Yumeya Furniture - Prodhuesi kryesor i karrigeve të ngrënies nga metali prej druri & Furnizues i përgjithshëm


10 këshilla të dobishme për shitjen me shumicë të mobiljeve në kafene

Bukuria e stilit shabby chic është se mund të përfitoni nga mospërputhja e mobiljeve dhe madje të rinovoni disa nga karriget dhe tavolinat që ishin menduar të hidheshin. Përdorimi i mobiljeve elegante të lëmuara së bashku me disa veçori shtesë mund t'i bëjë dhomat të duken pak më të vjetra. Mbushni hapësirën tuaj me mobilje nga marangozët vendas dhe shtoni jastëkë të rehatshëm të punuar me dorë.

10 këshilla të dobishme për shitjen me shumicë të mobiljeve në kafene 1

Dekori i murit, perdet dhe antiket unike mund të ndihmojnë në bashkimin e temës duke ruajtur kafenë (dhe nostalgjinë). Zgjoni shqisat e klientëve tuaj edhe më shumë se kafeja që shërbeni me dekor eklektik kafenesh. Nëse po planifikoni të shërbeni petulla me kafenë tuaj, dekori i kafesë në Paris është një pasuri e madhe.

Ose, nëse kafeneja është në ritmin e qetë të një zone tregtare ose kafeneje rruge ku njerëzit vijnë për t'u çlodhur, zgjidhni orendi të buta të rehatshme ku klientët tuaj mund të ulen rehat për periudha të gjata. Në vend që të kërkoni shumë mobilje të vogla, merrni parasysh pajisjen e kafenesë tuaj me dy ose tre ndenjëse që mund të strehojnë një pjesë të vogël të të ftuarve. Dhe, nëse kafeneja juaj është shumë e vogël, nëse nuk e keni një të tillë në buxhetin tuaj, ose për ndonjë arsye tjetër nuk është mjaft e projektuar për të akomoduar një numër të madh të ftuarish, shtoni disa stola bari dhe tavolina bar dhe harroni në lidhje me të.

Qëndroni në punë ose largohuni: Pavarësisht se çfarë lloj atmosfere mendoni se ka nevojë për kafenenë tuaj, mobiljet tuaja do t'u japin udhëzime klientëve tuaj. Mendoni se si mobiljet tuaja ndikojnë në kafenenë tuaj dhe rolin utilitar që luan kafeneja juaj në lidhje me vizitorët që hyjnë në derën tuaj. Dekorimi tregon shumë për mënyrën se si drejtoni një kafene, çfarë prisni nga klientët dhe pse tërheqni klientët.

Nëse po mendoni të blini kafe, shikoni listën tonë të gjërave që duhet të dini. Ose shikoni faqen tonë të shitjeve me shumicë për të parë se si mund t'i ndihmojmë baret lokale. Nëse dëshironi të hapni kafenenë tuaj, mund të blini tavolinat dhe karriget tona me çmime me shumicë.

10 këshilla të dobishme për shitjen me shumicë të mobiljeve në kafene 2

Fabrika jonë ofron tavolina dhe karrige kafeje me shumicë në stile dhe madhësi të ndryshme unike. Si prodhues i certifikuar ISO, ne furnizojmë dhe prodhojmë mobilje me porosi për kafene të vogla, si dhe kafene të mëdha projektuesish. Mobilje Havertys Lexoni 255 komente Ofron artikuj për çdo dhomë në një shumëllojshmëri stilesh.

Cymax Stores USA Lexoni 1,822 komente Një nga dyqanet më të mëdha të mobiljeve në internet që ofron divane dhe elementë modularë për mobiljet e dhomës së ndenjes, kuzhinës dhe ngrënies, tavolina zyre, karrige, tavolina dhe garderobë. Rent-A-Center Lexoni 1,152 komente. Blini mobilje, pajisje shtëpiake, kompjuterë dhe marka elektronike me opsione fleksibël për blerje me qira në mbi 3000 dyqane që operojnë në SHBA, Kanada dhe Porto Riko. Kanes Furniture Lexoni 563 komente Një përvojë tradicionale e blerjes së mobiljeve me një atmosferë bregdetare. Furniture American Designer Lexoni 241 komente Bleni orendi, thekse dhe dyshekë bashkëkohorë dhe tradicionalë të shtëpisë në dyqane në mbarë vendin ose në internet.

