Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


Një udhëzues i shkurtër për zgjedhjen e divanit me dy vende

Prezantimi i divanit me dy vende

Një udhëzues i shkurtër për zgjedhjen e divanit me dy vende 1

Divani me dy vende është lloji më i zakonshëm i divanit që njerëzit përdorin sot. Ka shumë lloje divanesh dhe shumë njerëz i kanë përdorur prej vitesh. Ato janë prej çeliku dhe kanë një ndjesi ergonomike. Lloji i divanit që përdorin njerëzit varet nga lloji i materialit që përdorin dhe është e mundur të zgjedhësh llojin e divanit që i përshtatet nevojave të tyre. Nëse dëshironi të blini një divan që mund t'i rezistojë përdorimit të rëndë, atëherë duhet të shkoni drejt një zgjidhjeje me një ndalesë.

Divani me dy vende është një zgjidhje ideale për kopshtarin fillestar që dëshiron të sigurohet që kopshti i tyre të jetë i mirëmbajtur dhe të mos hyjë në errësirë ​​të thellë në dimër. Është e lehtë për t'u instaluar dhe nuk ka nevojë për ndonjë modifikim për t'u instaluar. Personi që ka pronën duhet të dijë të rregullojë portën e thyer, por duhet të ketë përvojë në rregullimin e portës siç duhet. Ata duhet të dinë se si ta rregullojnë portën siç duhet.

Divani me dy vende është një mënyrë ideale për t'i dhënë dikujt që pëlqen të udhëtojë në një dhomë shtesë një këndvështrim të ri. Ky lloj divani është vendi i përsosur për të filluar një bisedë ose për të marrë komente nga miqtë dhe familja. Nëse nuk jeni të kënaqur me përdorimin e këmbëve si sipërfaqe mbështetëse, atëherë duhet të përdorni më shumë duart sesa këmbët. Ju duhet të jeni në gjendje të lëvizni trupin tuaj në mënyrë që ta bëni më të lehtë të uleni dhe të relaksoheni. Me divanin me dy vende, mund të punoni lehtësisht për të krijuar një karrige që do t'ju lejojë të uleni rehat ndërsa jeni ulur në karrigen tuaj të preferuar.

Me kaq shumë stile dhe stile, ne mund të zgjedhim atë që i përshtatet stilit dhe preferencave tona. Ekzistojnë dy lloje të divaneve me dy vende: tradicionale dhe të vazhdueshme. Një lloj i vazhdueshëm përdoret për njerëzit që duan të udhëtojnë më shumë dhe të gjejnë një vend të rehatshëm për t'u ulur. Lloji tjetër i divanit me dy vende përdoret për njerëzit që duan të udhëtojnë më shumë dhe të gjejnë një vend të rehatshëm për t'u ulur. Divani me dy vende është një opsion për njerëzit që duan të udhëtojnë më shumë dhe të gjejnë një vend të rehatshëm për t'u ulur. Ky lloj divani është ideal për njerëzit që duan të udhëtojnë më shumë dhe të gjejnë një vend të rehatshëm për t'u ulur.

Një udhëzues i shkurtër për zgjedhjen e divanit me dy vende 2

Markat e ngjashme të njohura të industrisë së divaneve me dy vende

Të dy janë një nga prodhuesit më të mëdhenj të divaneve me dy vende në botë. Ata kanë shirita anësor të integruar për t'i mbajtur krahët dhe këmbët lart dhe larg trupit tuaj. Është e vështirë të shihet se si po shkon divani i tyre me një vend pasi ato janë ngjitur vetëm në pjesën e pasme të divanit. Kjo i bën ato ideale për shumë njerëz që janë në një shtëpi të vogël ose mjedis pune. Çelësi për të gjetur mënyrën më të mirë të mundshme për t'i përdorur ato është të kontrolloni se çfarë po shesin.

