Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 1
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 2
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 3
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 4
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 5
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 6
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 7
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 1
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 2
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 3
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 4
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 5
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 6
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 7

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел

Апратирај

Детали за производот за најдобриот мебел за гостопримствоБрзи детали


Најдобриот мебел за гостопримство Yumeya Chairs е деликатно произведен со употреба на најсовремена технологија. Квалитетот на овој производ е загарантиран со меѓународно напредно производство. . Најдобриот мебел за гостопримство на Yumeya Chairs е широко применлив во индустријата. Овој производ има големи барања на пазарот и е широко пофален.Информации за продукт


Придржувајќи се до концептот „деталите и квалитетот го постигнуваат достигнувањето“, ќе работиме понапорно на следните детали за најдобриот мебел за угостителство за да ги направиме нашите производи поповолни.

 

Детал на производи

 

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 8
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 9
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 10
 
 
 

 

Како изгледа во вечера?

 

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 11

 

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 12
 

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 13

A01 Валент

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 14

A02 Валент

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 15

A03 Валент

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 16

А05 Бек

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 17

А07 Шари

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 18

A09 Валент

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 19

А30 Ок

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 20

A50 Валент

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 21

A51 Валент

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 22

A52 Валент

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 23

A53 Валент

Паптот
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 24

PC01

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 25

PC05

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 26

PC06

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 27

PC21

 

Ду ТМ
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 28

SP8011

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 29

SP8021

 

Надворешен палтот
Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 30

M-OD-PC-001

Yumeya столици бренд најдобар хотелски мебел 31

M-OD-PC-004

 

 Вовед на компанијата


Сместено во џијанг мажи, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. е компанија која главно произведува и продава метални трпезариски столици, банкет стол, комерцијален мебел. Според општиот тренд „Интернет +“, нашата компанија се занимава со мрежен маркетинг. Со цел што е можно повеќе да се задоволат потребите на различни групи потрошувачи, на потрошувачите им обезбедуваме посеопфатна и професионална услуга. Очекуваме консултации од нови и стари клиенти!


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.