Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 1
Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 2
Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 3
Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 4
Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 1
Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 2
Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 3
Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 4

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо

Апратирај

Детали за производот за столчињата за настанот на големоБрзо прегледName


Апсорбирајќи ја душата на концептот на модерен дизајн, столчињата за настани Yumeya Chairs во најголемиот дел стои високо за својот уникатен стил на дизајн. Неговиот елабориран изглед ја покажува нашата неспоредлива конкурентност. Овој производ е познат по своите одлични перформанси и долг работен век. Масовно столовите за настани на Yumeya Chairs може да се користат во повеќе сцени. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. може да дознае повеќе за проблемот на клиентите од повеќе перспективи.Опис на производи


Квалитетот на рефус столовите за настани на Yumeya Chairs е подобар од квалитетот на неговите врснички производи. Тоа е прикажано во следните аспекти.

 

Детал на производи

 

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 5
Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 6
Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 7
 
 
 

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 8

A01 Валент

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 9

A02 Валент

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 10

A03 Валент

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 11

А05 Бек

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 12

А07 Шари

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 13

A09 Валент

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 14

А30 Ок

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 15

A50 Валент

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 16

A51 Валент

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 17

A52 Валент

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 18

A53 Валент

Паптот
Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 19

PC01

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 20

PC05

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 21

PC06

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 22

PC21

 

Ду ТМ
Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 23

SP8011

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 24

SP8021

 

Надворешен палтот
Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 25

M-OD-PC-001

Yumeya столици брендирани прилагодени столици за настани на големо 26

M-OD-PC-004

 

 Вовед на компанијата


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. (Yumeya Chairs) е модерна компанија специјализирана за производство и продажба на метални трпезариски столици, банкет стол, комерцијален мебел. Начелото на Yumeya Chairs е да врши професионално производство и да обезбедува професионални услуги. Ние го водиме нашето деловно работење со основна вредност да бидеме искрени, ефикасни, практични и иновативни. Имаме намера да бидеме силни и истрајни и ги зграпчуваме можностите за да иновираме и развиваме бизнис. Сите напори се за создавање на меѓународен првокласен бренд. Нашата компанија има собрано голем број таленти со богато искуство во управувањето, технологијата, производството и работењето. Исто така, воспоставивме голем број одделенија за да поставиме цврста тимска основа за производство, истражување и продажба. Yumeya Chairs им нуди на клиентите уникатни решенија за да ги задоволат нивните индивидуални потреби.
Доколку сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме контактирајте не. Ние сме посветени да ви обезбедиме одлични и најпрофесионални услуги.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.