Mobilje shtëpie Badcock dhe më shumë Lexo 302 komente Dyqanet në juglindje ofrojnë një shumëllojshmëri mobiljesh, pajisjesh dhe pajisjesh elektronike të lira në stile jugore dhe të përjetshme. Mobiljet e Terrasës Hampton Bay Lexoni 518 komente Ofroni produkte të jetesës në natyrë në stile dhe materiale të ndryshme. FurnitureRoots është një prodhues, shitës me shumicë dhe furnizues kryesor mobiljesh, duke ofruar mobilje për bare, kafene, bare, kafene në natyrë, kafene dhe bistro franceze dhe italiane në të gjithë botën.

Tavolinat dhe karriget e gjata prej druri janë opsione ideale për ndenjëse për një kafene industriale, duke krijuar një estetikë klasike që do të tërheqë klientët. Muret e hijshme të bardha me rafte të nxirë dhe tavolina të përshtatshme mund të krijojnë një pamje moderne të pastër që do të tërheqë çdo dashnor të kafesë së shekullit të 21-të.

Dekori i kafenesë bëjeni vetë jo vetëm që do t'ju kursejë shumë para, por do t'ju shtojë edhe një stil unik që klientët nuk do të mund ta gjejnë askund tjetër. Ato do t'ju ndihmojnë të stimuloni kreativitetin tuaj nëse nuk jeni të sigurt se si të dekoroni tavolinat tuaja, për shembull, ose nëse po kërkoni të dekoroni kafenenë tuaj me një buxhet.

Shkoni në çdo kafene të njohur dhe ka të ngjarë të shihni lista me komente nga një agjent imobiliar me një klient ose grup studentësh që bashkëpunojnë në një projekt shkollor. Vitrinat janë një vend i mrekullueshëm për kafenetë - ato kanë shikueshmëri maksimale, qiratë priren të jenë më të ulëta se qendrat tregtare dhe ju mund të vendosni vetë orarin tuaj të hapjes në vend që t'i diktoni ato për ju.

Pra, përfitoni nga dyqanet dhe kompanitë e përdorura që lëvizin dhe shesin mobiljet e tyre. Nëse blini në një kompani të shitjes me shumicë të restoranteve të njohura, mund të zbuloni se shumë kompani të tjera përdorin të njëjtat mobilje që po shikonit. Askush nuk mund ta mohojë se blerja e mobiljeve nga një dyqan me tulla dhe llaç është argëtuese - mund të uleni në një tufë divanesh, të provoni shtretërit sipas dëshirës tuaj dhe të përkuleni në disa karrige të ndryshme për të gjetur saktësisht atë që dëshironi. Për të hapur një kafene të suksesshme, duhet të hulumtoni tendencat, të gjeni partnerë të besueshëm të shitjes me shumicë dhe të porosisni pajisjet më të mira të kafenesë që ju lejon buxheti juaj.

Shikoni këtë analizë të thelluar të bluarjeve më të mira tregtare për të gjetur atë që i përshtatet nevojave të dyqanit tuaj dhe buxhetit tuaj. Për më tepër, një sistem i mirë POS do të përfshijë mjete të thjeshta për t'u përdorur për të personalizuar faqen tuaj të internetit të kafenesë dhe për të krijuar një listë emailesh në mënyrë që të mund të filloni të rritni praninë tuaj dixhitale. Vendosni sistemin tuaj POS për të dërguar dokumente aty ku nevojiten (kuzhinë, bar, etj.)

Për shkak se kafenetë duhet të përdorin një numër të madh kokrrash dhe një shumëllojshmëri të gjerë mbushjesh pijesh, ju nevojiten pajisjet për t'i përdorur dhe ruajtur në mënyrë efikase këto produkte. Një pompë dhe kontejnerë nevojiten për të ruajtur të gjitha shurupet dhe mbushjet tuaja. Por kjo nuk do të jetë efektive; keni nevojë për pajisje që mund të akomodojnë volumin. Nëse kafeneja juaj ka një përzgjedhje të vogël të pjatave të nxehta, siç ka gjetur anketa të paktën 60% e kafeneve, do t'ju duhet një mënyrë e besueshme për të përgatitur ushqimin shpejt.

