Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 1
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 2
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 3
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 4
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 5
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 6
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 7
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 1
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 2
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 3
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 4
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 5
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 6
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 7

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство

Апратирај

Детали за производот на хотелот со сини столициБрзо прегледName


Хотелот со сини столици Yumeya Chairs е произведен според тековните индустриски стандарди. Изграден е строг систем за проверка на квалитетот за да се обезбеди неговиот квалитет. Хотелот со сини столици на Yumeya Chairs може да се користи во различни индустрии. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. внимателно го креира секој производ на хотел со сини столици за вас.Опис на производи


Yumeya Chairs посветува големо внимание на деталите на хотелот со сини столици. Следното ќе ви покаже еден по еден.

 

Детал на производи

 

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 8
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 9
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 10
 
 
 

 

Како изгледа во вечера?

 

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 11

 

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 12
 

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 13

A01 Валент

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 14

A02 Валент

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 15

A03 Валент

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 16

А05 Бек

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 17

А07 Шари

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 18

A09 Валент

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 19

А30 Ок

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 20

A50 Валент

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 21

A51 Валент

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 22

A52 Валент

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 23

A53 Валент

Паптот
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 24

PC01

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 25

PC05

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 26

PC06

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 27

PC21

 

Ду ТМ
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 28

SP8011

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 29

SP8021

 

Надворешен палтот
Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 30

M-OD-PC-001

Yumeya столици Бренд Blue Chair Хотел Производство 31

M-OD-PC-004

 

 Информации за компанијата


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. е модерна компанија лоцирана во Jiang Men. Главните производи вклучуваат метални трпезариски столици, банкет стол, комерцијален мебел. Yumeya Chairs го смета „прагматизмот, посветеноста, иновативноста“ како наш дух и го работиме нашиот бизнис врз основа на филозофијата на „соработка за интегритет, взаемна корист“. Посветени сме на новите и старите клиенти да им обезбедиме подобри производи и попрофесионални услуги. Тимот за таленти на Yumeya Chairs е цврста основа за развојот на нашата компанија. Постојат професионални таленти во Р и Д и менаџментот, како и производствениот персонал во тимот. И тие се страствени, обединети и ефикасни. Од гледна точка на клиентите, на нашите клиенти им нудиме целосно, брзо, ефикасно и изводливо решение за решавање на нивните проблеми.
Искрено очекуваме да воспоставиме долгорочна соработка со сите клиенти!


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.