnë në madhësi të ndryshme. Sigurohuni që të matni hapësirën tuaj të disponueshme dhe të zgjidhni karriget që do të përshtaten rehat. Mos harroni se të ftuarit do të ulen në këto karrige për periudha të gjata, kështu që komoditeti është thelbësor! -Stil: Shumë stile të ndryshme të karrigeve të dasmës janë në dispozicion, nga tradicionale në moderne. Zgjidhni një stil që përshtatet me temën e përgjithshme dhe estetikën e dasmës tuaj. -Buxhet: Karriget e dasmës mund të variojnë në çmim, kështu që përcaktimi i një buxheti përpara se të filloni kërkimin tuaj është thelbësor. Kjo do të ndihmojë në ngushtimin e opsioneve tuaja dhe do ta bëjë më të lehtë procesin e blerjes. Me këto këshilla në mendje, me siguri do të gjeni karriget e përsosura të dasmës për ditën tuaj të veçantë! Konklusioni Me një shumëllojshmëri kaq të gjerë të karrigeve të dasmës në Lindjen e Mesme, mund të jetë e vështirë të siguroheni që po zgjidhni ato të duhurat për ditën tuaj të veçantë. Nga stilet tradicionale të ndenjëseve deri tek modelet moderne dhe bashkëkohore, shumë zgjedhje janë në dispozicion për çiftet që kërkojnë mënyra unike për të sjellë në jetë vizionin e tyre të martesës së ëndrrave. Shpresojmë që ky artikull t'ju ketë dhënë një pasqyrë të dobishme se cilat lloje karrigesh janë të njohura në tregun e Lindjes së Mesme dhe si mund të shkoni për t'i gjetur ato. Fat i mirë me të gjitha planifikimet tuaja të dasmës!
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.