Meqenëse shumica e kafeneve përdorin kokrra të plota për të bërë kafenë më të freskët të mundshme, ne rekomandojmë të shtoni një mulli industrial në listën e pajisjeve tuaja të kafenesë. Të bësh kafe të mrekullueshme do të thotë të pjekësh dhe bluash të freskët, ta përgatisësh siç duhet dhe të dish se çfarë të kërkosh për sa i përket shijes. Nëse i keni kokrrat më të mira të kafesë të pjekura dhe të bluara në përsosmëri (siç bëjmë ne në The Roasterie), z.

Sigurohuni që të shfletoni komentet në internet dhe të eksploroni vetë materialet. Përpara se të blini një produkt, sigurohuni që të keni kohë dhe para për t'u kujdesur për të kur është e nevojshme për ta mbajtur kafenenë të pastër. Në seksionin e studimeve të rasteve të faqes sonë të internetit, do të gjeni disa pronarë kafeje që janë të kënaqur me mobiljet dhe shërbimet tona. Nëse po planifikoni të hapni një bar, shikoni udhëzuesin tonë hap pas hapi.

Merrni kontakt me ne
Artikujt e rekomanduar
Qendra Info Blog Lajme
Ne po e kthejmë vizionin tonë në realitet! | mobilje kafenesh me shumic
Ne po e kthejmë vizionin tonë në realitet! | mobilje kafenesh me shumic
Veçoritë e jashtëzakonshme janë .Është e mobiluar me certifikata si p.sh. Klikoni për të mësuar më shumë veçori të saj! Në procesin e R&D, Teknikët tanë kanë mësuar teknologji unike dhe kanë testuar shumë materiale të paqarta për të siguruar shfaqjen e qëndrueshme të mobiljeve të kafeve. Aktualisht, ne mund të garantojmë se produkti është i e kështu me radhë, duke e bërë atë shumë të shquar në treg. Për më tepër, ajo ka një pamje unike që mund të ndihmojë në tërheqjen e vëmendjes së më shumë klientëve potencialë. Parimi ynë i bashkëpunimit është . Mos ngurroni të na kontaktoni përmes nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me kompaninë tonë ose hotelin / kafenenë / karrigen e ngrënies me kokrra druri YSM006 Yumeya. Ose jeni të mirëpritur të bëni një vizitë në fabrikën tonë në çdo kohë. YSM006 hoteli / kafeneja / karrigia e ngrënies nga metali i drurit Yumeya Përcaktime: ● Madhësia:H910*Sh470*W495*D630mm ● COM: 2.00 jardë ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Duke ofruar shërbimin më të kujdesshëm, ne synojmë të ofrojmë shërbimin më delikat. Rezulton se karrigia jonë e hotelit / kafenesë / ngrënies me kokrra druri YSM006 Yumeya ka fituar gjithnjë e më shumë vëmendje nga klientët brenda dhe jashtë vendit. Karriget Yumeya merr drejtimin në prodhim për vite. Karriget Yumeya njihen shumë nga klientët tanë për kalimin e disa çertifikimeve brenda dhe jashtë vendit. Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni një interes në shitjen me shumicë të mobiljeve tona të kafeneve, na kontaktoni. Karriget Yumeya mirëpret sinqerisht të gjithë klientët që të vijnë në fabrikën tonë. Meqë ra fjala, nëse keni kërkesa për ndonjë, ju lutemi mos na harroni! Mos ngurroni të na kontaktoni në +86 13534726803. Yumeya Chairs ka një plan për t'ju ndihmuar të kurseni paratë tuaja. Zgjidhja? Një zbritje e madhe në të preferuarën tuaj. http://www.youmeiya.net/product/ysm006-yumeya-wood-grain-metal-hotel-cafe-dining-chair.html
Mobiljet MË TË REJA me shumicë, a nuk është e mahnitshme?
Mobiljet MË TË REJA me shumicë, a nuk është e mahnitshme?
Shitje e nxehtë Karrige ngrënieje hoteli/kafejeje druri me kokrrizë | Karriget Yumeya Karrigia jonë e ngrënies e hotelit / kafenesë me kokrriza druri YQF2011 Yumeya ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhjet me shumicë të mobiljeve për kafene për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H820*SH470*W470*D560mm ● COM: 1.30 metra ● Stack: Nuk mund të mbështjell ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs është gjithmonë e orientuar nga klientët dhe e përkushtuar për të ofruar produktet dhe shërbimet më të mira për çdo klient në një mënyrë efikase. Karriget Yumeya është në krye në segmentin e brendshëm dhe njihet mirë nga klientët në vendet e huaja. Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Shitja me shumicë e mobiljeve të kafeneve është e zbatueshme në shumë fusha industriale si dekorimi, hapësirën ajrore, energjinë elektrike, energjinë e re, industrinë kimike dhe prodhimin e automobilave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Orientuar r &D: Inovacioni në teknologjinë e prodhimit dhe zhvillimin e produktit është çelësi për ne. Nën konkurrencën e ashpër ku në fakt është konkurrenca për inovacion, ne do të donim të investonim më shumë si në harduer ashtu edhe në softuer. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale ekologjike dhe të sigurta. Është prodhuar në bazë të teknologjisë së sofistikuar të prodhimit dhe përpunimit të imët. Është i dizajnuar mirë dhe praktik me shumë lloje, cilësi të shkëlqyeshme dhe çmim të volitshëm. Karriget Yumeya u krijua në . Bazuar në vitet e eksplorimit dhe praktikës, ne fitojmë përvojë të pasur prodhimi dhe përmirësojmë aftësinë e prodhimit të karrigeve metalike të ngrënies, karrigeve të banketit, mobiljeve komerciale. Për udhëzimet e kthimit, ju mund të kontaktoni ekipin tonë të shërbimit pas shitjes. Me vite përvojë në R&D, Kryetarët Jumeya është në gjendje të projektojë dhe prodhojë produkte bazuar në kërkesat e klientëve. Ne kemi një sërë procesesh të kontrollit të cilësisë në përputhje strikte me standardet kombëtare. Kjo siguron që ne mund të ofrojmë produkte të kualifikuara me standarde të larta, duke përfshirë produktet tona të reja me shumicë të mobiljeve për kafene. Gjithashtu, ne sigurojmë që klientët mund të gëzojnë shërbime të kënaqshme të ofruara nga punonjësit tanë profesionistë. Nëse dëshironi të dini më shumë rreth nesh, mos hezitoni të na kontaktoni. Na kontaktoni tani! Le t'ju tregojmë raste më të suksesshme për udhëzimin tuaj. Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yqf2011-yumeya-hot-sale-wood-grain-metal-hotel-cafe-dining-chair.html
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karriget e Yumeya Po Rolling Out Karriget e reja të ngrënies së restorantit me shumicë
Karrige ngrënieje restoranti Shitje me shumicë Yumeya YT2132 Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundimi i palltos me pluhur Tiger 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsion ngjyrash të ndryshme Parametri përkatës 1. Madhësia: H770*SH470*W460*D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Restorant, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kontratë Karriget e ngrënies së restorantit Yumeya me cilësi të lartë me shumicë. Shërbimet e personalizuara janë në dispozicion. Merr më shumë informacion! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Tigër Powder Plush fundi 1. 5 herë e qëndrueshme 2. Opsioni i ngjyrave të ndryshme Parametrat 1. Madhësia: H770*SH470* W460* D560mm 2. COM: 0.80 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Restorant, Kafene, Shtëpi të të moshuarve, Kontratë Kryetar Jumeya është një ndërmarrje që kushton vëmendje të ngushtë përmirësimin e teknologjive të prodhimit dhe forcës së R&D. Ne jemi të pajisur me makineri të avancuara dhe kemi ngritur disa departamente për të kënaqur nevojat e ndryshme të një numri të madh klientësh. Për shembull, ne kemi departamentin tonë të shërbimit i cili mund t'u ofrojë klientëve shërbime shumë efikase pas shitjes. Anëtarët e shërbimit janë gjithmonë në gatishmëri për t'u shërbyer klientëve nga vende dhe rajone të ndryshme dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Nëse jeni duke kërkuar mundësi biznesi ose keni interes në shitjen me shumicë të karrigeve tona të ngrënies së restorantit, na kontaktoni. Yumeya Chairs është krenare që është një partner me klientët në segment. Email-i juaj ose telefonata në +86 13534726803 është i mirëpritur nga ne. Në këtë festival, Yumeya Chairs ka nisur një sërë promovimesh për . Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/restaurant-dining-chairs-wholesale-yumeya-yt2132.html
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karriget Yumeya po rrokulliset Stoli i ri i restorantit metalik
