Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


5 këshilla për të blerë karriget e duhura të vogla për kafene

Hyrje në karriget e vogla të kafenesë

5 këshilla për të blerë karriget e duhura të vogla për kafene 1

Ndërsa ne ecim përpara me jetën tonë të përditshme, kështu do të jetë edhe shëndeti ynë. Por ka disa gjëra që mund të bëhen për të parandaluar që të kemi shumë dhimbje koke dhe dhimbje shpine. Shumë njerëz nuk e kuptojnë se mund të kthehen në punë duke porositur në internet ose me telefon. Ne duhet të jemi në gjendje të sigurohemi që kemi para të mjaftueshme për të paguar për nevojat tona. Dhe nëse kemi mundësi të blejmë disa nga gjërat që duhet t'i përdorim në jetën tonë të përditshme, atëherë mund të fillojmë të fitojmë më shumë para.

Karriget e kafenesë janë një nga llojet më të njohura të tavolinave në botë. Shumë njerëz kanë ardhur për të blerë këto tavolina, sepse ato janë të rehatshme dhe të lehta. Ju mund të gjeni disa shembuj të shkëlqyer të këtyre karrigeve në faqet e internetit si Scandi ose kafenetë. Është një opsion i mirë për ta bërë kafenenë tuaj më argëtuese dhe për t'u çlodhur në dhomën tuaj. Ka shumë lloje të tjera tabelash në dispozicion, kështu që është mirë të shikoni llojet e ndryshme të tabelave përpara se të vendosni për një tryezë.

Në dyqan mund të gjeni shumë më tepër tavolina sesa në shtëpinë tuaj. Karriget e vogla të kafesë mund të bëjnë një ndryshim të madh në jetën tuaj të përditshme. Mund të merrni një karrige të re sa herë që dilni nga kuzhina dhe dhoma e ngrënies. Nëse do të shkoni në një vend të ri, atëherë është mirë të keni një ndenjëse që është e lehtë për t'u vendosur dhe për ta mbajtur tavolinën e bukur dhe të pastër. Kur jeni ulur në një restorant, është më mirë të përdorni një dysheme druri pasi sedilja nuk do të lëvizë.

Karriget e vogla të kafesë janë një nga llojet më të zakonshme të mobiljeve të zyrës që njerëzit përdorin në vendin e punës. Mund të gjeni shumë lloje të ndryshme mobiljesh për zyrë me çmime shumë të lira. Këto karrige janë të thjeshta dhe efikase dhe do t'ju japin një ndjenjë të mrekullueshme të një ambienti të mirë pune. Ato gjithashtu vijnë në madhësi dhe forma të ndryshme dhe janë të lehta për t'u ruajtur dhe transportuar. Këto karrige mund t'i blini online në dyqane të ndryshme.

5 këshilla për të blerë karriget e duhura të vogla për kafene 2

Përshtypja e parë dhe përvoja e përdorimit të karrigeve të vogla të kafesë

Një nga mënyrat kryesore për të ndërtuar një biznes është të pyesni njerëzit se çfarë po kërkojnë në një vend që është i pastër dhe pa pluhur. Një vend i mrekullueshëm për të zbuluar se çfarë po kërkojnë është duke i pyetur njerëzit se çfarë po kërkojnë në një vend që është i pastër dhe pa pluhur. Duke marrë kohën tuaj për të pyetur njerëzit se çfarë po kërkojnë në një vend që është i pastër dhe pa pluhur, mund të filloni të ndërtoni një marrëdhënie me ta.

Është e vështirë të vendosni se çfarë lloj karrige kafeje dëshironi. Nëse do të blini llojin e duhur të kafesë, atëherë është e rëndësishme të keni parasysh madhësinë e karriges së kafesë. Një karrige kafeje me cilësi të mirë do t'ju ofrojë një shërbim shumë të mirë, ndaj sigurohuni që të zgjidhni llojin e duhur të kafesë që i përshtatet nevojave tuaja. Për shembull, nëse dëshironi të shërbeni mëngjes ose darkë, atëherë zgjidhni llojin më të mirë të kafesë që i përshtatet nevojave tuaja. Kjo do t'ju ndihmojë të merrni llojin e duhur të kafesë dhe ta bëni atë të lehtë për t'u përdorur.

