Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 1
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 2
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 3
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 4
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 5
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 6
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 7
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 8
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 1
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 2
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 3
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 4
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 5
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 6
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 7
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 8

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе

Апратирај

Детали за производот на алуминиумското кафулеИнформации за продукт


Алуминиумската кафулешка столица Yumeya Chairs е направена на напредни производни линии и од искусни техничари. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. мисли високо на перформансите на алуминиумското кафуле кое се користи за да биде економично и еколошки. Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. порасна посилна глобална мрежа.

 

Детал на производи

 

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 9
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 10
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 11
 
 
 

 

Како изгледа во вечера?

 

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 12

 

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 13
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 14

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 15

A01 Валент

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 16

A02 Валент

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 17

A03 Валент

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 18

А05 Бек

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 19

А07 Шари

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 20

A09 Валент

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 21

А30 Ок

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 22

A50 Валент

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 23

A51 Валент

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 24

A52 Валент

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 25

A53 Валент

Паптот
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 26

PC01

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 27

PC05

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 28

PC06

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 29

PC21

 

Ду ТМ
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 30

SP8011

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 31

SP8021

 

Надворешен палтот
Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 32

M-OD-PC-001

Yumeya столици Алуминиумски стол за кафе 33

M-OD-PC-004Предност на компанијата


• Постојано бараме нови развојни идеи. Во моментов, пазарот на метални трпезариски столови, банкет стол, комерцијален мебел е развиен низ целата земја.
• Yumeya Chairs воспостави звучен систем за услуги за да обезбеди квалитетни услуги за клиентите внимателно.
• Yumeya Chairs е основана во Развивајќи се со години, сега сме компанија со сè поголем бизнис.
• Yumeya Chairs ужива добри природни услови, географска локација и социјална средина со изобилни ресурси и удобност во сообраќајот.
Не заборавајте да ги пополните вашите лични податоци овде и да се регистрирате како член на Yumeya Chairs. Нередовно ќе ви ги доставуваме актуелните вести за потрошувачка електроника.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.