Karrige Barstool Metal Për Shitje Restoranti me Shumicë Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H1080*SH760*W460*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Karrige për restorant me shumicë - Furnizuesi cilësor i stolave ​​të bareve të restoranteve, Yumeya Chairs është i specializuar në stolat e restorantit prej metali prej druri klasik dhe të fortë, Inquire online! Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H1080*SH760* W460* D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. J Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● shprehën mirënjohjen e tyre për produktin tonë Karriget e barit me kokrra të forta prej druri për restorantin me shumicë Yumeya YG7071. ●Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë prodhuar në përputhje me standardet kombëtare të cilësisë. Përveç kësaj, produktet janë testuar rreptësisht për të siguruar cilësi të lartë të produkteve përpara se të hidhen në treg. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Koncepti i menaxhimit të kompanisë: ''. Na kontaktoni për të mësuar se si mund t'ju ndihmojmë! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/metal-barstool-chairs-for-restaurant-wholesale.html
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget më të fundit të ngrënies së restorantit Yumeya Chairs janë tani në dispozicion!
Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, Karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe po tërheqin vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Ne i kemi kushtuar vëmendje prodhimit më të mirë dhe ofrimit të shërbimit më profesional. karriget e ngrënies së restorantit janë një produkt i mirë dhe i besueshëm me qëndrueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Mund të përdoret gjerësisht në shumë industri, duke përfshirë ndërtimin, naftën, kimikatet, mjekësinë, ushqimin, makineritë dhe instrumentet. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë të dizajnuara mirë dhe praktike. Ato kanë cilësi të mirë, mjeshtëri të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Që nga themelimi në , Yumeya Chairs ka ndjekur gjithmonë rregullat e tregut dhe ka kujdesur për kërkesën e tregut. Ne kemi kryer vazhdimisht risi dhe kemi përmirësuar cilësinë e produktit. Ne përpiqemi të ofrojmë instrumente muzikore me cilësi të besueshme, pamje të mirë dhe lloje të shumta. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Rreturat e ngrënies. kanë një frekuencë shumë të lartë përdorimi, kështu që do të ketë kërkesa të veçanta për forcën. Duke përdorur strukturën dhe tubin e patentuar Yumeya, Yumeya Karriget e restorantit tregtarë Mund të mbajë më shumë se 500 lbs. Ndërkohë, Yumeya u premton të gjitha karrigeve komerciale të ngrënies një garanci kornizë 10-vjeçare. Aktualisht, Panda, lopa e shenjtë dhe restorante të tjera të njohura përdorin Yumeya si kryesore Furnizues i karrigeve të restorante . Karriget e ngrënies së restorantit me shumicë, kontaktoni Yumeya Furniture, e cila është prodhuesi kryesor i karrigeve të restorantit dhe karrigeve të kafenesë në Kinë. Kemi. Karriget e kafeve të plota. dhe gjithashtu ofron shërbim për karriget e ngrënies me porosi & Karriget e restorantit. Nëse jeni duke kërkuar për shitës të besueshëm për karriget e ngrënies së restorantit ose karriget e kafenesë me shumicë, Yumeya është zgjidhja perfekte. Metal Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H800*SH470*W460*AW580*D560mm 2. COM: 0.60 jardë 3. Stack: nuk mund të grumbullohet Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Shfaq Detajet E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne marrim idenë e ''. Ne jemi gjithmonë këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja. Na kontaktoni: http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/commercial-dining-chairs-wood-grain-metal-restaurant-arm-chair.html
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karriget e reja të ngrënies prej alumini me jetëgjatësi sapo u ulën!