Ky artikull diskuton se si të zgjidhni atë të duhurin për nevojat tuaja. Ka kaq shumë stile të divaneve me dy vende, por cili është lloji më i mirë i divanit për të zgjedhur? Një mënyrë e shkëlqyer për ta zbuluar është të shikoni këto video nga James Dalrymple dhe Richard Harrington. Ato janë prodhuar nga ne në bashkëpunim me Playschool, një ekip aktorësh me përvojë të teatrit, të cilët janë ekspertë në fushën e tyre. Mund t'ju themi se ata janë shumë të mirë për të bërë kërkime dhe kanë shumë përvojë në këtë fushë.

Me kaq shumë marka të ndryshme atje, cili është vendi më i mirë për të blerë një divan me dy vende cilësore?' 'Kur jeni duke kërkuar për një divan me dy vende cilësore, atëherë shikoni gjërat që zakonisht përdoren në jetën tuaj të përditshme. Zgjedhja e mobiljeve do të ndikojë në pamjen e përgjithshme të divanit tuaj. Zgjedhja e mobiljeve të duhura mund ta bëjë divanin tuaj të duket tërheqës dhe gjithashtu ta bëjë më të lehtë relaksimin në dhomën tuaj. Kur shikoni një pjesë të mobiljeve që nuk është vetëm funksionale, por edhe elegante, do të zbuloni se është bërë shumë nga materiale të qëndrueshme.

Gjëja e parë që njerëzit mendojnë kur mendojnë të blejnë një palë të dytë të mobiljeve të tyre të reja të stilit të lartë është se ata ndoshta nuk do të gjejnë asnjë lloj blerjeje në internet. Me kaq shumë gjëra për të zgjedhur, është e rëndësishme të zgjidhni atë të duhurin. Gjëja tjetër që njerëzit mendojnë kur blejnë një palë të dytë të mobiljeve të tyre të reja të stilit të lartë është se ata ndoshta nuk do të gjejnë asnjë lloj blerjeje në internet. Kjo është për shkak se është vërtet e lehtë për t'u bërë dhe për të qenë në gjendje të merrni të gjithë informacionin që ju nevojitet për atë që kërkoni.

Përfitimet e divanit me dy vende

Divani me dy vende është një pjesë thelbësore e çdo mobilje moderne zyre. Është gjithashtu një nga gjërat më të mira që mund të bëni për të dekoruar shtëpinë tuaj. Mund ta përdorni si një oborr të pasmë ose thjesht si një veçori dekorative në kopshtin tuaj. Divani me dy vende është një nga gjërat më të mira që mund të bëni për të dekoruar shtëpinë tuaj. Është perfekt si për hapësirën e brendshme ashtu edhe për atë të jashtme. Dizajni i shtëpisë dhe bukuria e shtëpisë janë shumë të rëndësishme për të qenë në gjendje të siguroheni që dhoma që po dekoroni do të jetë komode për ju dhe familjen tuaj.

Divani me dy ulëse është një alternativë për blerjen e një divani njëvendësh me shumicë. Ana negative e divanit me një vend është se mund të duhen deri në tre muaj për të marrë një divan zëvendësues dhe gjithsesi kushton më shumë se dy herë më shumë se çmimi i divanit me një vend. Ka dy arsye kryesore pse divani me dy vende konsiderohet të jetë një zgjedhje e preferuar si për modë ashtu edhe për përdorim të rastësishëm. Nëse jeni të interesuar të blini një divan me dy vende, atëherë ju sugjerojmë që së pari të na kontaktoni dhe të shihni se çfarë mund të bëjmë për ju.

Ky artikull ka të bëjë me mënyrën e përdorimit të divanit me dy vende. Përparësitë e divanit me dy vende janë se ai nuk ka pjesë të lëvizshme dhe është i lehtë për t'u pastruar. Mund të përdoret në mënyra të ndryshme. Mund të blini një copë pëlhure dhe më pas ta nxirrni nga karroca dhe ta vendosni në çantë për ta ruajtur. Divani me dy vende mund të përdoret në mënyra të ndryshme. Mund të blini një copë pëlhure dhe më pas ta nxirrni nga karroca dhe ta vendosni në çantë për ta ruajtur.