Kam parë kaq shumë lloje të ndryshme njerëzish që blejnë përshtypjen e tyre të parë nga një sërë vendesh të ndryshme. Ata do të përpiqen t'ju japin përvojën më të mirë me përshtypjen tuaj të parë. Kjo është për shkak se ata duan të krijojnë një vend ku ju mund të uleni, të relaksoheni dhe të relaksoheni duke pasur pak shoqëri. Kjo është gjithashtu sepse ata duan të ofrojnë një vend të sigurt për t'u ulur, për të ngrënë dhe për të pirë ndërsa bëjnë punën e tyre. Mund të mësoni më shumë rreth tyre këtu.

Një nga problemet më të mëdha me blerjen e karrigeve të vogla kafeneje është që njerëzit t'i hanë ato shpejt. Kjo është një gjë e mirë, sepse ju gjithashtu mund të kurseni para duke pasur më shumë vende të disponueshme në makinën tuaj. Gjithashtu, ka gjëra të tjera që mund të bëni për ta bërë kafenenë tuaj të rehatshme dhe të sigurt për klientët. Është e rëndësishme të theksohet se nëse keni përvojë të keqe me vendin, atëherë është mirë të blini një mendim të dytë nga dikush që nuk ka përvojë me vendin. Nëse keni përvojë të keqe me vendin, atëherë është më mirë të shkoni për një të re.

Të mirat dhe të këqijat e karrigeve të vogla të kafenesë

Çështja se sa e vogël është një karrige kafeje është një nga problemet më të mëdha me të cilat përballen njerëzit sot. Kur keni pronarë biznesesh të vogla që duan të fokusohen në shërbimin ndaj klientit, atëherë pronarët e bizneseve të vogla do të jenë më se të lumtur t'i ndihmojnë ata me nevojat e tyre. Pronarët e bizneseve të vogla do të mund të kryejnë disa punë edhe në mbrëmje, kur janë në shtëpi. Ata mund të bëjnë të gjitha gjërat që duhet të bëjnë, të tilla si larja e enëve, larja e rrobave, pastrimi dhe ndërrimi i rrobave, duke u siguruar që mjedisi të jetë i sigurt dhe i shëndetshëm dhe të kenë punonjës të mirë.

Meqë shumë njerëz që vijnë nga e gjithë bota udhëtojnë për në punë, ka disa gjëra të rëndësishme që ata mund të bëjnë për t'u siguruar që të marrin shërbimin më të mirë të mundshëm. Karriget e vogla të kafeneve zakonisht gjenden në bare dhe restorante, gjë që është e shkëlqyeshme për grupe më të vogla njerëzish. Nëse dëshironi të blini një karrige, atëherë sigurohuni që të keni hapësirë ​​të mjaftueshme për grupin tuaj. Mund t'i gjeni në dyqane të ndryshme në mbarë botën dhe gjithashtu në supermarkete dhe në internet. Është e rëndësishme të zgjidhni atë të duhurin sepse do t'ju japë një shërbim të mirë.

Karriget e vogla të kafesë janë një mënyrë e shkëlqyer për të përdorur hapësirën tuaj. Ato janë shumë të thjeshta për t'u bërë dhe mund të përdoren në çdo dhomë. Ju mund të blini disa gjëra që normalisht do t'i përdornit në kuzhinën tuaj, gjë që është e shkëlqyeshme kur jeni në shtëpi ose thjesht dëshironi të keni një vend për t'u ulur dhe për t'u çlodhur. Karriget e vogla të kafesë janë të lehta për t'u bërë dhe ato janë vërtet të lehta për t'u pastruar. Karriget e vogla kafene janë ideale për ata që kanë hapësirë ​​të kufizuar në kuzhinën e tyre. Ato janë në dispozicion në forma dhe madhësi të ndryshme dhe ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet nevojave tuaja.

Rishikim i përgjithshëm i karrigeve të vogla të kafeneve dhe thirrje për veprim

Arsyeja e thjeshtë pse njerëzit preferojnë të blejnë karrige të vogla kafeneje është sepse ata e dinë se sa e rëndësishme është të kesh një vend për të ngrënë. Kur jeni duke kërkuar për një vend të mirë për të ngrënë, atëherë shikoni se çfarë lloj vendi për të ngrënë dhe çfarë lloj kohe për t'u ulur. Do të zbuloni se është më e lehtë të blini gjëra me cilësi të mirë sesa ato të shtrenjta. Kjo sepse ushqimi që ju zgjidhni do të jetë i përgatitur mirë dhe çmimi do të rregullohet në përputhje me rrethanat. Një vend i mirë për të ngrënë duhet të jetë diçka që është e përshtatshme për njerëzit që duan të hanë.