Karrige ngrënieje prej alumini me shumicë prej druri Yumeya YL1355 Karrigia jonë e ngrënies YL1355 Yumeya me shumicë prej alumini me grurë druri ofron performancë të lartë me një dizajn bashkëkohor. Ne kemi zgjidhje për tavolina dhe karrige kafeneje me shumicë për të gjitha nevojat tuaja. Përcaktime: ● Madhësia:H880*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Karriget Yumeya i përmbahen gjithmonë parimit tonë "Cilësia vjen e parë" duke u fokusuar në kontrollin e cilësisë, përmirësimin e shërbimit dhe reagimin e shpejtë. Karriget Yumeya ka qenë e specializuar në prodhimin për shumë vite. Parimi ynë i bashkëpunimit është që karriget e ngrënies prej alumini kanë një dizajn të thjeshtë, mjeshtëri të shkëlqyer dhe pamje tërheqëse. Mund të përdoret gjerësisht në shumë vende, duke përfshirë shtëpitë, hotelet, restorantet, qendrat tregtare dhe ndërtesat e zyrave. Në Yumeya Chairs, janë punëtorët tanë të aftë, teknologjia e përparuar dhe sistemi sistematik i menaxhimit që kontribuojnë në rritjen e qëndrueshme. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs përmirësojnë shumë efikasitetin e prodhimit. Ato janë me strukturë kompakte, performancë të qëndrueshme, cilësi të besueshme, performancë me kosto të lartë dhe aplikim të gjerë. Karriget Yumeya u krijua në . Për shumë vite, ne i jemi përmbajtur gjithmonë konceptit të zhvillimit të 'mbijetuar nga cilësia, zhvillimi nga teknologjia'. Ne kemi adoptuar modelin modern të biznesit dhe metodat standarde të prodhimit, në mënyrë që të ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Nëse kemi marrëveshje rimbursimi, ju do të jeni përgjegjës për tarifat e transportit të kthimit. Bilanci do t'ju kthehet mbrapsht pasi të marrim artikujt. Me forcë të forta R&D dhe aftësitë e prodhimit, Kryetarët Jumeya tani është bërë një prodhues profesional dhe furnizues i besueshëm në industri. Të gjitha produktet tona duke përfshirë karriget e ngrënies prej alumini janë prodhuar në bazë të sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë dhe standardeve ndërkombëtare. Bizneset tona të shërbimit furnizohen me ndihmën e ekipit tonë profesional të shërbimit. Klientët nga vende dhe rajone të ndryshme mund të shijojnë shërbimin më të kënaqshëm përmes rrjetit modern. Na kontaktoni për të zbuluar më shumë rreth nesh. Të interesuar për më shumë raste apo kompania jonë? Na kontaktoni! Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yl1355-yumeya-wholesale-wood-grain-aluminium-dining-chair.html
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrigia e ngrënies prej alumini me listë të re është në shitje TANI!
Karrige komerciale e ngrënies prej alumini me grurë druri Yumeya YW5654 Po kërkoni prodhues dhe furnizues të karrigeve të tavolinave dhe kafeneve? Kontaktoni Yumeya Furniture sot! Shikoni më shumë këtu për informacionin e karriges së ngrënies së krahut të ngrënies nga alumini me kokrra druri YW5654 Yumeya! Përcaktime: ● Madhësia: H885*SH470*W470*AW590*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Qëndrimi në ofrimin e shërbimit të hollë dhe më të mirë ndaj klientit ka qenë parimi ynë. Vizita shënon popullaritetin në rritje dhe ndikimin e industrisë së Yumeya Chairs. Me zhvillimin e shpejtë dhe përmirësimin e vazhdueshëm të linjës sonë të produkteve, karriget Yumeya po zgjerojnë gjithashtu tregun ndërkombëtar dhe duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të huaj. Karriget Yumeya mund të sigurohen që klientët të kenë një përvojë të kënaqshme shërbimi pasi produktet tona kanë kaluar shumë çertifikime. E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Yumeya Chairs paraqet konceptin e biznesit të ''. Për të marrë më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5654-yumeya-new-commercial-wood-grain-aluminium-dining-arm-chair.html
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
E RE NË | kolltuqe komerciale Sapo mbërriti!
