Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 1
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 2
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 3
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 4
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 5
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 6
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 7
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 1
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 2
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 3
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 4
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 5
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 6
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 7

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители

Апратирај

Детали за производот на производителите на мебел за угостителствоБрзи детали


Понудените производители на мебел за гостопримство Yumeya Chairs се дизајнирани под водство на високо квалификувани дизајнери. Производителите на мебел за гостопримство би работеле на безбеден и услужлив начин. Клиентите можат многу да имаат корист од овие производи кои се служат во индустријата.Информации за продукт


Техничкото ниво на Јумеа е повисоко од другите. Во споредба со производите од врсниците, производителите на мебел за гостопримство произведени од нас ги имаат следните акценти.

 

Детал на производи

 

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 8
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 9
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 10
 
 
 

 

Како изгледа во вечера?

 

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 11

 

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 12
 

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 13

A01 Валент

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 14

A02 Валент

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 15

A03 Валент

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 16

А05 Бек

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 17

А07 Шари

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 18

A09 Валент

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 19

А30 Ок

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 20

A50 Валент

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 21

A51 Валент

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 22

A52 Валент

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 23

A53 Валент

Паптот
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 24

PC01

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 25

PC05

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 26

PC06

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 27

PC21

 

Ду ТМ
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 28

SP8011

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 29

SP8021

 

Надворешен палтот
Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 30

M-OD-PC-001

Yumeya столици Бренд за хотелски мебел производители 31

M-OD-PC-004

 

 Вовед на компанијата


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. е искусен производител и снабдувач на производители на мебел за угостителство. Ние сме високо престижни поради нашите силни способности во дизајнирањето и производството. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. Има срдечен и професионален Р и Д, Продавањето и услугите за продавање и продавањето на продавачите кои ги штитат ресурсите и заштитата на животната средина е вечно ветување на Јујмиа столчињата. Проверете!
Низ годините сме посветени на Р &Д и производство на нашите производи. Ако сакате да дознаете повеќе за нашите производи, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на клиенти преку Интернет.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.