Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 1
Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 2
Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 3
Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 4
Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 1
Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 2
Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 3
Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 4

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач

Апратирај

Детали за производот на хотелскиот челичен мебелПреглед на продукт


Хотелскиот челичен мебел Yumeya Chairs е фино произведен од искусни производствени професионалци со користење на напредна технологија. Ние се придржуваме до строгите стандарди за квалитет на индустријата, целосно осигуруваме дека нашите производи ги исполнуваат меѓународните стандарди. Бунарскиот избор на суровини е загарантиран во Yumeya Chairs за да се произведе хотелски челичен мебел со највисок квалитет.Воведување на производи


Yumeya Chairs се стреми кон одличен квалитет придавајќи големо значење на деталите во производството на хотелски челичен мебел.

Како изгледа во вечера?

 

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 5

 

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 6
Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 7

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 8

A01 Валент

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 9

A02 Валент

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 10

A03 Валент

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 11

А05 Бек

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 12

А07 Шари

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 13

A09 Валент

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 14

А30 Ок

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 15

A50 Валент

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 16

A51 Валент

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 17

A52 Валент

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 18

A53 Валент

Паптот
Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 19

PC01

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 20

PC05

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 21

PC06

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 22

PC21

 

Ду ТМ
Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 23

SP8011

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 24

SP8021

 

Надворешен палтот
Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 25

M-OD-PC-001

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 26

M-OD-PC-004

 

Yumeya столици Бренд Хотелски челичен мебел добавувач 27Предности на компанијата


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. се наоѓа во Jiang Men и е компанија која главно продава метални трпезариски столчиња, банкет стол, комерцијален мебел. Водена од гледиштето ориентирани кон клиентите, нашата компанија сесрдно им служи на клиентите и им обезбедува задоволителни производи, за да има взаемна корист. Пријателите од сите сфери на животот се топло добредојдени да се распрашаат и да преговараат за соработка!


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.