Karrige e krahut ngrënieje me kokrra alumini të stilit francez Yumeya YW5572 Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të përballojë më shumë se 500 paund Përfundim me kokrriza druri metalik 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametri përkatës 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Lartësia maksimale 5 copë Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Po kërkoni karriget më të mira të ngrënies me shumicë në kafene? Shkoni me mobiljet Yumeya! Karrigia jonë e ngrënies me cilësi të lartë YW5572 Yumeya e stilit francez Yumeya me kokrriza druri alumini mund të jetë zgjidhja juaj ideale! Korniza me Yumeya’S & Struktura 1. 10 vjet garancit 2. Kalimi i testit të forcës së EN 16139:2013 / AC: 2013 niveli 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Mund të mbajnë më shumë se 500 kg. Mbarimi i drurit metali 1. Merrni pamjen dhe prekjen e drurit përmes përfundimit të kokrrizave të drurit. 2. Opsione të ndryshme të ngjyrave të drurit Parametrat 1. Madhësia: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. COM: 0.9 jardë 3. Stack: Max 5pcs e lartë Skenarë të aplikativit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë Ne kemi mbajtur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Mbi bazën e konsolidimit të tregut ndërkombëtar, Yumeya Chairs rrit më tej investimet në zhvillimin e produktit, promovimin dhe shërbimin e markës, vazhdimisht inovon dhe zgjeron në mënyrë aktive tregun ndërkombëtar! Si një markë lider në industri, Yumeya Chairs ka një reputacion të mirë të markës dhe tërheq shumë klientë të huaj. Si një ndërmarrje e standardizuar, Yumeya Chairs dallohet në tregun global të pajisjeve dhe është miratuar nga shumë institucione ndërkombëtare. E themeluar në , Yumeya Chairs tani është bërë prodhuesi kryesor i produkteve të paketimit në industrinë e mobiljeve të restoranteve me shumë talente të rekrutuar dhe makineri përpunimi të importuar. Ne vazhdojmë të çojmë përpara angazhimin e ''. Sapo të provoni, jemi të sigurt që do të ktheheni për më shumë! Kontrolloni përsëri shpesh! http://youmeiya.net Shfaq Detajet http://www.youmeiya.net/product/yw5572-yumeya-french-style-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
Sezoni i Ri, Pajisje e Re, Reklama e karrigeve të reja të ngrënies
● Për fat të mirë, ishte shumë i kënaqur, veçanërisht në lidhje me produktin e synuar. ●Karriget Yumeya mban nga afër ritmin me kohën. Prodhojmë karrige të ndryshme metalike ngrënieje, karrige banketi, mobilje komerciale në bazë të kërkesës së tregut. Produktet tona janë të sigurta, miqësore me mjedisin, inteligjente dhe që kursejnë energji. Ata fitojnë vlerësimin e konsumatorëve. Për Cafe Chair nuk është vetëm mobilim, por edhe zbukurim. Në konsideratë të plotë të prakticitetit dhe bukurisë, metali i kokrrës së drurit Yumeya Karrige e ngrënies kafe. ka karakteristika të dukshme, siguri, pëlhurë të rehatshme, të larë dhe kështu me radhë. Karriget e ngrënies së kafesë prej alumini me grurë druri Yumeya ka më shumë se 10000 raste të suksesshme në më shumë se 80 vende të botës, duke përfshirë shumë restorante të njohura të nivelit të lartë si HK Meixin, Il Cielo (Beverly Hills, LA), restorantet më romantike në LA. Karrige kafenesh me shumice na kontaktoni. Shfaq Detajet Përcaktime: ● Madhësia:H900*SH470*W470*D580mm ● COM:0.90 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs E themeluar në , Yumeya Chairs krenohet që njihemi si një ofrues harduerësh me një ndalesë, me të gjitha produktet tona të disponueshme vazhdimisht për dorëzim të menjëhershëm. Kompania jonë është në dritën e parimit të sipërmarrjes së biznesit të menaxhimit të ''. Mësoni më shumë rreth produkteve tona të ndryshme në http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yl1530-yumeya-wood-grain-aluminum-cafe-dining-chair-wholesale.html
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Bëhuni I PARI që provoni kafenenë më të madhe të kolltukut?