Është shumë e rëndësishme të kontrolloni se çfarë thonë njerëzit për llojet e ndryshme të mobiljeve që përdorin. Njerëzit kanë stile të ndryshme mobiljesh dhe disa njerëz preferojnë llojin e mobiljeve që janë më të rehatshme. Ju gjithashtu duhet të shikoni se çfarë thonë njerëzit për stilin e mobiljeve që përdorin. Për shembull, nëse keni një dhomë ngrënie, atëherë është më mirë të përdorni një mobilje jo vetëm komode por edhe të qëndrueshme. Kur blini mobilje nga një dyqan, do të kurseni para dhe do të siguroheni që po merrni ofertën më të mirë të mundshme.

Siç thotë shprehja e vjetër, askush nuk mund t'ju thotë se çfarë është me të vërtetë e rëndësishme për ju. Një miku im i mirë që punon në një kafene të vogël është një arkitekt që ka punuar në projekte në shkallë të gjerë në kohën e tyre joproduktive. Ndërsa punoj në biznesin tim, gjithmonë mendoj se si mund të krijojmë më shumë sesa thjesht një tabelë funksionale që do t'i rezistojë kohës. Ky blog do t'ju japë disa ide se si të përdorni karriget e vogla të kafesë dhe t'i bëni ato vende më të mira për të punuar. Për shembull, nëse keni një oborr spanjol të jashtëm, atëherë ky blog do të jetë i dobishëm për njerëzit që nuk janë shumë të interesuar për mobiljet e oborrit të jashtëm.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Çfarë të presësh në Mbërritjen e RE - karrige të vogla kafeneje?
Çfarë të presësh në Mbërritjen e RE - karrige të vogla kafeneje?
Karrige krahu ngrënieje e kafesë/ngrënies së hotelit Yumeya Classic Wood Alumini Karrige e kafesë me kokrrizë druri alumini klasik YW5505 YW5505 Yumeya për ngrënie / hotel me çmime me shumicë. Zgjidhni nga një përzgjedhje e gjerë e karrigeve të vogla kafeneje. Merr çmim! Përcaktime: ● Madhësia: H950*SH470*W500*AW590*D620mm ● COM: 0.8 metra ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs ● ishte i impresionuar thellësisht nga linja jonë e përparuar e prodhimit dhe ishim shumë të sigurt për cilësinë e karriges klasike të kafesë me dru alumini / karrige ngrënieje hoteli YW5505 Yumeya. ● Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë thellësisht të favorizuara nga shumica e klientëve për strukturë të arsyeshme, pamje tërheqëse, montim të lehtë dhe të shpejtë, aplikime të gjera dhe çmim të përballueshëm. Duke u përpjekur gjithmonë drejt përsosmërisë, Yumeya Chairs është zhvilluar të jetë një ndërmarrje e drejtuar nga tregu dhe e orientuar nga klientët. Ne fokusohemi në forcimin e aftësive të kërkimit shkencor dhe kompletimin e bizneseve të shërbimeve. Ne kemi krijuar një departament të shërbimit ndaj klientit për t'u ofruar më mirë klientëve shërbime të shpejta, duke përfshirë njoftimin për përcjelljen e porosive. Me zhvillimin tonë, kemi fituar besimin dhe njohjen e klientëve dhe kemi hapur tregun vendas dhe atë të huaj. Mos ngurroni të na kontaktoni ose të na lini një mesazh në lidhje me karriget tona të vogla të kafesë dhe produkte të tjera. Telefononi nëse keni pyetje mbi karrigen e kafesë me grurë druri alumini klasik / karrige për ngrënie hoteli YW5505 Yumeya dhe karriget Yumeya. Ne jemi të kënaqur dhe të nderuar t'ju shërbejmë. Ne nuk mund të mendojmë për një mënyrë më të mirë për të festuar sesa të ofrojmë promovime për gjërat që klientët tanë të dashur vërtet dëshirojnë ose kanë nevojë. Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5505-yumeya-classic-aluminium-wood-grain-cafe-hotel-dining-arm-chair.html
Si mund të fitoni para në produktet e karrigeve të vogla të kafeneve
Si mund të fitoni para në produktet e karrigeve të vogla të kafeneve