Nëse po planifikoni të blini një shtëpi, atëherë është e rëndësishme të siguroheni që keni atë të duhurin. Divani me dy vende është jo vetëm më i përshtatshëm, por gjithashtu ofron një pamje të shkëlqyer të tokës. Mund të bëhet nga materiale të ndryshme dhe mund të paloset në një kornizë për ruajtje. Nëse jeni duke kërkuar për një opsion të lirë dhe praktik, atëherë divani me dy vende është mënyra më e mirë. Ju mund të zgjidhni nga ngjyra dhe stile të ndryshme dhe madje të zgjidhni atë që i përshtatet shijes tuaj. I gjithë procesi kryhet duke përdorur disa mjete.

Udhëzimet e produktit të divanit me dy vende

Divani me dy vende është një zgjedhje ideale për dekorimin e shtëpisë sepse mund të përdoret në çdo dhomë. Lloji i duhur i divanit mund të bëjë një ndryshim të madh në stilin e dhomës tuaj dhe do t'ju ndihmojë të relaksoheni në dhomën tuaj të ndenjes. Mund të përdoret gjithashtu si një tavolinë zhveshjeje dhe aksesorë të tjerë që mund t'i përdorni në shtëpinë tuaj. Mund ta përdorni si mobilje të oborrit ose oborrit, në mënyrë që t'i gjeni lehtësisht kur jeni duke udhëtuar.

Rrotulluesi i divanit është një nga sendet shtëpiake më të zakonshme që njerëzit përdorin në jetën e tyre të përditshme. Njihet gjithashtu si tavolinë anësore dhe karrige tavoline. Një mobilje me cilësi të mirë mund të jetë pjesë përbërëse e çdo shtëpie dhe duhet të kontrollohet për siguri. Ka shumë stile të ndryshme divanesh, por ka disa gjëra të rëndësishme që duhet të dini përpara se të blini mobilje.

Divani me dy vende përdoret si në dhomën e gjumit ashtu edhe në dhomën e ndenjes, mund të përdoret për të ndihmuar në dekorimin e dhomës tuaj të ndenjes, ose thjesht si një tavolinë e përshtatshme. Divani me dy vende mund të përdoret gjithashtu për të krijuar një ambient interesant në kopshtin ose oborrin tuaj. Kur përdorni divan me dy vende, është mirë të dini se është prej plastike dhe mund të rregullohet për t'iu përshtatur lartësisë së kopshtit ose oborrit tuaj. Është e mrekullueshme të keni disa ide se si të përdorni divanin me dy vende.

Ky është një artikull i fabrikuar që përdoret në jetën e përditshme. Është në dispozicion në shumë stile dhe ngjyra të ndryshme. Divani me dy vende mund të bëhet për çdo formë trupi. Nëse dëshironi të krijoni një ndjesi të gjerë, atëherë divani me dy vende është mënyra më e mirë. Ato njihen gjithashtu si dysheme druri ose barstool. Ato janë të njohura sepse janë të qëndrueshme dhe të lehta. Ju mund t'i përdorni ato për një jetë të rastësishme, të tilla si pazaret ose pushimet me miqtë tuaj.

Si të mirëmbajmë divanin me dy vende

E di, është e lehtë të bësh gabime kur nuk e ke idenë se çfarë po ndodh në kuzhinën tënde. Jam i sigurt që keni disa këshilla se si të parandaloni gabimet e zakonshme që ndodhin në kuzhinën tuaj. Nëse keni menduar ndonjëherë se si të shmangni gabimet e zakonshme në kuzhinën tuaj, atëherë ky blog është vendi për të filluar. Vetëm sigurohuni që jeni të vetëdijshëm për llojin e duhur të materialit të përdorur në material dhe nëse nuk mund ta bëni vetë, atëherë është më mirë t'i shmangni ato.