Ajo ka një mori karakteristikash, si p.sh. janë prova perfekte që cilësia e tij plotëson standardet ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar për këtë artikull, kushtojini vëmendje kafeneja e kolltukëve është bërë nga lëndë të para të kualifikuara dhe të lehta për t'u përpunuar. Duke kombinuar të gjithë performancën e shkëlqyer të këtyre materialeve, është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm në përdorim. Pikat kryesore të tij përfshijnë kryesisht. Është një kombinim i përsosur i të gjithë përsosmërisë dhe është i detyruar të krijojë përfitime për klientët. Ne kemi mbështetur qëllimin për të qenë një nga prodhuesit kryesorë. Të gjitha komentet, si dhe pyetjet në lidhje me kolltukun e kafesë prej alumini me kokrra druri cilësor YW5659 Yumeya, mirëpriten nga Yumeya Chairs. Jini të lirë të na kontaktoni: +86 13534726803 me telefon ose me email. Kolltukë kafeje alumini me kokrra moderne cilësore druri YW5659 Yumeya Përcaktime: ● Madhësia: H820*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,80 metr ● Stack: 5 pc lartë ● Paketa: Karton ● Skenarët e aplikimit: Hotel, Kafene, Shtëpi pleqsh, Kazino, Kontratë ● Aftësia e furnizimit: 40000 copë në muaj ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs fokusohet në parimin e "përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit" Dhe sjell aktivisht R.&Kërkimi D përpara prodhimit. Yumeya Chairs është një lojtar kyç në industrinë vendase me produkte kryesore si kolltuku i kafesë me kokrra druri cilësor modern YW5659 Yumeya. Ajo ka ndërtuar imazhin e saj të mirë në botë. Parimi ynë i bashkëpunimit është. Kafeneja e kolltukut ka performancë të qëndrueshme dhe cilësi të besueshme, e cila prodhohet me kujdes bazuar në materiale të shkëlqyera. Mund të aplikohet në shumë industri si në kimikate, makina, ndërtim inxhinierik, prodhim makinerie, pajisje elektrike dhe përmirësimin e shtëpive. Yumeya Chairs është i përkushtuar ndaj inovacionit teknik, menaxhimit fleksibël dhe përmirësimit të pajisjeve të përpunimit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit. Lëvize R&Niveli D: R jonë lider në industri&Niveli D është arritur përmes kërkimit të vazhdueshëm dhe zhvillimit teknologjik, si dhe duke shpalosur kreativitetin e stilistëve tanë. Karriget metalike të ngrënies, karriget e banketit, mobiljet komerciale të Yumeya Chairs janë bërë nga materiale me qëndrueshmëri të mirë dhe cilësi të lartë. Ato kanë avantazhet e rezistencës ndaj konsumit, rezistencës ndaj korrozionit dhe rezistencës së mirë. Ato mund të përdoren gjerësisht në skena të ndryshme industriale. Në vitet e kaluar, Kryetart Jumeya ka përqëndruar në R&D dhe prodhimin e makinerive. Makineritë tona fitojnë besimin dhe njohjen për performancën me kosto të lartë, cilësi të mirë dhe çmim të favorshëm. Nëse kthimi është shkaktuar nga cilësia e produktit ose gabimi nga ne, ju do të garantoheni të merrni 100% rimbursim. E themeluar vite më parë, Yumeya Chairs ka grumbulluar përvojë të pasur në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e serive të ndryshme të produkteve. Ndër to, kafeneja me kolltukë është produkti më i ri i zhvilluar në mënyrë të pavarur nga ne. Duke u mbështetur në ekipin tonë të shërbimit, ne ofrojmë statusin më të fundit të porosisë për klientët dhe zgjidhim problemet në çdo kohë. Nëse dëshironi të dini më shumë informacion rreth nesh ose produkteve tona, ju lutemi na kontaktoni. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me tonën ose ne, ju mirëpresim ngrohtësisht nga ne për të vizituar fabrikën tonë. Nëse keni pritur të bëni blerjet tuaja për pushime, atëherë sot është dita juaj! Ne kemi nisur një SUPER SHPITJE festash! http://www.youmeiya.net/product/professional-modern-aluminium-wood-grain-cafe-armchair.html
nuk ka të dhëna
Si një nga prodhuesit kryesorë në botë të mobiljeve metalike prej druri, Yumeya është e përkushtuar në kërkimin e kokrrave të drurit metalik. Ka tre avantazhe të kokrrës së drurit metalik të Yumeya, "Pa nyje dhe pa boshllëk", "E qartë", "E qëndrueshme". Për të marrë një kontakt në një karrige metalike, Yumeya lançoi karrigen e parë 3D në botë me grurë druri në 2018.
nuk ka të dhëna
CONTACT US

Email::  Info@youmeiya.net.

MP / Whatsapp:86 13534726803

Adresa: Industria Zhennan, Qyteti Heshan, Provinca Guangdong, Kinë

Video i Furniture i Yumeya

XML

E drejta e autorit © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Harta e faqes
bisedë në internet
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.