Modeli juaj i biznesit përcakton se si restoranti juaj do të gjenerojë të ardhura, do të paguajë kosto dhe në fund do të fitojë më shumë para sesa shpenzon. Me fitime jashtëzakonisht të vogla, kosto të larta operative dhe konkurrencë të ashpër, një nga mënyrat më të mira për të siguruar që restoranti juaj të jetë përfundimisht fitimprurës është të parashikoni kostot e fillimit dhe kostot e pritshme të funksionimit përpara se të aplikoni për kredi dhe ndihmë financiare. Pasi të parashikoni këto kosto Për çdo artikull, do të keni një kuptim të mirë të kostos së hapjes dhe mirëmbajtjes së një restoranti. Sigurisht, kostoja e hapjes së një restoranti ndryshon shumë në varësi të llojit të restorantit që dëshironi të hapni, stilit të shërbimit, stilit të dekorimit, vendndodhjes, menusë, etj. Sipas një sondazhi të pronarëve të restoranteve, kostoja e hapjes së një restoranti mund të variojë nga 175,500 dollarë deri në 750,500 dollarë. Sipas një sondazhi të 350 restauratorëve, një restorant i vogël mund të kushtojë deri në 175,500 dollarë në kostot totale të fillimit. Sigurimi do të varet nga madhësia, funksioni dhe vendndodhja, por shumica e startupeve të restoranteve mund të presin të shpenzojnë rreth 6000 dollarë në vit. Ju duhet të bëni para të mjaftueshme çdo muaj për të mbuluar kostot e ndryshueshme dhe fikse (të tilla si puna dhe qiraja) dhe të keni ende një fund të fundit. Fondet e nevojshme për të drejtuar një kafene, të quajtura shpenzime operative, duhet të zbriten nga të ardhurat tuaja totale (e përmendëm më lart). Për të eksploruar më tej fitimin tuaj të kafenesë dhe se si ai ndikon në të ardhurat tuaja personale si pronare kafeneje, ne duhet të zbresim shpenzimet tuaja operative nga të ardhurat tuaja. Kostot fillestare ndryshojnë ndjeshëm në varësi të vendndodhjes, madhësisë dhe nevojave të shiritit. Pra, në varësi të llojit të dyqanit që hapni, do t'ju duhet të shkoni në një dyqan restoranti me tavolina dhe karrige, një banak shërbimi, sirtar pjekjeje dhe gjithçka tjetër që shkon në një kafene të pajisur plotësisht. Mobiljet dhe tavolinat mund të kushtojnë 40,000 dollarë më vete, prandaj sigurohuni që të planifikoni në përputhje me rrethanat. Gjeni çmime fantastike për gjithçka që ju nevojitet për restorantin tuaj në Mobilje Restoranti 4 Më pak. Shikoni idetë tona të mobiljeve për bare, restorante, zona ngrënieje, dyqane ose thjesht vende ku klientët tuaj mund të ulen dhe të pushojnë ndërsa presin. Ne do t'ju ndihmojmë të promovoni produktin tuaj në komunitetin tonë, të kujdeseni për transportin dhe trajtimin dhe të siguroheni që të përfitoni sa më shumë nga mobiljet tuaja. Me një komunitet të dëshmuar blerësish dhe shitësish, si dhe marrjen dhe dorëzimin e para-konfiguruar, AptDeco është një mënyrë e lehtë dhe e besueshme për të blerë dhe shitur mobilje pa probleme. Së fundi, mos harroni të rritni lojën tuaj dhe të ndani reklamën tuaj në një treg si AptDeco. Më pas, zbuloni se si mund ta përmirësoni artikullin tuaj për ta bërë atë më konkurrues dhe tërheqës se të tjerët. Mos u përqendroni në artikujt me çmim të lartë që janë të shtrenjta për t'u punuar. Nëse jeni duke shitur në një treg të balancuar mirë si AptDeco, kërkoni artikuj që i ngjajnë produktit tuaj në stil, gjendje, markë dhe moshë. Këshillë: Shikoni faqet e internetit të shitësve kryesorë të kutive për të parë nëse mund të kërkoni bazuar në vlerësimet e klientëve. Kështu, do të filloni me mobiljet që të tjerët mendojnë se janë komode ose janë një produkt cilësor. Ne zgjedhim tavolina kafeje për dy deri në katër persona, tavolina me ulje për apartamente dhe modele të denja për një dhomë ngrënie për 10 persona. Lista jonë