Të gjitha më të mirat në dekorimin e shtëpisë krijohen duke përdorur plastikë të ricikluar. Ato po bëhen gjithnjë e më të njohura me projektuesit, ndërtuesit dhe këdo që është përpjekur të projektojë shtëpinë e tyre. Me kaq shumë opsione në dispozicion, nuk është çudi që njerëzit po zgjedhin t'i blejnë ato si një suvenir ose diçka për t'u mbajtur në raftet e tyre. Është gjithashtu e lehtë të gjesh disa llamba tavoline me pamje shumë të bukur që mund t'i përdorni në shtëpinë tuaj dhe ato mund të bashkohen në vetëm pak minuta. Këto tavolina mund të përdoren si karrige apo tavolina dhe madje të kenë ndriçim dekorativ në to.

Nëse jeni i ri në joga, atëherë është shumë e rëndësishme të mësoni se si të mirëmbani divanin me dy vende dhe pse duhet ta përdorni atë. Sapo të filloni të përdorni jogën, është shumë e rëndësishme të kontrolloni se çfarë lloj yoga jeni duke përdorur dhe nëse jeni duke përdorur një lloj joga tjetër, atëherë është shumë e rëndësishme të dini se çfarë lloj yoga po përdorni.

Është shumë e lehtë të mbeteni pa para kur keni nevojë të shpenzoni paratë tuaja për diçka. Kur blini diçka të re, mund të jetë e vështirë të siguroheni që jo vetëm të jetë më e lirë, por edhe më e lehtë të siguroheni që është e pastër dhe e qëndrueshme. Ju duhet të dini se si të përdorni një kruajtëse plastike të lirë me cilësi të mirë dhe nëse keni ndonjë problem me të, atëherë duhet së pari të kontaktoni tregtarin. Sa më e shtrenjtë kruese plastike, aq më e shtrenjtë do të jetë. Kjo do t'ju ndihmojë të kurseni në kostot e transportit.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë kolltuk të ri për ngrënie?
Dëshironi të jeni i pari që do të provoni këtë kolltuk të ri për ngrënie?
● dha një vlerësim të lartë dhe afirmim të plotë për sistemin tonë të menaxhimit dhe cilësinë e produktit. ●Karriget Yumeya i përmbahen konceptit ekologjik në prodhim. karriget e ngrënies metalike, karriget e banketit, mobiljet tregtare, të bëra nga pëlhura cilësore të importuara, janë të lëvizshme dhe të buta. Ato janë të sigurta, jo toksike, rezistente ndaj konsumit dhe rezistente ndaj flakës. Ato mund të përdoren në shumë vende, të tilla si vende argëtimi, klube biznesi dhe të tjera. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H910*SH470*W500*AW620*D630mm ● COM: 1.00 jardë ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Si një ndërmarrje e drejtuar nga cilësia, Yumeya Chairs ndjek në mënyrë rigoroze sistemin ndërkombëtar të menaxhimit të cilësisë dhe miraton makina dhe teknologji shumë të avancuara. Ne mund të ofrojmë shërbime të kujdesshme, duke fituar përparësi ndaj konkurrentëve të tjerë në treg. Shërbimi ynë i dorëzimit është i shpejtë, efikas dhe i njohur mirë. Ne jemi krenarë për produktin tonë krejt të ri - kolltuqe për ngrënie - dhe mirëpresim sinqerisht kërkesën tuaj. Mezi presim të bashkëpunojmë me ju. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni përmes ose +86 13534726803 për të pyetur detajet rreth karrigeve .Yumeya do të donte të ofronte një promovim surprizë. http://www.youmeiya.net/product/yw5607-yumeya-best-commercial-wood-grain-aluminium-cafe-dining-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.