Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 1
Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 2
Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 3
Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 4
Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 1
Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 2
Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 3
Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 4

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици

Апратирај

Детали за производот на свадбените преклопни столчињаБрзо прегледName


Јумеја столици за свадбени столици се направени од обучениот персонал користејќи оптимален сиромашен материјал како што се одредува на индустриските принципи упатства. Производот се карактеризира со разновидност и извонредни перформанси. Повеќекратна функција и широка примена, свадбените преклопни столчиња може да се користат во многу индустрии и полиња. Секоја фаза од производниот процес за свадбени столчиња се проверува строго пред да започне.Опис на производи


Во споредба со другите обични производи, свадбените преклопни столчиња произведени од Yumeya Chairs ги имаат следните предности.

 

Како изгледа во вечера?

 

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 5

 

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 6
Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 7

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 8

A01 Валент

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 9

A02 Валент

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 10

A03 Валент

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 11

А05 Бек

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 12

А07 Шари

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 13

A09 Валент

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 14

А30 Ок

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 15

A50 Валент

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 16

A51 Валент

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 17

A52 Валент

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 18

A53 Валент

Паптот
Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 19

PC01

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 20

PC05

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 21

PC06

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 22

PC21

 

Ду ТМ
Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 23

SP8011

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 24

SP8021

 

Надворешен палтот
Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 25

M-OD-PC-001

Yumeya Chairs - Свадбени преклопни столици 26

M-OD-PC-004

 

 Вовед на компанијата


Се наоѓа во џијанг мажи, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. специјализирана за бизнисот на метални трпезариски столици, банкет стол, комерцијален мебел. Нашата компанија инсистира на концептот на услугата „интегритетот е основата, клиентот е врвен“ и се стреми да обезбеди сеопфатна квалитетна услуга за клиентите. Доколку сакате да ги купите нашите производи, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.