kontrolluese e kostos së hapjes së restorantit liston të gjitha kostot që duhet të merrni parasysh për të realizuar ëndrrën tuaj. Nëse ju pëlqen të hani dhe dëshironi të filloni një biznes të vogël, mund të keni mësuar tashmë se si të hapni një restorant. Ju mund të keni tashmë një dyqan, por po përpiqeni të dilni nga faza e nisjes. Ju do të duhet të vendosni nëse mund të drejtoni kafenenë tuaj ndërkohë që bëni një punë tjetër ose punë me kohë të pjesshme, ose nëse mund të përqendroheni vetëm në biznesin tuaj të ri. Me më shumë se gjysmën e kompanive që dështojnë ndërsa mbeten fitimprurëse në letër, duhet të jeni të sigurt që kuptoni se sa para do t'ju nevojiten. Epo, nëse po mendoni të hapni një kafene, ndoshta dëshironi të përcaktoni se sa para mund të fitoni në një kafene përpara se të vazhdoni. Pra, në vend që thjesht t'ju them se pronarët e kafeneve fitojnë 75,000 dollarë në vit ose 350,000 dollarë në vit, unë më mirë do t'ju jap elementët që mund të përcaktojnë të ardhurat tuaja personale, në mënyrë që ju përfundimisht t'i përgjigjeni vetë pyetjes. ... Siç mund ta shihni nga shembujt e mësipërm, vetëm disa ndryshime në vëllimin e shitjeve dhe çmimet e kontrollit mund të bëjnë një ndryshim të rëndësishëm në linjën përfundimtare të dyqanit tuaj dhe përfundimisht në atë që bëni si pronar dyqani. Në këtë rast, kostoja varet nga sa filxhanë kafeje dhe sa qumësht dhe sheqer përdoret, ndaj është e vështirë të parashikohet muaj pas muaji. Në këtë rast, një kafene e vogël por e qëndrueshme mund të gjenerojë të ardhura mujore prej 5,000 deri në 20,000 USD (ndonjëherë më shumë dhe ndonjëherë më pak). Me sa duket, biznesi juaj i kafesë do të bëjë më shumë para këtë vit sesa vitin e kaluar. Mbani në mend se restoranti juaj nuk ka gjasa të jetë fitimprurës menjëherë, kështu që ju lutemi rezervoni fonde paraprakisht për t'u siguruar që mund të paguani (dhe mbani) punonjësit tuaj. Mbani në mend se pavarësisht nga madhësia e tavolinës suaj, do të dëshironi të lini afërsisht 24-26 tavolina të gjera për person, 6 të tjera midis karrigeve për të lejuar hapësirën e lëvizjes dhe lehtësinë për të hequr një person nga karrigia. Nga një tryezë e zënë plotësisht. Këshillë e dobishme Për t'u siguruar që numri i karrigeve përputhet me madhësinë e tryezës suaj, matni nga pika më e gjerë e karriges deri në pjesën e brendshme të këmbëve të tavolinës së ngrënies, jo nga maja e tavolinës. Shumica e karrigeve të ngrënies do të jenë 16 deri në 20 të gjera, dhe më të rehatshmet 20 deri në 25. Dua të them që mundeni, por ndoshta do të jetë më e lehtë të filloni me një kabinet më të madh dhe më pas të shtoni karrige. Nëse dëshironi të përzieni dhe të maksimizoni, mund të blini tavolina dhe karrige të veçanta ose të merrni një grup të përshtatshëm. Gjeni tavolinat dhe karriget e duhura të restorantit për një zonë ngrënieje harmonike, ose krijoni një pamje unike duke kombinuar tavolina, karrige dhe stole të ndryshme. Karriget Karriget nuk duhet të kushtojnë shumë për të kryer punën për kafenenë tuaj, por në varësi të hapësirës që keni, mund t'ju duhen shumë para. Pavarësisht nëse jeni duke blerë në një dyqan mobiljesh tradicionale ose duke blerë karrige të përdorura nga një dyqan ushqimesh, është e rëndësishme ta bëni kafenenë tuaj një mjedis të rehatshëm ku njerëzit do të duan të kthehen. Vitrinat janë një vend i mrekullueshëm për kafenetë - ato kanë shikueshmëri maksimale, qiratë priren të jenë më të ulëta se qendrat tregtare dhe ju mund të vendosni vetë orarin tuaj të hapjes në vend që t'i diktoni ato për ju.
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.